Bodovací žebříček, ročník 2018 - 2019

březen24

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 5 96 76 53 200,56 225
2. Petáková Anna expert King Pins 3 87 74 49 204,17 210
3. Rain David BT Notaxo P190 5 92 75 33 197,89 200
4. Mach Libor Semtamstrike P190 4 93 57 46 207,04 196
5. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 4 85 70 40 196,98 195
6. Drábek Aleš Pitch a Ball 4 82 56 52 197,97 190
7. Horáček Petr Tajfun P190 5 94 55 35 188,12 184
8. Synek Aleš STRIKE 4 89 50 44 205,84 183
9. Švec Ladislav BT Notaxo 7 72 62 48 202,42 182
10. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 3 88 65 25 207,09 178
11. Šimánek Ladislav BT Notaxo 2 98 78 226,89 176
12. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 4 90 49 36 186,56 175
13. Kunc Oto P190 4 73 63 38 182,46 174
14. Sýkorová Andrea P190 4 77 55 41 179,86 173
15. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P165 5 83 61 28 173,40 172
16. Květenský Vítězslav STRIKE P190 8 64 55 50 179,31 169
17. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 3 86 45 33 202,09 164
18. Rác Václav Bombers P190 4 73 51 39 209,00 163
19. Kolář Jan st. Black Riders 6 95 44 24 195,31 163
20. Nejezchleba Stanislav P190 5 52 51 50 198,16 153
21. Závladská Svatava BK Klíše P190 5 69 44 36 193,04 149
22. Homola Lukáš BC Most 2 81 67 200,06 148
23. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 8 69 63 15 161,24 147
24. Beštová Kateřina expert King Pins 3 66 51 29 189,71 146
25. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 4 60 52 32 187,30 144
26. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 4 56 54 33 185,60 143
27. Ruml David P190 4 100 21 19 197,08 140
28. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín P190 4 70 36 31 187,07 137
29. Barkman Radek P190 4 72 48 17 179,78 137
30. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 84 25 24 180,45 133
31. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 4 79 35 18 183,96 132
32. Nosek Richard Black Riders P190 2 97 33 191,84 130
33. Hladík Karel RAPI-TEC 2 80 48 218,44 128
34. Závladský Dušan BK Klíše P190 5 59 38 31 192,44 128
35. Sovová Alena BT Notaxo P190 6 58 39 31 173,33 128
36. Mička Daniel STRIKE P190 3 83 33 11 186,96 127
37. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 2 86 36 208,81 122
38. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 2 79 41 200,31 120
39. Čermák Pavel expert King Pins 3 68 41 10 213,88 119
40. Schön Viktor st. Family S P165 7 54 42 23 167,16 119
41. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 4 43 42 30 157,70 115
42. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 71 43 202,81 114
43. Egert Jiří Rabbits Praha P190 4 50 37 27 173,12 114
44. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 6 61 27 25 186,15 113
45. Heligr Petr 3 41 36 34 233,90 111
46. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 4 67 22 19 186,46 108
47. Malec Jaromír BT Notaxo P190 3 51 32 21 197,78 104
48. Florík Petr P190 4 45 39 20 186,07 104
49. Stříbrský Václav Xbowling club P165 2 87 17 181,70 104
50. Jirsa Miloš P190 5 54 26 24 172,63 104
51. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 2 65 38 171,83 103
52. Kolářová Hana Black Riders P190 6 66 19 17 165,63 102
53. Heligr Ondřej Strikeland Junior 3 39 35 26 212,30 100
54. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 1 99 195,70 99
55. Slavíková Kateřina Black Riders P190 5 62 21 15 173,42 98
56. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 4 47 29 21 174,69 97
57. Liebich Tomáš Xbowling club P190 5 46 43 8 171,47 97
58. Colon Josef P190 5 35 32 29 181,14 96
59. Čížek Daniel Bombers P190 4 37 30 28 183,25 95
60. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 3 35 34 24 203,76 93
61. Jedlička Jan Xbowling Team P190 2 84 8 197,20 92
62. Kaňka Jan P190 1 91 191,77 91
63. Kassas Abdul BK Klíše P190 6 37 29 25 177,41 91
64. Ivanciv Petr Black Riders P190 3 32 31 27 200,85 90
65. Jašková Milena Tajfun P190 1 89 191,12 89
66. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice P190 2 60 29 191,00 89
67. Mazzaferro Edita P165 1 88 181,00 88
68. Liebichová Ingrid Xbowling club P190 5 43 24 21 165,17 88
69. Štafa Pavel P165 3 46 31 10 184,54 87
70. Nahodil Antonín P190 3 34 28 24 210,53 86
71. Květoň Jiří BK Klíše P165 4 31 28 27 171,89 86
72. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 2 78 8 167,00 86
73. Brůčková Kateřina P165 2 80 6 162,70 86
74. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 85 204,67 85
75. Mráček Petr P190 3 31 30 22 184,56 83
76. Semeráková Monika P165 1 82 168,52 82
77. Prokopová Dagmar P165 4 46 20 16 154,79 82
78. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 3 38 35 8 217,79 81
79. Kober Ivan P165 3 38 26 17 191,50 81
80. Kuřinová Lenka P190 1 81 174,00 81
81. Surán Ondřej RAPI-TEC P190 3 42 20 18 206,94 80
82. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 40 26 14 186,71 80
83. Štefánik Zdeno P190 2 60 20 182,17 80
84. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 3 29 26 25 80
85. Matějka Antonín P190 3 41 21 17 169,71 79
86. Ondrejec Petr P190 3 53 20 5 187,10 78
87. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 3 34 34 9 188,10 77
88. Uhlířová Zuzana P190 1 77 184,83 77
89. Kouba Václav P165 2 57 20 181,10 77
90. Bula Martin P165 3 31 27 19 167,57 77
91. Javůrek Pavel P165 5 33 23 20 189,81 76
92. Švácha Jan KRPA P165 1 76 176,21 76
93. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 75 235,44 75
94. Horník Gustav P190 3 63 6 6 185,17 75
95. Engelman Stanislav KRPA P165 1 75 173,93 75
96. Schönová Jana Family S P190 2 52 23 163,39 75
97. Štícha Bohumil P165 2 65 10 160,53 75
98. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 1 74 183,67 74
99. Horňák Vladimír Maxbowling P190 4 33 24 17 173,64 74
100. Neumann Václav P165 1 74 172,36 74
101. Košatová Renáta P190 3 29 23 22 172,08 74
102. Kloták David P165 2 68 5 167,65 73
103. Germanová Lenka P190 4 38 20 15 160,25 73
104. Mňačko Matyáš Radava SC P165 1 73 143,29 73
105. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 2 45 27 188,65 72
106. Samek Karel P165 1 72 150,40 72
107. Krňák Pavel BK Klíše 1 71 210,78 71
108. Kordulík Václav ml. P190 3 26 23 22 183,64 71
109. Kohout Vladimír P165 1 71 162,40 71
110. Lakomý Jan P190 2 57 13 174,75 70
111. Rychter Antonín P165 1 70 155,16 70
112. Janiga Oldřich P190 3 29 22 18 187,00 69
113. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 69 181,00 69
114. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 5 28 21 20 178,70 69
115. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 3 39 18 11 188,92 68
116. Bílek Tomáš BC Tábor 1 68 188,50 68
117. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 47 21 176,58 68
118. Malcová Gabriela BT Notaxo P165 3 47 16 5 173,96 68
119. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 2 53 14 178,92 67
120. Urbánek Jan P165 1 67 178,35 67
121. Bodanský Jan BK ČVUT P165 1 66 161,13 66
122. Múčka Martin P165 3 27 23 15 202,83 65
123. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 64 189,15 64
124. Uhlíř Jiří Bowlingzone Pardubice 1 64 186,17 64
125. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 37 27 177,90 64
126. Prokop Zdeněk P165 2 49 15 163,35 64
127. Kubík František ml. P190 2 33 30 186,07 63
128. Forman Jiří P190 3 29 20 14 176,16 63
129. Sopková Irena P190 3 34 16 13 155,97 63
130. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 1 62 184,83 62
131. Nečas František Semtamstrike P190 2 42 20 175,61 62
132. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P165 5 35 19 8 167,48 62
133. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 61 184,67 61
134. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P165 2 34 27 176,63 61
135. Dvořáček David P190 2 49 12 173,63 61
136. Slezák Luboš STRIKE P190 5 37 12 11 174,05 60
137. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 6 22 21 17 164,57 60
138. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 59 195,71 59
139. Kováč Ondřej BC Tábor P165 1 59 182,50 59
140. Oliva Miroslav P190 1 58 195,08 58
141. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 58 182,50 58
142. Ozimý Stanislav P190 3 30 21 7 179,17 58
143. Jarovský Albert P190 3 24 19 15 58
144. Vopička Karel STRIKE P190 1 56 180,83 56
145. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 28 27 189,75 55
146. Roth Jan P190 3 26 15 14 176,08 55
147. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 2 44 10 167,75 54
148. Pospíšilová Jitka P190 2 35 18 184,13 53
149. Ďaďo Ján BT Notaxo P190 3 24 16 11 198,67 51
150. Vaněček Jindřich P190 2 31 19 181,75 50
151. Staněk Libor P165 3 23 15 12 161,75 50
152. Šmejkalová Ivana P165 3 18 16 16 140,71 50
153. Černík Vojtěch BC Most P190 2 26 23 176,15 49
154. Rábek Erik P190 2 27 22 170,67 49
155. Bora František P165 2 42 7 164,80 49
156. Roučka Lukáš P165 2 32 17 161,29 49
157. Harašta Pavel BC Žlábek 1 48 194,35 48
158. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 5 18 16 14 156,17 48
159. Selnekovič Jakub SKB Praha P190 1 47 211,00 47
160. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 47 208,63 47
161. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 45 2 195,12 47
162. Patková Lucie P165 2 36 11 162,83 47
163. Mrviš Dušan P165 3 21 19 7 154,04 47
164. Pospíšil Jan ml. P190 2 26 20 185,50 46
165. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 46 167,50 46
166. Erben Roman Xbowling Team 1 45 203,53 45
167. Kořínková Marie P165 3 28 17 155,42 45
168. Chovanec Marek Elephant B.T P165 2 25 20 45
169. Burian Ivan RAPI-TEC P190 1 44 212,60 44
170. Tokarev Dmitry P165 5 16 15 13 158,23 44
171. Kafková Danica Panda Team P190 2 22 21 184,17 43
172. James Steven P165 1 43 177,06 43
173. Slach Zbyněk BC Hluboká P165 2 24 19 162,33 43
174. Turek Karel P165 1 42 153,96 42
175. Petr Vrba P190 2 27 15 42
176. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 2 29 12 182,13 41
177. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P165 4 25 10 6 177,33 41
178. Šimková Dana PH P190 1 41 175,43 41
179. Pospíšil Jan st. P190 2 28 13 174,00 41
180. Korecký Michal P190 4 14 14 13 155,87 41
181. Šípková Jana Elephant B.T P165 4 22 13 6 150,50 41
182. Kečkéš Pavol 1 40 215,31 40
183. Hřebík Lumír STRIKE P190 2 25 15 166,55 40
184. Tětek Petr BC Hluboká P190 3 19 16 5 165,93 40
185. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 40 163,67 40
186. Štrobl Josef P165 1 40 159,38 40
187. Pour Oldřich P190 1 40 40
188. Hrnčíř Luděk P165 1 39 160,48 39
189. Černohorský Karol Jihomor P190 1 38 203,70 38
190. Frýbortová Marie BC Tábor 2 21 17 186,33 38
191. Košata Ondřej P165 1 38 164,86 38
192. Márová Bára KPKO Kladno P165 3 25 12 1 144,33 38
193. Černák Ondřej 1 37 210,93 37
194. Mlčák František Free Time P165 1 37 207,40 37
195. Nevyjel Jiří P190 2 20 17 168,17 37
196. Vostál Stanislav P165 1 37 154,24 37
197. Kafka Pavel Panda Team P165 2 18 18 181,17 36
198. Olarescu Jana Černý koně 2 18 18 177,38 36
199. Mrkvičková Lenka P165 2 19 17 174,72 36
200. Mračko Tomáš P190 4 22 12 2 173,21 36
201. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 36 163,17 36
202. Beneš Michal Bílé fitness BK P190 1 36 36
203. Plechata Tomáš expert King Pins 1 35 226,17 35
204. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 35 209,20 35
205. Gruncl Josef SK Tyflosport P165 2 20 15 169,50 35
206. Kučírek František P165 2 33 2 159,71 35
207. Burianová Eva RAPI-TEC P190 1 34 198,60 34
208. Starý Pavel Dragouni P190 1 34 183,33 34
209. Biskupová Martina P190 2 18 16 167,83 34
210. Černíková Karolína BK Klíše P190 2 30 4 166,10 34
211. Lacina Jaroslav P165 1 34 34
Rechtorik Libor Černý koně P190 1 34 34
213. Bejšovec Jaroslav P190 3 15 9 9 181,35 33
214. Klečka Jiří P190 1 33 177,33 33
215. Růžička Jaroslav Draci Brno P190 1 32 184,60 32
216. Černý Pavel Mandragora P190 2 32 181,81 32
217. Lasovský Michal 2 30 2 179,38 32
218. Eliáš Petr P165 3 11 11 10 175,95 32
219. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 32 160,33 32
220. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 1 32 159,17 32
221. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 2 31 196,00 31
222. Dvořáček David P190 2 27 4 195,83 31
223. Makovec Jaromír P190 2 28 3 31
Leskovjansky Martin P165 2 20 11 31
225. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 30 213,00 30
226. Janovský Michal Black Riders 1 30 205,80 30
227. Straková Irena STRIKE P190 1 30 205,57 30
228. Švárny Marian P190 1 30 195,44 30
229. Kolář Jan ml. Black Riders P190 2 22 8 186,29 30
230. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P165 2 21 9 169,08 30
231. Hollman Petr P190 2 21 9 168,00 30
232. Vavrla Zdeněk Krocan.com P165 1 30 167,83 30
233. Kubík František P190 2 21 9 163,92 30
234. Kocmanová Jana P165 2 16 14 153,56 30
235. Hübst Vladimír BK Klíše P190 1 29 189,80 29
236. Kalista Petr P190 2 16 13 169,20 29
237. Honsa Rostislav BC Budějce P165 2 17 12 167,83 29
238. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 1 29 159,50 29
239. Halama Miroslav P165 1 29 29
Pláničková Zdenka BK Klíše P165 1 29 29
Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 2 22 7 29
242. Koryčanský Petr Tuneláři Brno P190 1 28 188,13 28
243. Zýka Marek Mandragora P190 1 28 176,90 28
244. Stupka Jan KRPA P190 2 28 171,67 28
245. Tvrzický Milan P190 2 14 14 170,75 28
246. Balcar Zdeněk P165 2 16 12 161,50 28
247. Bulová Eliška P165 3 15 11 2 146,00 28
248. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 16 12 143,00 28
249. Liebich František Halloween P190 1 28 28
250. Staněk František P165 3 13 8 6 182,25 27
251. Vrtiška Pavel P190 2 19 8 176,25 27
252. Sýkora Jan Rabbits Praha P165 1 27 167,00 27
253. Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 3 12 9 6 161,25 27
254. Hrdlička Vladislav RAPI-TEC 1 26 193,88 26
255. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 3 13 11 2 187,33 26
256. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 26 186,33 26
257. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 26 158,17 26
258. Kvasnička Pavel P165 1 26 26
Plánička Vojtěch BK Klíše P190 1 26 26
260. Ulička Antonín P190 1 25 183,75 25
261. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 25 178,13 25
262. Uher Dušan Semtamstrike P165 2 25 171,25 25
263. Uhlíř Jiří ml. P190 1 25 165,83 25
264. Svačinová Ivana P190 1 25 162,00 25
265. Borovec Jiří P190 5 10 8 7 156,17 25
266. Převorová Monika P190 1 25 25
Hradil Vavřinec Bombers P190 1 25 25
268. Velek Stanislav Haná BC P190 1 24 201,67 24
269. Loučka Michal LB Pardubice 1 24 181,63 24
270. Uher Radovan RAPI-TEC P190 1 24 165,83 24
271. Bělecký Jiří Master Praha P190 1 24 164,50 24
272. Včeliš Jaroslav P165 2 17 7 160,80 24
273. Hron Pavel P165 3 10 9 5 156,25 24
274. Nový Stanislav Cowlers P190 1 24 24
275. Křesťan Miroslav Car Citon Olomouc P190 1 23 194,33 23
276. Klepáček Adolf P190 1 23 186,67 23
277. Nováček Josef BC Hluboká P190 1 23 180,00 23
278. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 23 175,50 23
279. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 18 5 168,61 23
280. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 14 9 155,17 23
281. Rejč Libor BC Most P190 2 22 1 138,50 23
282. Chudoba Josef P190 1 23 23
Trojan Josef P165 1 23 23
284. Vondráčková Linda P190 1 22 173,00 22
285. Jelínek Petr st. P190 1 22 167,90 22
286. Nádvorník Pavel P190 3 10 9 3 166,91 22
287. Demuth Filip BC Most P190 1 22 164,50 22
288. Bejšovcová Lenka P165 2 15 7 160,56 22
289. Zajíček Pavel P165 1 22 22
290. Russ Martin P190 1 21 185,67 21
291. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 21 170,88 21
292. Musil Matěj P165 1 21 163,45 21
293. Janeček Václav P190 1 21 21
294. Lendácky Igor 1 20 185,83 20
295. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 12 8 168,89 20
296. Vokurka Jaroslav P165 1 20 164,73 20
297. Guič Boris Pitch a Ball P190 2 18 2 164,59 20
298. Fink Zdeněk P165 2 14 6 20
299. Machálek Vladimír P190 1 19 194,57 19
300. Kopřiva Milan P165 1 19 188,29 19
301. Plšek Petr Baráčníci P165 1 19 180,67 19
302. Korynta Jan Family S P165 3 13 6 175,08 19
303. Schůt Ladislav P190 1 19 171,88 19
304. Šlajs Vlastimil P165 1 19 168,17 19
305. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 19 154,33 19
306. Korecký Pavel P165 2 14 5 154,14 19
307. Holoubek Miroslav P190 1 19 19
308. Bittersmann Milan 1 18 178,57 18
309. Novák Eduard P165 1 18 177,50 18
310. Žák Jan P165 2 10 8 151,83 18
311. Chotěnovská Anna P165 1 18 136,64 18
312. Pouzar Rudolf P190 1 18 18
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 18 18
Kaprálek Petr P165 1 18 18
Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 1 18 18
316. Vilášek Stanislav Jadran Frýdek Místek P190 1 17 183,00 17
317. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 14 3 181,92 17
318. Malíček Dušan Rudé koule P190 1 17 171,00 17
319. Vaníčková Kristýna P165 2 14 3 115,73 17
320. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 17 17
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 17 17
Nová Leona P165 1 17 17
Lebeda Pavel P165 2 12 5 17
Hojková Irena P190 1 17 17
325. Štekrt Zdeněk P190 1 16 193,43 16
326. Kolman Lukáš P165 1 16 163,78 16
327. Fuchsa Vlastimil P165 2 13 3 159,80 16
328. Antalík Ivan P165 3 9 4 3 138,50 16
329. Rybová Eva P165 1 16 16
Balog Atila Bobánci P190 1 16 16
Kameníková Mária Henry Gril P165 1 16 16
Žebro Martin P165 1 16 16
Sova Petr P190 2 10 6 16
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 16 16
335. Jakobsson Daniel 1 15 183,83 15
336. Kratochvíl Karel st. 1. BKS cen. Děčín P165 1 15 183,17 15
337. Procházka Aleš BC Hluboká P190 1 15 181,50 15
338. Adamec Miroslav P190 2 14 1 162,82 15
339. Frýdlová Dagmar P190 1 15 162,71 15
340. Čikeš Milan P165 2 9 6 159,31 15
341. Kubíková Dana P190 2 9 6 149,75 15
342. Seifert Filip P165 1 15 94,82 15
343. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 15 15
Bečvář Michal P190 1 15 15
Prekop Michal P165 1 15 15
346. Kužílek Jiří P190 1 14 198,33 14
347. Treml Tomáš P165 1 14 172,78 14
348. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 14 161,50 14
349. Hromek Jiří Sypka Blansko 1 14 160,50 14
350. Janovská Jana BBO Mourek team P190 2 13 1 153,25 14
351. Havlík Jiří ml. P165 1 14 151,17 14
352. Culková Olga P165 1 14 148,17 14
353. Housková Petra P165 2 7 7 140,50 14
354. Švarc Pavel P165 1 14 14
Pavelka Petr P165 1 14 14
356. Šteffek Milan st. 1 13 205,25 13
357. Koblížek Pavel ml. Pozdní sběr P190 1 13 199,33 13
358. Zach Petr ml. S-Centrum Benešov P165 1 13 186,33 13
359. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 13 181,83 13
360. Ondrejcová Lucie P165 2 13 165,42 13
361. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 13 164,25 13
362. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 8 5 162,40 13
363. Kadlecová Jaroslava P165 1 13 160,11 13
364. Balcarová Zdeňka P190 2 9 4 153,00 13
365. David Zdeněk P165 1 13 13
Sovová Ivana P165 2 7 6 13
Kofroň David Černý koně P165 1 13 13
Vomočilová Eva UBT Kyje P165 1 13 13
369. Ondráček Rostislav P190 1 12 192,83 12
370. Rechtorik Milan Černý koně 1 12 186,50 12
371. Sedláček Ivo P190 1 12 183,33 12
372. Dvořák Tomáš P190 1 12 181,67 12
373. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 1 12 178,00 12
374. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 2 11 1 166,60 12
375. Eliáš Petr P165 2 11 1 160,64 12
376. Treml Lukáš P165 1 12 146,89 12
377. Valo Karel P165 1 12 146,71 12
378. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 12 140,17 12
379. Vlček Josef P165 1 12 12
Kučera Martin P165 1 12 12
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 12 12
Bárta Ladislav P190 1 12 12
383. Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P190 1 11 182,92 11
384. Šteffková Monika P190 1 11 169,50 11
385. Nechvátal Stanislav P165 1 11 165,50 11
386. Butal Jaroslav st. P190 1 11 165,25 11
387. Simonová Helena P190 1 11 164,83 11
388. Nejezchleba David P165 1 11 132,86 11
389. Přibyl David P165 1 11 11
Petrželová Veronika P190 1 11 11
Serbusová Marcela P165 1 11 11
Krummerová Jana P165 1 11 11
Klimeš Josef P190 1 11 11
Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 11 11
395. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 1 10 182,50 10
396. Janočková Kristýna P190 1 10 177,43 10
397. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 10 171,50 10
398. Kocůr Jaroslav P165 1 10 169,50 10
399. Mrkvička Tomáš P190 2 7 3 156,50 10
400. Martinec Václav P165 1 10 155,00 10
401. Rechtoriková Eva P165 3 4 4 2 135,50 10
402. Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 10 10
Hajná Daniela P190 1 10 10
Bejdl René P190 1 10 10
405. Hošek Petr 1. PSKN Praha P165 1 9 182,17 9
406. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 9 176,33 9
407. Filuš Jan P190 1 9 166,33 9
408. Dutka Miroslav P165 1 9 164,17 9
409. Machálková Zorka P165 1 9 153,29 9
410. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 9 148,00 9
411. Růžička Karel P190 2 7 2 141,25 9
412. Roušarová Kateřina P165 1 9 9
413. Šneiberková Sára Radava SC P165 1 8 165,17 8
414. Bočanová Ivana SBL Lucerna P190 1 8 163,67 8
415. Láník Igor SBK Boskovice P165 1 8 161,67 8
416. Typolt Pavel P190 1 8 160,25 8
417. Homola Ladislav BC Most P190 1 8 156,83 8
418. Němec Petr P165 1 8 156,50 8
419. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 5 3 156,14 8
420. Přibyslavský Petr P165 1 8 147,50 8
421. Sova Petr ml. P165 3 4 3 1 138,00 8
422. Tichý Antonín P165 1 8 8
Furik Ludvík P190 1 8 8
Jirák Radek P165 1 8 8
Šup Ivan P165 1 8 8
Benešová Romana P165 1 8 8
427. Chvojka Milan P165 2 5 2 161,57 7
428. Filušová Anna P190 1 7 156,33 7
429. Štefl Radek P165 1 7 153,33 7
430. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 2 4 3 151,83 7
431. Barnet Milan P165 2 4 3 148,73 7
432. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 1 7 7
Mottl Jan P165 1 7 7
Kastl Ladislav P190 1 7 7
Hájek Jiří PH P165 1 7 7
436. Čáp Josef P165 1 6 188,83 6
437. Šafařík Luděk P190 1 6 170,75 6
438. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 168,60 6
439. Matera Lubomír P190 1 6 168,17 6
440. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 1 6 163,00 6
441. Salaquarda Tadeáš P190 1 6 154,50 6
Míka Miroslav P165 1 6 154,50 6
443. Čider Laco P165 1 6 153,67 6
444. Kalous Roman P165 1 6 149,00 6
445. Appeltauer Jiří P165 2 5 1 144,00 6
446. Kostka Martin P165 1 6 6
447. Kolář František Seniorbowling CZ P190 1 5 158,67 5
448. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 5 154,17 5
449. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 1 5 153,33 5
450. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 5 152,50 5
451. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 5 151,25 5
452. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 5 146,00 5
453. Harvánek Petr P165 1 5 133,33 5
454. Nahodilová Iveta P165 1 5 125,25 5
455. Kouřimský Jan P165 1 5 5
Košata Václav P190 1 5 5
Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 5 5
Nevím Václav Bobánci P165 1 5 5
459. Šimůnek Pavel P190 1 4 165,00 4
460. Brabec Petr Cowlers P190 1 4 161,50 4
461. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 1 4 153,00 4
462. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 1 4 150,80 4
463. Chaloupková Alena P190 1 4 150,00 4
464. Paukert Tomáš P165 1 4 144,20 4
465. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 2 2 2 139,70 4
466. Seifert Martin P165 1 4 122,38 4
467. Doubrava Jan P190 1 4 4
Janovec Ladislav P165 1 4 4
Fuchsová Jana P165 1 4 4
Honsa Erik P165 1 4 4
Holinková Naďa P165 1 4 4
Kracík Miroslav P165 1 4 4
Vodička Jiří P165 2 3 1 4
474. Soukup Lukáš UBT Kyje P190 1 3 186,00 3
475. Bočan Josef Bombers 1 3 167,00 3
476. Henzl Petr P165 1 3 158,83 3
477. Šimůnek Daniel P165 1 3 157,75 3
478. Tětková Lenka P165 1 3 148,00 3
479. Budařová Pavlína Radava SC P165 1 3 143,50 3
480. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 1 3 3
Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 3 3
482. Zach Petr st. P165 1 2 163,33 2
483. Koblížek Pavel st. Pozdní sběr P165 1 2 153,40 2
484. Marek Luboš P190 1 2 148,20 2
485. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 2 138,50 2
486. Pisinger Miroslav P190 1 2 136,75 2
487. Nachtigal Marek P165 1 2 133,00 2
488. Hrzán Lukáš P165 1 2 110,75 2
489. Caltová Radka P165 2 1 1 84,08 2
490. Doubravová Květa P165 1 2 2
Mottl Karel P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Dítě Lukáš P165 1 2 2
Krauskopf Josef BC Hluboká P165 1 2 2
Chrdle Michal P190 1 2 2
496. Havelka Michal P190 1 1 185,67 1
497. Vlčková Stanislava P165 2 1 144,67 1
498. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 1 1 142,50 1
499. Brašnová Alena P165 1 1 138,25 1
500. Krňáková Šárka BK Klíše P190 1 1 135,50 1
501. Čapek Milan P165 1 1 124,67 1
502. Kolář Milan P165 1 1 98,33 1
503. Talaš Kristián P165 1 1 91,00 1
504. Vondráková Miroslava P165 1 1 89,25 1
505. Košatová Hana P165 1 1 1
Brokešová Annabel Bowlingzone Pardubice P165 1 1 1
Navrátil Marek P165 1 1 1
Kubrichtová Jindřiška P165 1 1 1
Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 1 1
510. Drážný Ivo P190 1 0 174,17 0
511. Veselý Filip Chmelnice P165 1 0 173,50 0
512. Šafařík Jakub P165 1 0 172,00 0
513. Lazur Vladimír P190 1 0 171,67 0
514. Kitler Antonín P190 1 0 170,83 0
515. Karbusický Zbyněk P165 1 0 169,00 0
516. Obrusník Lukáš P190 1 0 167,69 0
517. Klepáček Mašková Yvona P190 1 0 165,67 0
518. Sáček Zdeněk P165 1 0 165,28 0
519. Vohryzková Dáša 1. PSKN Praha P165 1 0 164,11 0
520. Völfelová Marta P190 1 0 161,39 0
521. Růžička Ladislav BK ČVUT P165 1 0 158,00 0
522. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 1 0 157,67 0
523. Schütz Petr P165 1 0 157,42 0
524. Grüner Lukáš P165 1 0 157,33 0
525. Drážný Michal P165 1 0 157,17 0
526. Toman Pavel P165 1 0 156,83 0
527. Buchal Martin P190 1 0 155,17 0
528. Maršálková Lidmila P165 1 0 154,33 0
529. Rychlerová Anna P165 1 0 153,33 0
530. Vojáček Lukáš P190 1 0 152,42 0
531. Černá Marta Mandragora P165 1 0 150,17 0
532. Bartáková Dana P165 1 0 148,17 0
533. Pipek Aleš P165 1 0 146,50 0
534. Rejžková Štěpánka P165 1 0 145,25 0
535. Nerad Lukáš UBT Kyje P165 1 0 144,83 0
536. Suchomel Jiří P165 1 0 144,00 0
537. Menclová Oty P165 1 0 143,83 0
538. Hankovsky David P165 1 0 143,67 0
539. Martinovský Jakub P165 1 0 142,00 0
540. Prošek Michal P165 1 0 141,83 0
541. Malec Jaromír ml. P165 1 0 141,11 0
542. Gurgul Tomáš P165 1 0 140,83 0
543. Schön Adam P165 1 0 136,50 0
Šamonilová Naďa P165 1 0 136,50 0
545. Brázda Bohumil P165 1 0 135,83 0
546. Teame Christian Xbowling club P165 1 0 131,50 0
547. Hankovský David P165 1 0 131,33 0
548. Dráb Milan P165 1 0 128,67 0
549. Juráčková Mína Radava SC P165 1 0 127,42 0
550. Jireš Martin P165 1 0 126,67 0
551. Mojka David Radava SC P165 1 0 124,17 0
552. Bezchlebová Lenka P165 1 0 120,67 0
553. Dvornáková Táňa P165 1 0 118,06 0
554. Kůrovec Antonín P165 1 0 116,67 0
Drahokoupil Petr P165 1 0 116,67 0
556. Iwazawa Ema Radava SC P165 1 0 111,83 0
557. Bezchlebová Lenka P165 1 0 111,17 0
558. Handlová Andrea P165 1 0 106,17 0
559. Zinková Hana P165 1 0 106,00 0
560. Urbanová Pavlína P165 1 0 104,92 0
561. Teame Alena P165 1 0 93,67 0
562. Kitlerová Andrea P165 1 0 88,00 0

Krátké zprávy

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 8
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 8, kat. P190
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší žena Prestige 8
Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek
Nej. hráč Prestige 8, kat. P165