Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Fufalko Mykola P165 3 49 28 22 190,75 99
2. Foťko Matěj P165 1 81 206,50 81
3. Brokeš František st. P165 3 31 23 13 178,79 67
4. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 38 28 190,20 66
5. Růžička Karel P165 2 36 27 198,60 63
6. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 3 25 18 18 169,85 61
7. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 37 12 10 165,36 59
8. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 42 16 176,83 58
9. Lakomý Jan P165 1 55 184,83 55
10. Mareš Michal BC Tábor P165 2 30 23 173,13 53
11. Korecký Michal P165 5 22 16 14 158,41 52
12. Vlachovič Lukáš P165 1 52 52
13. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 45 5 160,67 50
14. Netušil René P165 1 48 48
15. Bendík Martin P165 1 47 47
16. Malíček Dušan P165 1 46 46
17. Hanzl Zbyněk P165 1 45 45
18. Talaš Vlastimír P165 2 24 20 173,29 44
19. Staněk Miroslav P165 2 26 18 172,81 44
20. Velek Stanislav P165 1 42 42
21. Butal Jaroslav st. P165 2 24 17 208,00 41
22. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 2 23 18 166,46 41
23. Hurt Zdeněk P165 1 41 41
24. Kocián Jiří P165 1 40 40
25. Koryčanský Petr P165 1 39 39
26. Stulík Jiří P165 2 23 15 190,14 38
27. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 19 19 180,63 38
28. Hradil Jiří P165 1 38 38
29. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 37 185,60 37
30. Smilowski Daniel P165 1 37 37
31. Sobotka David P165 1 36 36
32. Spilka František BC Tábor P165 2 21 13 198,88 34
33. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 2 33 1 129,00 34
34. Mikloška Marek P165 1 34 34
35. Kowalski Zbyszek P165 1 33 33
36. Sova Petr st. P165 2 17 15 173,06 32
37. Schön Viktor st. P165 3 15 10 7 138,20 32
38. Krywda Rudolf P165 1 31 31
Zajíček Pavel P165 1 31 31
40. Havlíček Zdeněk st. P165 2 25 5 153,33 30
41. Brázda Bohumil P165 2 27 3 135,00 30
42. Mohamed Sherif P165 1 30 30
43. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 29 169,00 29
44. Blažek Lubomír P165 1 29 29
45. Mrviš Dušan P165 2 18 10 153,86 28
46. Laciga Tomáš P165 2 25 3 151,56 28
47. Vybíral Jiří P165 1 28 28
48. Marek Jakub P165 2 19 8 150,18 27
49. Rambousek Kamil P165 1 27 27
Trojek Ondřej P165 1 27 27
51. Šatný Radim P165 1 26 165,67 26
52. Kocůr Jaroslav P165 2 16 10 160,25 26
53. Milerski Roman P165 1 26 26
54. Čikeš Milan P165 2 14 11 173,17 25
55. Mottl Karel P165 2 23 2 167,63 25
56. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 13 12 161,50 25
57. Kokurowski Zygmunt P165 1 25 25
Chrdle Michal P165 1 25 25
59. Borovec Jiří P165 4 12 9 3 169,00 24
60. Boháč Martin P165 2 15 9 148,00 24
61. Šudák Milan P165 1 24 24
62. Kracík Miroslav P165 1 23 23
Krupica Jan P165 1 23 23
64. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 15 7 153,57 22
65. Švanda Michal P165 1 22 22
66. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 21 168,67 21
67. Korynta Jan P165 2 13 8 145,60 21
68. Maťaťa Marcel P165 1 21 21
Saturka Vlastimil P165 1 21 21
Kapusta Michal P165 1 21 21
71. Marek Luboš P165 1 20 163,67 20
72. Holubička Jiří P165 2 13 7 153,75 20
73. Kotlant Tomáš P165 1 20 151,09 20
74. Kumšta David P165 1 20 20
Štafa Pavel P165 1 20 20
Filuš Jan P165 1 20 20
Trojan Josef P165 1 20 20
Solař Petr P165 1 20 20
79. Nechutný Jiří Selichar P165 1 19 182,83 19
80. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 19 170,56 19
81. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 19 162,22 19
82. Dutka Miroslav P165 3 11 6 2 146,50 19
83. Amler Zdeněk P165 1 19 19
Kadlečík Libor P165 1 19 19
Smilowski Česlav P165 1 19 19
Kleiman Martin P165 1 19 19
87. Štícha Bohumil P165 1 18 162,50 18
88. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 18 155,80 18
89. Brix Jan P165 1 18 154,67 18
90. Karbusický Zbyněk P165 2 17 1 134,33 18
91. Pařil Pavel P165 1 18 18
Burda Petr P165 1 18 18
93. Musil Stanislav P165 1 17 168,83 17
94. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 17 162,50 17
95. Blaška Štěpán P165 2 12 5 17
Bojko Lubomír ml. P165 1 17 17
97. Bílek Miroslav P165 1 16 164,33 16
98. Homolka Jiří P165 1 16 164,11 16
99. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 16 162,00 16
100. Šindler Roman P165 1 16 154,00 16
101. Hais Petr JKM bowling P165 1 16 16
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 16 16
Vávra Lukáš P165 1 16 16
Vlček Josef P165 1 16 16
105. Vojáček Lukáš P165 1 15 182,50 15
106. Zach Petr st. P165 1 15 180,63 15
107. Krubert Emil P165 1 15 175,00 15
108. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 2 10 5 160,50 15
109. Hladík Tomáš P165 2 8 7 155,83 15
110. Šlajs Vlastimil P165 1 15 154,89 15
111. Schelle Harald Maxbowling P165 2 9 6 142,25 15
112. Bobek Vlastimil P165 1 14 186,57 14
113. Daniš Michal P165 1 14 169,00 14
114. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 1 14 157,80 14
115. Boháč Jiří P165 1 14 142,33 14
116. Cieslar Radek P165 1 14 14
Šípek Karel P165 1 14 14
Svák David Bowland Olomouc P165 1 14 14
119. Gruncl Josef SK Tyflosport P165 1 13 168,00 13
120. Sova Petr ml. P165 1 13 163,89 13
121. Vlachovič Josef P165 1 13 13
122. Pospíšil Jan st. P165 1 12 166,86 12
123. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 12 160,44 12
124. Cvrček Jaromír P165 1 12 151,17 12
125. Tonev Petr P165 1 12 121,96 12
126. Ježek Daniel P165 1 12 12
Pryček Jiří P165 1 12 12
128. Parkan Miloš P165 1 11 171,50 11
129. Enders Walter P165 1 11 11
Žáček Bohumil P165 1 11 11
Bednařík Matěj P165 1 11 11
132. Havlín Petr P165 1 10 157,33 10
133. Marinčič Ĺudovít P165 1 10 123,28 10
134. Navrátil Rostislav P165 1 10 10
Mikauš David ProBowling Hustopeče P165 1 10 10
Včeliš Jaroslav P165 1 10 10
137. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran P165 1 9 158,83 9
138. Martiška Robert P165 1 9 148,17 9
139. Šimůnek Pavel st. P165 1 9 147,50 9
140. Germář Milan P165 1 9 141,40 9
141. Dufek Miroslav P165 1 9 9
Plšek Petr P165 1 9 9
143. Javorský Luboš P165 1 8 168,00 8
144. Paleček Petr P165 1 8 158,00 8
145. Průša David BC Bowlingzone P165 1 8 157,38 8
146. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 2 6 2 144,50 8
147. Kožená Barbora P165 1 8 141,67 8
148. Denk Zdeněk P165 1 7 161,80 7
149. Čuřík Matyáš P165 1 7 155,00 7
150. Lůža Pavel P165 1 7 7
Novák Zdeněk P165 1 7 7
Kubátko Vlastimil P165 1 7 7
153. Strachota Jan P165 1 6 153,67 6
154. Doubrava Jan P165 1 6 152,00 6
155. Mottl Jan P165 2 5 1 138,50 6
156. Talaš Kristián P165 2 4 2 91,25 6
157. Pavlis Pavel P165 1 6 6
Togner Jiří P165 1 6 6
Valíček Petr P165 1 6 6
Šelle Radim P165 1 6 6
161. Paclík Radomil P165 1 5 155,67 5
162. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 5 150,72 5
163. Dolinaj Pavel P165 1 5 127,00 5
164. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 5 5
Vacek Pavel PH P165 1 5 5
Radil Jiří JM P165 1 5 5
167. Kohout Lukáš P165 1 4 152,75 4
168. Vítek Miroslav P165 1 4 145,00 4
169. Harvánek Petr P165 1 4 135,20 4
170. Valo Karel P165 2 3 1 127,20 4
171. Košata Ondřej P165 1 4 121,17 4
172. Hájek Jiří PH P165 1 4 4
Handl Daniel P165 1 4 4
Ježek Bohdan P165 1 4 4
Bárta Richard P165 1 4 4
176. Bora František P165 1 3 159,42 3
177. Mlynář Eduard P165 1 3 134,17 3
178. Nevařil Michal P165 1 3 3
Cwik Petr P165 1 3 3
Lacina Jaroslav P165 1 3 3
181. Bejdl René P165 1 2 166,83 2
182. Kadlec Lukáš P165 1 2 151,00 2
183. Šlégr Jakub ProBowling Hustopeče P165 1 2 136,00 2
184. Přibyl Miroslav P165 1 2 129,00 2
185. Beránek Martin P165 1 2 120,00 2
186. Hladík Jonáš P165 1 2 2
Zeman Marek P165 1 2 2
Květoň Martin P165 1 2 2
Filuš Jan ml. P165 1 2 2
190. Dospěl Jaromír P165 1 1 173,75 1
191. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 1 159,67 1
192. Adamec Petr P165 1 1 147,83 1
193. Klanica David P165 1 1 145,53 1
194. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 1 114,50 1
195. Straka Marek P165 1 1 113,00 1
196. Květoň Jiří ml. P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Kaplan Milan P165 1 1 1
Hladík Oliver ProBowling Hustopeče P165 1 1 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská