Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

prosin13

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Čížek Daniel Xbowling club P190 4 81 77 48 200,53 206
2. Homola Lukáš BC Most 3 95 64 46 209,09 205
3. Mach Libor Semtamstrike 3 90 60 40 206,55 190
4. Rác Václav Xbowling club 4 91 59 35 199,69 185
5. Beštová Kateřina expert King Pins 3 99 45 41 198,30 185
6. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 96 74 221,60 170
7. Michal Ondřej BC Falk P190 3 79 69 22 208,73 170
8. Straková Irena STRIKE P190 3 86 39 37 200,70 162
9. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 3 68 62 28 203,73 158
10. Sýkorová Andrea P190 3 65 62 25 182,41 152
11. Kolář Jan st. Black Riders 7 70 41 40 211,41 151
12. Krňák Pavel BK Klíše 2 75 68 197,83 143
13. Rain David BT Notaxo P190 3 63 43 36 197,69 142
14. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 2 73 69 196,47 142
15. Bočan Josef Bombers 4 63 42 37 193,00 142
16. Slavíková Kateřina Black Riders P190 6 76 33 28 192,04 137
17. Květenský Vítězslav STRIKE P190 6 51 47 39 175,38 137
18. Sovová Alena BT Notaxo P190 5 59 51 27 172,96 137
19. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 76 46 179,95 122
20. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 93 25 207,07 118
21. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 83 31 214,58 114
22. Švec Ladislav BT Notaxo 2 85 29 205,00 114
23. Vondráčková Linda Bowlingzone Pardubice P190 2 84 30 200,43 114
24. Kolářová Hana Black Riders P190 8 50 33 30 170,41 113
25. Malcová Gabriela BT Notaxo P190 4 57 30 25 185,82 112
26. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 2 72 39 196,25 111
27. Nosek Richard Black Riders P190 2 67 42 189,33 109
28. Colon Josef P190 11 39 36 34 177,34 109
29. Matějka Antonín P190 8 38 37 34 174,46 109
30. Nováková Iva Poděbradští tygři P165 3 61 28 18 171,89 107
31. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 3 56 29 21 170,25 106
32. Čermák Pavel expert King Pins 2 66 39 205,20 105
33. Paračka Andrej Big Lebowski abides P190 5 43 35 27 186,63 105
34. Šípek Karel Elephant B.T P190 5 48 31 24 186,71 103
35. Jarovský Albert P190 5 42 36 24 102
36. Butal Jaroslav st. P190 5 54 28 19 179,53 101
37. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 100 234,17 100
38. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 98 228,50 98
39. Petáková Anna expert King Pins 2 80 18 185,08 98
40. Slezák Luboš STRIKE P190 5 35 32 31 177,89 98
41. Vácha Petr P190 4 35 32 31 168,33 98
42. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 97 227,67 97
43. Schönová Jana Family S P165 6 40 36 20 154,06 96
44. Krubert Emil P190 4 39 29 27 165,00 95
45. Palečková Martina P190 1 94 212,17 94
46. Horňák Vladimír P190 3 41 33 20 179,39 94
47. Černíková Karolína BK Klíše P165 3 44 34 16 165,00 94
48. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 1 92 217,00 92
49. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 42 40 10 201,20 92
50. Šimůnek Pavel P190 3 45 29 17 176,52 91
51. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 89 211,17 89
52. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 6 41 25 23 183,17 89
53. Vopička Karel STRIKE P190 1 88 210,50 88
54. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 53 35 187,67 88
55. Erben Roman Xbowling club 1 87 207,33 87
56. Maňásek Jaroslav P190 3 43 26 18 87
57. Nahodil Antonín P190 2 49 37 211,60 86
58. Závladská Svatava BK Klíše P190 4 34 26 26 170,29 86
59. Schön Viktor st. Family S P165 6 31 29 26 170,26 86
60. Synek Aleš STRIKE 2 47 38 196,28 85
61. Javůrek Pavel P165 8 36 25 24 171,07 85
62. Hasník Vít BC Holešov P190 2 60 24 191,33 84
63. Malec Jaromír BT Notaxo P190 2 71 12 222,33 83
64. Uher Radovan ProBowling 1 82 203,50 82
65. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 48 34 186,68 82
66. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 3 38 23 20 187,75 81
67. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 55 25 172,33 80
68. Korecký Michal P165 9 28 27 24 171,27 79
69. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 78 201,67 78
70. Kala Rostislav 1 77 201,17 77
71. Olarescu Jana Černý koně P190 3 34 22 21 182,13 77
72. Homola Ladislav BC Most P165 4 44 19 14 165,50 77
73. Závladský Dušan BK Klíše P190 4 27 25 24 176,81 76
74. Makovec Jaromír P165 3 38 30 8 172,50 76
75. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 75 200,17 75
76. Guič Boris Pitch a Ball P165 2 52 23 199,20 75
77. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P190 2 46 29 195,64 75
78. Nejezchleba Stanislav P190 2 41 33 201,33 74
79. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 74 192,00 74
80. Klečka Jiří P190 2 58 16 176,79 74
81. Gutwirth Oto Tacl Letohrad 1 73 199,67 73
82. Černá Pavla 1. PSKN Praha P190 1 72 200,44 72
83. Flieger David BK Klíše P165 4 37 20 15 174,30 72
84. Hladík Karel ProBowling 1 71 198,33 71
85. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 2 50 21 180,07 71
86. Strejcová Tereza Poděbradští tygři P190 3 43 15 13 163,81 71
87. Lang David Car Citon Olomouc 1 70 196,83 70
88. Štafa Pavel P165 3 43 16 11 172,62 70
89. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 28 23 19 158,68 70
90. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 3 35 24 9 191,77 68
91. Sihelník Josef P190 2 43 25 181,73 68
92. Brázda Bohumil P165 3 31 25 12 174,00 68
93. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 2 37 31 173,07 68
94. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 67 187,50 67
95. Kafka Pavel Panda Team P165 3 28 21 18 67
96. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 2 38 28 208,36 66
97. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 66 187,33 66
98. Kunc Oto P190 4 27 24 15 172,95 66
99. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 40 26 167,14 66
100. Uher Dušan Semtamstrike P190 1 65 190,42 65
101. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 2 48 17 166,83 65
102. Uher Jaroslav ProBowling 1 64 193,83 64
103. Selnekovič Jakub SKB Praha P190 2 38 26 64
104. Kurka Jiří P190 2 42 21 169,18 63
105. Sopková Irena P165 3 37 16 10 166,44 63
106. Jirsa Miloš P190 5 22 21 20 157,88 63
107. Janiga Oldřich P190 2 35 28 63
108. Honzík Jakub P165 3 28 18 16 181,55 62
109. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice 1 61 191,83 61
110. Forman Jiří P190 2 31 30 171,07 61
111. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 2 46 15 163,50 61
112. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 2 35 25 181,86 60
113. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 36 23 202,36 59
114. Roučka Lukáš P190 2 33 26 200,43 59
115. Dutka Miroslav P165 3 32 19 8 59
116. Zvěřinová Lenka 1 58 178,17 58
117. Kassas Abdul BK Klíše P165 3 34 17 7 171,54 58
118. Maňásková Petra P190 3 27 16 15 58
119. Dologová Petra Tacl Letohrad P190 1 57 178,00 57
120. Eliáš Petr JČ P165 3 20 19 18 170,50 57
121. Robertson Thomas BT Notaxo 1 56 193,08 56
122. Vaněčková Dagmar P190 2 34 22 189,63 56
123. Kober Ivan P190 4 31 15 10 185,00 56
124. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 2 32 24 168,54 56
125. Tětek Petr BC Hluboká P190 3 33 21 2 166,94 56
126. Prokop Zdeněk P165 1 55 171,17 55
127. Barnet Milan P190 2 29 25 207,00 54
128. Varhaníček Pavel Kelímci P165 1 54 185,17 54
129. Sova Petr ml. P165 3 21 18 15 172,42 54
130. Russ Martin P190 2 31 23 54
131. Kováč Ondřej BC Tábor P190 1 53 184,83 53
132. Stupka Jan KRPA P190 3 22 22 9 170,31 53
133. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 26 26 185,38 52
134. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 52 176,50 52
135. Šmejkalová Ivana P165 2 32 20 174,10 52
136. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 3 28 19 5 165,60 52
137. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 2 26 26 52
138. Lasovský Michal BC Budějce P190 2 27 24 193,00 51
139. Šimůnek Daniel P190 2 49 2 177,08 51
140. Krčma Milan ml. P190 2 27 24 169,00 51
141. Kouba Václav P190 2 32 18 179,75 50
142. Staněk František P190 3 19 18 12 188,83 49
143. Bejšovec Jaroslav P190 2 25 24 184,42 49
144. Pospíšilová Jitka P190 2 26 23 179,63 49
145. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 49 174,83 49
146. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 2 26 23 164,79 49
147. Balcar Zdeněk P190 3 19 16 13 178,50 48
148. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 3 22 20 6 48
149. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P190 1 47 182,33 47
150. Rábek Erik BC Budějce P190 2 28 19 179,42 47
151. Mrviš Dušan P165 2 35 12 154,63 47
152. Palas Martin P190 2 33 14 47
Kordulík Václav ml. P190 1 47 47
154. Ruml David P165 2 24 22 201,75 46
155. Horník Gustav P190 2 23 23 183,25 46
156. Vrzal Pavel Tajfun P165 3 19 13 13 185,38 45
157. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 45 181,00 45
158. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 2 29 16 168,75 45
159. Mottl Karel P190 3 21 13 11 45
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 3 30 11 4 45
Kučaba Miroslav BK Klíše P190 1 45 45
162. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 44 203,20 44
163. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 44 172,67 44
164. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 2 25 18 181,88 43
165. Starý Pavel - JČ Dragouni P190 2 22 20 165,42 42
166. Vávra Miloš P190 3 22 13 7 163,17 42
167. Bora František P165 1 42 157,11 42
168. Marek Jakub P165 4 31 9 2 149,12 42
169. Včeliš Michal 2 32 9 219,50 41
170. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 1 41 178,00 41
171. Krňáková Šárka BK Klíše P190 2 38 3 150,25 41
172. Paleček Petr P190 1 40 177,67 40
173. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 40 40
Zlesák Ivan BK Klíše P190 1 40 40
175. Mračko Tomáš P165 2 20 19 204,17 39
176. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 39 176,67 39
177. Vokurka Jaroslav P165 2 20 19 165,45 39
178. Biskupová Martina P190 2 21 18 157,75 39
179. Šípková Jana Elephant B.T P165 4 19 14 6 149,53 39
180. Roth Jan P190 2 24 15 39
Pour Oldřich P190 1 39 39
182. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 38 185,29 38
183. Horáček Petr Tajfun P190 3 19 13 6 169,75 38
184. Mička Daniel STRIKE P190 2 21 16 183,40 37
185. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 23 14 175,83 37
186. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 37 166,33 37
187. Ondrejec Petr P190 1 37 37
Kvasnička Pavel P190 2 29 8 37
189. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín 1 36 206,86 36
190. Spilka František BC Tábor P190 2 20 16 181,25 36
191. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 2 18 18 172,21 36
192. Hrazdírová Lucie Blansko P190 1 36 165,67 36
193. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 21 14 167,83 35
194. Parkan Miloš P165 2 23 12 166,11 35
195. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 34 193,40 34
196. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 22 12 173,29 34
197. Vaněček Jindřich P190 2 17 17 162,50 34
198. Vojáček Lukáš P165 2 26 8 158,17 34
199. Lacina Jaroslav P165 2 26 8 34
200. Bula Martin P190 2 18 15 186,00 33
201. Borovec Jiří P165 5 13 11 9 173,25 33
202. Černík Vojtěch BC Most P190 2 29 4 173,15 33
203. Sůva Jan 1. PSKN Praha P165 1 33 172,67 33
204. Kvasničková Daniela P190 1 33 33
205. Hasoň Jiří Blansko P165 1 32 171,83 32
206. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 32 169,43 32
207. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 2 17 15 168,33 32
208. Vlček Josef P165 3 17 12 3 32
Lebeda Pavel P190 1 32 32
210. Janočková Krystyna P190 2 21 10 193,67 31
211. Mlčoch Dominik 1 31 171,33 31
212. Hollman Petr P190 2 22 9 164,58 31
213. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 30 186,00 30
214. Uhlířová Zuzana BC Tábor P190 1 30 163,17 30
215. Boháč Martin P165 3 17 11 2 160,08 30
216. Prokopová Dagmar P165 2 15 15 153,50 30
217. Fojtíková Ivana P190 1 30 30
Košatová Renáta P190 2 18 12 30
Endersová Alena Seniorbowling CZ P190 1 30 30
220. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 1 29 192,07 29
221. Fuchsa Vlastimil P165 3 13 10 6 166,83 29
222. Helešic Tomáš P190 1 29 29
Petr Vrba P190 1 29 29
224. Vlasák Aleš Radava SC P190 1 28 202,67 28
225. Růžička Karel P190 2 15 13 182,00 28
226. Breindl Robert BK Klíše P190 1 28 180,40 28
227. Pospíšil Jan st. P190 2 20 8 163,25 28
228. Obrusník Lukáš P190 1 28 28
Klein David P190 1 28 28
Rybová Eva P165 2 20 8 28
231. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 1 27 189,75 27
232. Čermák František BC Tábor P190 1 27 187,50 27
233. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 16 11 177,83 27
234. Hypius Martin P190 1 27 176,83 27
235. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 1 27 169,67 27
236. Valo Karel P165 2 26 1 153,09 27
237. Horák Jaromír VČ P165 3 14 12 1 149,18 27
238. Veselý Filip Chmelnice P190 1 27 27
Klimeš Josef P190 2 14 13 27
Musil Matěj P165 1 27 27
241. Sovová Ivana - JČ P165 3 11 9 6 157,17 26
242. Mičkal Jaroslav P190 1 26 26
Holinková Naďa P165 3 12 10 4 26
Uhlířová Hana Rabbits Praha P190 2 16 10 26
245. Nádvorník Pavel P190 2 16 9 179,50 25
246. Straka Marek P165 1 25 176,00 25
247. Dostál Luboš Bowling Sauna P165 2 21 4 169,29 25
248. Uhlíř Jiří ml. BC Tábor P190 1 25 169,00 25
249. Šmelcer Ladislav P190 1 25 25
Glezgo Štefan Rabbits Praha P190 2 16 9 25
Ondráčková Iva P165 4 9 9 7 25
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 25 25
253. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 24 214,33 24
254. Nevyjel Jiří P190 2 14 10 167,17 24
255. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 14 10 160,33 24
256. Kotáb Jiří P165 1 24 157,00 24
257. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 13 11 150,50 24
258. Weiss Petr P165 2 17 7 24
Kafková Danica Panda Team P165 3 15 5 4 24
Ozimy Stanislav P165 1 24 24
Faitová Iveta P165 1 24 24
Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 24 24
263. Mojková Helena P190 1 23 169,83 23
264. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 20 3 157,00 23
265. Mrkvičková Lenka P190 2 12 11 155,17 23
266. Blažek Lukáš P190 1 23 23
Kučera Miloš P165 1 23 23
Trča Pavel BC Hluboká P190 1 23 23
269. Chvojka Milan P190 1 22 198,38 22
270. John Jiří Trutnov P190 1 22 190,25 22
271. Kocmanová Jana P165 1 22 168,13 22
272. Stříbrský Václav Xbowling club P190 1 22 167,00 22
273. Merva Vladimír Semtamstrike P190 1 22 22
Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 22 22
Weissová Jitka P165 2 13 9 22
Orálek Radek P190 1 22 22
Váňa Antonín P190 1 22 22
278. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 21 188,25 21
279. Martiška Robert P165 1 21 169,50 21
280. Jelínek Petr st. JČ P190 2 13 8 166,10 21
281. Maléřová Pavlína P190 1 21 158,00 21
282. Egert Jiří Rabbits Praha P190 2 11 10 155,00 21
283. Kordulík Václav st. 1 21 21
Křížan Jiří P190 1 21 21
Mervová Jarmila P165 1 21 21
Janovský Michal Black Riders 1 21 21
Bartošová Marie P190 1 21 21
Ďaďo Ján P165 1 21 21
289. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P190 1 20 178,38 20
290. Zářecký Vlastimil P190 1 20 165,83 20
291. Balcarová Zdeňka P190 3 10 6 4 157,00 20
292. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 18 2 149,50 20
293. Jašková Milena Tajfun P190 1 20 20
Zádrapa Libor P165 1 20 20
Brabec Petr Cowlers P190 2 14 6 20
Staněk Libor P190 1 20 20
297. Mrkvička Tomáš P190 1 19 180,13 19
298. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 1 19 175,75 19
299. Cvrček Jaromír P165 1 19 166,83 19
300. Ulička Antonín P190 1 19 165,33 19
301. Větrovský Jaromír Rabbits Praha P165 2 15 4 163,80 19
302. Roučková Denisa P165 2 11 8 150,00 19
303. Javůrek Jiří P165 2 15 4 143,40 19
304. Jindřich Martin P190 1 19 19
Pavlíček Svatopluk P165 1 19 19
Kracík Miroslav P190 1 19 19
Rod Radek P165 1 19 19
Kaprálek Petr P165 1 19 19
309. Malec Jaromír ml. P190 1 18 198,33 18
310. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 12 6 162,90 18
311. Klepáček Adolf 2 14 4 160,50 18
312. Volfelová Marta P165 1 18 155,67 18
313. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 18 18
Hermanová Marie P190 1 18 18
Kučera Martin - PH Chmelnice P165 1 18 18
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 18 18
317. Buben Ondřej P165 1 17 171,50 17
318. Doubrava Jan P190 1 17 165,67 17
319. Zach Petr st. P190 2 13 4 165,63 17
320. Mihulka Josef P165 1 17 164,00 17
321. Svačinová Ivana P190 2 12 5 155,50 17
322. Bejšovcová Lenka P190 1 17 153,00 17
323. Bartůšková Eva P165 2 12 5 146,90 17
324. Zajíček Pavel P165 1 17 17
Hájek Jiří P165 1 17 17
Kokurowski Zygmund P190 1 17 17
Prekop Michal P165 1 17 17
Kubík František P190 1 17 17
Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 17 17
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 17 17
Převorová Monika P190 1 17 17
Šarišský Jakub 1 17 17
333. Hradil Vavřinec P190 1 16 199,50 16
334. Mužík Jaroslav P165 1 16 169,67 16
335. Šejvl Jan P190 1 16 166,13 16
336. Košata Ondřej P165 1 16 161,00 16
337. Klepáček Mašková Yvona P190 2 11 5 148,25 16
338. Rechtoriková Eva P165 3 10 5 1 132,00 16
339. Chovanec Marek Elephant B.T P190 1 16 16
Novák Josef P190 1 16 16
Kubík Tadeáš František ml. P190 1 16 16
Kovařík Dušan UBT Kyje 1 16 16
Baborský Milan BC Hluboká P165 1 16 16
Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 16 16
345. Ryznik Martin P190 1 15 175,83 15
346. Čikeš Milan P165 1 15 167,50 15
347. Síč Petr P165 1 15 156,00 15
348. Spilková Helena P190 2 9 6 149,67 15
349. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 15 15
Růčka Pavel P165 1 15 15
Holoubek Miroslav P190 1 15 15
352. Koráb Jan Tacl Letohrad 1 14 192,00 14
353. Hora Jiří P190 1 14 191,50 14
354. Heligr Petr 1 14 189,75 14
355. Štícha Bohumil P190 1 14 166,25 14
356. Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P165 1 14 157,75 14
357. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 14 155,00 14
358. Hejna Miloslav P165 1 14 154,67 14
359. Brokešová Annabel Bowlingzone Pardubice P165 1 14 145,70 14
360. Kocůr Jaroslav P165 2 10 4 144,25 14
361. Sejkora Miroslav P165 1 14 14
Drážný Michal P165 1 14 14
Růčka Miroslav P165 1 14 14
Hojková Irena P190 1 14 14
365. Sršeň Marcel P190 1 13 180,50 13
366. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 13 162,83 13
367. Novák Eduard P165 1 13 159,25 13
368. Tokarev Dmitry P165 1 13 158,17 13
369. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 13 13
Dorňáková Irena P165 1 13 13
Kusý Jiří ABB Vidlatá Seč P190 1 13 13
Semeráková Monika P165 1 13 13
Fink Zdeněk P165 1 13 13
Lacinová Marie P165 1 13 13
375. Pisinger Miroslav P165 1 12 166,67 12
376. Lakomý Jan P190 1 12 162,33 12
377. Havelka Michal P190 1 12 160,17 12
378. Paukert Tomáš P165 1 12 150,50 12
379. Jukl Ladislav P165 2 10 2 148,67 12
380. Žák Jan P165 2 9 3 142,75 12
381. Minnakhmetov Albert BC Hluboká P165 1 12 12
Klanica Mojmír P165 1 12 12
Žebro Martin P165 1 12 12
Lencová Anežka Seniorbowling CZ P190 1 12 12
Roušarová Kateřina P165 1 12 12
386. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 11 161,50 11
387. Poprocký Michal Kelímci P165 1 11 160,67 11
388. Kalous Roman P165 1 11 157,17 11
389. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 1 11 149,50 11
390. Vlčková Stanislava P165 1 11 131,33 11
391. Šulcová Hana P165 4 6 3 2 131,00 11
392. Capil Radomír P190 1 11 11
Strnadová Kateřina P165 1 11 11
Elstnerová Naďa P165 1 11 11
Minnakhmetov Kamil P190 1 11 11
Hořejší Líba P165 1 11 11
397. Martinec Václav P190 1 10 176,40 10
398. Knap Miroslav st. P190 1 10 159,83 10
399. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 10 158,50 10
400. Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 1 10 153,50 10
401. Štěch Michal P165 2 9 1 144,20 10
402. Sekowski Roderick Radava SC P165 1 10 139,25 10
403. Pouzar Rudolf P190 1 10 10
Sova Petr P190 2 5 5 10
Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 10 10
Strachota Jan P190 1 10 10
Trojek Ondřej P165 1 10 10
408. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 1 9 169,17 9
409. Adamec Miroslav P190 1 9 161,50 9
410. Kukačka Martin P165 1 9 158,50 9
411. Beránek Martin P165 1 9 150,50 9
412. Kadlec Miroslav P165 2 8 1 147,17 9
413. Jukl Šimon P165 1 9 138,67 9
414. Schelle Harald Maxbowling P165 2 5 4 133,50 9
415. Kuntová Zuzana P165 2 6 3 131,17 9
416. Bulová Eliška P190 2 6 3 128,00 9
417. Polák Václav Cowlers P190 1 9 9
Dvořáček David P190 1 9 9
Staněk Miroslav P165 1 9 9
Vrba Petr PH P190 1 9 9
Marko Ondřej P165 1 9 9
422. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 8 172,50 8
423. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 1 8 158,67 8
424. Schůt Ladislav P190 1 8 157,50 8
425. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 2 7 1 154,00 8
426. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 8 150,00 8
427. Heligrová Hana P165 1 8 148,50 8
428. Harvánek Petr P165 1 8 135,67 8
429. Chaloupková Alena P165 1 8 8
Antalík Ivan P165 1 8 8
Hlušková Mária P165 1 8 8
Wohner Tomáš P165 1 8 8
Capilová Nela P190 1 8 8
434. Štefl Radek P165 1 7 164,33 7
435. Enders Richard P190 1 7 161,00 7
436. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 7 157,50 7
437. Kumšta David PhoeniX KH P190 1 7 155,83 7
438. Plzenský Pavel P165 1 7 153,75 7
439. Simonová Helena P165 1 7 153,20 7
440. Švácha Jan KRPA P190 1 7 151,25 7
441. Míka Miroslav P165 1 7 149,00 7
442. Košatová Hana P165 2 5 2 7
Brichta Vladimír P190 1 7 7
Fuchsová Jana P165 1 7 7
Trešlová Jitka P165 1 7 7
Volek Pavel P190 1 7 7
Kučera Martin - STČ P165 1 7 7
Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 7 7
Nový Stanislav Cowlers P190 1 7 7
Kováčová Irena P165 1 7 7
Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P190 1 7 7
Cihelka Jan P165 1 7 7
453. Heligr Ondřej Strikeland Junior 1 6 170,75 6
454. Ondráček Rostislav 1 6 161,40 6
455. Bilová Marina Radava SC P165 1 6 155,50 6
456. Hermanová Květa P165 1 6 153,60 6
457. Plas Michal KRPA P190 1 6 152,50 6
458. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 6 148,83 6
459. Hargašová Nikola Bowland Olomouc P165 1 6 148,17 6
460. Janoutová Adéla P165 1 6 130,25 6
461. Stodůlka Ladislav P165 1 6 6
Hron Pavel P165 1 6 6
Lukeš Pavel BC Uhříněves P190 1 6 6
Hajná Daniela P190 1 6 6
Jindřich Bohumil P165 1 6 6
466. Kužílek Jiří P190 1 5 161,40 5
467. Kadlecová Jaroslava P165 1 5 158,75 5
468. Kopřiva Milan P190 1 5 152,00 5
469. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 5 151,25 5
470. Doubravová Květa P165 1 5 150,75 5
471. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 5 127,20 5
472. Krynická Drahomíra P165 1 5 5
Liebich František P190 1 5 5
Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 5 5
Mičkalová Kateřina P165 1 5 5
Košata Štěpán P165 2 3 2 5
Svoboda Milan P165 1 5 5
Jíša Jiří P165 1 5 5
Nečas František Semtamstrike P165 1 5 5
480. Svoboda Marcel P190 1 4 161,60 4
481. Kalista Petr P190 1 4 160,00 4
482. Brašnová Alena Bowlingzone Pardubice P165 1 4 146,00 4
483. Juráčková Mína Radava SC P165 1 4 140,75 4
484. Samek Karel P165 1 4 134,75 4
485. Jaramenko Michal P165 1 4 133,00 4
486. Toncar Karel P165 1 4 4
Kolman Lukáš P165 1 4 4
Capilová Dagmar P165 1 4 4
Vodehnal Jindřich P165 1 4 4
Pospíšil Jan ml. P165 1 4 4
Halama Miroslav P165 1 4 4
492. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce 1 3 166,00 3
493. Kajzar Tomáš P165 1 3 158,00 3
494. Kunt Luboš st. P190 2 2 1 155,25 3
495. Salaquarda Tadeáš P190 1 3 155,17 3
496. Menclová Otýlie P165 1 3 144,50 3
497. Musil Stanislav P165 1 3 138,75 3
498. Engelman Stanislav KRPA P190 1 3 138,50 3
499. Eliáš Petr VČ P165 1 3 133,60 3
500. Preisner Jakub P165 1 3 3
Srncová Jana P190 1 3 3
Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 3 3
Serbusová Marcela P165 1 3 3
Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 3 3
Komárek Martin P165 1 3 3
Nedoma Martin P165 1 3 3
Palan Ivo P165 1 3 3
Ondráčková Ema P165 1 3 3
509. Kotrbatý Jiří P190 1 2 158,25 2
510. Marek Luboš P190 1 2 152,80 2
511. Klapal Miroslav P165 1 2 149,00 2
512. Mareš Michal BC Tábor P165 1 2 148,67 2
513. Tětková Lenka P165 1 2 130,00 2
514. Junek Stanislav P165 1 2 119,25 2
515. Honzíková Nela Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 90,75 2
516. Hricová Kateřina P165 2 1 1 73,67 2
517. Nová Leona P165 1 2 2
Duchková Kateřina P165 1 2 2
Košata Kryštof P165 2 1 1 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Bohunek Jan P165 1 2 2
Matoušková Hana P165 1 2 2
Eisnerová Marcela P165 1 2 2
Jirák Radek P165 1 2 2
Hubertová Žaneta P165 1 2 2
526. Dvořák Tomáš P190 1 1 151,25 1
527. Stojanov Jakub Blansko P165 1 1 148,67 1
528. Žilka Jan P165 1 1 141,25 1
529. Tichý Marek - VČ P165 1 1 128,80 1
530. Hůrská Andrea P165 1 1 119,75 1
531. Ježková Jana P165 1 1 108,83 1
532. Talaš Kristián P165 1 1 89,25 1
533. Günzelová Denisa P165 1 1 1
Vodička Jiří P165 1 1 1
Kmínek Aleš P165 1 1 1
Jirák Jakub P165 1 1 1
Němečková Veronika P165 1 1 1
Vaníčková Kristýna P165 1 1 1
Vávra Lukáš P165 1 1 1
Veselá Eva P165 1 1 1
541. Hasoň Jakub Blansko P165 1 0 125,00 0

Krátké zprávy

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

01.12.2019 v 22:04

Mistrem ČR v soutěži 5-ti členných družstev se stal ProBowling.

26.11.2019 v 11:32

Rozšířena "obsazovačka" na MČR juniorských dvojic

25.11.2019 v 10:28

V "menu" STK zveřejněny Propozice MČR dvojic juniorů 2019, které se hrají 8.12. v Brně.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS