Sprinter X-shop

Datum konání: 7. března 2013 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Sprinter X-Shop
Články:
Sprinter X-Shop, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kulhánek Vratislav 195 193 167 201 189 233 190 243 241 205,78
2. Vacek Pavel 203 179 193 226 203 227 234 246 196 211,89
3. Krucký Vladimír 188 256 188 278 224 248 206 218 249 228,33
4. Janovský Michal 147 191 159 209 211 167 198 215 222 191,00
5. Vlčková Pavlína 190 139 159 180 168 187 232 191 180 180,67
6. Mička Daniel 226 239 201 172 247 189 206 208 206 210,44
7. Váchová Věra 170 167 166 189 213 193 196 197 189 186,67
8. Nováková Miluše 215 248 186 204 227 159 194 204 180 201,89
9. Marval Michal 256 177 199 212 148 198 216 184 197 198,56
10. Egert Jiří 183 135 216 150 180 185 221 190 144 178,22
11. Fryšová Věra 160 217 163 162 155 179 193 172 169 174,44
12. Typolt Pavel 154 202 214 166 183 168 182 209 176 183,78
13. Císařovský Stanislav 137 219 237 182 144 244 176 196 176 190,11
14. Olarescu Jana 172 173 145 197 211 200 167 180 177 180,22
15. Sedláček Daniel 213 244 200 196 186 149 161 186 182 190,78
16. Kolář Jan st. 232 189 182 216 224 197 176 210 203,25
17. Drábek Aleš 190 174 193 188 196 191 199 182 189,13
18. Nosek Richard 203 158 201 226 222 223 175 175 197,88
19. Mára Zdeněk 167 164 194 183 187 195 161 172 177,88
20. Bittersmann Milan 166 196 157 166 203 256 136 182 182,75
21. Oudran Petr 215 166 197 234 207 208 199 138 195,50
22. Kolářová Hana 192 153 192 165 193 194 142 155 173,25
23. Šípek Karel 183 153 166 186 202 210 147 150 174,63
24. Štökl Ondřej 216 212 145 203 188 177 139 150 178,75
25. Hrdlička Vladimír 162 132 140 153 146 207 136 104 147,50
26. Větrovský Jaromír 194 169 176 221 236 173 194,83
27. Nejedlík Tomáš 157 140 151 171 170 231 170,00
28. Větrovský Jaroslav 221 173 215 178 171 175 188,83
29. Souček Roman 169 169 156 200 174 192 176,67
30. Vítková Jaroslava 160 149 158 137 162 164 155,00
31. Nefová Ilona 146 173 146 158 152 173 158,00
32. Květoň Jiří 141 154 173 153 162 162 157,50
33. Korynta Jan 129 184 199 168 153 143 162,67
34. Rechtorik Milan 178 158 176 155 203 172 173,67
35. Gregor Tomáš 178 196 135 143 143 181 162,67
36. Nefová Klára 152 191 162 137 169 136 157,83
37. Kouřimský Jan 165 190 107 158 157 174 158,50
38. Marval Jiří 137 134 170 136 182 191 158,33
39. Slezák Luboš 121 151 155 82 184 177 145,00
40. Skok Michal 167 104 109 146 143 147 136,00
41. Petáková Anna 161 134 125 132 124 92 128,00
42. Guič Boris 128 170 126 186 157 119 147,67

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019