Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 6 67 43 35 179,42 145
2. Jarovský Albert P190 6 52 44 32 185,96 128
3. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 5 51 46 30 198,04 127
4. Matějka Antonín P190 6 49 40 38 180,74 127
5. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 84 32 6 203,45 122
6. Haxa Martin P190 3 61 44 16 186,83 121
7. Kunc Oto P190 3 57 38 21 183,08 116
8. Vacík Matěj JKM bowling P190 2 58 46 202,69 104
9. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 44 42 16 206,86 102
10. Hasník Vít P190 3 51 22 14 176,78 87
11. Čižinský Jaroslav P190 2 63 23 192,00 86
12. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 2 60 24 187,67 84
13. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 80 204,17 80
14. Horňák Vladimír P190 3 40 31 8 169,14 79
15. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 77 201,33 77
16. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 42 34 212,50 76
17. Diviš Pavel P190 3 34 22 20 183,25 76
18. Orság Karel P190 3 26 25 24 181,79 75
19. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 71 195,17 71
20. Harašta Jiří P190 1 70 193,83 70
21. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 2 36 34 172,33 70
22. Nejezchleba Stanislav P190 3 27 24 17 180,74 68
23. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 25 22 21 165,64 68
24. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 4 30 30 8 159,83 68
25. Rác Václav Xbowling club P190 2 48 19 196,82 67
26. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 36 27 4 180,80 67
27. Ondráček Bohuslav P190 4 28 22 17 170,67 67
28. Bail Šimon Xbowling club P190 3 30 21 16 170,11 67
29. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 39 26 187,20 65
30. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 35 29 193,17 64
31. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 33 31 183,00 64
32. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 32 31 195,90 63
33. Mihulka Josef P190 1 62 189,83 62
34. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 50 10 161,00 60
35. Mlčák František P190 2 29 27 189,40 56
36. Vokurka Jaroslav P190 2 41 13 164,71 54
37. Hasoň Jiří Bowling Blansko, z.s. P190 2 47 6 173,42 53
38. Jenšovský Roman P190 2 38 15 162,00 53
39. Jirsa Miloš P190 2 34 18 172,60 52
40. Matera Lubomír P190 2 35 17 171,13 52
41. Javůrek Pavel P190 3 32 17 3 159,56 52
42. Enders Richard P190 2 35 16 175,29 51
43. Kubík František P190 2 30 19 179,30 49
44. Škrabal Marek BDR P190 2 36 13 174,50 49
45. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 47 209,31 47
46. Brokeš Milan P190 2 39 7 182,00 46
47. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 23 22 189,86 45
48. Tichý Radek P190 2 23 22 178,25 45
49. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 43 195,75 43
50. Klanica Mojmír P190 2 23 19 173,13 42
51. Ruml David P190 2 23 18 190,75 41
52. Čepelák Jan BC Most P190 1 40 205,00 40
53. Hovězák Rostislav P190 1 40 176,17 40
54. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 2 28 12 169,50 40
55. Kober Ivan P190 3 19 12 8 161,00 39
56. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 38 175,33 38
57. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 1 36 234,00 36
58. Schůt Ladislav P190 2 26 10 165,32 36
59. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 35 171,40 35
60. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 31 4 150,33 35
61. Bittala Petr P190 1 35 35
62. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 21 13 179,15 34
63. Štefl Radomír P190 2 20 14 165,38 34
64. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 1 33 189,80 33
65. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 19 14 162,29 33
66. Klepáček Adolf P190 1 33 33
Kovařík Dušan P190 1 33 33
68. Čermák Pavel expert King Pins P190 1 32 200,30 32
69. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 32 181,07 32
70. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 32 171,67 32
71. Šmelcer Ladislav P190 2 17 15 169,25 32
72. Forman Jiří P190 2 26 6 149,25 32
73. Russ Martin P190 1 32 32
