Bodovací žebříček, ročník 2018 - 2019

prosin15

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 4 76 66 14 192,86 156
2. Heligr Ondřej Strikeland Junior 3 78 42 30 202,68 150
3. Rác Václav Bombers P190 2 76 69 194,05 145
4. Drábek Aleš Pitch a Ball 2 77 60 189,89 137
5. Květenský Vítězslav STRIKE P190 5 58 42 29 170,83 129
6. Synek Aleš STRIKE 2 75 53 196,19 128
7. Kolář Jan st. Black Riders 6 64 34 28 194,91 126
8. Jirsa Miloš P190 4 65 31 24 171,00 120
9. Sovová Alena BT Notaxo P190 4 80 20 17 169,84 117
10. Egert Jiří Rabbits Praha P190 4 60 37 19 166,77 116
11. Horáček Petr Tajfun P190 4 67 28 21 161,77 116
12. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 2 72 40 163,11 112
13. Nejezchleba Stanislav P190 3 73 26 9 184,30 108
14. Šípek Karel Elephant B.T P190 5 45 33 30 179,88 108
15. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 2 71 36 177,47 107
16. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 70 33 4 165,04 107
17. Mach Libor Semtamstrike P190 3 55 26 25 190,58 106
18. Colon Josef P190 7 43 32 29 189,57 104
19. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 2 73 26 190,79 99
20. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 3 61 28 10 188,21 99
21. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 61 23 15 168,58 99
22. Slezák Luboš STRIKE P190 5 53 24 21 170,41 98
23. Eliáš Petr P165 6 47 27 23 174,28 97
24. Kunc Oto P190 4 50 24 23 170,78 97
25. Kassas Abdul BK Klíše P190 6 39 35 23 169,46 97
26. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 4 43 31 23 163,05 97
27. Včeliš Jaroslav P165 2 68 28 160,08 96
28. Nosek Richard Black Riders P190 2 74 20 190,30 94
29. Závladská Svatava BK Klíše P190 3 46 28 20 187,30 94
30. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice P190 2 69 24 207,17 93
31. Krňáková Šárka BK Klíše P190 2 52 39 165,60 91
32. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 2 74 15 182,44 89
33. Javůrek Pavel P165 5 41 27 19 198,62 87
34. Bočan Josef SBL Lucerna 3 31 30 25 207,13 86
35. Liebichová Ingrid Xbowling club P190 3 40 29 16 158,95 85
36. Heligr Petr 2 43 41 217,90 84
37. Stupka Jan KRPA P190 3 38 23 21 169,00 82
38. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 3 40 37 4 183,40 81
39. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín P190 2 70 10 179,08 80
40. Nahodil Antonín P190 2 42 37 202,40 79
41. Černá Pavla 1. PSKN Praha P165 1 79 178,44 79
42. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 59 19 192,83 78
43. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 2 63 15 160,75 78
44. Márová Bára KPKO Kladno P165 7 41 18 18 167,13 77
45. Rain David BT Notaxo P190 2 49 27 185,00 76
46. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 75 219,17 75
47. Krňák Pavel BK Klíše 2 65 9 178,25 74
48. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 5 32 21 20 182,83 73
49. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 39 34 178,76 73
50. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 72 203,50 72
51. Petr Vrba P190 3 35 22 15 72
52. Demuth Filip BC Most P190 1 71 203,50 71
53. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 2 62 8 183,22 70
54. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 68 200,67 68
55. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 2 43 25 180,15 68
56. Sýkorová Andrea P190 2 38 30 161,25 68
57. Janiga Oldřich P190 2 40 28 68
58. Šteffek Milan st. 2 36 31 189,00 67
59. Včeliš Michal 1 67 184,94 67
60. Ruml David P190 3 30 22 15 183,22 67
61. Vopička Karel STRIKE P190 2 45 22 179,29 67
62. Forman Jiří P190 2 38 29 179,14 67
63. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 28 27 12 173,88 67
64. Sopková Irena P190 3 46 12 9 149,52 67
65. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P165 3 26 25 15 186,89 66
66. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 3 24 23 19 186,25 66
67. Mička Daniel STRIKE P190 1 66 185,33 66
68. Květoň Jiří BK Klíše P165 3 26 23 17 170,64 66
69. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P165 2 51 15 159,69 66
70. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 5 34 19 13 147,08 66
71. Makovec Jaromír P190 2 39 26 65
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 35 17 13 65
73. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 64 184,83 64
74. Chládková Hana Sypka Blansko P190 2 54 10 169,56 64
75. Kolářová Hana Black Riders P190 5 29 18 17 153,00 64
76. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 1 63 184,00 63
77. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 5 24 23 16 167,00 63
78. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 62 190,83 62
79. Růžička Karel P190 2 38 24 176,43 62
80. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 5 30 18 14 159,00 62
81. Sova Petr P190 3 26 18 17 178,50 61
82. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 22 22 17 174,88 61
83. Dutka Miroslav P165 5 29 22 10 159,09 61
84. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 2 32 29 61
85. Ondrejec Petr P190 2 44 16 182,83 60
86. Čermák Pavel expert King Pins 1 59 188,13 59
87. Homola Pavel RAPI-TEC 1 58 187,33 58
88. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 2 31 27 185,81 58
89. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 5 27 16 15 179,29 58
90. Šípková Jana Elephant B.T P165 5 25 19 14 137,25 58
91. Kováč Ondřej BC Tábor P165 1 57 186,50 57
92. Čížek Daniel Bombers P190 1 57 168,06 57
93. Beštová Kateřina expert King Pins 1 56 192,00 56
94. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 56 185,33 56
95. Pospíšilová Jitka P190 2 30 26 178,75 56
96. Tětková Lenka P165 3 41 9 6 152,67 56
97. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 28 27 207,57 55
98. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 55 177,17 55
99. Vokurka Jaroslav P165 3 23 18 14 167,94 55
100. Dvořáček David P190 2 34 21 55
Havelka Michal P190 2 33 22 55
102. Nevyjel Jiří P190 2 27 27 178,17 54
103. Rechtorik Libor Černý koně P190 4 19 18 17 170,17 54
104. Harvánek Petr P165 1 54 152,11 54
105. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 30 24 54
106. Pospíšil Jan ml. P190 2 29 24 192,38 53
107. Spilka František BC Tábor P165 2 29 24 180,75 53
108. Klimeš Josef P190 3 23 19 11 176,75 53
109. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 44 9 169,00 53
110. Schön Viktor st. Family S P165 6 26 14 13 154,75 53
111. Nováček Josef BC Hluboká P190 2 28 24 186,25 52
112. Frýbortová Marie BC Tábor 2 31 21 178,50 52
113. Petáková Anna expert King Pins 1 52 176,17 52
114. Tětek Petr BC Hluboká P190 3 27 14 11 151,17 52
115. Jarovský Albert P190 3 26 14 12 52
116. Chudoba Josef P190 2 31 20 188,44 51
117. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 1 51 183,00 51
118. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 25 15 11 170,77 51
119. Slavíková Kateřina Black Riders P190 4 19 17 15 163,27 51
120. Mrviš Dušan P165 2 26 25 160,07 51
121. Mráček Petr P190 1 50 182,67 50
122. Štafa Pavel P165 3 36 11 3 158,17 50
123. Balcarová Zdeňka P190 3 26 13 11 142,33 50
124. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 3 20 16 14 50
125. Rábek Erik P190 2 30 19 179,00 49
126. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 25 19 5 177,62 49
127. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 49 174,50 49
128. Malec Jaromír BT Notaxo P190 4 19 17 13 168,56 49
129. Převorová Monika P190 2 37 12 49
130. Hromek Jiří Sypka Blansko 1 48 182,17 48
131. Malcová Gabriela BT Notaxo P165 3 23 18 7 180,31 48
132. Germanová Lenka P190 1 48 156,67 48
133. Kordulík Václav ml. P190 1 47 217,30 47
134. Salaquarda Tadeáš P190 1 47 180,83 47
135. Švec Ladislav BT Notaxo 1 46 180,67 46
136. Korynta Jan Family S P165 3 21 15 10 179,08 46
137. Bejšovec Jaroslav P190 2 26 20 177,00 46
138. Butal Jaroslav st. P190 4 19 16 11 166,75 46
139. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 46 46
140. Strachota Jan P190 2 23 22 180,88 45
141. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 1 45 174,00 45
142. Mareš Stanley P190 1 45 45
143. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 1 44 217,60 44
144. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc P190 1 44 170,33 44
145. Kaňka Jan P190 2 42 2 165,00 44
146. Mazzaferro Edita P165 2 31 13 44
Chovanec Marek Elephant B.T P165 2 23 21 44
148. Vrtiška Pavel P190 3 22 11 10 184,88 43
149. Slípka Jaroslav P190 3 20 14 8 166,50 42
150. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P165 5 17 17 8 165,66 42
151. Kořínková Marie P165 1 42 149,17 42
152. Olarescu Jana Černý koně 2 24 17 185,13 41
153. Šlajs Vlastimil P165 2 28 13 180,50 41
154. Šimánek Ladislav BT Notaxo 1 41 177,67 41
155. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 3 35 4 2 150,63 41
156. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 1 40 195,07 40
157. Staněk František P165 3 18 14 8 180,82 40
158. Kratochvíl Jiří Sypka Blansko 2 28 12 180,19 40
159. Kučírek František P165 2 23 17 145,88 40
160. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 2 28 11 178,50 39
161. Bulová Eliška P165 2 20 19 162,00 39
162. Bočanová Ivana SBL Lucerna P190 3 16 12 11 155,00 39
163. Szakos Oto 1 39 39
164. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 22 16 166,75 38
165. Guič Boris Pitch a Ball P190 1 38 164,50 38
166. Tokarev Dmitry P165 2 24 14 157,00 38
167. Schönová Jana Family S P190 3 24 8 6 148,50 38
168. Lacina Jaroslav P165 2 33 5 38
169. Macek Jan Xbowling Team 1 37 176,50 37
170. Biskupová Martina P190 2 22 15 175,42 37
171. Jedlička Jan Xbowling Team P190 2 28 9 173,60 37
172. Mrkvičková Lenka P165 2 20 17 167,50 37
173. Uhlíř Jiří ml. P190 1 36 174,50 36
174. Bula Martin P165 2 29 7 171,00 36
175. Staněk Libor P165 3 25 7 4 166,50 36
176. Roučka Lukáš P165 2 21 15 161,25 36
177. Janeček Václav P190 1 36 36
178. Kubík František ml. P190 1 35 190,86 35
179. Vaněček Jindřich P190 2 18 17 177,67 35
180. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 35 166,50 35
181. Ivanciv Petr Black Riders P190 2 28 6 192,55 34
182. Lakomý Jan P190 1 34 174,33 34
183. Ďaďo Ján BT Notaxo P190 3 20 11 3 160,54 34
184. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 34 34
Kouba Václav P165 1 34 34
186. Straková Irena STRIKE P190 1 33 187,57 33
187. Endersová Alena Seniorbowling CZ P190 1 33 184,57 33
188. Culková Olga P165 1 33 148,17 33
189. Zach Petr st. P165 2 17 15 176,67 32
190. Vavrla Zdeněk Krocan.com P165 1 32 173,17 32
191. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 22 10 172,91 32
192. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 32 160,00 32
193. Pour Oldřich P190 1 32 32
Kadlec Lukáš P190 1 32 32
Volek Pavel P190 1 32 32
196. Čikeš Milan P165 2 18 13 167,67 31
197. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 2 16 15 159,33 31
198. Sova Petr ml. P165 3 16 11 4 156,83 31
199. Chotěnovská Anna P165 3 21 7 3 142,31 31
200. Novotná Lucie P165 1 31 31
201. Kopřiva Milan P165 1 30 186,86 30
202. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 2 21 9 155,05 30
203. Russ Martin P190 1 30 30
Roth Jan P190 2 15 15 30
Doubrava Jan P190 1 30 30
206. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 1 29 195,70 29
207. Kubík František P190 2 19 10 180,75 29
208. Schůt Ladislav P190 2 21 8 171,23 29
209. Procházka Aleš BC Hluboká P190 1 29 29
210. Brabec Petr Cowlers P190 2 14 14 189,50 28
211. Mračko Tomáš P190 3 17 8 3 177,00 28
212. Antalík Ivan P165 2 25 3 170,17 28
213. Žák Jan P165 2 16 12 157,75 28
214. Treml Tomáš P165 1 28 28
215. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 27 192,63 27
216. Adamec Miroslav P190 2 17 10 175,18 27
217. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 2 24 3 165,50 27
218. Uhlířová Zuzana P190 1 27 164,33 27
219. Mrkvička Tomáš P190 2 26 1 135,50 27
220. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 1 27 27
Rydrych Zdeněk P190 1 27 27
222. Sova Petr Všenorští křižáci 1 26 192,57 26
223. Koukal Drahomír Nani P190 1 26 191,10 26
224. Vondráčková Linda P190 2 15 11 172,36 26
225. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 13 13 163,50 26
226. Sovová Ivana P165 3 10 8 8 160,50 26
227. Rybová Eva P165 2 18 8 26
Hajná Daniela P190 1 26 26
229. Čermák František BC Tábor P190 1 25 191,88 25
230. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 1 25 169,33 25
231. Křepinská Michaela Radava SC P165 1 25 139,83 25
232. Liebich František Halloween P190 1 25 25
Holoubek Miroslav P190 1 25 25
Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 25 25
Ozimý Stanislav P190 1 25 25
236. Machálek Vladimír P190 1 24 183,00 24
237. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P165 1 24 169,00 24
238. Kober Ivan P165 4 10 9 5 164,60 24
239. Musil Matěj P165 2 16 8 137,50 24
240. Fink Zdeněk P165 2 18 6 24
Zlesák Ivan BK Klíše P190 1 24 24
Žabka Zdeněk STRIKE 1 24 24
243. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 23 195,63 23
244. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 1 23 23
Přibyl David P165 1 23 23
Košata Václav P190 1 23 23
Mervová Jarmila P165 1 23 23
248. Miklík Petr BC Komwag P165 1 22 200,57 22
249. Hladík Karel RAPI-TEC 1 22 190,94 22
250. Hřebík Lumír STRIKE P190 1 22 172,00 22
251. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 12 10 165,75 22
252. Starý Pavel Dragouni P190 2 12 10 163,50 22
253. Rejč Libor BC Most P190 1 22 157,50 22
254. Rechtoriková Eva P165 2 18 4 156,00 22
255. Borovec Jiří P190 5 8 8 6 144,75 22
256. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 22 22
Pospíšil Jan st. P190 1 22 22
Loněk Daniel P165 1 22 22
259. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 13 8 186,83 21
260. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 2 13 8 178,00 21
261. Mlčák František Free Time P165 1 21 177,60 21
262. Prokopová Ivana P165 1 21 173,89 21
263. Konečná Marie Senioři SBL P165 1 21 166,71 21
264. Korecký Michal P190 6 8 7 6 158,00 21
265. Přibyslavský Petr P165 2 16 5 154,00 21
266. Bora František P165 2 13 8 143,59 21
267. Kadlec Miroslav P165 1 21 21
Nový Stanislav Cowlers P190 1 21 21
Slach Zbyněk BC Hluboká P165 1 21 21
Puršl Jiří P165 2 18 3 21
271. Kolář František Seniorbowling CZ P190 1 20 182,90 20
272. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P165 1 20 176,88 20
273. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 20 168,50 20
274. Chytil Lukáš RAPI-TEC P190 1 20 166,67 20
275. Košatová Renáta P190 2 15 5 145,75 20
276. Veselý Filip Chmelnice P165 1 20 20
Trča Pavel BC Hluboká P190 1 20 20
Nekola Petr P165 1 20 20
Vomočilová Eva UBT Kyje P165 1 20 20
Kubelková Lucie UBT Kladno P190 1 20 20
Klepáček Adolf P190 1 20 20
Petrželová Veronika P190 1 20 20
283. Koráb Jan Tacl Letohrad P165 1 19 223,67 19
284. Stříbrný Vladimír BLK Jablonec P190 1 19 198,22 19
285. Martinec Václav P165 1 19 173,17 19
286. Hron Pavel P165 2 14 5 164,30 19
287. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 1 19 158,50 19
288. Pouzar Rudolf P190 1 19 19
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 19 19
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 19 19
Housková Petra P165 1 19 19
Žebro Martin P165 1 19 19
Vaníčková Kristýna P165 2 12 7 19
294. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 18 211,83 18
295. Florík Petr P190 1 18 180,10 18
296. Kalista Petr P190 1 18 177,83 18
297. Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 18 168,50 18
298. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 1 18 165,67 18
299. Homola Ladislav BC Most P190 1 18 153,83 18
300. Barnet Milan P165 2 14 4 147,50 18
301. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 18 142,67 18
302. Janovský Michal Black Riders 1 18 18
303. Ondráček Rostislav P190 1 17 203,83 17
304. Janovská Jana BBO Mourek team P190 1 17 169,25 17
305. Malíček Dušan Rudé koule P190 2 14 3 165,88 17
306. Krejchová Věra P190 1 17 164,00 17
307. Holá Barbora P190 1 17 156,78 17
308. Eliáš Petr P165 1 17 153,17 17
309. Kubrichtová Jindřiška P165 2 11 6 130,67 17
310. Serbusová Marcela P165 1 17 17
Furik Ludvík P190 1 17 17
312. Vávra Miloš P190 1 16 194,67 16
313. Frantová Milena P190 1 16 173,67 16
314. Koryčanský Petr Tuneláři Brno P190 1 16 166,20 16
315. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 16 164,33 16
316. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 2 13 3 158,80 16
317. Brašnová Alena P165 1 16 153,88 16
318. Vítková Ilona P190 1 16 153,78 16
319. Spilková Helena P190 2 10 6 153,50 16
320. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 1 16 141,17 16
321. Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 16 16
Prekop Michal P165 1 16 16
Balcar Zdeněk P165 2 12 4 16
Tichý Antonín P165 1 16 16
Jelínek Petr st. P190 1 16 16
326. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 15 191,83 15
327. Hübst Vladimír BK Klíše P190 1 15 173,67 15
328. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 13 2 167,47 15
329. Ondrejcová Lucie P165 2 9 6 157,50 15
330. Prokopová Dagmar P165 1 15 156,00 15
331. Fuchsa Vlastimil P165 3 7 4 4 151,90 15
332. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 15 151,83 15
333. Culek Jiří P165 1 15 141,67 15
334. Schelle Harald Maxbowling P165 2 13 2 122,17 15
335. Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 15 15
Bárta Ladislav P190 1 15 15
Dubinová Miluše KPKO Kladno P190 2 10 5 15
Kvasnička Pavel P165 1 15 15
339. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 14 190,50 14
340. Zelený Miroslav 1. BKS cen. Děčín P190 1 14 177,11 14
341. Jašková Milena Tajfun P190 1 14 164,17 14
342. Marek Luboš P190 1 14 162,83 14
343. Dvořák Tomáš P190 1 14 161,75 14
344. Nádvorník Pavel P190 2 10 4 156,00 14
345. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 14 155,50 14
346. Valo Karel P165 1 14 150,14 14
347. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 11 3 142,33 14
348. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 2 9 5 137,08 14
349. Minnakhmetov Kamil P165 1 14 14
Nysker Jan P165 1 14 14
Chrdle Michal P190 1 14 14
352. Novotná Kateřina P190 1 13 161,33 13
353. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 13 156,88 13
354. Hrnčíř Luděk P165 1 13 146,17 13
355. Dostál Miroslav P165 1 13 138,83 13
356. Barták Zdeněk P165 1 13 13
Dvořák Luděk ml. P190 1 13 13
Zajíček Pavel P165 1 13 13
Rod Radek P165 1 13 13
Pláničková Zdenka BK Klíše P165 2 9 4 13
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 13 13
362. Šlechtová Sylva 1. BK Kings HK P190 1 12 188,14 12
363. Sršeň Marcel P190 1 12 184,00 12
364. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 12 179,80 12
365. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 12 170,50 12
366. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 9 3 170,20 12
367. Horník Gustav P190 1 12 166,60 12
368. Šípková Dagmar 1. BKS cen. Děčín P190 1 12 165,44 12
369. Dostál Ladislav P190 1 12 162,20 12
370. Typolt Pavel P190 1 12 161,50 12
371. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 12 161,33 12
372. Černá Marta Mandragora P165 1 12 158,75 12
373. Kolman Lukáš P165 2 8 4 152,17 12
374. Černík Vojtěch BC Most P190 2 8 4 148,50 12
375. Bartošová Marie P165 1 12 12
Baborský Milan BC Hluboká P190 1 12 12
Kaprálek Petr P165 1 12 12
Hájek Jiří PH P165 2 7 5 12
379. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 1 11 201,67 11
380. Čapek Milan P165 1 11 179,83 11
381. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 11 179,60 11
382. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 1 11 170,67 11
383. Růžičková Gabriela JAR Nebeská Rybná P190 1 11 170,40 11
384. Pecháček Vladimír P165 1 11 165,00 11
385. Čada Tomáš P165 1 11 157,00 11
386. Míková Kateřina P165 1 11 141,50 11
387. Bartáková Dana P165 1 11 11
Čermák Jan P165 1 11 11
Sáček Zdeněk P165 1 11 11
Strnadová Kateřina P165 1 11 11
391. Kužílek Jiří P190 1 10 170,60 10
392. Sýkora Jan Rabbits Praha P165 1 10 159,67 10
393. Burda Daniel P165 1 10 156,25 10
394. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 1 10 153,70 10
395. Kalous Roman P165 1 10 148,20 10
396. Šmejkalová Ivana P165 1 10 144,89 10
397. Šedivá Květa P165 1 10 10
Krepindl Martin UBT Kladno P165 1 10 10
Martínek Vít PhoeniX KH P165 1 10 10
Pavelka Petr P165 1 10 10
401. Klečka Jiří P190 1 9 169,50 9
402. Frýdlová Dagmar P190 1 9 161,20 9
403. Černý Pavel Mandragora P190 1 9 160,50 9
404. Kunt Luboš st. P190 2 6 3 159,17 9
405. Trčková Gabriela 1. BKS cen. Děčín P190 1 9 158,56 9
406. Simonová Helena P190 1 9 155,40 9
407. Engelman Stanislav KRPA P165 2 7 2 154,50 9
408. Kocmanová Jana P165 1 9 149,33 9
409. Dušková Blanka Bowlingzone Pardubice P165 1 9 146,17 9
410. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 2 8 1 118,50 9
411. Kracík Miroslav P165 1 9 9
Kučera Martin P165 1 9 9
Křepelka Aleš P190 1 9 9
Kubíková Dana P190 1 9 9
Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 9 9
Preisner Jan P165 1 9 9
Bejšovcová Lenka P165 1 9 9
418. Švácha Jan KRPA P165 1 8 184,00 8
419. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P165 2 6 2 167,00 8
420. Krejčová Danuše Haná BC P190 1 8 160,38 8
421. Adamec Petr Senioři SBL P165 2 5 3 154,25 8
422. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 1 8 152,89 8
423. Minnakhmetov Albert BC Hluboká P165 1 8 8
424. Nechvátal Stanislav P165 1 7 170,86 7
425. Svoboda Marcel P190 1 7 164,60 7
426. Enders Richard P190 1 7 162,25 7
427. Osička Antonín Haná BC P165 1 7 159,88 7
428. Mužík Jaroslav P190 1 7 158,00 7
429. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 1 7 155,67 7
430. Černíková Karolína BK Klíše P190 2 6 1 136,08 7
431. Tejkl Martin P165 1 7 135,50 7
432. Štěpánek Martin Tacl Letohrad P165 1 7 123,25 7
433. Jánský Vojtěch P165 1 7 7
Hollman Petr P190 1 7 7
Šarišský Jakub P190 1 7 7
Nová Leona P165 1 7 7
Vodička Jiří P165 2 5 2 7
Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 7 7
Nachtigal Marek P165 1 7 7
440. Záhornický Jiří P165 1 6 178,07 6
441. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 2 5 1 164,13 6
442. Stříbrský Václav Xbowling club P165 1 6 154,83 6
443. Henzl Petr P165 1 6 150,14 6
444. Karlík Miroslav P165 1 6 141,20 6
445. Sivák Daniel P165 1 6 103,75 6
446. Hojková Irena P190 1 6 6
Toncar Karel P165 1 6 6
Kubelka Petr P165 1 6 6
Kovařík Dušan UBT Kyje P190 1 6 6
Klepáček Mašková Yvona P190 1 6 6
Bartoš Petr P165 1 6 6
452. Novák Antonín 1. BKS cen. Děčín P190 1 5 170,67 5
453. Urban Tomáš P165 1 5 165,93 5
454. Valkovič Miroslav P165 1 5 164,25 5
455. Miklíková Miloslava P165 1 5 160,25 5
456. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P165 1 5 155,00 5
457. Paukert Tomáš P165 1 5 150,20 5
458. Fiala Michal P190 1 5 144,25 5
459. Host Miroslav P165 1 5 137,00 5
460. Boháč Martin P165 3 3 1 1 134,00 5
461. Jusková Martina Tacl Letohrad P165 1 5 100,25 5
462. Krauskopf Josef BC Hluboká P165 1 5 5
Palan Ivo P165 1 5 5
Štícha Bohumil P165 1 5 5
Ondráčková Iva P165 1 5 5
Kofroň David Černý koně P165 1 5 5
Kučera Martin JM P165 1 5 5
Košatová Hana P165 2 4 1 5
Fuchsová Jana P165 1 5 5
470. Múčka Martin P165 1 4 175,83 4
471. Heřmánek Jiří P190 1 4 170,50 4
472. Štekrt Zdeněk P190 1 4 167,75 4
473. Štefl Radek P165 1 4 159,00 4
474. Burič Ratko Draci Brno P165 1 4 150,67 4
475. Budařová Pavlína Radava SC P165 1 4 141,17 4
476. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 3 1 127,08 4
477. Šidáková Markéta P165 1 4 116,25 4
478. Blažková Kateřina P165 1 4 98,75 4
479. Midrla Luděk P165 1 4 4
Šup Ivan P165 1 4 4
Mottl Jan P165 1 4 4
Šmehlík Milan P165 1 4 4
483. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 3 151,17 3
484. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 3 139,79 3
485. Šteffková Monika P190 1 3 129,50 3
486. Havlík Jiří ml. P165 1 3 123,20 3
487. Štěpánek Michal P190 1 3 82,25 3
488. Kubelková Pavlína P165 1 3 3
Benešová Romana P165 1 3 3
Král Jiří P165 1 3 3
491. Svačinová Ivana P190 1 2 153,25 2
492. Bejčková Milena P165 1 2 148,00 2
493. Hotová Zuzana Tuneláři Brno P165 1 2 145,00 2
494. Gregor Tomáš STRIKE P190 1 2 134,83 2
495. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 2 132,20 2
496. Talaš Kristián P165 1 2 94,50 2
497. Chloupek David P165 1 2 50,50 2
498. Janovec Ladislav P165 1 2 2
Hanzlík Marek P165 1 2 2
Lasovský Michal 1 2 2
Kozman Jaroslav P165 1 2 2
Krynická Drahomíra P165 1 2 2
Mottl Karel P165 1 2 2
Treml Lukáš P165 1 2 2
Ježek Vít P165 1 2 2
Cvrková Jana P165 1 2 2
Kinač Lukáš P165 1 2 2
Baborská Dana P165 1 2 2
509. Chvojka Milan P165 1 1 149,50 1
510. Plšek Petr Baráčníci P165 1 1 140,83 1
511. Klapal Miroslav P165 1 1 135,80 1
512. Urbánek Jan P165 1 1 134,00 1
513. Kubricht Roman P165 1 1 120,33 1
514. Záhornická Irena P165 1 1 116,14 1
515. Vondráková Miroslava P165 1 1 115,50 1
516. Králová Lucie P165 1 1 82,80 1
517. Ondráčková Ema P165 1 1 78,25 1
518. Jusková Kristína P165 1 1 23,33 1
519. Lehovec Luděk P165 1 1 1
Fulínová Ilona P165 1 1 1
Vlčková Stanislava P165 1 1 1
Krepindlová Kateřina P165 1 1 1
Vacková Petra P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
Nekola Petr ml. P165 1 1 1
Pavlis Pavel P165 1 1 1
Preisner Jakub P165 1 1 1
Antalíková Veronika P165 1 1 1
Vozdecký Lukáš P165 1 1 1

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5