Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 86 86 43 189,00 215
2. Mach Libor P190 3 84 72 45 192,09 201
3. Bočan Josef P190 4 87 62 30 183,24 179
4. Palečková Martina P190 2 91 70 186,33 161
5. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 88 52 20 192,10 160
6. Colon Josef P190 7 58 58 44 174,56 160
7. Stulíková Dagmar P190 3 92 32 31 178,83 155
8. Maléřová Pavlína P190 2 81 73 184,92 154
9. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 65 63 20 187,60 148
10. Matějka Antonín P190 7 61 50 37 182,15 148
11. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 51 49 45 177,00 145
12. Nejezchleba Stanislav P190 2 84 59 190,42 143
13. Vopička Karel Strike Řevnice P190 2 72 68 189,08 140
14. Hoschna Jan BDR P190 2 89 43 187,83 132
15. Straková Irena Strike Řevnice P190 5 47 46 36 180,96 129
16. Sýkorová Andrea P190 2 69 44 173,50 113
17. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 3 46 44 23 166,65 113
18. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 67 34 11 175,11 112
19. Jarovský Albert P190 6 48 37 23 178,58 108
20. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 56 26 25 168,42 107
21. Bail Šimon Xbowling club P190 4 64 35 7 170,52 106
22. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 93 12 180,58 105
23. Fojtíková Ivana P190 2 54 50 171,00 104
24. Hasník Vít P190 3 75 21 6 180,25 102
25. Štulc Jan SKBC Račice P190 2 64 37 179,17 101
26. Fleischmann Jan st. P190 2 60 36 177,58 96
27. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 39 29 28 166,24 96
28. Brokeš Milan P190 2 57 38 177,83 95
29. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 51 40 4 167,59 95
30. Babec Adam JKM bowling P190 2 52 42 177,08 94
31. Iwazawa Ema JKM bowling P190 2 52 42 168,17 94
32. Brokešová Anna P190 4 47 23 19 158,68 89
33. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 3 45 26 17 165,17 88
34. Javůrek Pavel P190 3 40 23 22 195,13 85
35. Janočková Krystyna P190 3 42 27 15 175,80 84
36. Bejdl René P190 3 55 16 9 170,00 80
37. Dutka Miroslav P190 5 32 29 19 154,11 80
38. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 66 13 174,00 79
39. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče P190 1 77 187,50 77
40. Tabačko Martin BC Bowlingzone P190 1 74 195,00 74
41. Burian Ivan ProBowling Hustopeče P190 2 59 15 172,50 74
42. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 32 22 19 174,16 73
43. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 2 70 163,92 70
44. Horňák Vladimír P190 2 37 30 174,10 67
45. Kováč Ondřej BC Budějce P190 2 67 171,00 67
46. Kober Ivan P190 3 36 20 11 167,33 67
47. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 66 185,83 66
48. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 26 24 15 169,40 65
49. Beneš Michal P190 2 32 31 63
50. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 21 20 19 176,31 60
51. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 4 24 18 17 171,10 59
52. Butal Jaroslav st. P190 2 35 24 169,00 59
53. Kunc Oto P190 5 35 13 11 164,78 59
54. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 35 22 57
55. Prokopová Dagmar P190 3 39 10 6 160,78 55
56. Ondráček Bohuslav P190 2 39 15 181,33 54
57. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 53 181,00 53
58. Klepáček Mašková Yvona P190 2 28 24 165,33 52
59. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 3 31 20 162,91 51
60. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 36 14 159,17 50
61. Brokeš František st. P190 4 28 13 7 162,93 48
62. Klepáček Adolf P190 2 26 21 185,50 47
63. Haxa Martin P190 1 47 47
64. Diviš Pavel P190 2 33 12 186,00 45
65. Štafa Pavel P190 2 31 13 175,80 44
66. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 27 17 172,60 44
67. Blažek Lubomír P190 1 44 44
68. Jenšovský Roman P190 1 43 176,17 43
69. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 33 10 160,50 43
70. Typolt Pavel P190 2 32 10 174,31 42
71. Chládek Vlastimil st. P190 1 41 41
Bittala Petr P190 1 41 41
73. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 40 185,50 40
74. Lysek Petr P190 1 40 40
75. Šimůnek Pavel st. P190 4 18 13 8 155,37 39
76. Borovec Jiří P190 3 16 14 8 162,25 38
77. Filuš Jan P190 1 38 38
Hurt Zdeněk P190 1 38 38
79. Chovanec Marek P190 1 37 37
80. Havlíček Zdeněk st. P190 2 27 9 193,25 36
81. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 36 170,10 36
82. Vrba Petr PH P190 1 36 36
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 1 36 36
84. Barnet Milan P190 2 23 12 190,11 35
85. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 35 35
Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 1 35 35
87. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 1 34 186,80 34
88. Čikeš Milan P190 1 34 168,67 34
89. Palas Martin P190 1 34 34
Chrdle Michal P190 1 34 34
91. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 22 11 173,33 33
92. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 33 169,10 33
93. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 33 166,83 33
94. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 33 33
95. Líbalová Dagmar P190 1 32 32
96. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 15 12 4 154,17 31
97. Kaňka Jan P190 1 31 31
98. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 30 174,17 30
99. Dvořáček David P190 1 30 30
Mohamed Sherif P190 1 30 30
101. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 1 29 29
102. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 28 184,25 28
103. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 27 173,17 27
104. Vacík Matěj JKM bowling P190 1 27 165,00 27
105. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 19 7 173,14 26
106. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 25 1 153,50 26
107. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 14 11 162,20 25
108. Sopková Irena P190 2 23 2 131,20 25
109. Kokurowski Zygmunt P190 1 25 25
110. Kopřiva Milan P190 1 24 164,20 24
111. Šimková Dana PH P190 1 24 24
Ulička Antonín P190 1 24 24
113. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 23 177,60 23
114. Roučka Lukáš P190 1 23 23
115. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 16 6 189,89 22
116. Jirsa Miloš P190 1 22 164,40 22
117. Jelínek Petr st. JČ P190 2 11 10 177,79 21
118. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 21 175,17 21
119. Bobek Vlastimil P190 2 12 9 173,93 21
120. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 21 164,75 21
121. Fufalko Mykola P190 2 14 7 21
Kotjužanský Jiří P190 1 21 21
123. Klečka Jiří P190 1 20 169,25 20
124. Talaš Vlastimír P190 2 19 146,33 19
125. Fiala Michal P190 1 18 178,75 18
126. Antalík Ivan P190 1 18 167,78 18
127. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 1 18 18
Volčko Vladimír BC Tábor P190 1 18 18
Sobotka David P190 1 18 18
130. Šimůnek Daniel P190 1 17 174,00 17
131. Sova Petr Lasco P190 1 17 173,50 17
132. Endersová Alena P190 1 17 17
Janeček Václav P190 1 17 17
134. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 16 189,22 16
135. Prokop Zdeněk P190 1 16 150,25 16
136. Nemeškal Miloslav BDR P190 1 16 16
137. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 13 2 183,78 15
138. Pospíšilová Jitka P190 2 13 2 166,86 15
139. Křížan Jiří P190 1 15 15
Bednařík Matěj P190 1 15 15
141. Hrušková Libuše P190 1 14 163,78 14
142. Kolář František P190 1 14 163,75 14
143. Pospíšil Jan st. P190 2 11 3 163,14 14
144. Glezgo Štefan BC Rabbits Praha P190 1 14 14
145. Biskupová Martina P190 2 7 6 167,07 13
146. Hojková Irena P190 1 13 13
147. Klimeš Josef P190 1 12 161,33 12
148. Starý Pavel - JČ P190 2 7 5 156,57 12
149. Germář Milan P190 1 12 156,00 12
150. Nečas František P190 1 12 12
Škorvánek Kamil BDR P190 1 12 12
152. Eliáš Petr st. JČ P190 2 6 5 178,44 11
153. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 11 172,11 11
154. Horák Ladislav Bowland Olomouc P190 1 11 11
Šípek Karel P190 1 11 11
Kowalczyk Petr P190 1 11 11
157. Staněk Libor P190 1 10 164,89 10
158. Tichý Radek P190 1 10 10
159. Drahokoupil Jiří P190 1 9 166,57 9
160. Parkan Miloš P190 1 9 166,50 9
161. Vaněček Jindřich P190 1 8 175,57 8
162. Plešingerová Jana P190 1 7 7
Samek Milan P190 1 7 7
164. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 6 189,33 6
165. Rathouský Tomáš P190 2 3 3 176,11 6
166. Nevyjel Jiří P190 1 6 170,00 6
167. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 5 1 161,86 6
168. Svačinová Ivana P190 2 4 2 157,21 6
169. Mazzaferro Edita P190 1 6 6
170. Guič Boris BT Pitch a Ball P190 1 5 149,00 5
171. Obrusník Lukáš P190 1 5 5
172. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 4 168,10 4
173. Matera Lubomír P190 1 4 4
174. Turina Tomáš P190 1 3 157,50 3
175. Sovová Ivana - JČ P190 1 3 149,57 3
176. Denk Zdeněk P190 1 3 146,80 3
177. Mrkvička Tomáš P190 1 2 182,67 2
178. Vestfál Petr P190 1 2 142,80 2
179. Javorský Luboš P190 1 1 142,80 1
180. Kumšta David P190 1 1 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská