Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen11

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Horáček Petr Strike Řevnice P190 4 94 83 43 190,69 220
2. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 92 70 47 201,39 209
3. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 3 88 79 32 206,47 199
4. Colon Josef P190 8 78 75 46 193,90 199
5. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 89 74 30 194,17 193
6. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 98 85 241,93 183
7. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 99 82 229,00 181
8. Rác Václav Xbowling club P190 3 77 55 44 207,00 176
9. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 4 80 67 22 179,78 169
10. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 2 84 82 203,50 166
11. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 5 63 59 40 169,04 162
12. Seidl Daniel BC Bowlingzone 3 93 37 31 194,15 161
13. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 5 83 43 35 179,76 161
14. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 5 71 40 31 174,94 142
15. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 72 42 27 200,09 141
16. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 3 65 50 25 182,43 140
17. Čižinský Jaroslav P190 3 54 44 41 177,12 139
18. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 2 69 61 187,90 130
19. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 3 77 32 20 199,45 129
20. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 3 90 20 18 184,12 128
21. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 2 97 30 227,00 127
22. Stulíková Dagmar P190 3 52 35 35 170,56 122
23. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 84 19 16 193,17 119
24. Sopková Irena P165 5 72 28 19 160,61 119
25. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 3 43 38 37 206,33 118
26. Štafa Pavel P165 5 55 32 30 153,50 117
27. Jirsa Miloš P190 3 62 37 17 168,88 116
28. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 45 36 32 165,18 113
29. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 59 35 19 162,00 113
30. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 3 62 28 21 197,75 111
31. Janočková Krystyna P190 6 64 26 19 166,57 109
32. Kovařík Dušan P190 5 44 38 27 159,60 109
33. Nejezchleba Stanislav P190 2 78 30 183,67 108
34. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 79 28 197,08 107
35. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 3 51 29 26 184,40 106
36. Straková Irena Strike Řevnice 4 45 31 29 175,00 105
37. Jarovský Albert P190 6 42 31 31 175,64 104
38. Lang David Car Citon Olomouc P190 2 71 31 197,17 102
39. Nosková Jitka Xbowling club P190 2 68 33 187,00 101
40. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 1 100 241,00 100
41. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 60 34 6 168,90 100
42. Málková Lenka P165 5 46 28 26 155,95 100
43. Vacík Matěj JKM bowling P190 2 76 23 189,07 99
44. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 1 96 223,67 96
45. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 69 27 187,79 96
46. Škrabal Marek BDR P190 1 95 222,17 95
47. Stulík Jiří P165 2 47 45 206,25 92
48. Barak David ProBowling Hustopeče 1 91 218,33 91
49. Soukupová Dana P165 2 49 41 167,42 90
50. Brokeš Milan P190 3 58 21 9 175,00 88
51. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 66 22 174,72 88
52. Kunc Oto P190 3 40 29 19 166,00 88
53. Havlíček Zdeněk st. P165 3 51 30 7 153,00 88
54. Palas Martin P190 5 40 28 20 141,80 88
55. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 87 213,67 87
56. Ondráček Bohuslav P190 5 38 26 23 174,25 87
57. Větrovský Jaroslav Strike Řevnice P165 2 46 41 87
58. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 86 211,83 86
59. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 45 40 212,80 85
60. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 1 85 210,50 85
61. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 2 56 29 178,83 85
62. Parkan Miloš P165 2 67 17 169,33 84
63. Lysek Petr P165 2 46 37 188,50 83
64. Rácová Julie Xbowling club P165 3 52 27 4 147,04 83
65. Macek Jan Xbowling club 1 81 226,22 81
66. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 81 203,00 81
67. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 1 80 193,50 80
68. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 45 35 183,25 80
69. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 54 25 192,43 79
70. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 42 35 199,00 77
71. Vondráček Adam BC Bowlingzone 3 38 33 6 188,40 77
72. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 1 76 199,00 76
73. Prokopová Dagmar P190 3 35 26 15 154,80 76
74. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 75 197,83 75
75. Russ Martin P190 2 41 34 75
76. Fojtíková Ivana 1 74 189,67 74
77. Homola Lukáš BC Most 1 73 212,22 73
78. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 1 73 197,67 73
79. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 36 29 8 162,65 73
80. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 2 40 32 179,00 72
81. Klein David 2 54 17 204,50 71
82. Sovová Ivana - JČ P190 3 57 11 3 170,94 71
83. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 3 48 21 2 167,63 71
84. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 40 30 196,29 70
85. Hladík Karel BDR 1 70 195,67 70
86. Brokeš František st. P165 4 39 17 14 179,56 70
87. Beštová Kateřina expert King Pins P190 1 68 180,40 68
88. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 38 30 176,27 68
89. Mihulka Josef P190 2 41 27 174,20 68
90. Muránsky Daniel Xbowling club P165 4 37 22 9 163,58 68
91. Makovec Jaromír P165 4 25 22 21 68
92. Kubík František P190 2 41 26 182,57 67
93. Vojáček Lukáš P165 4 29 23 15 170,17 67
94. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 45 22 67
95. Palečková Martina BDR P190 1 66 184,17 66
96. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 34 31 198,57 65
97. Maléřová Pavlína P190 1 65 182,50 65
98. Staněk Libor P190 3 30 23 12 175,26 65
99. Jiřiště Vlastimil P165 2 36 28 188,00 64
100. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 1 64 182,00 64
101. Jiřiště Vít P165 2 39 25 179,71 64
102. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 56 8 166,22 64
103. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 63 181,33 63
104. Janeček Václav P165 2 39 23 62
105. Robertson Thomas Notaxo, z.s. P190 1 61 199,17 61
106. Havelka Michal P190 3 25 23 13 170,33 61
107. Růžička Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 60 187,83 60
108. Růžička Karel P165 2 36 22 188,43 58
109. Čermák Pavel expert King Pins P190 1 58 187,00 58
110. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 3 23 18 17 160,75 58
111. Korecký Michal P165 4 22 22 14 146,45 58
112. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 57 187,50 57
113. Sýkorová Andrea P190 2 33 24 157,73 57
114. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 29 27 193,43 56
115. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 2 36 20 155,00 56
116. Diviš Pavel P190 2 38 18 56
117. Jurečka Radim P190 1 55 213,75 55
118. Baborovský Vladimír P190 2 43 12 55
Vrba Petr PH P190 4 26 16 13 55
Pekár Petr 2 42 13 55
121. Bula Martin BK StrikeLand Junior P190 2 32 22 203,71 54
122. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 33 21 174,75 54
123. Typolt Pavel P190 2 44 10 167,36 54
124. Vacek Pavel P165 3 35 15 4 54
Dvořáček David P190 2 37 17 54
126. Klus František Bowland Olomouc P190 1 53 202,00 53
127. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 53 184,67 53
128. Polívka Dalibor BC Tábor P190 1 53 174,13 53
129. Šimůnek Pavel st. P165 4 24 16 13 164,55 53
130. Mikšovičová Sylva P165 1 52 201,75 52
131. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 2 31 21 157,17 52
132. Novák Radek 1 51 200,50 51
133. Harašta Jiří P190 3 20 17 14 172,94 51
134. Bešík Josef st. P165 2 27 24 161,57 51
135. Dutka Miroslav P165 4 31 11 9 144,18 51
136. Janusz Radim Bowland Olomouc P190 1 50 196,00 50
137. Orság Karel P190 2 35 15 169,00 50
138. Bora František P165 1 50 155,44 50
139. Zedník Miroslav P190 1 49 193,50 49
140. Mach Libor P190 1 49 190,50 49
141. Bobek Vlastimil P165 2 39 10 173,16 49
142. Kutáč Vladimír P165 1 48 192,25 48
143. Bail Šimon Xbowling club P190 1 48 174,00 48
144. Novák Josef P190 1 47 189,25 47
145. Culková Olga P165 1 47 162,67 47
146. Javůrek Pavel P190 5 21 15 11 142,82 47
147. Beneš Michal P190 2 29 18 47
148. Čepelák Jan BC Most P190 1 46 223,20 46
149. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 46 180,67 46
150. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 25 20 185,25 45
151. Talaš Vlastimír P165 2 26 19 183,00 45
152. Šenk Petr P190 1 45 180,67 45
153. Kubátko Vlastimil P165 2 34 11 167,50 45
154. Jelínek Jan SvČ P165 1 44 211,40 44
155. Horák Tomáš P190 1 44 182,00 44
156. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 1 44 44
157. Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior P190 1 43 204,60 43
158. Chrdle Michal P165 2 25 18 189,75 43
159. Forman Jiří P190 2 28 15 184,29 43
160. Novák Martin fm P165 1 43 180,50 43
161. Jenšovský Roman P190 1 43 178,83 43
162. Brokešová Anna P190 3 24 14 5 166,77 43
163. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 2 34 9 146,76 43
164. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 1 42 179,75 42
165. Prokop Zdeněk P190 1 42 161,50 42
166. Roučka Lukáš P190 1 42 42
167. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 41 216,90 41
168. Mojka David JKM bowling P165 1 41 178,17 41
169. Fiala Michal P190 2 21 20 41
170. Pankivová Božena P190 1 40 169,67 40
171. Barinec Petr P190 1 39 177,00 39
172. Sihelník Josef P165 1 39 176,50 39
173. Obrusník Lukáš P190 2 37 2 39
Jašek Karel PH 1 39 39
Kašpar Jiří P165 2 36 3 39
176. Kurka Jiří P165 1 38 197,30 38
177. Mihalcsak Silvester Bowland Olomouc P190 1 38 174,25 38
178. Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 1 37 170,50 37
179. Fisek Roman P190 1 37 37
180. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 2 29 7 202,40 36
181. Molnar Septimiu Claudiu P165 1 36 172,00 36
182. Nerad František P165 1 36 170,50 36
183. Leiske Petr P165 2 32 4 149,91 36
184. Rejžková Štěpánka P165 2 24 12 36
185. Jung Jindřich P190 2 25 10 158,75 35
186. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 34 172,83 34
187. Ebrová Olga P165 1 34 169,30 34
188. Sova Petr st. P165 3 20 13 1 159,08 34
189. Smilowski Česlav P165 1 34 34
Švec Ladislav Xbowling club P190 1 34 34
Jiránek Miroslav P165 2 29 5 34
Ozimý Stanislav P190 2 23 11 34
193. Dvořáková Dagmar P165 1 33 167,25 33
194. Jelínková Magdalena P165 1 33 167,00 33
195. Tejkl Martin P165 1 33 157,75 33
196. Menclová Otýlie P165 1 33 154,20 33
197. Schelle Harald Maxbowling P165 2 23 10 148,00 33
198. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 33 33
Vlachovičová Sylvie P165 1 33 33
200. Sova Petr Lasco P190 1 32 169,50 32
201. Dovhun Dušan P165 1 32 163,00 32
202. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 1 32 32
Merva Vladimír 1 32 32
Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 1 32 32
205. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 31 172,50 31
206. Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 31 162,50 31
207. Sova Petr ml. P165 1 31 31
Milerski Roman P165 1 31 31
Matera Lubomír P190 2 20 11 31
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 2 18 13 31
211. Bechný Dominik P165 1 30 162,25 30
212. Stupka Jan P190 2 24 6 154,67 30
213. Marek Jakub P165 4 13 10 7 133,09 30
214. Endersová Alena P165 1 30 30
Kokurowski Zygmunt P165 1 30 30
Vinklárek Pavel Bowland Olomouc P190 1 30 30
Kaprálek Petr P190 1 30 30
218. Kubíková Dana P165 2 15 14 169,75 29
219. Zářecký Vlastimil P165 1 29 161,25 29
220. Vokurka Jaroslav P190 1 29 29
Smolon Bohumír P165 1 29 29
222. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 2 20 8 189,71 28
223. Paleček Petr P165 1 28 171,50 28
224. Mráček Petr JKM bowling P190 1 28 170,83 28
225. Nováková Iva Xbowling club P165 1 28 160,25 28
226. Bulová Eliška BK StrikeLand Junior P165 2 27 1 159,71 28
227. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 15 13 155,67 28
228. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 28 28
Bittala Petr P190 1 28 28
Krubert Emil P165 1 28 28
Spáčil Jan st. Bowland Olomouc 1 28 28
232. Urban Jaroslav P165 1 27 159,00 27
233. Borovec Jiří P165 3 20 6 1 151,50 27
234. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 3 13 11 3 146,00 27
235. Převorová Monika P190 1 27 27
Javorský Luboš P165 1 27 27
Mlčák František P190 1 27 27
Malenda Richard P190 1 27 27
Kafka Pavel P190 1 27 27
240. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 26 172,33 26
241. Flemmr Pavel P165 1 26 158,75 26
242. Valíčková Beata P165 1 26 26
Pouzar Rudolf P190 1 26 26
Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 26 26
Kotjužanský Jiří P190 2 14 12 26
246. Hoschna Jan BDR P190 1 25 170,00 25
247. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 25 167,00 25
248. Mrviš Dušan P165 2 13 12 156,25 25
249. Bojko Lubomír ml. P165 1 25 25
Klimeš Josef P190 1 25 25
Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 25 25
252. Malík Zdeněk BC Bowlingzone P165 1 24 193,67 24
253. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 24 169,33 24
254. Mazurová Eva P165 1 24 158,75 24
255. Korynta Jan P165 2 12 12 138,20 24
256. Faitová Iveta P165 1 24 24
Ulička Antonín P190 1 24 24
Krejčová Danuše P190 1 24 24
Hrušková Libuše P190 1 24 24
Maňásek Jaroslav P190 1 24 24
Boháč Martin P165 1 24 24
262. Hanus Ferdinand BC Bowlingzone P190 1 23 194,00 23
263. Šejvl Jan P190 1 23 163,38 23
264. Heligrová Hana P190 1 23 160,71 23
265. Hrubý Josef P165 1 23 157,25 23
266. Novák Ladislav P165 1 23 150,83 23
267. Šarišský Jakub P190 2 20 3 146,00 23
268. Schönová Jana P165 1 23 144,40 23
269. Kowalski Zbigniew P165 1 23 23
Velek Stanislav P165 1 23 23
Lacina Jaroslav P165 2 14 9 23
272. Tabačko Martin BC Bowlingzone P190 1 22 226,17 22
273. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 22 184,25 22
274. Doubrava Jan P165 1 22 176,50 22
275. Motyka Vlastimil P165 1 22 157,00 22
276. Orságová Jana P165 2 21 1 156,25 22
277. Kaplan Milan P165 2 12 10 136,75 22
278. Maťaťa Marcel P165 1 22 22
Kober Ivan P190 2 17 5 22
Kvasnička Pavel P190 1 22 22
Koukal Drahomír P190 1 22 22
Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 22 22
283. Vyhnanovský Martin P190 1 21 181,67 21
284. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 21 167,00 21
285. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 21 145,20 21
286. Běhal Jaroslav P190 2 16 5 143,80 21
287. Ondráčková Ema P165 3 9 9 3 112,75 21
288. Filušová Anna P165 1 21 21
Zegermacher Zdeněk P165 1 21 21
Hnilica František Bowland Olomouc P190 1 21 21
Ševčík Vlastimil BK KLÍŠE P190 1 21 21
292. Nechutný Jiří Selichar P165 1 20 178,33 20
293. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 20 154,60 20
294. Holubička Jiří P165 2 12 8 150,75 20
295. Zmijková Radka P165 1 20 20
Simonová Helena P165 1 20 20
Blaška Štěpán Xbowling club P165 1 20 20
298. Kuchta Pavel BC Bowlingzone P190 1 19 178,63 19
299. Šindler Roman P165 1 19 163,17 19
300. Culek Jiří P165 1 19 156,83 19
301. Novák Daniel P190 1 19 154,25 19
302. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 10 9 149,33 19
303. Blažková Lenka P165 3 11 4 4 124,75 19
304. Vodák Viktor P190 1 19 19
Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 1 19 19
Antalík Ivan P165 1 19 19
Sadlek Petr Bowland Olomouc P190 1 19 19
Germář Milan P165 1 19 19
Vlachovič Josef P165 1 19 19
310. Urban Tomáš PCE P190 1 18 176,83 18
311. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 18 160,38 18
312. Janoutová Adelina P165 1 18 152,33 18
313. Chlopčík Jiří P165 1 18 151,50 18
314. Koppová Martina I. PSKN P165 1 18 149,67 18
315. Capil Radomír P190 1 18 18
Hynek Radovan P165 1 18 18
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 18 18
Bucha Radovan P165 1 18 18
Brabec Petr P190 1 18 18
Žalud Petr P165 1 18 18
Šnábl Martin P165 1 18 18
322. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P165 1 17 165,33 17
323. Kotáb Jiří P165 1 17 150,50 17
324. Adamec Petr P165 1 17 150,25 17
325. Minnakhmetov Kamil P190 1 17 17
Filuš Jan P165 1 17 17
Knap Miroslav st. P190 1 17 17
Jiránek Filip Xbowling club P165 1 17 17
Kocůr Jaroslav P165 1 17 17
Trojan Josef P165 2 11 6 17
Zapletalová Jiřina P165 1 17 17
332. Tesařová Petra BC Bowlingzone P190 1 16 180,67 16
333. Nedbálek Václav P190 1 16 178,25 16
334. Krch Miroslav BC Tábor P190 1 16 167,83 16
335. Šimůnek Daniel P190 2 12 4 159,75 16
336. Vlasák Aleš P190 1 16 158,50 16
337. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 2 11 5 150,80 16
338. Urbanová Ilona P165 1 16 150,25 16
339. Doležal Jakub BC Tábor P165 1 16 16
Mervová Jarmila P165 1 16 16
Palma Marco P165 1 16 16
Smilowski Daniel P165 1 16 16
Hájek Jiří PH P165 1 16 16
Krejčí Jarmila st. P165 1 16 16
Javůrek Jiří P190 1 16 16
Trojek Ondřej P165 1 16 16
Větrovský Jaromír BC Rabbits Praha P165 1 16 16
348. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 15 208,17 15
349. Bejdl René P165 1 15 163,83 15
350. Musil Stanislav P165 1 15 158,00 15
351. Klusáčková Kateřina P165 1 15 145,75 15
352. Lysková Edita P165 2 8 7 134,50 15
353. Valíček Petr P165 1 15 15
Denk Zdeněk P165 1 15 15
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 15 15
Vrtiška Pavel P190 1 15 15
Bartošová Marie VČ P190 1 15 15
358. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 14 164,00 14
359. Vlasáková Monika P165 1 14 157,25 14
360. Plzenský Pavel P165 1 14 156,83 14
361. Walová Lenka P165 1 14 144,25 14
362. Vrzal David Xbowling club P165 1 14 135,40 14
363. Košata Ondřej P165 2 11 3 126,00 14
364. Šmelcer Ladislav P190 1 14 14
Váňa Ondřej P165 1 14 14
Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 14 14
Laciga Tomáš P165 1 14 14
Kváča Václav 1 14 14
Krywda Rudolf P165 1 14 14
370. Pospíšilová Jitka P190 1 13 173,71 13
371. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 13 153,83 13
372. Cvrček Jaromír P165 1 13 149,50 13
373. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 13 145,80 13
374. Řezníček Milan P165 1 13 143,75 13
375. Ondráčková Iva P165 2 8 5 135,25 13
376. Martinec Václav P190 1 13 13
Jašková Milena P190 1 13 13
Štěpánek Pavel Haná BC P190 1 13 13
Šebková Elišla P165 1 13 13
Váňa Antonín P190 1 13 13
381. Modřanský Marek 1 12 196,00 12
382. Butal Jaroslav st. P165 1 12 158,17 12
383. Žáčková Pavla JKM bowling P165 1 12 155,17 12
384. Straka Martin P165 1 12 139,83 12
385. Lesniaková Miloslava P165 1 12 139,75 12
386. Talašová Julie P165 2 7 5 125,75 12
387. Semeráková Monika P190 1 12 12
Smékal Oldřich P165 1 12 12
Navrátilová Karolína P165 2 6 6 12
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 12 12
Hermanová Marie P165 1 12 12
Šípek Karel P165 1 12 12
Přibyl Miroslav P165 1 12 12
394. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 1 11 163,00 11
395. Schůt Ladislav P190 1 11 155,67 11
396. Kubíčková Jana P165 1 11 146,00 11
397. Formánek Luděk P165 1 11 145,25 11
398. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 1 11 143,20 11
399. Keprt Pavel P165 1 11 139,75 11
400. Fait Roman P165 1 11 11
Grunda Aleš P165 1 11 11
Novotný Jan JČ P165 1 11 11
Svoboda Marcel P190 1 11 11
404. Nechvátal Stanislav P165 1 10 171,83 10
405. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 10 154,83 10
406. Kočka Jan P165 1 10 152,50 10
407. Hrnčíř Luděk P165 2 10 147,17 10
408. Enders Walter P165 1 10 10
Kučera Zdeněk P190 1 10 10
Capilová Dagmar P165 1 10 10
Havíř Petr P165 1 10 10
Sál Roman P165 1 10 10
Marek Luboš P165 1 10 10
Žeravová Vlasta P190 1 10 10
Homolka Jiří P165 1 10 10
416. David Zdeněk P165 1 9 174,43 9
417. Lakomý Jan P165 1 9 161,50 9
418. Kleiman Martin P165 1 9 149,00 9
419. Boháč Jiří P165 1 9 146,17 9
420. Habuda Milan P165 1 9 138,50 9
421. Pasicník Ivan P165 1 9 135,50 9
422. Drážný Michal P165 1 9 9
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 9 9
Staněk Miroslav P165 1 9 9
Lacigová Lenka P165 1 9 9
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 9 9
Sejkora Miroslav P165 1 9 9
428. Svačinová Ivana P190 1 8 171,29 8
429. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 8 170,67 8
430. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 8 160,67 8
431. Beránek Martin P165 1 8 140,50 8
432. Osička Antonín P165 1 8 8
Sýkora Michal P165 1 8 8
Nýč Miroslav 1 8 8
Fisková Martina P165 1 8 8
Krusberský Ladislav P190 1 8 8
Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 1 8 8
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 8 8
Loněk Daniel P165 2 7 1 8
440. Starý Pavel - JČ P190 1 7 161,71 7
441. Kolář František P190 1 7 156,67 7
442. Vojtíšek Erik P165 1 7 148,17 7
443. Tichý Jakub P165 1 7 139,50 7
444. Lipka Miloslav P165 1 7 130,25 7
445. Pokorný Jan P165 1 7 128,00 7
446. Janovský Zdeněk P165 2 6 1 122,91 7
447. Valo Karel P165 2 6 1 122,00 7
448. Hojovec David P165 1 7 7
Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 7 7
Hantlová Marcela P165 1 7 7
Strnadová Jana P190 1 7 7
Toman Pavel P165 1 7 7
Dorňáková Irena P165 1 7 7
Fisková Kristýna P165 1 7 7
Lukaševič Pavel Bowland Olomouc P165 1 7 7
456. Vaněček Jindřich P190 1 6 169,43 6
457. Štefl Radomír P190 1 6 153,00 6
458. Kováčik Róbert P165 1 6 151,25 6
459. Vítek Miroslav FM P165 1 6 127,50 6
460. Ježková Julia P165 1 6 6
Kafková Danica P165 1 6 6
Květoň Martin P165 1 6 6
Moláčková Emilie P165 2 5 1 6
Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 6 6
Váňová Jindřiška P165 1 6 6
Dostálík Dominik Bowland Olomouc P165 1 6 6
467. Pospíšil Jan st. P165 1 5 165,14 5
468. Vavrla Zdeněk P165 1 5 154,50 5
469. Blabolilová Martina P165 1 5 139,67 5
470. Straka Marek P165 1 5 138,50 5
471. Horáková Ivana P165 1 5 126,25 5
472. Talaš Kristián P165 2 4 1 97,75 5
473. Maňásková Petra P165 1 5 5
Stodůlka Martin P165 1 5 5
Nováková Jana P165 1 5 5
Klár Jaroslav P165 1 5 5
Cwik Petr P165 1 5 5
Doležal Jiří P165 1 5 5
Urbanová Dagmar P165 1 5 5
480. Biskupová Martina P165 1 4 164,29 4
481. Engelman Stanislav P165 1 4 153,83 4
482. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 4 149,00 4
483. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 2 2 2 145,42 4
484. Karkoška Pavel P165 1 4 125,75 4
485. Vlasák Bohuslav P165 1 4 125,25 4
486. Jirák Radek P165 1 4 4
Filuš Jan ml. P165 1 4 4
Staněk František P190 1 4 4
Capilová Nela P190 1 4 4
Mlčáková Jana P165 1 4 4
Holubek Miroslav P165 1 4 4
Černá Pavla I. PSKN P165 1 4 4
Mottl Jan P165 1 4 4
494. Vítek Miroslav P165 1 3 151,14 3
495. Zelinka Pavel P165 1 3 146,25 3
496. Paclík Radomil P165 1 3 131,33 3
497. Varhaníček Ondřej P165 1 3 119,50 3
498. Petrželová Ivana P165 1 3 3
Macháň Martin P165 1 3 3
Kapustová Dagmar P165 1 3 3
Nový Stanislav P165 1 3 3
Marouš Martin I. PSKN P165 1 3 3
Vodehnal Jindřich P165 1 3 3
Pavlis Pavel P165 1 3 3
Očadlík Miroslav P165 1 3 3
Fait David P165 1 3 3
507. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 2 159,71 2
508. Doubravová Květoslava P165 1 2 134,50 2
509. Míka Miroslav BC Falk P165 1 2 124,00 2
510. Vaníčková Kristýna P165 1 2 123,00 2
511. Pravda Miroslav P165 1 2 117,50 2
512. Nová Leona P165 1 2 2
Felcman Roman P165 1 2 2
Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 2 2
Fait Lukáš P165 1 2 2
Drahokoupil Petr P165 1 2 2
Hojovec Adam P165 1 2 2
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 2 2
Kusý Ondřej P165 1 2 2
Spáčil Josef Bowland Olomouc P165 1 2 2
Chrdlová Adéla P165 1 2 2
Nečasová Linda P165 1 2 2
523. Veselý Zdeněk P190 1 1 148,67 1
524. Josef Ladislav P165 1 1 140,00 1
525. Bílek Miroslav P165 1 1 139,40 1
526. Fila Miroslav P165 1 1 133,00 1
527. Matějka Roman P165 1 1 105,33 1
528. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Krauskopf Daniel Bowling Hluboká P165 1 1 1
Javůrková Alena P165 1 1 1
Šírová Vendula P165 1 1 1
Svoboda Dan P165 1 1 1
534. Sekowská Beatrica JKM bowling P165 1 0 137,67 0
535. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 135,50 0
536. Peroutka Václav JKM bowling P165 1 0 120,17 0

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/