Opel Bowling Cup

Datum konání: 26. ledna 2018 - 28. ledna 2018 Místo: Klíše

Informace k turnaje

Kontakt:
Závladská Svatava
Telefon:
725 848 651
Email:
svataz@seznam.cz
Web:
http://opelbowlingcup9.webnode.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Opel Bowling Cup - Memoriál Anny Novákové
Články:
Opel Bowling Cup, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Včeliš Michal 192 156 197 144 156 226 198 232 175 235 164 243 193,17 52
2. Lorenc Jaroslav 209 162 194 147 216 227 241 203 232 195 195 237 204,83 51
3. Závladská Svatava 201 259 169 193 190 191 212 191 164 196,67 50
4. Kabrhel Petr 168 236 203 192 232 168 191 174 231 199,44 49
5. Černíková Karolína 213 151 160 170 173 155 152 213 215 189 158 186 177,92 48
6. Plánička Vojtěch 172 192 213 178 151 224 190 188 177 187,22 47
7. Oliva Miroslav 223 152 171 181 141 195 213 147 216 203 158 203 183,58 46
8. Krňáková Šárka 197 178 174 155 211 171 203 155 162 178,44 45
9. Kassas Abdul 169 193 211 137 153 179 137 151 241 182 214 149 176,33 44
10. Görg Martin 182 186 153 223 219 207 206 168 190 192,67 43
11. Hurych Lukáš 217 248 233 186 205 165 226 167 167 201,56 42
12. Prokůpková Alena 186 152 170 224 192 145 155 200 144 174,22 41
13. Klepáček Adolf 162 194 151 204 213 205 201 166 162 184,22 40
14. Krňák Pavel 188 210 245 200 184 194 225 123 191 195,56 39
15. Breindlová Anna 181 181 220 124 178 132 164 201 192 153 165 163 171,17 38
16. Ševčík Vlastimil 138 138 180 211 182 174 170 199 267 169 140 202 180,83 37
17. Klepáček Mašková Yvona 136 185 183 177 193 156 171 179 169 139 178 161 168,92 36
18. Štulc Jan 136 155 189 177 179 205 157 198 188 169 192 140 173,75 35
19. Bejdl René 200 192 166 194 178 202 148 179 159 179,78 34
20. Barkman Radek 190 142 213 163 193 194 201 171 165 148 164 155 174,92 33
21. Černíková Michaela 144 179 172 137 127 165 180 133 128 151,67 32
22. Černík Vojtěch 234 170 185 171 155 161 155 198 178 178,56 31
23. Chotěnovská Anna 162 161 158 133 173 180 178 143 133 157,89 30
24. Germanová Lenka 178 114 161 170 210 154 133 177 178 163,89 29
25. Čížek Jozef 181 166 198 183 164 191 183 162 174 178,00 28
26. Závladský Dušan 205 189 182 140 159 185 171 190 149 174,44 27
27. Černík Tomáš 161 148 157 207 153 170 150 168 174 165,33 26
28. Prokůpek Pavel 144 189 157 186 209 155 170 165 168 171,44 25
29. Vrážel Jiří 155 175 147 208 246 204 157 157 166 179,44 24
30. Křížek Martin 148 181 204 144 159 192 120 158 164 163,33 23
31. Ledwoň Martin 171 195 169 191 176 155 176,17 22
32. Pláničková Zdenka 167 158 172 156 131 140 154,00 21
33. Kučaba Miroslav 173 160 171 154 154 187 166,50 20
34. Horňák Vladimír 168 174 155 143 199 168 167,83 19
35. Zlesák Ivan 166 139 151 145 196 189 164,33 18
36. Vácha Jiří 136 228 151 190 158 142 167,50 17
37. Včeliš Jaroslav 158 140 179 178 152 153 160,00 16
38. Štícha Bohumil 189 189 143 155 142 152 161,67 15
39. Vlček Josef 168 154 139 157 149 161 154,67 14
40. Hübst Vladimír 135 167 164 156 187 175 164,00 13
41. Dziurová Michaela 117 173 199 149 116 129 147,17 12
42. Ladžov Alexandr 157 171 167 130 149 168 157,00 11
43. Pecháček Vladimír 158 153 119 175 175 139 153,17 10
44. Chudoba Josef 179 159 162 152 147 119 153,00 9
45. Kušej Pavel 159 159 145 149 145 128 147,50 8
46. Klaban Miroslav 124 149 141 152 136 139 140,17 7
47. Zeman Martin SČ 190 180 124 127 130 145 149,33 6
48. Vokurka Jaroslav 140 134 161 156 149 158 149,67 5
49. Schelle Harald 92 121 107 174 116 163 128,83 4
50. Černák Jan 136 120 93 126 148 144 127,83 3
51. Krňáková Věra 88 128 88 116 125 105 108,33 2
52. Novák Jiří st. 153 142 147,50 1
ReGörg Martin 170 167 202 146 176 183 174,00
ReKrňák Pavel 159 188 134 175 184 212 175,33
ReKrňáková Šárka 136 141 141 162 182 123 147,50

Krátké zprávy

20.12.2018 v 14:26

Otevřena OBSAZOVAČKA na 7. turnaj Prestige.

Galerie

Erben Roman
Xbowling Team
Erben Roman

Erben Roman

Xbowling Team
Nejlepší hráč Prestige 6
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Nejlepší žena a nej. hráč Prestige 6, kat. P90
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 6, kat. P165
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 6
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - listopad
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - listopad