Bodovací žebříček, ročník 2018 - 2019

říjen20

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. 07
18
08
18
09
18
10
18
Prům. Body
1. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 17 167 225 198 90 195,41 680
2. Rain David BT Notaxo P190 17 179 200 130 76 195,16 585
3. Drábek Aleš Pitch a Ball 10 204 190 100 77 196,59 571
4. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín P190 17 223 137 195 10 193,25 565
5. Květenský Vítězslav STRIKE P190 23 159 169 156 74 177,38 558
6. Rác Václav Bombers P190 13 163 163 153 69 199,10 548
7. Závladská Svatava BK Klíše P190 19 167 149 174 48 189,39 538
8. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 9 163 178 196 206,49 537
9. Kolář Jan st. Black Riders 20 110 163 132 126 198,53 531
10. Petáková Anna expert King Pins 8 160 210 158 199,41 528
11. Nejezchleba Stanislav P190 17 127 153 148 99 187,17 527
12. Kunc Oto P190 16 134 174 129 73 179,44 510
13. Švec Ladislav BT Notaxo 13 142 182 160 202,93 484
14. Horáček Petr Tajfun P190 15 115 184 160 21 176,21 480
15. Synek Aleš STRIKE 10 184 183 37 75 205,19 479
16. Homola Lukáš BC Most 7 156 148 168 201,98 472
17. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 13 87 195 133 46 189,09 461
18. Mach Libor Semtamstrike P190 11 129 196 26 81 199,12 432
19. Sýkorová Andrea P190 13 156 173 73 30 171,68 432
20. Heligr Ondřej Strikeland Junior 12 141 100 56 120 206,30 417
21. Jirsa Miloš P190 13 63 104 151 96 174,79 414
22. Sovová Alena BT Notaxo P190 22 51 128 119 108 171,16 406
23. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 23 86 147 101 66 160,04 400
24. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 11 129 80 120 68 192,54 397
25. Nahodil Antonín P190 10 179 86 92 37 211,16 394
26. Colon Josef P190 22 101 96 93 104 182,90 394
27. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 14 152 97 69 76 171,46 394
28. Egert Jiří Rabbits Praha P190 14 112 114 89 79 170,32 394
29. Mička Daniel STRIKE P190 8 58 127 142 66 190,71 393
30. Čermák Pavel expert King Pins 9 108 119 105 59 208,78 391
31. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 10 93 175 119 186,38 387
32. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 17 140 60 108 78 163,57 386
33. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 13 121 144 80 39 181,16 384
34. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P165 11 78 172 61 66 169,73 377
35. Heligr Petr 10 133 111 87 41 230,13 372
36. Jedlička Jan Xbowling Team P190 10 80 92 157 37 192,83 366
37. Ruml David P190 13 119 140 85 22 190,27 366
38. Beštová Kateřina expert King Pins 8 45 146 115 56 189,70 362
39. Liebichová Ingrid Xbowling club P190 17 90 88 123 56 166,17 357
40. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 12 132 93 86 44 198,01 355
41. Liebich Tomáš Xbowling club P190 13 100 97 79 74 173,48 350
42. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 13 124 115 86 25 152,08 350
43. Závladský Dušan BK Klíše P190 18 120 128 61 39 179,94 348
44. Nosek Richard Black Riders P190 7 24 130 112 74 187,65 340
45. Tříska Jan Bowland Olomouc 5 211 85 40 216,57 336
46. Šimánek Ladislav BT Notaxo 5 89 176 69 215,91 334
47. Čížek Daniel Bombers P190 10 72 95 108 57 181,52 332
48. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 9 73 99 114 45 188,71 331
49. Slezák Luboš STRIKE P190 16 116 60 79 73 172,20 328
50. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 11 20 143 128 31 176,68 322
51. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 10 138 108 73 187,46 319
52. Lorenc Jaroslav expert King Pins 5 131 75 110 227,16 316
53. Javůrek Pavel P165 16 84 76 70 84 189,31 314
54. Krňák Pavel BK Klíše 6 100 71 132 9 191,73 312
55. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 12 104 80 91 35 179,33 310
56. Kassas Abdul BK Klíše P190 21 79 91 60 80 168,65 310
57. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 22 70 113 99 19 181,44 301
58. Jelínek Lukáš Xbowling club 4 151 61 86 196,88 298
59. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 6 195 103 204,19 298
60. Kolářová Hana Black Riders P190 20 66 102 76 53 163,77 297
61. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 9 97 132 22 44 181,30 295
62. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 9 126 81 83 213,56 290
63. Černík Vojtěch BC Most P190 9 149 49 87 4 176,24 289
64. Malec Jaromír BT Notaxo P190 13 55 104 86 42 190,48 287
65. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 15 72 69 140 180,86 281
66. Květoň Jiří BK Klíše P165 13 101 86 69 23 174,49 279
67. Schön Viktor st. Family S P165 23 54 119 66 40 164,05 279
68. König Antonín Car Citon Olomouc P190 5 87 114 74 199,66 275
69. Kordulík Václav ml. P190 9 97 71 107 181,00 275
70. Hromek Jiří Sypka Blansko 5 161 14 99 194,63 274
71. Forman Jiří P190 9 104 63 73 29 176,84 269
72. Stříbrský Václav Xbowling club P165 4 74 104 91 186,53 269
73. Hübst Vladimír BK Klíše P190 9 132 29 83 15 181,83 259
74. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 6 38 164 57 200,84 259
75. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 6 123 67 68 181,81 258
76. Hladík Karel RAPI-TEC 5 69 128 59 208,71 256
77. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 4 84 122 47 215,68 253
78. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 6 143 103 6 161,50 252
79. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 4 166 58 26 204,03 250
80. Prokopová Dagmar P165 11 97 82 71 155,71 250
81. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 16 129 26 68 25 169,58 248
82. Barkman Radek P190 8 111 137 182,40 248
83. Straková Irena STRIKE P190 6 89 30 95 33 185,85 247
84. Košatová Renáta P190 13 103 74 49 20 166,59 246
85. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 10 28 133 47 35 180,45 243
86. Tětek Petr BC Hluboká P190 12 112 40 62 27 166,04 241
87. Včeliš Michal 4 172 67 207,47 239
88. Florík Petr P190 9 57 104 76 181,29 237
89. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 4 83 69 85 178,42 237
90. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 6 127 72 37 188,92 236
91. Prokop Zdeněk P165 7 99 64 69 164,62 232
92. Mrkvičková Lenka P165 9 99 36 75 20 169,88 230
93. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 4 63 120 44 200,03 227
94. Horňák Vladimír Maxbowling P190 10 57 74 74 17 175,52 222
95. Slavíková Kateřina Black Riders P190 13 38 98 65 20 174,42 221
96. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 6 132 26 32 30 220
97. Malcová Gabriela BT Notaxo P165 12 56 68 54 41 174,80 219
98. Lang David Car Citon Olomouc P190 4 95 122 194,14 217
99. Breindlová Anna BK Klíše P190 7 57 64 69 22 178,13 212
100. Mazzaferro Edita P165 8 79 88 31 13 175,78 211
101. Vokurka Jaroslav P165 9 121 20 36 32 161,29 209
102. Mráček Petr P190 5 65 83 61 184,83 209
103. Sopková Irena P190 11 64 63 26 55 154,37 208
104. Kubík František P190 7 133 30 34 10 166,75 207
105. Kubík František ml. P190 6 118 63 26 184,17 207
106. Eliáš Petr P165 16 32 32 56 86 168,54 206
107. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 4 67 23 115 196,86 205
108. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 6 48 5 80 71 175,84 204
109. Štafa Pavel P165 11 52 87 26 39 174,30 204
110. Roučka Lukáš P165 8 95 49 38 21 158,71 203
111. Macek Jan Xbowling Team 4 95 71 37 199,81 203
112. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 6 27 77 99 186,69 203
113. Černíková Karolína BK Klíše P190 9 116 34 44 6 159,98 200
114. Uhlířová Zuzana P190 3 58 77 64 179,11 199
115. Kučírek František P165 9 47 35 93 23 152,30 198
116. Schönová Jana Family S P190 11 33 75 50 38 160,44 196
117. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 16 62 48 72 14 157,35 196
118. Janiga Oldřich P190 7 57 69 28 40 187,00 194
119. Germanová Lenka P190 9 73 73 48 160,49 194
120. Ivanciv Petr Black Riders P190 8 55 90 42 6 190,74 193
121. Márová Bára KPKO Kladno P165 16 99 38 20 34 149,20 191
122. Olarescu Jana Černý koně 8 93 36 42 17 193,22 188
123. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 6 37 68 79 173,15 184
124. Surán Ondřej RAPI-TEC P190 6 68 80 35 200,97 183
125. Erben Roman Xbowling Team 4 89 45 48 203,62 182
126. Šmejkalová Ivana P165 11 74 50 48 10 149,28 182
127. Kouba Václav P165 5 37 77 33 34 181,10 181
128. Stupka Jan KRPA P190 7 73 28 42 38 171,67 181
129. Krňáková Šárka BK Klíše P190 6 52 1 75 52 158,00 180
130. Pospíšilová Jitka P190 7 61 53 35 30 179,69 179
131. Šípek Karel Elephant B.T P190 9 69 17 30 63 174,39 179
132. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 5 52 54 73 176,63 179
133. Múčka Martin P165 12 52 65 56 4 178,06 177
134. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 3 33 74 70 174,78 177
135. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice P190 3 88 89 201,90 177
136. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 7 73 40 60 3 167,78 176
137. Tokarev Dmitry P165 18 42 44 51 38 155,52 175
138. Rechtorik Libor Černý koně P190 5 111 34 27 177,13 172
139. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P165 13 73 41 55 2 182,00 171
140. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 6 120 29 16 4 169
141. Horník Gustav P190 8 38 75 43 12 181,58 168
142. Staněk Libor P165 9 52 50 59 7 174,05 168
143. Matějka Antonín P190 9 81 79 8 179,50 168
144. Korecký Michal P190 17 64 41 45 17 159,09 167
145. Klečka Jiří P190 5 102 33 22 9 174,74 166
146. Včeliš Jaroslav P165 6 24 46 96 164,29 166
147. Szakos Oto 3 127 39 196,80 166
148. Musil Matěj P165 6 72 21 56 16 157,90 165
149. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 4 56 26 83 175,57 165
150. Plechata Tomáš expert King Pins 3 130 35 228,81 165
151. Bula Martin P165 9 40 77 40 7 166,97 164
152. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P165 15 53 62 32 17 166,01 164
153. Pour Oldřich P190 3 92 40 32 164
154. Butal Jaroslav st. P190 11 30 11 84 36 170,80 161
155. Makovec Jaromír P190 7 23 31 67 39 178,83 160
156. Šípková Jana Elephant B.T P165 14 53 41 28 38 141,32 160
157. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 3 73 46 41 172,78 160
158. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 7 102 58 171,23 160
159. Dutka Miroslav P165 10 48 9 50 51 173,24 158
160. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 4 76 62 20 176,28 158
161. Rábek Erik P190 7 51 49 38 19 173,24 157
162. Hřebík Lumír STRIKE P190 6 26 40 68 22 172,86 156
163. Chudoba Josef P190 6 23 81 51 190,72 155
164. Vopička Karel STRIKE P190 3 26 56 73 178,17 155
165. Michal Ondřej BC Falk 4 88 66 180,83 154
166. Borovec Jiří P190 16 75 25 44 8 159,75 152
167. Lakomý Jan P190 4 81 70 176,83 151
168. Kubíková Dana P190 7 107 15 19 9 156,50 150
169. Bejšovec Jaroslav P190 10 22 33 68 26 174,43 149
170. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc P190 5 90 29 30 159,60 149
171. Mrviš Dušan P165 9 37 47 38 26 155,76 148
172. Růžička Karel P190 8 80 9 21 38 148,64 148
173. Petr Vrba P190 8 58 42 26 22 148
174. Frýbortová Marie BC Tábor 8 34 38 54 21 186,60 147
175. Jarovský Albert P190 9 39 58 38 12 172,67 147
176. Kováč Ondřej BC Tábor P165 2 59 88 189,17 147
177. Štícha Bohumil P165 6 65 75 1 5 162,76 146
178. Jašková Milena Tajfun P190 3 89 57 187,66 146
179. Merva Vladimír Semtamstrike P190 6 30 55 32 28 181,56 145
180. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 5 30 36 79 165,91 145
181. Mračko Tomáš P190 12 31 36 57 20 176,33 144
182. Polívka Dalibor BC Tábor P190 11 16 47 74 5 175,77 142
183. Klepáček Adolf P190 4 78 23 20 20 191,50 141
184. Vrtiška Pavel P190 8 69 27 35 10 178,92 141
185. Roth Jan P190 7 26 55 45 15 176,08 141
186. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 5 51 41 49 181,63 141
187. Janeček Václav P190 5 21 21 62 36 140
188. Šteffek Milan st. 4 46 13 44 36 212,43 139
189. Havelka Michal P190 7 69 1 47 22 181,67 139
190. Kaňka Jan P190 3 91 6 42 188,69 139
191. Uher Radovan RAPI-TEC P190 4 92 24 23 184,65 139
192. Kořínková Marie P165 8 30 45 21 42 153,31 138
193. Tětková Lenka P165 6 94 3 41 155,96 138
194. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 6 58 32 11 35 155,98 136
195. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 3 64 10 62 188,08 136
196. Ondrejec Petr P190 5 78 11 44 185,73 133
197. Fidra Jan P165 6 95 30 8 185,41 133
198. Korynta Jan Family S P165 11 46 19 31 36 183,00 132
199. Kober Ivan P165 8 31 81 3 15 187,97 130
200. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 4 59 47 24 190,48 130
201. Kafková Danica Panda Team P190 5 73 43 14 184,17 130
202. Lacina Jaroslav P165 6 30 34 33 33 130
203. Mlynář Ondřej Xbowling Team 2 85 43 217,93 128
204. Hradil Vavřinec Bombers P190 5 52 25 50 127
205. Ďaďo Ján BT Notaxo P190 10 12 51 49 14 186,90 126
206. Starý Pavel Dragouni P190 5 46 34 34 12 172,64 126
207. Guič Boris Pitch a Ball P190 8 3 20 65 38 167,38 126
208. Chotěnovská Anna P165 9 81 18 16 10 131,49 125
209. Bočan Josef SBL Lucerna 5 21 3 69 31 180,40 124
210. Demuth Filip BC Most P190 3 26 22 74 176,50 122
211. Engelman Stanislav KRPA P165 4 11 75 34 170,66 120
212. Görg Martin StavSpol Praha 2 76 44 185,58 120
213. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 5 86 15 5 14 120
214. Nevyjel Jiří P190 6 37 37 18 27 175,00 119
215. Staněk František P165 10 28 27 37 26 185,40 118
216. Biskupová Martina P190 6 41 34 20 22 171,33 117
217. Mrkvička Tomáš P190 10 57 10 48 1 156,02 116
218. Janovský Michal Black Riders 3 68 30 18 205,80 116
219. Liebich František Halloween P190 5 42 28 20 25 194,67 115
220. Zach Petr st. P165 7 36 2 60 17 177,38 115
221. Homola Ladislav BC Most P190 8 54 8 35 18 159,92 115
222. Brůčková Kateřina P165 5 14 86 15 162,29 115
223. Kvasnička Pavel P165 5 42 26 31 15 155,00 114
224. Jelínek Petr st. P190 4 63 22 29 178,96 114
225. Salaquarda Tadeáš P190 3 50 6 58 170,72 114
226. Dvořáček David P190 6 11 61 20 21 173,63 113
227. Nováček Josef BC Hluboká P190 5 33 23 32 24 179,91 112
228. Vaněček Jindřich P190 5 32 50 12 17 178,73 111
229. Antalík Ivan P165 9 28 16 42 25 162,43 111
230. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 5 40 32 38 169,65 110
231. Oliva Miroslav P190 2 52 58 200,62 110
232. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 2 110 188,92 110
233. Bulová Eliška P165 9 39 28 22 19 144,84 108
234. Kafka Pavel Panda Team P165 5 63 36 9 181,17 108
235. Hollman Petr P190 6 37 30 41 167,78 108
236. Procházka Aleš BC Hluboká P190 4 55 15 36 169,67 106
237. Chytil Lukáš RAPI-TEC P190 2 106 190,33 106
238. Lasovský Michal 6 46 32 26 176,25 104
239. Frýbort Otakar BC Tábor P190 8 20 20 60 3 163,28 103
240. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc P190 2 90 13 193,83 103
241. Chovanec Marek Elephant B.T P165 5 4 45 33 21 103
242. Pospíšil Jan ml. P190 5 14 46 13 29 188,94 102
243. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 3 24 47 30 185,82 101
244. Nečas František Semtamstrike P190 4 29 62 9 175,61 100
245. Pospíšil Jan st. P190 6 29 41 30 168,83 100
246. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 3 86 14 166,38 100
247. Russ Martin P190 4 21 47 30 185,67 98
248. Urbánek Jan P165 6 15 67 14 1 165,62 97
249. Balcarová Zdeňka P190 7 28 13 30 26 160,69 97
250. Rechtoriková Eva P165 9 71 10 12 4 142,05 97
251. Janovská Jana BBO Mourek team P190 6 51 14 32 164,45 97
252. Talpa Marek expert King Pins 1 97 211,06 97
253. Balcar Zdeněk P165 7 34 28 21 12 163,36 95
254. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 2 23 72 156,06 95
255. Uhlíř Jiří Bowlingzone Pardubice 2 64 30 205,43 94
256. Hurych Lukáš BC Most 1 94 207,00 94
257. Burian Ivan RAPI-TEC P190 2 49 44 202,13 93
258. Burianová Eva RAPI-TEC P190 2 59 34 191,88 93
259. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 4 25 68 186,28 93
260. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 6 12 29 23 29 93
261. Kocůr Jaroslav P165 4 52 10 30 163,13 92
262. Chrdle Michal P190 4 66 2 24 92
Fink Zdeněk P165 7 19 20 35 18 92
264. Klimeš Josef P190 7 21 11 39 19 167,15 90
265. Bittersmann Milan STRIKE 2 71 18 178,57 89
266. Černá Pavla 1. PSKN Praha P165 2 10 79 164,27 89
267. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 7 31 4 53 156,67 88
268. Kopřiva Milan P165 4 6 19 32 30 186,16 87
269. Kalista Petr P190 7 30 29 10 18 165,91 87
270. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 4 18 21 48 178,41 87
271. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 87 199,29 87
272. Klofáčová Kateřina 1. PSKN Praha P165 1 87 186,50 87
273. Hajná Daniela P190 4 19 10 32 26 87
274. Richter Michal Draci Brno 1 86 214,29 86
275. Nádvorník Pavel P190 10 24 22 25 14 169,06 85
276. Bejšovcová Lenka P165 7 39 22 24 156,00 85
277. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 6 12 57 15 177,21 84
278. Mňačko Matyáš Radava SC P165 2 11 73 143,29 84
279. Foťko Matěj Excalibur Frýdek Místek P190 1 83 204,43 83
280. Bora František P165 5 14 49 11 8 149,71 82
281. Orálek Martin Bowland Olomouc 1 82 197,93 82
282. Semeráková Monika P165 1 82 168,52 82
283. Žebro Martin P165 4 27 16 20 19 82
284. Chládek Daniel Xbowling Team 1 81 206,40 81
285. Kuřinová Lenka P190 1 81 174,00 81
286. Beneš Michal Bílé fitness BK P190 3 33 36 12 81
287. Štefánik Zdeno P190 2 80 182,17 80
288. Sýkora Jan Rabbits Praha P165 4 33 27 19 169,33 79
289. Kadlecová Jaroslava P165 8 41 13 25 156,61 79
290. Selnekovič Jakub SKB Praha P190 2 32 47 211,00 79
291. Kloták David P165 3 6 73 167,65 79
292. Převorová Monika P190 4 10 25 6 37 78
293. Čikeš Milan P165 8 10 15 39 13 160,27 77
294. Mlčák František Free Time P165 2 37 40 202,90 77
295. Jiránek Petr P190 1 77 77
296. Hron Pavel P165 9 16 24 22 14 161,45 76
297. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 8 18 8 37 13 160,00 76
298. Uhlíř Jiří ml. P190 3 13 25 38 163,78 76
299. Váňa Martin Black Riders 1 76 198,50 76
300. Švácha Jan KRPA P165 1 76 176,21 76
301. Endersová Alena Seniorbowling CZ P190 1 76 76
302. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 5 38 13 14 10 165,25 75
303. Barnet Milan P165 8 10 7 54 4 149,92 75
304. Žák Jan P165 8 9 18 31 16 150,47 74
305. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 3 17 25 32 167,35 74
306. Ozimý Stanislav P190 4 58 16 179,17 74
307. Seidl Michal P190 2 14 60 176,75 74
308. Neumann Václav P165 2 0 74 169,45 74
309. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 74 212,00 74
310. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava P190 2 63 10 183,14 73
311. Uher Dušan Semtamstrike P165 3 25 48 176,43 73
312. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P165 3 61 12 170,55 73
313. Hojková Irena P190 4 31 17 19 6 73
314. Spilková Helena P190 5 5 57 10 162,04 72
315. Vokrojová Marie BC Falk P190 2 16 56 186,17 72
316. Samek Karel P165 1 72 150,40 72
317. Bajgarová Anna st. UBT Kyje P165 2 72 72
318. Adamec Miroslav P190 6 24 15 22 10 169,20 71
319. Spilka František BC Tábor P165 5 11 36 24 173,52 71
320. Slach Zbyněk BC Hluboká P165 4 43 28 166,48 71
321. Kohout Vladimír P165 1 71 162,40 71
322. Rybová Eva P165 6 23 16 14 18 71
323. Rychter Antonín P165 1 70 155,16 70
324. Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 70 70
325. Sova Petr ml. P165 9 33 8 17 11 154,45 69
326. Tesař František Bowlingzone Pardubice 3 23 30 16 198,85 69
327. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 8 23 4 36 5 139,16 68
328. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 6 18 23 27 166,24 68
329. Bílek Tomáš BC Tábor 1 68 188,50 68
330. Klepáček Mašková Yvona P190 4 8 0 53 6 171,45 67
331. Kocmanová Jana P165 6 10 30 18 9 148,65 67
332. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 1 67 198,50 67
333. Holoubek Miroslav P190 3 19 23 25 67
334. Fuchsa Vlastimil P165 9 17 16 22 11 160,33 66
335. Černý Pavel Mandragora P190 4 2 32 32 179,38 66
336. Treml Tomáš P165 5 16 14 36 167,45 66
337. Bodanský Jan BK ČVUT P165 1 66 161,13 66
338. Hrnčíř Luděk P165 3 39 13 13 158,34 65
339. Harvánek Petr P165 3 5 6 54 142,76 65
340. Koryčanský Petr Tuneláři Brno P190 2 28 37 185,78 65
341. Vinklárek Pavel Bowland Olomouc 1 65 196,67 65
342. Balog Atila Bobánci P190 2 16 49 65
Mazal Libor BC Pardubice P190 1 65 65
344. Frantová Milena P190 3 37 11 16 171,18 64
345. Honsa Rostislav BC Budějce P165 5 22 29 13 165,14 64
346. Slípka Jaroslav P190 3 30 34 166,50 64
347. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 35 28 193,85 63
348. Růžička Jaroslav Draci Brno P190 2 32 31 179,85 63
349. Chládková Hana Sypka Blansko P190 4 19 44 157,67 63
350. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 3 22 23 17 190,09 62
351. Černohorský Karol Jihomor P190 2 38 23 196,13 61
352. Zajíček Pavel P165 4 18 22 21 61
Burda Daniel P165 1 61 61
354. Sova Petr P190 6 2 16 16 26 162,95 60
355. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 3 20 26 14 179,64 60
356. Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava P190 1 60 194,33 60
357. Hájek Jiří PH P165 5 24 7 24 5 60
Jakubík Tomáš Draci Brno P190 2 60 60
359. Nováčková Iveta BC Budějce P190 4 24 5 30 163,40 59
360. Malíček Dušan Rudé koule P190 2 17 42 187,61 59
361. Strachota Jan P190 4 36 23 180,75 59
362. Šlajs Vlastimil P165 3 11 19 28 171,33 58
363. Vaníčková Kristýna P165 7 20 17 9 12 112,67 58
364. James Steven P165 2 15 43 177,06 58
365. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 6 20 23 14 151,00 57
366. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 4 39 18 173,92 57
367. Kutina Karel Xbowling Team 1 57 194,00 57
368. Košata Václav P190 3 29 5 23 57
Kaprálek Petr P165 4 14 18 13 12 57
370. Valkovič Miroslav P165 3 15 35 5 173,60 55
371. Vavrla Zdeněk Krocan.com P165 2 30 25 165,17 55
372. Turek Karel P165 2 42 13 153,96 55
373. Bočanová Ivana SBL Lucerna P190 4 18 8 17 11 161,00 54
374. Kostka Martin P165 4 47 6 1 185,33 54
375. Vondráčková Linda P190 3 12 22 20 171,40 54
376. Tvrzický Milan P190 4 16 28 10 170,75 54
377. Petrželová Veronika P190 3 23 11 20 54
Halama Miroslav P165 2 25 29 54
379. Rejč Libor BC Most P190 5 6 23 2 22 147,57 53
380. Kunt Luboš st. P190 5 24 23 6 165,67 53
381. Zýka Marek Mandragora P190 2 25 28 177,56 53
382. Šilar Miroslav Henry Gril P165 4 15 10 9 19 53
383. Černíková Michaela Xbowling club P165 6 7 28 16 1 134,98 52
384. Čermák František BC Tábor P190 2 27 25 188,75 52
385. Mottl Karel P165 5 45 2 3 2 52
386. Severová Jana Tacl Letohrad P165 4 10 17 11 13 51
387. Eliáš Petr P165 5 9 12 12 17 157,66 50
388. Křepinská Michaela Radava SC P165 4 23 2 25 131,92 50
389. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P190 1 50 187,17 50
390. Volek Pavel P190 2 18 32 50
Šidáková Markéta P165 1 50 50
392. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 5 12 7 14 16 149,98 49
393. Ulička Antonín P190 2 25 24 177,06 49
394. Pádárová Ivana BC Most P190 1 49 179,17 49
395. Loučka Michal LB Pardubice 2 24 24 185,19 48
396. Harašta Pavel BC Žlábek 1 48 194,35 48
397. Stromšíková Anna P190 1 48 179,00 48
398. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 7 18 13 13 3 167,12 47
399. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 4 15 10 3 19 162,69 47
400. Černá Marta Mandragora P165 3 24 0 23 161,37 47
401. Sovová Ivana P165 6 13 26 8 154,77 47
402. Culková Olga P165 2 14 33 148,17 47
403. Nahodilová Iveta P165 3 42 5 125,25 47
404. Patková Lucie P165 2 47 162,83 47
405. Leskovjansky Martin P165 3 15 11 21 47
Trojan Josef P165 3 18 23 6 47
Horčička Lumír 1 47 47
408. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 3 28 6 12 174,86 46
409. Svačinová Ivana P190 3 19 25 2 160,63 46
410. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 3 30 5 11 159,17 46
411. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 5 2 19 25 144,48 46
412. Barinec Petr P165 1 46 186,17 46
413. Plas Michal KRPA P190 1 46 168,17 46
414. Paukert Tomáš P165 4 16 4 20 5 160,36 45
415. Lébrová Eva BC Rotyka P165 1 45 177,67 45
416. Nový Stanislav Cowlers P190 2 24 21 45
Mareš Stanley P190 1 45 45
Nedbálek Václav P190 1 45 45
419. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 3 16 13 15 184,68 44
420. Doubravová Květa P165 3 2 42 166,17 44
421. Žák Stanislav 1 44 185,33 44
422. Homola Pavel RAPI-TEC 1 44 180,50 44
423. Serbusová Marcela P165 5 1 11 15 17 44
Nová Leona P165 3 20 17 7 44
425. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 2 16 27 43
Kracík Miroslav P165 4 25 4 14 43
427. Janovec Ladislav P165 5 26 4 10 2 42
428. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 5 7 7 19 8 173,20 41
429. Frýdlová Dagmar P190 2 15 26 168,14 41
430. Túroci Dušan P190 1 41 190,30 41
431. Šimková Dana PH P190 1 41 175,43 41
432. Lebeda Pavel P165 5 11 17 13 41
Bejdl René P190 3 19 10 12 41
Nevím Václav Bobánci P165 2 5 36 41
435. Valo Karel P165 5 7 12 7 14 146,23 40
436. Kečkéš Pavol 1 40 215,31 40
437. Novák Radek P190 1 40 184,17 40
438. Štrobl Josef P165 1 40 159,38 40
439. Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 3 12 13 15 40
Vomočilová Eva UBT Kyje P165 2 27 13 40
Štulc Jan SKBC Račice P190 1 40 40
442. Vilášek Stanislav Jadran Frýdek Místek P190 4 19 17 3 165,92 39
443. Martinec Václav P165 3 10 10 19 161,41 39
444. Trča Pavel BC Hluboká P190 2 17 22 197,33 39
445. Rechtorik Milan Černý koně 2 27 12 190,55 39
446. Pouzar Rudolf P190 2 18 21 177,00 39
447. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 3 6 33 156,65 39
448. Blecha Milan P190 2 27 12 39
Přibyl David P165 3 19 11 9 39
450. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 3 16 6 16 170,06 38
451. Velek Stanislav Haná BC P190 2 24 14 185,67 38
452. Navrátil Lubomír ml. P190 1 38 176,00 38
453. Košata Ondřej P165 1 38 164,86 38
454. Košatová Hana P165 4 34 1 2 1 38
455. Štekrt Zdeněk P190 2 16 21 189,93 37
456. Plšek Petr Baráčníci P165 2 19 18 172,08 37
457. Černák Ondřej 1 37 210,93 37
458. Rálek Robert P190 1 37 182,50 37
459. Vostál Stanislav P165 1 37 154,24 37
460. Zlesák Ivan BK Klíše P190 2 13 24 37
461. Dvořáček David P190 4 3 31 2 195,83 36
462. Kolman Lukáš P165 3 16 12 8 159,13 36
463. Kupecký Michal Rabbits Praha 1 36 182,50 36
464. Kalous Roman P165 4 13 6 6 10 150,33 35
465. Brabec Petr Cowlers P190 4 3 4 28 172,39 35
466. Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 5 5 27 3 154,00 35
467. Šípková Dagmar 1. BKS cen. Děčín P190 2 23 12 176,00 35
468. Bukovický Michal st. P165 4 30 5 119,75 35
469. Gruncl Josef SK Tyflosport P165 2 35 169,50 35
470. Holinková Naďa P165 4 27 4 4 35
471. Tichý Antonín P165 4 1 8 9 16 142,75 34
472. Havlík Jiří ml. P165 3 14 17 3 142,43 34
473. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 3 12 22 170,94 34
474. Holá Barbora P190 2 17 17 156,72 34
475. Klein David P190 1 34 182,00 34
476. Pavelka Petr P165 3 10 14 10 34
Kastl Ladislav P190 3 21 7 6 34
Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 34 34
479. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 3 22 2 9 151,94 33
480. Fojtíková Ivana 1 33 173,83 33
481. Petáková Lucie Rabbits Praha P190 2 33 164,63 33
482. Kumšta David PhoeniX KH 2 33 33
483. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 3 12 2 18 134,71 32
484. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 2 21 11 199,17 32
485. Schůt Ladislav P190 2 19 13 173,69 32
486. Prokopová Ivana P165 2 11 21 167,33 32
487. Miklík Petr BC Komwag P165 1 32 195,71 32
488. Kubrichtová Jindřiška P165 6 1 13 17 121,75 31
489. Sova Petr Všenorští křižáci 1 31 202,57 31
490. Uhlíř Jiří Draci Brno P190 1 31 202,25 31
491. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 2 31 196,00 31
492. Novotná Lucie P165 1 31 31
Mervová Jarmila P165 2 8 23 31
Prekop Michal P165 2 15 16 31
495. Šimůnek Daniel P165 2 27 3 178,58 30
496. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 3 16 14 175,27 30
497. Housková Petra P165 3 16 14 148,50 30
498. Švárny Marian P190 1 30 195,44 30
499. Smolinský Josef P165 1 30 191,50 30
500. Kolář Jan ml. Black Riders P190 2 30 186,29 30
501. Kohoutková Magda P190 2 30 148,00 30
502. Křížková Bronislava P165 1 30 30
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 2 14 16 30
Leskovjanský Martin P165 3 3 20 7 30
505. Janočková Kristýna P190 2 10 19 173,46 29
506. Krauskopf Josef BC Hluboká P165 3 2 27 170,69 29
507. Svoboda Michal 1. BKS cen. Děčín P165 2 12 17 166,75 29
508. Žižlavský Jan P165 1 29 179,83 29
509. Puršl Jiří P165 3 26 3 29
Enders Richard P190 1 29 29
Slováček Pavel P165 2 29 29
Dubinová Miluše KPKO Kladno P190 3 4 15 10 29
513. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 4 15 1 4 8 142,50 28
514. Machálek Vladimír P190 2 19 9 184,09 28
515. Typolt Pavel P190 2 20 8 162,40 28
516. Kunc Tomáš P165 1 28 179,83 28
517. Miklíková Miloslava P165 1 28 175,57 28
518. Cvrček Jaromír P165 1 28 162,33 28
519. Palan Ivo P165 3 6 17 5 28
Roušarová Kateřina P165 3 5 9 14 28
521. Fuchsová Jana P165 5 10 4 8 5 140,60 27
522. Přibyslavský Petr P165 3 8 3 16 151,76 27
523. Ondráček Rostislav P190 2 12 15 201,08 27
524. Heřmánek Jiří P190 2 23 4 173,10 27
525. Antl Petr Bumtrio P165 1 27 186,63 27
526. Fuchs David Bílé fitness BK P190 1 27 167,00 27
527. Enders Filip P165 1 27 27
Rydrych Zdeněk P190 1 27 27
Slezáková Alena P165 2 24 3 27
530. Marek Luboš P190 4 2 2 8 14 158,52 26
531. Vondráková Miroslava P165 5 19 1 5 1 118,13 26
532. Zelený Miroslav 1. BKS cen. Děčín P190 2 12 14 178,11 26
533. Hrdlička Vladislav RAPI-TEC 1 26 193,88 26
534. Soukup Richard 1 26 179,18 26
535. Fryšová Věra STRIKE P165 1 26 160,33 26
536. Veselý Filip Chmelnice P165 3 0 5 20 173,50 25
537. Bárta Ladislav P190 2 12 13 176,22 25
538. Novák Eduard P165 2 18 7 169,08 25
539. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 2 5 20 157,00 25
540. Černý Michal st. P165 1 25 180,17 25
541. Čapek Milan P165 3 12 1 11 159,22 24
542. Láník Igor SBK Boskovice P165 3 5 8 11 156,94 24
543. Novák Antonín 1. BKS cen. Děčín P190 2 19 5 180,80 24
544. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 2 9 15 151,55 24
545. Vlasák Aleš Radava SC P190 1 24 189,17 24
546. Ondrejcova Lucie P165 1 24 172,57 24
547. Nováková Miluše STRIKE 1 24 170,50 24
548. Bělecký Jiří Master Praha P190 1 24 164,50 24
549. Žabka Zdeněk STRIKE 1 24 24
550. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 3 3 5 15 158,67 23
551. Korecký Pavel P165 4 2 19 2 152,27 23
552. Křepelka Aleš P190 2 14 9 171,83 23
553. Doubrava Jan P190 2 4 19 167,50 23
554. Musil Stanislav P165 1 23 152,83 23
555. Tomanová Veronika P165 1 23 23
Šup Ivan P165 3 11 8 4 23
557. Ondrejcová Lucie P165 3 13 9 165,42 22
558. Chrdlová Renata P165 1 22 22
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 2 4 18 22
Kofroň David Černý koně P165 3 13 4 5 22
Štajncová Marie P165 1 22 22
562. Simonová Helena P190 3 11 1 9 156,38 21
563. Míka Miroslav P165 4 5 6 10 142,89 21
564. Boháč Martin P165 7 4 13 4 127,78 21
565. Zach Petr ml. S-Centrum Benešov P165 2 8 13 172,00 21
566. Harbáček Ladislav BC Falk P190 1 21 192,00 21
567. Šilarová Kateřina Oušťáci z Radavy P165 1 21 170,50 21
568. Drbalová Marie Letenský koule P165 1 21 21
Krepindl Martin UBT Kladno P165 1 21 21
570. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 3 9 9 2 146,88 20
571. Kužílek Jiří P190 2 14 6 185,18 20
572. Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 2 3 17 176,67 20
573. Kolář František Seniorbowling CZ P190 2 5 15 160,33 20
574. Švarc Pavel P165 2 14 6 157,40 20
575. Budařová Pavlína Radava SC P165 2 3 17 146,00 20
576. Lendácky Igor 1 20 185,83 20
577. Redzina David P190 1 20 177,00 20
578. Maršík Jan Bílé fitness BK P165 1 20 153,00 20
579. Kovařík Dušan UBT Kyje P190 2 9 11 20
Janoutová Adéla P165 1 20 20
581. Vlčková Stanislava P165 6 2 1 15 1 135,10 19
582. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 2 11 8 153,00 19
583. Stříbrný Vladimír BLK Jablonec P190 1 19 198,22 19
584. Seifert Filip P165 2 4 15 94,82 19
585. Oravec Oliver P165 1 19 175,83 19
586. Kučera Miloš P165 1 19 19
587. Sáček Zdeněk P165 3 7 0 11 165,28 18
588. Koblížek Pavel ml. Pozdní sběr P190 2 13 5 183,73 18
589. Mužík Jaroslav P190 2 11 7 162,25 18
590. Tomášková Dagmar Tacl Letohrad P165 2 5 13 147,50 18
591. Treml Lukáš P165 3 12 6 144,77 18
592. Šamonilová Naďa P165 2 0 18 136,50 18
593. Havlín Petr P190 1 18 178,17 18
594. Brožek Josef P190 1 18 169,44 18
595. Chlouba Ondřej P165 1 18 18
596. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 3 6 4 7 148,22 17
597. Adamec Petr Senioři SBL P165 2 7 10 161,75 17
598. Novotná Kateřina P190 2 4 13 155,00 17
599. Nováková Michaela 1 17 184,75 17
600. Hasník Vít BC Holešov P190 1 17 176,83 17
601. Sovová Milada Všenorští křižáci P190 1 17 166,33 17
602. Volfelová Marta P190 1 17 154,17 17
603. Rychterová Anna P165 1 17 17
Kubelka Petr P165 1 17 17
605. Dostál Ladislav P190 3 4 12 155,00 16
606. David Zdeněk P165 2 13 3 152,80 16
607. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 16 203,86 16
608. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 1 16 182,33 16
609. Novák Josef P190 1 16 176,33 16
610. Túrociová Anka P165 1 16 160,00 16
611. Vítková Ilona P190 1 16 153,78 16
612. Mottl Jan P165 3 7 5 4 16
Kučera Martin P165 2 12 4 16
Šlosárová Renata P165 1 16 16
Kameníková Mária Henry Gril P165 1 16 16
616. Nechvátal Stanislav P165 2 4 11 161,55 15
617. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 2 7 8 158,53 15
618. Rejžková Štěpánka P165 2 0 15 145,25 15
619. Vlastníková Helena 1. BKS cen. Děčín P165 2 10 5 143,25 15
620. Jakobsson Daniel 1 15 183,83 15
621. Kratochvíl Karel st. 1. BKS cen. Děčín P165 1 15 183,17 15
622. Navrátil Lubomír P190 1 15 176,17 15
623. Baborský Milan BC Hluboká P190 1 15 173,78 15
624. Junek Milan P190 1 15 173,44 15
625. Frýdl Jiří P165 1 15 170,40 15
626. Culek Jiří P165 1 15 141,67 15
627. Schelle Harald Maxbowling P165 2 15 122,17 15
628. Bečvář Michal P190 1 15 15
Zelenková Jitka P190 1 15 15
630. Dvořák Tomáš P190 2 12 2 170,33 14
631. Orálek Radek P190 2 2 12 161,77 14
632. Pisinger Miroslav P190 2 12 2 151,63 14
633. Machálková Zorka P165 2 9 5 150,09 14
634. Malec Jaromír ml. P165 2 0 14 144,33 14
635. Nejezchleba David P165 2 11 3 134,82 14
636. Vacková Petra P165 2 13 1 122,80 14
637. Weber Zdeněk BC Falk P190 1 14 181,00 14
638. Minnakhmetov Kamil P165 1 14 173,33 14
639. Šlechtová Sylva 1. BK Kings HK P190 1 14 168,79 14
640. Nejezchleba Vladimír P165 1 14 144,50 14
641. Kubelková Pavlína P165 1 14 14
Stukalo Albína P165 1 14 14
643. Šimůnek Pavel P190 2 9 4 169,40 13
644. Vlček Josef P165 2 12 1 150,00 13
645. Štefl Radek P165 2 7 6 148,93 13
646. Sršeň Marcel P190 1 13 184,67 13
647. Nepokoj Zdeněk P190 1 13 156,00 13
648. Brix Jan P165 1 13 150,67 13
649. Dostál Miroslav P165 1 13 138,83 13
650. Formanová Hana Beyk Bowling P165 1 13 13
Šarišský Jakub P190 1 13 13
Müllerová Markéta P165 1 13 13
Polák Václav Cowlers P190 1 13 13
654. Matera Lubomír P190 3 0 6 6 156,94 12
655. Seifert Martin P165 2 8 4 122,38 12
656. Sedláček Ivo P190 1 12 183,33 12
657. Vávra Miloš P190 1 12 178,50 12
658. Šmelcer Ladislav P165 1 12 174,00 12
659. Pecháček Vladimír P165 1 12 168,75 12
660. Beránek Martin P190 1 12 148,50 12
661. Krynická Drahomíra P165 2 12 136,00 12
662. Pindiaková Zdeňka P165 1 12 12
Bartošová Marie P165 1 12 12
Ondráčková Iva P165 1 12 12
Rojíková Jana Radava SC P165 1 12 12
Steňko Michal P165 2 12 12
Vodička Jiří P165 5 6 4 2 12
668. Chvojka Milan P165 4 1 7 3 156,16 11
669. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 3 1 5 5 145,17 11
670. Tejkl Martin P165 2 4 7 149,17 11
671. Jirák Radek P165 2 3 8 141,75 11
672. Míková Kateřina P165 2 10 1 136,88 11
673. Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P190 1 11 182,92 11
674. Šejvl Jan P190 1 11 177,00 11
675. Šteffková Monika P190 1 11 169,50 11
676. Javůrek Jiří P165 1 11 165,17 11
677. Kováčik Robert P165 1 11 157,67 11
678. Čada Tomáš P165 1 11 157,00 11
679. Brych Vladimír P165 1 11 154,25 11
680. Loněk Daniel P165 2 8 3 11
Čermák Jan P165 1 11 11
Krummerová Jana P165 1 11 11
683. Henzl Petr P165 2 3 7 159,33 10
684. Appeltauer Jiří P165 3 4 6 147,90 10
685. Vašut Jan P165 1 10 177,00 10
686. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 10 175,83 10
687. Irha Miroslav P165 1 10 172,00 10
688. Malkovský Martin P165 1 10 157,83 10
689. Straka Marek P165 1 10 135,25 10
690. Slámová Lenka P165 1 10 10
Knap Miroslav P190 1 10 10
692. Drážný Ivo P190 2 9 0 174,17 9
693. Čáp Josef P165 2 6 3 172,90 9
694. Štěpánek Martin Tacl Letohrad P165 2 2 7 117,50 9
695. Hošek Petr 1. PSKN Praha P165 1 9 182,17 9
696. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 9 176,33 9
697. Svoboda Marcel P190 1 9 174,83 9
698. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 9 170,33 9
699. Gutler Tomáš P165 1 9 170,13 9
700. Filuš Jan P190 1 9 166,33 9
701. Trčková Gabriela 1. BKS cen. Děčín P190 1 9 158,56 9
702. Brandl Miroslav P165 1 9 142,00 9
703. Prchalová Jana P165 1 9 9
Kolář Ladislav Pozdní sběr P165 1 9 9
Honsa Erik P165 2 5 4 9
Vindeman Petr P165 1 9 9
Furik Ludvík P190 2 1 8 9
708. Jireš Martin P165 2 8 0 126,67 8
709. Urban Tomáš P165 1 8 173,79 8
710. Šneiberková Sára Radava SC P165 1 8 165,17 8
711. Netušil René Bumtrio P165 1 8 160,92 8
712. Němec Petr P165 1 8 156,50 8
713. Řehák Karel P165 1 8 156,00 8
714. Nejezchleba Daniel P165 1 8 134,50 8
715. Šuléř Roman P165 1 8 133,00 8
716. Navrátil Marek P165 2 7 1 8
Menclová Otýlie P165 1 8 8
Benešová Romana P165 1 8 8
Kvasničková Daniela P190 1 8 8
Kučera Martin P165 1 8 8
Hanzalová Helena P165 1 8 8
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 8 8
Ďurnek Milan P165 1 8 8
724. Obrusník Lukáš P190 2 0 7 167,69 7
725. Fiala Michal P190 2 1 6 146,50 7
726. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 2 5 2 146,20 7
727. Hrzán Lukáš P165 2 5 2 113,63 7
728. Brokeš František ml. ABB Vidlatá Seč P165 1 7 169,60 7
729. Motyka Milan Kelímci P190 1 7 168,00 7
730. Ladžov Alexandr StavSpol Praha P165 1 7 159,25 7
731. Filušová Anna P190 1 7 156,33 7
732. Blažková Lenka P165 1 7 127,25 7
733. Bukovický Michal P165 4 6 1 50,25 7
734. Waldhauserová Jana P165 1 7 7
Jánský Vojtěch P165 1 7 7
Doubravová Anna P165 1 7 7
Šedivá Květa P165 2 3 4 7
738. Nachtigal Marek P165 3 3 2 1 128,92 6
739. Koblížek Pavel st. Pozdní sběr P165 2 2 4 158,20 6
740. Šafařík Luděk P190 1 6 170,75 6
741. Ševčík Jaroslav SBK Boskovice P165 1 6 167,00 6
742. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P165 1 6 166,00 6
743. Honomichlová Martina DDM Třemošná P165 1 6 163,67 6
744. Záhornický Jiří P165 1 6 161,14 6
745. Čider Laco P165 1 6 153,67 6
746. Brychová Eliška st. P165 1 6 145,50 6
747. Karlík Miroslav P165 1 6 141,20 6
748. Toman Michal P165 1 6 137,25 6
749. Sivák Daniel P165 1 6 103,75 6
750. Smutná Nancy P165 2 6 91,50 6
751. Kreidlová Iveta P165 1 6 6
Slezáková Lucie P165 1 6 6
Fulínová Ilona P165 2 6 6
Skalská Martina P165 1 6 6
Bukovická Klára P165 3 4 2 6
Vítek Miroslav P165 1 6 6
Bartoš Petr P165 1 6 6
Svoboda Milan P190 1 6 6
759. Podola Tomáš Haná BC P190 1 5 164,67 5
760. Vrána Vlastimil P165 1 5 164,60 5
761. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 5 163,67 5
762. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 5 155,79 5
763. Novotná Jana P165 1 5 130,00 5
764. Martiška Robert P165 1 5 126,25 5
765. Hůrská Andrea P165 2 5 112,00 5
766. Jusková Martina Tacl Letohrad P165 1 5 100,25 5
767. Midrla Ludvík P165 1 5 5
Procházka Zbyněk Matrixx Praha P165 1 5 5
Strnadová Kateřina P165 1 5 5
Kamenská Marie P165 3 2 2 1 5
Kouřimský Jan P165 1 5 5
Krepindlová Kateřina P165 1 5 5
773. Kubricht Roman P165 2 3 1 120,33 4
774. Talaš Kristián P165 2 3 1 88,88 4
775. Chejlava Michal Rapid Plzeň P190 1 4 164,33 4
776. Štěpánek Michal P190 2 1 3 79,13 4
777. Chaloupková Alena P190 1 4 150,00 4
778. Neová Laura P165 1 4 140,17 4
779. Blažková Kateřina P165 1 4 98,75 4
780. Preisner Jan P165 2 2 2 4
Zmatlík Václav P165 2 1 3 4
Ondráčková Ema P165 1 4 4
Klufová Simona P165 1 4 4
Trešlová Jitka P165 2 2 2 4
785. Soukup Lukáš UBT Kyje P190 1 3 186,00 3
786. Caltová Radka P165 3 1 2 83,39 3
787. Vránová Irena P190 1 3 152,60 3
788. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 3 151,17 3
789. Kotáb Jiří P165 1 3 128,50 3
790. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 1 3 3
Kučera Martin Chmelnice P165 1 3 3
Hradilová Daniela Bowlingjunior Plzeň P165 1 3 3
793. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 1 2 156,75 2
794. Bejčková Milena P165 1 2 148,00 2
795. Čoupek Alex P165 1 2 147,25 2
796. Gregor Tomáš STRIKE P190 1 2 134,83 2
797. Vondráková Kateřina P165 1 2 125,00 2
798. Heerink Jim BSR Poděbrady P165 1 2 89,67 2
799. Chloupek David P165 1 2 50,50 2
800. Brokeš František jun. P165 1 2 2
Walecká Claudia P165 1 2 2
Kozman Jaroslav P165 1 2 2
Zewelová Ludmila P165 1 2 2
Dítě Lukáš P165 1 2 2
805. Vojáček Lukáš P190 2 0 1 139,31 1
806. Teame Christian Xbowling club P165 3 1 0 123,00 1
807. Juráčková Mína Radava SC P165 2 0 1 122,28 1
808. Iwazawa Ema Radava SC P165 2 1 0 111,83 1
809. Bohačík Milan Jadran Frýdek Místek P190 1 1 159,17 1
810. Burič Ratko Draci Brno P165 1 1 152,00 1
811. Klapal Miroslav P165 1 1 144,20 1
812. Brašnová Alena P165 1 1 138,25 1
813. Minnakhmetov Albert BC Hluboká P165 1 1 121,00 1
814. Záhornická Irena P165 1 1 113,64 1
815. Chvojková Hana P165 1 1 111,33 1
816. Kolář Milan P165 1 1 98,33 1
817. Svobodová Leontýna P165 1 1 96,25 1
818. Králová Lucie P165 1 1 82,80 1
819. Jusková Kristína P165 1 1 23,33 1
820. Brokešová Annabel Bowlingzone Pardubice P165 1 1 1
Mašín Jakub P165 1 1 1
Preisner Jakub P165 1 1 1
Tremlová Monika P165 1 1 1
Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 1 1
Hybnerová Jindřiška P165 1 1 1
Vozdecký Lukáš P165 1 1 1
827. Šafařík Jakub P165 1 0 172,00 0
828. Lazur Vladimír P190 1 0 171,67 0
829. Kitler Antonín P190 1 0 170,83 0
830. Karbusický Zbyněk P165 1 0 169,00 0
831. Vohryzková Dáša 1. PSKN Praha P165 1 0 164,11 0
832. Völfelová Marta P190 1 0 161,39 0
833. Růžička Ladislav BK ČVUT P165 1 0 158,00 0
834. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 1 0 157,67 0
835. Schütz Petr P165 1 0 157,42 0
836. Grüner Lukáš P165 1 0 157,33 0
837. Drážný Michal P165 1 0 157,17 0
838. Toman Pavel P165 1 0 156,83 0
839. Vrána Petr Bowland Olomouc P165 1 0 156,50 0
840. Varhaníček Pavel Kelímci P190 1 0 155,50 0
841. Buchal Martin P190 1 0 155,17 0
842. Maršálková Lidmila P165 1 0 154,33 0
843. Rychlerová Anna P165 1 0 153,33 0
844. Kadlečík Libor P165 1 0 149,33 0
845. Bartáková Dana P165 1 0 148,17 0
846. Pipek Aleš P165 1 0 146,50 0
847. Nerad Lukáš UBT Kyje P165 1 0 144,83 0
848. Suchomel Jiří P165 1 0 144,00 0
849. Menclová Oty P165 1 0 143,83 0
850. Hankovsky David P165 1 0 143,67 0
851. Martinovský Jakub P165 1 0 142,00 0
852. Prošek Michal P165 1 0 141,83 0
853. Gurgul Tomáš P165 1 0 140,83 0
854. Schön Adam P165 1 0 136,50 0
855. Brázda Bohumil P165 1 0 135,83 0
856. Slezáková Jaroslava P165 1 0 135,67 0
857. Hankovský David P165 1 0 131,33 0
858. Dráb Milan P165 1 0 128,67 0
859. Mojka David Radava SC P165 1 0 124,17 0
860. Bezchlebová Lenka P165 1 0 120,67 0
861. Dvornáková Táňa P165 1 0 118,06 0
862. Kůrovec Antonín P165 1 0 116,67 0
Drahokoupil Petr P165 1 0 116,67 0
864. Bezchlebová Lenka P165 1 0 111,17 0
865. Handlová Andrea P165 1 0 106,17 0
866. Zinková Hana P165 1 0 106,00 0
867. Urbanová Pavlína P165 1 0 104,92 0
868. Teame Alena P165 1 0 93,67 0
869. Kitlerová Andrea P165 1 0 88,00 0

Krátké zprávy

15.10.2018 v 16:16

Titul MČR dvojic 2018 vybojovala mezi muži dvojice Tříska-Plechata, v kategorii žen obhájila loňský primát dvojka Lébrová-Otec Hanzlovská. Obhajoba titulu se podařila i v mixech dvojici Čermák-Beštová.

11.10.2018 v 11:36

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

01.10.2018 v 11:05

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3
Klofáčová Kateřina
1. PSKN Praha
Klofáčová Kateřina

Klofáčová Kateřina

1. PSKN Praha
Nejlepší hráčka Prestige 3
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 3
Maléřová Pavlína
SK Skivelo
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

SK Skivelo
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P190
Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P165