Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

květen30

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Straková Irena Strike Řevnice P190 4 92 87 75 192,81 254
2. Beštová Kateřina expert King Pins 3 90 78 62 189,45 230
3. Černá Pavla I. PSKN P190 3 84 76 37 187,23 197
4. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 84 62 50 175,04 196
5. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 72 68 24 173,42 164
6. Malcová Gabriela P190 4 97 32 28 175,86 157
7. Petáková Anna expert King Pins 2 80 73 192,81 153
8. Černíková Karolína BC Klíše P165 3 65 65 20 165,30 150
9. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 57 52 39 172,21 148
10. Stulíková Dagmar P190 4 58 49 36 185,00 143
11. Sovová Alena P190 5 52 46 44 172,92 142
12. Nováková Iva P165 2 83 44 181,69 127
13. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 97 28 178,33 125
14. Krňáková Šárka BC Klíše P190 3 85 24 12 161,08 121
15. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 51 38 31 165,11 120
16. Sýkorová Andrea P190 3 55 39 25 165,61 119
17. Hejdučková Kateřina st. P190 2 71 31 178,83 102
18. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 94 193,50 94
19. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 93 191,67 93
20. Závladská Svatava BC Klíše P190 2 48 45 187,00 93
21. Strejcová Tereza P190 2 68 23 166,13 91
22. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 34 30 27 161,10 91
23. Fojtíková Ivana P190 2 58 30 173,67 88
24. Klofáčová Kateřina I. PSKN 2 55 33 88
25. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 86 187,17 86
26. Schönová Jana P165 5 38 23 22 159,37 83
27. Prokopová Dagmar P165 2 45 36 163,50 81
28. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 1 72 178,83 72
29. Pankivová Božena P190 1 69 178,50 69
30. Šípková Jana P165 3 29 27 8 132,50 64
31. Pláničková Zdenka BC Klíše P165 2 39 23 153,64 62
32. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 59 173,83 59
33. Bočanová Ivana P165 2 29 29 166,59 58
34. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 54 4 156,50 58
35. Gabrhelová Markéta P190 1 58 58
36. Ondráčková Iva P165 4 42 9 6 145,43 57
37. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 29 27 198,50 56
38. Zvěřinová Lenka 2 33 23 158,00 56
39. Málková Lenka P190 2 34 22 56
40. Breindlová Anna BC Klíše P190 2 43 10 173,10 53
41. Mrkvičková Lenka P190 2 30 23 171,42 53
42. Skokanová Milada P190 1 52 52
43. Pospíšilová Jitka P190 2 26 25 173,00 51
44. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 4 20 17 14 151,13 51
45. Lencová Anežka P190 2 29 21 154,83 50
46. Biskupová Martina P190 2 28 21 176,57 49
47. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 48 167,50 48
48. Dyková Ludmila P165 2 37 8 45
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 2 29 16 45
50. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 44 165,33 44
51. Svačinová Ivana P190 2 24 18 166,57 42
52. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 42 165,00 42
53. Balcarová Zdeňka P190 2 35 6 154,13 41
54. Kafková Danica P165 2 25 16 141,75 41
55. Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P190 2 30 11 41
56. Bulová Eliška P190 2 27 13 147,25 40
57. Sopková Irena P165 2 32 7 153,50 39
58. Tětková Lenka Bowling Hluboká P165 2 22 17 145,92 39
59. Šulcová Hana P165 2 28 10 148,33 38
60. Pagiela Aleksandra P190 1 38 38
61. Zemanová Olga P165 1 35 35
62. Vaněčková Dagmar P190 1 33 176,00 33
63. Zmijková Radka P165 1 33 33
64. Filušová Anna P165 2 21 11 153,25 32
65. Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 1 32 32
66. Košatová Renáta P190 1 31 189,71 31
67. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 30 161,00 30
68. Matoušková Hana P165 2 20 10 144,17 30
69. Kuželová Lenka P165 1 30 30
Líbalová Dagmar P165 1 30 30
71. Sovová Ivana - JČ P165 3 16 9 4 159,86 29
72. Šebestová Edita P165 1 29 29
Šimková Dana PH P190 1 29 29
Irglová Jana P190 1 29 29
75. Kudelová Iveta P190 2 20 8 163,10 28
76. Vaníčková Kristýna P165 2 23 5 140,17 28
77. Stašová Eva P190 1 27 185,75 27
78. Olarescu Jana P190 1 27 182,83 27
79. Chotěnovská Anna P165 2 20 7 149,25 27
80. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 1 26 180,00 26
81. Kocmanová Jana P165 1 26 172,75 26
82. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 26 160,00 26
83. Hrušková Libuše P190 1 26 26
Valíčková Beata P165 1 26 26
85. Hanzlová Iveta P165 1 25 25
86. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 24 180,50 24
87. Kadeřábková Veronika P165 1 23 23
Bazalová Hana BC Budějce P165 1 23 23
89. Bejšovcová Lenka P190 1 22 170,38 22
90. Hermanová Květa P165 2 11 11 159,80 22
91. Novotná Hana P165 1 22 22
Hubertová Žaneta P165 1 22 22
93. Spilková Helena P190 2 19 2 141,75 21
94. Vrtěnová Renáta P165 1 21 21
Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 21 21
Vlachovičová Sylvie P165 1 21 21
97. Culková Olga P190 1 20 154,50 20
98. Korytářová Bohdana P190 1 20 20
99. Hlušková Mária P165 1 19 19
Bartošová Marie VČ P190 1 19 19
101. Völfelová Marta P165 1 18 168,67 18
102. Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 18 18
Hajná Daniela P190 1 18 18
Petrásková Ivana P165 1 18 18
Klepáček Mašková Yvona P190 1 18 18
106. Nováková Ivana - SM P190 1 17 168,88 17
107. Bartůšková Eva P165 2 11 6 157,67 17
108. Šmejkalová Ivana P165 1 17 155,75 17
109. Kadlecová Jaroslava P165 2 9 8 150,67 17
110. Rybová Eva P165 1 17 17
Musilová Erika P165 1 17 17
112. Holinková Naďa P165 2 12 4 132,25 16
113. Krupicová Petra P165 1 16 16
114. Janočková Krystyna P190 1 15 15
115. Novotná Michaela P165 1 14 123,33 14
116. Kubíková Dana P190 1 14 14
Nováková Jana P165 1 14 14
Capilová Dagmar P165 1 14 14
Housková Petra P165 1 14 14
120. Simonová Helena P165 1 13 162,83 13
121. Germanová Lenka P190 1 13 145,83 13
122. Mervová Jarmila P165 1 13 13
123. Šteffková Monika P190 1 12 146,75 12
124. Kořínková Marie P165 1 12 12
125. Rechtoriková Eva P165 1 11 131,50 11
126. Cejpková Radka P165 1 11 11
127. Blažková Lenka P165 1 10 150,25 10
128. Míková Kateřina P165 1 10 131,25 10
129. Luksová Zuzana P165 1 10 10
Malíšková Jana P165 1 10 10
Převorová Monika P190 1 10 10
132. Slezáková Jaroslava P165 1 8 149,00 8
133. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 8 8
Bradáčová Dana P165 1 8 8
Capilová Nela P190 1 8 8
136. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 7 141,50 7
137. Kvasničková Daniela P190 1 7 7
Hermanová Lucie P190 1 7 7
139. Zapletalová Jiřina P165 1 6 140,67 6
140. Stukalo Albina P165 1 6 138,75 6
141. Žáčková Pavla Xbowling club P165 2 6 134,17 6
142. Roučková Denisa P165 2 4 2 121,75 6
143. Winklerová Radmila P165 1 6 6
Serbusová Marcela P165 1 6 6
145. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 5 131,50 5
146. Navrátilová Karolína P165 1 5 5
147. Roudná Hana CNC Produkt Ostrava P165 1 4 138,83 4
148. Doubravová Květa P165 1 4 126,75 4
149. Kučerová Vasilika P165 1 4 4
Elstnerová Naďa P165 1 4 4
Dorňáková Irena P165 1 4 4
152. Bejčková Milena P165 1 3 141,50 3
153. Malurková Marie P165 2 2 1 112,75 3
154. Ondráčková Ema P165 2 2 1 99,00 3
155. Kuntová Zuzana P165 1 3 3
156. Sivková Lenka P165 1 2 129,75 2
157. Rácová Julie Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 111,67 2
158. Navrátilová Vlaďka P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Maňásková Petra P190 1 2 2
Mičkalová Kateřina P165 1 2 2
162. Vondráková Miroslava P165 1 1 108,00 1
163. Krynická Drahomíra P165 1 1 107,83 1
164. Formanová Hana P165 1 1 95,50 1
165. Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 1 90,17 1
166. Smijová Renáta P165 1 1 1
Němečková Veronika P165 1 1 1
Chaloupková Alena P165 1 1 1
Trešlová Jitka P165 1 1 1
170. Ježková Jana P165 1 0 120,50 0

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS