Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 6 83 79 40 188,07 202
2. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 80 49 29 182,94 158
3. Matějka Antonín P190 6 73 45 35 170,69 153
4. Nosková Jitka Xbowling club P190 4 65 56 27 168,65 148
5. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 4 79 37 25 188,52 141
6. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 3 68 64 3 191,42 135
7. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 76 33 20 171,41 129
8. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 58 52 16 161,52 126
9. Stulíková Dagmar P190 3 55 47 21 161,31 123
10. Rác Václav Xbowling club P190 2 86 26 189,39 112
11. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 38 38 36 183,71 112
12. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 2 71 39 200,63 110
13. Kunc Oto P190 3 81 15 14 178,76 110
14. Beneš Michal P190 3 45 42 21 181,33 108
15. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 75 25 184,22 100
16. Michal Ondřej BC Falk P190 2 63 34 182,67 97
17. Jarovský Albert P190 4 42 36 18 178,55 96
18. Stromšíková Anna P190 2 66 26 183,50 92
19. Škrabal Marek BDR P190 3 55 21 14 183,17 90
20. Brokešová Anna P190 3 60 25 3 167,38 88
21. Kováč Ondřej BC Budějce P190 1 85 223,67 85
22. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 2 70 15 208,94 85
23. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 69 13 174,79 82
24. Lang David Car Citon Olomouc P190 2 69 12 194,00 81
25. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 45 35 170,94 80
26. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 42 37 201,70 79
27. Prokopová Dagmar P190 2 57 22 168,86 79
28. Hasník Vít P190 2 54 23 183,00 77
29. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 64 13 177,86 77
30. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 48 27 164,17 75
31. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 2 67 7 178,83 74
32. Klečka Jiří P190 1 74 175,60 74
33. Prokop Zdeněk P190 2 63 10 161,83 73
34. Janočková Krystyna P190 3 54 10 9 158,86 73
35. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 1 72 197,00 72
36. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 49 23 165,15 72
37. Čermák Pavel expert King Pins P190 1 71 187,08 71
38. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 53 17 187,50 70
39. Kubík František P190 2 35 34 166,40 69
40. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 33 33 171,67 66
41. Černíková Karolína expert King Pins P190 1 66 160,00 66
42. Fleischmann Jan st. P190 1 65 175,78 65
43. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 42 23 166,92 65
44. Beštová Kateřina expert King Pins P190 1 62 178,60 62
45. Horňák Vladimír P190 2 40 22 175,10 62
46. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 33 26 187,20 59
47. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 59 185,83 59
48. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 39 19 182,00 58
49. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 33 24 166,90 57
50. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 34 23 165,00 57
51. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 33 24 162,50 57
52. Vokurka Jaroslav P190 2 31 25 164,71 56
53. Forman Jiří P190 2 29 27 155,57 56
54. Ondráček Bohuslav P190 2 44 9 53
55. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 52 182,17 52
56. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 2 40 11 194,47 51
57. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 51 181,33 51
58. Švec Ladislav Xbowling club P190 1 50 181,17 50
59. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 30 19 170,00 49
60. Maňásek Jaroslav P190 1 48 48
Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 26 22 48
62. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 47 170,50 47
63. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 25 22 159,43 47
64. Diviš Pavel P190 2 28 19 154,00 47
65. Harašta Jiří P190 1 46 178,00 46
66. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 46 158,89 46
67. Kvasnička Pavel P190 1 46 46
68. Fisek Roman P190 2 30 15 167,43 45
69. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 36 9 137,25 45
70. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 44 177,33 44
71. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 43 177,83 43
72. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 2 26 16 172,14 42
73. Enders Richard P190 1 41 182,90 41
74. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 41 177,83 41
75. Rechtorik Libor P190 1 38 38
76. Bula Martin P190 2 32 5 131,75 37
77. Jenšovský Roman P190 1 36 174,33 36
78. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 22 13 185,35 35
79. Haxa Martin P190 1 35 35
80. Javůrek Pavel P190 2 23 11 34
Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 34 34
Kober Ivan P190 1 34 34
83. Hejdučková Kateřina st. P190 1 32 164,50 32
84. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 20 12 152,17 32
85. Brandejský Karel P190 1 32 32
Salášek Václav BDR P190 2 17 15 32
Kovařík Dušan P190 1 32 32
88. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 31 167,60 31
89. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 17 14 149,50 31
90. Maléřová Pavlína P190 2 21 9 157,83 30
91. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 30 30
Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 1 30 30
93. Sovová Ivana - JČ P190 2 22 7 171,60 29
94. Jirsa Miloš P190 1 29 156,67 29
95. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 1 28 156,86 28
96. Roučka Lukáš P190 1 28 28
Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 1 28 28
98. Vrtiška Pavel P190 1 27 27
99. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 26 197,38 26
100. Klepáček Adolf P190 1 26 26
101. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 25 160,33 25
102. Palas Martin P190 1 25 25
103. Russ Martin P190 1 24 24
Dufková Veronika BDR P190 2 13 11 24
105. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 23 159,00 23
106. Nečas František P190 2 15 8 151,33 23
107. Nejezchleba Stanislav P190 1 22 170,20 22
108. Krusberský Ladislav P190 1 22 22
109. Ulička Antonín P190 2 13 8 21
110. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 20 184,42 20
111. Hrobský Zdeněk P190 1 20 20
Vrzal Pavel P190 1 20 20
Dvořáček David P190 1 20 20
114. Čermák František BC Tábor P190 1 19 187,78 19
115. Běhal Jaroslav P190 1 19 19
116. Vaněček Jindřich P190 1 18 176,86 18
117. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 18 154,50 18
118. Váňa Antonín P190 1 18 18
Klepáček Mašková Yvona P190 1 18 18
120. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 17 156,33 17
121. Krch Miroslav BC Tábor P190 1 16 178,67 16
122. Furik Ludvík P190 1 16 177,86 16
123. Breburda Miroslav BDR P190 1 16 16
Horák Alois P190 1 16 16
Vrba Petr PH P190 1 16 16
Malenda Richard P190 1 16 16
Nádvorník Pavel P190 1 16 16
128. Minnakhmetov Kamil P190 1 15 214,78 15
129. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 15 181,22 15
130. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 15 179,38 15
131. Drahokoupil Jiří P190 1 15 176,86 15
132. Musil Matěj P190 1 15 153,25 15
133. Pořízková Žaneta P190 1 15 15
Bittala Petr P190 1 15 15
135. Horník Gustav P190 1 14 196,89 14
136. Rábek Erik BC Budějce P190 1 14 179,29 14
137. Kubát Tomáš P190 1 14 14
138. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 13 214,78 13
139. Palečková Martina P190 1 13 152,17 13
140. Javůrek Jiří P190 1 13 13
141. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 12 168,57 12
142. Staněk František P190 1 12 12
Kafka Pavel P190 1 12 12
Kotjužanský Jiří P190 1 12 12
145. Jelínek Petr st. JČ P190 1 11 168,57 11
146. Paclík Vladimír P190 1 11 157,50 11
147. Bail Šimon Xbowling club P190 1 11 156,80 11
148. Janovská Jana P190 1 11 11
Šimková Dana PH P190 1 11 11
Svoboda Marcel P190 1 11 11
151. Janů Pavel P190 1 10 210,67 10
152. Svačinová Ivana P190 1 10 149,71 10
153. Vodák Viktor P190 1 10 10
154. Štěpánek Pavel Haná BC P190 1 9 187,55 9
155. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 9 181,33 9
156. Štefl Radomír P190 1 9 177,00 9
157. Pospíšilová Jitka P190 1 9 164,86 9
158. Koukal Drahomír P190 1 8 184,82 8
159. Ruml David P190 1 8 178,33 8
160. Lasovský Michal BC Budějce P190 1 8 169,43 8
161. Capil Radomír P190 1 8 8
Sršeň Marcel P190 1 8 8
163. Nevyjel Jiří P190 1 7 163,71 7
164. Mičkal Jaroslav P190 1 7 7
165. Krejchová Věra P190 1 6 175,38 6
166. Rathouský Tomáš P190 1 6 162,67 6
167. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 6 153,33 6
168. Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 6 150,86 6
169. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 6 136,33 6
170. Capilová Nela P190 1 6 6
171. Žák Jan P190 1 5 161,00 5
172. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 5 159,20 5
173. Hollman Petr P190 1 4 157,29 4
174. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 4 153,67 4
175. Eliáš Petr st. JČ P190 1 3 171,67 3
176. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 1 3 3
177. Marek Jiří VČ P190 1 2 157,00 2
178. John Jiří VČ P190 1 1 184,75 1
179. Pouzar Rudolf P190 1 1 167,20 1
180. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 1 162,25 1
181. Starý Pavel - JČ P190 1 1 129,71 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská