Bodovací žebříček, ročník 2018 - 2019

říjen20

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 5 96 76 53 200,56 225
2. Petáková Anna expert King Pins 3 87 74 49 204,17 210
3. Rain David BT Notaxo P190 5 92 75 33 197,89 200
4. Mach Libor Semtamstrike P190 4 93 57 46 207,04 196
5. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 4 85 70 40 196,98 195
6. Drábek Aleš Pitch a Ball 4 82 56 52 197,97 190
7. Horáček Petr Tajfun P190 5 94 55 35 188,12 184
8. Synek Aleš STRIKE 4 89 50 44 205,84 183
9. Švec Ladislav BT Notaxo 7 72 62 48 202,42 182
10. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 3 88 65 25 207,09 178
11. Šimánek Ladislav BT Notaxo 2 98 78 226,89 176
12. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 4 90 49 36 186,56 175
13. Kunc Oto P190 4 73 63 38 182,46 174
14. Sýkorová Andrea P190 4 77 55 41 179,86 173
15. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P165 5 83 61 28 173,40 172
16. Květenský Vítězslav STRIKE P190 8 64 55 50 179,31 169
17. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 3 86 45 33 202,09 164
18. Rác Václav Bombers P190 4 73 51 39 209,00 163
19. Kolář Jan st. Black Riders 6 95 44 24 195,31 163
20. Nejezchleba Stanislav P190 5 52 51 50 198,16 153
21. Závladská Svatava BK Klíše P190 5 69 44 36 193,04 149
22. Homola Lukáš BC Most 2 81 67 200,06 148
23. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 8 69 63 15 161,24 147
24. Beštová Kateřina expert King Pins 3 66 51 29 189,71 146
25. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 4 60 52 32 187,30 144
26. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 4 56 54 33 185,60 143
27. Ruml David P190 4 100 21 19 197,08 140
28. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín P190 4 70 36 31 187,07 137
29. Barkman Radek P190 4 72 48 17 179,78 137
30. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 84 25 24 180,45 133
31. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 4 79 35 18 183,96 132
32. Nosek Richard Black Riders P190 2 97 33 191,84 130
33. Hladík Karel RAPI-TEC 2 80 48 218,44 128
34. Závladský Dušan BK Klíše P190 5 59 38 31 192,44 128
35. Sovová Alena BT Notaxo P190 6 58 39 31 173,33 128
36. Mička Daniel STRIKE P190 3 83 33 11 186,96 127
37. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 2 86 36 208,81 122
38. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 2 79 41 200,31 120
39. Čermák Pavel expert King Pins 3 68 41 10 213,88 119
40. Schön Viktor st. Family S P165 7 54 42 23 167,16 119
41. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 4 43 42 30 157,70 115
42. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 71 43 202,81 114
43. Egert Jiří Rabbits Praha P190 4 50 37 27 173,12 114
44. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 6 61 27 25 186,15 113
45. Heligr Petr 3 41 36 34 233,90 111
46. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 4 67 22 19 186,46 108
47. Malec Jaromír BT Notaxo P190 3 51 32 21 197,78 104
48. Florík Petr P190 4 45 39 20 186,07 104
49. Stříbrský Václav Xbowling club P165 2 87 17 181,70 104
50. Jirsa Miloš P190 5 54 26 24 172,63 104
51. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 2 65 38 171,83 103
52. Kolářová Hana Black Riders P190 6 66 19 17 165,63 102
53. Heligr Ondřej Strikeland Junior 3 39 35 26 212,30 100
54. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 1 99 195,70 99
55. Slavíková Kateřina Black Riders P190 5 62 21 15 173,42 98
56. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 4 47 29 21 174,69 97
57. Liebich Tomáš Xbowling club P190 5 46 43 8 171,47 97
58. Colon Josef P190 5 35 32 29 181,14 96
59. Čížek Daniel Bombers P190 4 37 30 28 183,25 95
60. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 3 35 34 24 203,76 93
61. Jedlička Jan Xbowling Team P190 2 84 8 197,20 92
62. Kaňka Jan P190 1 91 191,77 91
63. Kassas Abdul BK Klíše P190 6 37 29 25 177,41 91
64. Ivanciv Petr Black Riders P190 3 32 31 27 200,85 90
65. Jašková Milena Tajfun P190 1 89 191,12 89
66. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice P190 2 60 29 191,00 89
67. Mazzaferro Edita P165 1 88 181,00 88
68. Liebichová Ingrid Xbowling club P190 5 43 24 21 165,17 88
69. Štafa Pavel P165 3 46 31 10 184,54 87
70. Nahodil Antonín P190 3 34 28 24 210,53 86
71. Květoň Jiří BK Klíše P165 4 31 28 27 171,89 86
72. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 2 78 8 167,00 86
73. Brůčková Kateřina P165 2 80 6 162,70 86
74. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 85 204,67 85
75. Mráček Petr P190 3 31 30 22 184,56 83
76. Semeráková Monika P165 1 82 168,52 82
77. Prokopová Dagmar P165 4 46 20 16 154,79 82
78. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 3 38 35 8 217,79 81
79. Kober Ivan P165 3 38 26 17 191,50 81
80. Kuřinová Lenka P190 1 81 174,00 81
81. Surán Ondřej RAPI-TEC P190 3 42 20 18 206,94 80
82. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 40 26 14 186,71 80
83. Štefánik Zdeno P190 2 60 20 182,17 80
84. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 3 29 26 25 80
85. Matějka Antonín P190 3 41 21 17 169,71 79
86. Ondrejec Petr P190 3 53 20 5 187,10 78
87. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 3 34 34 9 188,10 77
88. Uhlířová Zuzana P190 1 77 184,83 77
89. Kouba Václav P165 2 57 20 181,10 77
90. Bula Martin P165 3 31 27 19 167,57 77
91. Javůrek Pavel P165 5 33 23 20 189,81 76
92. Švácha Jan KRPA P165 1 76 176,21 76
93. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 75 235,44 75
94. Horník Gustav P190 3 63 6 6 185,17 75
95. Engelman Stanislav KRPA P165 1 75 173,93 75
96. Schönová Jana Family S P190 2 52 23 163,39 75
97. Štícha Bohumil P165 2 65 10 160,53 75
98. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 1 74 183,67 74
99. Horňák Vladimír Maxbowling P190 4 33 24 17 173,64 74
100. Neumann Václav P165 1 74 172,36 74
101. Košatová Renáta P190 3 29 23 22 172,08 74
102. Kloták David P165 2 68 5 167,65 73
103. Germanová Lenka P190 4 38 20 15 160,25 73
104. Mňačko Matyáš Radava SC P165 1 73 143,29 73
105. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 2 45 27 188,65 72
106. Samek Karel P165 1 72 150,40 72
107. Krňák Pavel BK Klíše 1 71 210,78 71
108. Kordulík Václav ml. P190 3 26 23 22 183,64 71
109. Kohout Vladimír P165 1 71 162,40 71
110. Lakomý Jan P190 2 57 13 174,75 70
111. Rychter Antonín P165 1 70 155,16 70
112. Janiga Oldřich P190 3 29 22 18 187,00 69
113. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 69 181,00 69
114. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 5 28 21 20 178,70 69
115. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 3 39 18 11 188,92 68
116. Bílek Tomáš BC Tábor 1 68 188,50 68
117. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 47 21 176,58 68
118. Malcová Gabriela BT Notaxo P165 3 47 16 5 173,96 68
119. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 2 53 14 178,92 67
120. Urbánek Jan P165 1 67 178,35 67
121. Bodanský Jan BK ČVUT P165 1 66 161,13 66
122. Múčka Martin P165 3 27 23 15 202,83 65
123. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 64 189,15 64
124. Uhlíř Jiří Bowlingzone Pardubice 1 64 186,17 64
125. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 37 27 177,90 64
126. Prokop Zdeněk P165 2 49 15 163,35 64
127. Kubík František ml. P190 2 33 30 186,07 63
128. Forman Jiří P190 3 29 20 14 176,16 63
129. Sopková Irena P190 3 34 16 13 155,97 63
130. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 1 62 184,83 62
131. Nečas František Semtamstrike P190 2 42 20 175,61 62
132. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P165 5 35 19 8 167,48 62
133. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 61 184,67 61
134. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P165 2 34 27 176,63 61
135. Dvořáček David P190 2 49 12 173,63 61
136. Slezák Luboš STRIKE P190 5 37 12 11 174,05 60
137. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 6 22 21 17 164,57 60
138. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 59 195,71 59
139. Kováč Ondřej BC Tábor P165 1 59 182,50 59
140. Oliva Miroslav P190 1 58 195,08 58
141. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 58 182,50 58
142. Ozimý Stanislav P190 3 30 21 7 179,17 58
143. Jarovský Albert P190 3 24 19 15 58
144. Vopička Karel STRIKE P190 1 56 180,83 56
145. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 28 27 189,75 55
146. Roth Jan P190 3 26 15 14 176,08 55
147. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 2 44 10 167,75 54
148. Pospíšilová Jitka P190 2 35 18 184,13 53
149. Ďaďo Ján BT Notaxo P190 3 24 16 11 198,67 51
150. Vaněček Jindřich P190 2 31 19 181,75 50
151. Staněk Libor P165 3 23 15 12 161,75 50
152. Šmejkalová Ivana P165 3 18 16 16 140,71 50
153. Černík Vojtěch BC Most P190 2 26 23 176,15 49
154. Rábek Erik P190 2 27 22 170,67 49
155. Bora František P165 2 42 7 164,80 49
156. Roučka Lukáš P165 2 32 17 161,29 49
157. Harašta Pavel BC Žlábek 1 48 194,35 48
158. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 5 18 16 14 156,17 48
159. Selnekovič Jakub SKB Praha P190 1 47 211,00 47
160. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 47 208,63 47
161. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 45 2 195,12 47
162. Patková Lucie P165 2 36 11 162,83 47
163. Mrviš Dušan P165 3 21 19 7 154,04 47
164. Pospíšil Jan ml. P190 2 26 20 185,50 46
165. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 46 167,50 46
166. Erben Roman Xbowling Team 1 45 203,53 45
167. Kořínková Marie P165 3 28 17 155,42 45
168. Chovanec Marek Elephant B.T P165 2 25 20 45
169. Burian Ivan RAPI-TEC P190 1 44 212,60 44
170. Tokarev Dmitry P165 5 16 15 13 158,23 44
171. Kafková Danica Panda Team P190 2 22 21 184,17 43
172. James Steven P165 1 43 177,06 43
173. Slach Zbyněk BC Hluboká P165 2 24 19 162,33 43
174. Turek Karel P165 1 42 153,96 42
175. Petr Vrba P190 2 27 15 42
176. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 2 29 12 182,13 41
177. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P165 4 25 10 6 177,33 41
178. Šimková Dana PH P190 1 41 175,43 41
179. Pospíšil Jan st. P190 2 28 13 174,00 41
180. Korecký Michal P190 4 14 14 13 155,87 41
181. Šípková Jana Elephant B.T P165 4 22 13 6 150,50 41
182. Kečkéš Pavol 1 40 215,31 40
183. Hřebík Lumír STRIKE P190 2 25 15 166,55 40
184. Tětek Petr BC Hluboká P190 3 19 16 5 165,93 40
185. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 40 163,67 40
186. Štrobl Josef P165 1 40 159,38 40
187. Pour Oldřich P190 1 40 40
188. Hrnčíř Luděk P165 1 39 160,48 39
189. Černohorský Karol Jihomor P190 1 38 203,70 38
190. Frýbortová Marie BC Tábor 2 21 17 186,33 38
191. Košata Ondřej P165 1 38 164,86 38
192. Márová Bára KPKO Kladno P165 3 25 12 1 144,33 38
193. Černák Ondřej 1 37 210,93 37
194. Mlčák František Free Time P165 1 37 207,40 37
195. Nevyjel Jiří P190 2 20 17 168,17 37
196. Vostál Stanislav P165 1 37 154,24 37
197. Kafka Pavel Panda Team P165 2 18 18 181,17 36
198. Olarescu Jana Černý koně 2 18 18 177,38 36
199. Mrkvičková Lenka P165 2 19 17 174,72 36
200. Mračko Tomáš P190 4 22 12 2 173,21 36
201. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 36 163,17 36
202. Beneš Michal Bílé fitness BK P190 1 36 36
203. Plechata Tomáš expert King Pins 1 35 226,17 35
204. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 35 209,20 35
205. Gruncl Josef SK Tyflosport P165 2 20 15 169,50 35
206. Kučírek František P165 2 33 2 159,71 35
207. Burianová Eva RAPI-TEC P190 1 34 198,60 34
208. Starý Pavel Dragouni P190 1 34 183,33 34
209. Biskupová Martina P190 2 18 16 167,83 34
210. Černíková Karolína BK Klíše P190 2 30 4 166,10 34
211. Lacina Jaroslav P165 1 34 34
Rechtorik Libor Černý koně P190 1 34 34
213. Bejšovec Jaroslav P190 3 15 9 9 181,35 33
214. Klečka Jiří P190 1 33 177,33 33
215. Růžička Jaroslav Draci Brno P190 1 32 184,60 32
216. Černý Pavel Mandragora P190 2 32 181,81 32
217. Lasovský Michal 2 30 2 179,38 32
218. Eliáš Petr P165 3 11 11 10 175,95 32
219. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 32 160,33 32
220. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 1 32 159,17 32
221. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 2 31 196,00 31
222. Dvořáček David P190 2 27 4 195,83 31
223. Makovec Jaromír P190 2 28 3 31
224. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 30 213,00 30
225. Janovský Michal Black Riders 1 30 205,80 30
226. Straková Irena STRIKE P190 1 30 205,57 30
227. Švárny Marian P190 1 30 195,44 30
228. Kolář Jan ml. Black Riders P190 2 22 8 186,29 30
229. Fidra Jan P165 2 21 9 169,08 30
230. Hollman Petr P190 2 21 9 168,00 30
231. Vavrla Zdeněk Krocan.com P165 1 30 167,83 30
232. Kubík František P190 2 21 9 163,92 30
233. Kocmanová Jana P165 2 16 14 153,56 30
234. Hübst Vladimír BK Klíše P190 1 29 189,80 29
235. Kalista Petr P190 2 16 13 169,20 29
236. Honsa Rostislav BC Budějce P165 2 17 12 167,83 29
237. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc P190 1 29 159,50 29
238. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 1 29 29
Halama Miroslav P165 1 29 29
Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 2 22 7 29
241. Koryčanský Petr Tuneláři Brno P190 1 28 188,13 28
242. Zýka Marek Mandragora P190 1 28 176,90 28
243. Stupka Jan KRPA P190 2 28 171,67 28
244. Tvrzický Milan P190 2 14 14 170,75 28
245. Balcar Zdeněk P165 2 16 12 161,50 28
246. Bulová Eliška P165 3 15 11 2 146,00 28
247. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 16 12 143,00 28
248. Liebich František Halloween P190 1 28 28
249. Staněk František P165 3 13 8 6 182,25 27
250. Vrtiška Pavel P190 2 19 8 176,25 27
251. Sýkora Jan Rabbits Praha P165 1 27 167,00 27
252. Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 3 12 9 6 161,25 27
253. Hrdlička Vladislav RAPI-TEC 1 26 193,88 26
254. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 3 13 11 2 187,33 26
255. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 26 186,33 26
256. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 26 158,17 26
257. Kvasnička Pavel P165 1 26 26
Plánička Vojtěch BK Klíše P190 1 26 26
259. Ulička Antonín P190 1 25 183,75 25
260. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 25 178,13 25
261. Uher Dušan Semtamstrike P165 2 25 171,25 25
262. Uhlíř Jiří ml. P190 1 25 165,83 25
263. Svačinová Ivana P190 1 25 162,00 25
264. Borovec Jiří P190 5 10 8 7 156,17 25
265. Převorová Monika P190 1 25 25
Hradil Vavřinec Bombers P190 1 25 25
267. Velek Stanislav Haná BC P190 1 24 201,67 24
268. Loučka Michal LB Pardubice 1 24 181,63 24
269. Uher Radovan RAPI-TEC P190 1 24 165,83 24
270. Bělecký Jiří Master Praha P190 1 24 164,50 24
271. Včeliš Jaroslav P165 2 17 7 160,80 24
272. Hron Pavel P165 3 10 9 5 156,25 24
273. Nový Stanislav Cowlers P190 1 24 24
274. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 1 23 194,33 23
275. Klepáček Adolf P190 1 23 186,67 23
276. Nováček Josef BC Hluboká P190 1 23 180,00 23
277. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 23 175,50 23
278. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 18 5 168,61 23
279. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 14 9 155,17 23
280. Rejč Libor BC Most P190 2 22 1 138,50 23
281. Trojan Josef P165 1 23 23
Chudoba Josef P190 1 23 23
283. Vondráčková Linda P190 1 22 173,00 22
284. Jelínek Petr st. P190 1 22 167,90 22
285. Nádvorník Pavel P190 3 10 9 3 166,91 22
286. Demuth Filip BC Most P190 1 22 164,50 22
287. Bejšovcová Lenka P165 2 15 7 160,56 22
288. Zajíček Pavel P165 1 22 22
289. Russ Martin P190 1 21 185,67 21
290. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 21 170,88 21
291. Musil Matěj P165 1 21 163,45 21
292. Janeček Václav P190 1 21 21
293. Lendácky Igor 1 20 185,83 20
294. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 12 8 168,89 20
295. Vokurka Jaroslav P165 1 20 164,73 20
296. Guič Boris Pitch a Ball P190 2 18 2 164,59 20
297. Fink Zdeněk P165 2 14 6 20
Leskovjanský Martin P165 1 20 20
299. Machálek Vladimír P190 1 19 194,57 19
300. Kopřiva Milan P165 1 19 188,29 19
301. Plšek Petr Baráčníci P165 1 19 180,67 19
302. Korynta Jan Family S P165 3 13 6 175,08 19
303. Schůt Ladislav P190 1 19 171,88 19
304. Šlajs Vlastimil P165 1 19 168,17 19
305. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 19 154,33 19
306. Korecký Pavel P165 2 14 5 154,14 19
307. Holoubek Miroslav P190 1 19 19
308. Bittersmann Milan STRIKE 1 18 178,57 18
309. Novák Eduard P165 1 18 177,50 18
310. Žák Jan P165 2 10 8 151,83 18
311. Chotěnovská Anna P165 1 18 136,64 18
312. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 1 18 18
Pouzar Rudolf P190 1 18 18
Kaprálek Petr P165 1 18 18
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 18 18
316. Vilášek Stanislav Jadran Frýdek Místek P190 1 17 183,00 17
317. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 14 3 181,92 17
318. Malíček Dušan Rudé koule P190 1 17 171,00 17
319. Vaníčková Kristýna P165 2 14 3 115,73 17
320. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 17 17
Hojková Irena P190 1 17 17
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 17 17
Lebeda Pavel P165 2 12 5 17
Nová Leona P165 1 17 17
325. Štekrt Zdeněk P190 1 16 193,43 16
326. Kolman Lukáš P165 1 16 163,78 16
327. Fuchsa Vlastimil P165 2 13 3 159,80 16
328. Antalík Ivan P165 3 9 4 3 138,50 16
329. Rybová Eva P165 1 16 16
Žebro Martin P165 1 16 16
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 16 16
Balog Atila Bobánci P190 1 16 16
Kameníková Mária Henry Gril P165 1 16 16
Sova Petr P190 2 10 6 16
335. Jakobsson Daniel 1 15 183,83 15
336. Kratochvíl Karel st. 1. BKS cen. Děčín P165 1 15 183,17 15
337. Procházka Aleš BC Hluboká P190 1 15 181,50 15
338. Adamec Miroslav P190 2 14 1 162,82 15
339. Frýdlová Dagmar P190 1 15 162,71 15
340. Čikeš Milan P165 2 9 6 159,31 15
341. Kubíková Dana P190 2 9 6 149,75 15
342. Seifert Filip P165 1 15 94,82 15
343. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 15 15
Prekop Michal P165 1 15 15
Bečvář Michal P190 1 15 15
346. Kužílek Jiří P190 1 14 198,33 14
347. Treml Tomáš P165 1 14 172,78 14
348. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 14 161,50 14
349. Hromek Jiří Sypka Blansko 1 14 160,50 14
350. Janovská Jana BBO Mourek team P190 2 13 1 153,25 14
351. Havlík Jiří ml. P165 1 14 151,17 14
352. Culková Olga P165 1 14 148,17 14
353. Housková Petra P165 2 7 7 140,50 14
354. Pavelka Petr P165 1 14 14
Švarc Pavel P165 1 14 14
356. Šteffek Milan st. 1 13 205,25 13
357. Koblížek Pavel ml. Pozdní sběr P190 1 13 199,33 13
358. Zach Petr ml. S-Centrum Benešov P165 1 13 186,33 13
359. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 13 181,83 13
360. Ondrejcová Lucie P165 2 13 165,42 13
361. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 13 164,25 13
362. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 8 5 162,40 13
363. Kadlecová Jaroslava P165 1 13 160,11 13
364. Balcarová Zdeňka P190 2 9 4 153,00 13
365. Sovová Ivana P165 2 7 6 13
Kofroň David Černý koně P165 1 13 13
David Zdeněk P165 1 13 13
Vomočilová Eva UBT Kyje P165 1 13 13
369. Ondráček Rostislav P190 1 12 192,83 12
370. Rechtorik Milan Černý koně 1 12 186,50 12
371. Sedláček Ivo P190 1 12 183,33 12
372. Dvořák Tomáš P190 1 12 181,67 12
373. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 1 12 178,00 12
374. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 2 11 1 166,60 12
375. Eliáš Petr P165 2 11 1 160,64 12
376. Treml Lukáš P165 1 12 146,89 12
377. Valo Karel P165 1 12 146,71 12
378. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 12 140,17 12
379. Kučera Martin P165 1 12 12
Vlček Josef P165 1 12 12
Bárta Ladislav P190 1 12 12
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 12 12
383. Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P190 1 11 182,92 11
384. Šteffková Monika P190 1 11 169,50 11
385. Nechvátal Stanislav P165 1 11 165,50 11
386. Butal Jaroslav st. P190 1 11 165,25 11
387. Simonová Helena P190 1 11 164,83 11
388. Nejezchleba David P165 1 11 132,86 11
389. Petrželová Veronika P190 1 11 11
Přibyl David P165 1 11 11
Krummerová Jana P165 1 11 11
Serbusová Marcela P165 1 11 11
Klimeš Josef P190 1 11 11
Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 11 11
Leskovjansky Martin P165 1 11 11
396. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 1 10 182,50 10
397. Janočková Kristýna P190 1 10 177,43 10
398. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 10 171,50 10
399. Kocůr Jaroslav P165 1 10 169,50 10
400. Mrkvička Tomáš P190 2 7 3 156,50 10
401. Martinec Václav P165 1 10 155,00 10
402. Rechtoriková Eva P165 3 4 4 2 135,50 10
403. Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 10 10
Bejdl René P190 1 10 10
Hajná Daniela P190 1 10 10
406. Hošek Petr 1. PSKN Praha P165 1 9 182,17 9
407. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 9 176,33 9
408. Filuš Jan P190 1 9 166,33 9
409. Dutka Miroslav P165 1 9 164,17 9
410. Machálková Zorka P165 1 9 153,29 9
411. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 9 148,00 9
412. Růžička Karel P190 2 7 2 141,25 9
413. Roušarová Kateřina P165 1 9 9
414. Šneiberková Sára Radava SC P165 1 8 165,17 8
415. Bočanová Ivana SBL Lucerna P190 1 8 163,67 8
416. Láník Igor SBK Boskovice P165 1 8 161,67 8
417. Typolt Pavel P190 1 8 160,25 8
418. Homola Ladislav BC Most P190 1 8 156,83 8
419. Němec Petr P165 1 8 156,50 8
420. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 5 3 156,14 8
421. Přibyslavský Petr P165 1 8 147,50 8
422. Sova Petr ml. P165 3 4 3 1 138,00 8
423. Jirák Radek P165 1 8 8
Benešová Romana P165 1 8 8
Furik Ludvík P190 1 8 8
Šup Ivan P165 1 8 8
Tichý Antonín P165 1 8 8
428. Chvojka Milan P165 2 5 2 161,57 7
429. Filušová Anna P190 1 7 156,33 7
430. Štefl Radek P165 1 7 153,33 7
431. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 2 4 3 151,83 7
432. Barnet Milan P165 2 4 3 148,73 7
433. Hájek Jiří PH P165 1 7 7
Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 1 7 7
Kastl Ladislav P190 1 7 7
Mottl Jan P165 1 7 7
437. Čáp Josef P165 1 6 188,83 6
438. Šafařík Luděk P190 1 6 170,75 6
439. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 168,60 6
440. Matera Lubomír P190 1 6 168,17 6
441. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 1 6 163,00 6
442. Míka Miroslav P165 1 6 154,50 6
Salaquarda Tadeáš P190 1 6 154,50 6
444. Čider Laco P165 1 6 153,67 6
445. Kalous Roman P165 1 6 149,00 6
446. Appeltauer Jiří P165 2 5 1 144,00 6
447. Kostka Martin P165 1 6 6
448. Kolář František Seniorbowling CZ P190 1 5 158,67 5
449. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 5 154,17 5
450. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 1 5 153,33 5
451. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 5 152,50 5
452. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 5 151,25 5
453. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 5 146,00 5
454. Harvánek Petr P165 1 5 133,33 5
455. Nahodilová Iveta P165 1 5 125,25 5
456. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 5 5
Kouřimský Jan P165 1 5 5
Nevím Václav Bobánci P165 1 5 5
Košata Václav P190 1 5 5
460. Šimůnek Pavel P190 1 4 165,00 4
461. Brabec Petr Cowlers P190 1 4 161,50 4
462. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 1 4 153,00 4
463. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 1 4 150,80 4
464. Chaloupková Alena P190 1 4 150,00 4
465. Paukert Tomáš P165 1 4 144,20 4
466. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 2 2 2 139,70 4
467. Seifert Martin P165 1 4 122,38 4
468. Honsa Erik P165 1 4 4
Janovec Ladislav P165 1 4 4
Kracík Miroslav P165 1 4 4
Holinková Naďa P165 1 4 4
Fuchsová Jana P165 1 4 4
Vodička Jiří P165 2 3 1 4
Doubrava Jan P190 1 4 4
475. Soukup Lukáš UBT Kyje P190 1 3 186,00 3
476. Bočan Josef SBL Lucerna 1 3 167,00 3
477. Henzl Petr P165 1 3 158,83 3
478. Šimůnek Daniel P165 1 3 157,75 3
479. Tětková Lenka P165 1 3 148,00 3
480. Budařová Pavlína Radava SC P165 1 3 143,50 3
481. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 1 3 3
Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 3 3
483. Zach Petr st. P165 1 2 163,33 2
484. Koblížek Pavel st. Pozdní sběr P165 1 2 153,40 2
485. Marek Luboš P190 1 2 148,20 2
486. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 2 138,50 2
487. Pisinger Miroslav P190 1 2 136,75 2
488. Nachtigal Marek P165 1 2 133,00 2
489. Hrzán Lukáš P165 1 2 110,75 2
490. Caltová Radka P165 2 1 1 84,08 2
491. Mottl Karel P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Doubravová Květa P165 1 2 2
Dítě Lukáš P165 1 2 2
Chrdle Michal P190 1 2 2
Krauskopf Josef BC Hluboká P165 1 2 2
497. Havelka Michal P190 1 1 185,67 1
498. Vlčková Stanislava P165 2 1 144,67 1
499. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 1 1 142,50 1
500. Brašnová Alena P165 1 1 138,25 1
501. Krňáková Šárka BK Klíše P190 1 1 135,50 1
502. Čapek Milan P165 1 1 124,67 1
503. Kolář Milan P165 1 1 98,33 1
504. Talaš Kristián P165 1 1 91,00 1
505. Vondráková Miroslava P165 1 1 89,25 1
506. Brokešová Annabel Bowlingzone Pardubice P165 1 1 1
Košatová Hana P165 1 1 1
Navrátil Marek P165 1 1 1
Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 1 1
Kubrichtová Jindřiška P165 1 1 1
511. Drážný Ivo P190 1 0 174,17 0
512. Veselý Filip Chmelnice P165 1 0 173,50 0
513. Šafařík Jakub P165 1 0 172,00 0
514. Lazur Vladimír P190 1 0 171,67 0
515. Kitler Antonín P190 1 0 170,83 0
516. Karbusický Zbyněk P165 1 0 169,00 0
517. Obrusník Lukáš P190 1 0 167,69 0
518. Klepáček Mašková Yvona P190 1 0 165,67 0
519. Sáček Zdeněk P165 1 0 165,28 0
520. Vohryzková Dáša 1. PSKN Praha P165 1 0 164,11 0
521. Völfelová Marta P190 1 0 161,39 0
522. Růžička Ladislav BK ČVUT P165 1 0 158,00 0
523. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 1 0 157,67 0
524. Schütz Petr P165 1 0 157,42 0
525. Grüner Lukáš P165 1 0 157,33 0
526. Drážný Michal P165 1 0 157,17 0
527. Toman Pavel P165 1 0 156,83 0
528. Buchal Martin P190 1 0 155,17 0
529. Maršálková Lidmila P165 1 0 154,33 0
530. Rychlerová Anna P165 1 0 153,33 0
531. Vojáček Lukáš P190 1 0 152,42 0
532. Černá Marta Mandragora P165 1 0 150,17 0
533. Bartáková Dana P165 1 0 148,17 0
534. Pipek Aleš P165 1 0 146,50 0
535. Rejžková Štěpánka P165 1 0 145,25 0
536. Nerad Lukáš UBT Kyje P165 1 0 144,83 0
537. Suchomel Jiří P165 1 0 144,00 0
538. Menclová Oty P165 1 0 143,83 0
539. Hankovsky David P165 1 0 143,67 0
540. Martinovský Jakub P165 1 0 142,00 0
541. Prošek Michal P165 1 0 141,83 0
542. Malec Jaromír ml. P165 1 0 141,11 0
543. Gurgul Tomáš P165 1 0 140,83 0
544. Schön Adam P165 1 0 136,50 0
Šamonilová Naďa P165 1 0 136,50 0
546. Brázda Bohumil P165 1 0 135,83 0
547. Teame Christian Xbowling club P165 1 0 131,50 0
548. Hankovský David P165 1 0 131,33 0
549. Dráb Milan P165 1 0 128,67 0
550. Juráčková Mína Radava SC P165 1 0 127,42 0
551. Jireš Martin P165 1 0 126,67 0
552. Mojka David Radava SC P165 1 0 124,17 0
553. Bezchlebová Lenka P165 1 0 120,67 0
554. Dvornáková Táňa P165 1 0 118,06 0
555. Kůrovec Antonín P165 1 0 116,67 0
Drahokoupil Petr P165 1 0 116,67 0
557. Iwazawa Ema Radava SC P165 1 0 111,83 0
558. Bezchlebová Lenka P165 1 0 111,17 0
559. Handlová Andrea P165 1 0 106,17 0
560. Zinková Hana P165 1 0 106,00 0
561. Urbanová Pavlína P165 1 0 104,92 0
562. Teame Alena P165 1 0 93,67 0
563. Kitlerová Andrea P165 1 0 88,00 0

Krátké zprávy

15.10.2018 v 16:16

Titul MČR dvojic 2018 vybojovala mezi muži dvojice Tříska-Plechata, v kategorii žen obhájila loňský primát dvojka Lébrová-Otec Hanzlovská. Obhajoba titulu se podařila i v mixech dvojici Čermák-Beštová.

11.10.2018 v 11:36

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

01.10.2018 v 11:05

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3
Klofáčová Kateřina
1. PSKN Praha
Klofáčová Kateřina

Klofáčová Kateřina

1. PSKN Praha
Nejlepší hráčka Prestige 3
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 3
Maléřová Pavlína
SK Skivelo
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

SK Skivelo
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P190
Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P165