Tour Trials, 2. blok

Datum konání: 23. ledna 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Homola Lukáš 200 235 257 216 256 278 240,33
2. Talpa Marek 258 222 213 236 243 174 224,33
3. Lorenc Jaroslav 266 164 168 246 290 197 221,83
4. Beštová Kateřina 211 208 225 185 210 226 210,83
5. Janovský Michal 189 266 228 141 248 204 212,67
6. Beran Jiří ml. 220 206 198 193 231 223 211,83
7. Spáčil Jan st. 190 231 180 146 214 181 190,33
8. Hindrák Jiří 226 171 222 212 205 190 204,33
9. Tříska Jan 243 200 217 204 181 191 206,00
10. Erben Roman 146 163 224 229 213 186 193,50
11. Nováková Miluše 249 199 248 197 218 182 215,50
12. Teame Habtegabriel 179 174 224 193 189 203 193,67
13. Synek Aleš 176 152 170 207 198 189 182,00
14. Uhlíř Jiří 190 213 211 258 175 161 201,33
15. Nosek Richard 204 201 210 182 158 227 197,00
16. Burian Ivan 148 210 223 189 174 277 203,50
17. Široký Martin 185 157 162 175 148 212 173,17
18. Otec Hanzlovská Petra 180 122 187 181 216 204 181,67
19. Mička Daniel 193 170 198 156 193 224 189,00
20. Hejdučková Kateřina ml. 201 210 201 219 173 162 194,33
21. Burianová Eva 142 200 162 187 223 204 186,33
22. Straková Irena 188 188 129 195 177 205 180,33
23. Lebedová Zuzana 182 123 140 173 177 228 170,50
24. Kohoutková Magda 206 147 172 180 160 195 176,67
25. Petáková Anna 159 199 159 200 163 154 172,33

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019