Opel Bowling Cup

Datum konání: 27. dubna 2018 - 29. dubna 2018 Místo: Klíše

Informace k turnaje

Kontakt:
Závladská Svatava
Telefon:
725 848 651
Email:
svataz@seznam.cz
Web:
http://opelbowlingcup9.webnode.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Opel Bowling Cup - Memoriál Anny Novákové
Články:
Opel Bowling Cup, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Plešingerová Jana 160 242 186 235 190 227 193 178 248 206,56 36
2. Barkman Radek 185 215 196 159 180 161 169 198 212 186,11 35
3. Klepáček Mašková Yvona 183 145 172 167 180 152 164 169 187 201 172 165 171,42 34
4. Zlesák Ivan 173 208 158 179 175 181 187 190 162 179,22 33
5. Závladský Dušan 156 192 214 175 200 161 211 164 166 182,11 32
6. Germanová Lenka 202 171 161 129 157 132 180 141 161 172 162 176 162,00 31
7. Závladská Svatava 166 191 185 172 170 187 176 169 166 175,78 30
8. Breindlová Anna 159 138 169 141 138 158 173 158 153 157 191 152 157,25 29
9. Klepáček Adolf 174 188 200 202 176 206 185 170 180 186,78 28
10. Jandejsková Alexandra 155 183 166 107 152 172 180 185 187 135 171 181 164,50 27
11. Krňák Pavel 210 155 193 225 200 176 176 210 146 187,89 26
12. Homola Lukáš 185 151 195 217 226 182 181 183 168 187,56 25
13. Plánička Vojtěch 186 171 147 139 186 224 167 202 156 148 148 212 173,83 24
14. Horňák Vladimír 205 174 147 190 174 191 146 168 192 176,33 23
15. Hübst Vladimír 208 192 149 170 181 164 145 176 199 195 137 171 173,92 22
16. Štulc Jan 172 163 161 211 123 160 157 178 213 174 174 143 169,08 21
17. Krňáková Šárka 159 138 169 191 187 169 158 203 156 181 128 148 165,58 20
18. Vrážel Jiří 201 196 204 208 207 174 145 140 203 186,44 19
19. Oliva Miroslav 179 171 180 201 162 179 188 213 246 172 154 153 183,17 18
20. Kabrhel Petr 202 170 178 190 191 167 188 159 170 179,44 17
21. Černíková Karolína 143 159 194 168 179 142 141 186 137 161,00 16
22. Černíková Michaela 120 127 134 147 124 127 140 126 164 134,33 15
23. Pláničková Zdenka 198 136 130 132 171 182 121 162 135 151,89 14
24. Chotěnovská Anna 116 114 106 120 160 178 152 157 113 135,11 13
25. Šmejkalová Ivana 119 103 138 139 203 161 125 147 125 140,00 12
26. Vokurka Jaroslav 165 158 148 173 205 146 172 134 152 161,44 11
27. Květoň Jiří 203 172 154 171 132 192 130 153 134 160,11 10
28. Novák Jiří st. 161 163 144 169 187 120 178 108 126 150,67 9
29. Jandejsek Aleš 178 187 143 113 124 141 133 123 147 143,22 8
30. Kassas Abdul 195 158 185 144 161 173 120 144 160,00 7
31. Kučaba Miroslav 145 153 182 167 141 152 156,67 6
32. Černík Vojtěch 157 155 143 146 138 149 148,00 5
33. Štícha Bohumil 107 139 183 117 146 166 143,00 4
34. Loos Viktor 137 110 111 125 122 129 122,33 3
35. Homola Ladislav 142 115 138 144 121 143 133,83 2
36. Schelle Harald 146 103 128 137 113 78 117,50 1

Krátké zprávy

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

22.05.2019 v 13:32

STK vydala rozpis do hracích rund na Finále Prestige P190 a P165.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165