Černohorský Karol P190 1 32 32
75. Malenda Richard P190 1 30 30
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 30 30
77. Palas Martin P190 1 28 28
78. Mohrmann Pavel P190 1 27 169,10 27
79. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 27 159,60 27
80. Mráček Petr JKM bowling P190 1 26 182,70 26
81. Maňásek Jaroslav P190 1 26 26
Beneš Michal P190 1 26 26
83. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 1 24 192,89 24
84. Nohavica Karel P190 1 24 178,53 24
85. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 18 6 148,20 24
86. Kotjužanský Jiří P190 1 23 23
87. Klimeš Josef P190 1 22 171,89 22
88. Kubát Tomáš P190 1 22 22
Dvořáček David P190 1 22 22
90. Váňa Antonín P190 1 21 173,56 21
91. Šenk Petr P190 1 21 164,00 21
92. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 21 163,00 21
93. Čermák František BC Tábor P190 1 20 203,75 20
94. Vyhnanovský Martin P190 1 20 183,83 20
95. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 20 173,13 20
96. Hoschna Jan BDR P190 2 13 7 168,08 20
97. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 20 156,20 20
98. Capil Radomír P190 1 20 20
Rechtorik Libor P190 1 20 20
100. Florík Petr P190 1 19 168,33 19
101. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 10 9 166,17 19
102. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 18 172,44 18
103. Blaha Tomáš P190 1 18 18
Bula Martin P190 1 18 18
105. Černý Pavel P190 1 17 172,29 17
106. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 17 169,33 17
107. Vaněček Jindřich P190 1 16 189,00 16
108. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 16 176,50 16
109. Vančík Bohumil P190 1 16 169,92 16
110. Hanus Ferdinand BC Bowlingzone P190 1 16 152,00 16
111. Žák Jan P190 2 12 3 156,90 15
112. Eliáš Petr st. JČ P190 1 15 15
Jung Jindřich P190 1 15 15
114. Horník Gustav P190 1 14 184,88 14
115. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 14 181,50 14
116. Brandejský Karel P190 1 14 174,00 14
117. Fiala Michal P190 1 14 167,83 14
118. Minnakhmetov Kamil P190 1 14 162,33 14
119. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 9 5 162,17 14
120. Paclík Vladimír P190 1 14 161,67 14
121. Holoubek Miroslav P190 1 14 14
122. Drahokoupil Jiří P190 1 13 184,00 13
123. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 1 13 168,69 13
124. Rathouský Tomáš P190 1 13 166,00 13
125. Vlasák Aleš P190 1 13 158,67 13
126. Vrba Petr PH P190 1 13 13
127. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 12 169,50 12
128. Horák Alois P190 1 12 12
129. Vrtiška Pavel P190 1 11 165,00 11
130. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 11 160,22 11
131. Ulička Antonín P190 1 11 11
Kunt Luboš st. P190 1 11 11
133. Mihalcsak Silvester Bowland Olomouc P190 1 10 166,33 10
134. Janů Pavel P190 1 10 147,33 10
135. Nečas František P190 1 10 10
136. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 9 172,20 9
137. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 9 171,14 9
138. Běhal Jaroslav P190 1 9 9
Kafka Pavel P190 1 9 9
140. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 8 196,61 8
141. Lasovský Michal BC Budějce P190 1 8 187,00 8
142. Klus František Bowland Olomouc P190 1 8 164,93 8
143. Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 1 8 8
Mičkal Jaroslav P190 1 8 8
145. Janusz Radim Bowland Olomouc P190 1 7 162,88 7
146. Starý Pavel - JČ P190 1 6 168,43 6
147. Krusberský Ladislav P190 1 6 161,56 6
148. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 156,33 6
149. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 6 155,40 6
150. Havelka Michal P190 1 5 139,20 5
151. Mrkvička Tomáš P190 1 5 5
152. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 4 167,83 4
153. Jelínek Petr st. JČ P190 1 3 165,86 3
154. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 3 154,67 3
155. Prokop Zdeněk P190 1 3 150,50 3
156. Staněk Libor P190 1 3 143,20 3
157. Sova Petr Lasco P190 1 2 143,83 2
158. Typolt Pavel P190 1 2 137,00 2
159. Kukačka Martin P190 1 1 113,00 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská