MČR juniorů 2018 - kat. chlapci 13-15 let

Datum konání: 28. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Mistrovství České republiky juniorů 2018

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Grunda Daniel 179 218 185 220 173 184 173 203 214 235 167 195,55
2. Vacík Matěj 209 158 264 216 162 224 122 245 225 170 156 195,55
3. Jelínek Lukáš 190 239 225 235 203 235 222 189 202 215,56
4. Vojkovský Matěj 218 178 164 245 211 194 213 137 128 187,56
5. Míka Adam 167 171 215 173 171 181 179,67
6. Charvát Hugo 138 198 148 202 186 197 178,17
7. Vondráček Šimon 184 147 150 200 222 141 174,00
8. Salaquarda Tadeáš 181 189 126 159 171 182 168,00
9. Liebich Tomáš 167 128 162 166 170 189 163,67
10. Jeníček Jan 170 178 148 146 167 167 162,67
11. Uhlíř Jiří ml. 152 172 147 148 181 156 159,33
12. Enders Filip 185 132 156 144 157 157 155,17
13. Štrbák Tomáš 168 118 171 162 137 170 154,33
14. Brož Dominik 122 159 203 116 128 180 151,33
15. Valošek Tomáš 119 132 177 116 151 210 150,83
16. Svák David 160 148 132 146 148 149 147,17
17. Hašek Daniel 114 179 129 90 156 139 134,50
18. Řebík Jakub 133 128 103 121 155 149 131,50
19. Mareš Michal 116 126 122 134 108 181 131,17
20. Sekowski Roderick 125 108 130 147 110 123 123,83
21. Navrátil Marek ml. 120 132 91 94 134 138 118,17

Krátké zprávy

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

22.05.2019 v 13:32

STK vydala rozpis do hracích rund na Finále Prestige P190 a P165.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165