Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

říjen22

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. 07
17
08
17
09
17
10
17
Prům. Body
1. Lorenc Jaroslav ml. expert King Pins 9 260 243 168 43 228,90 714
2. Kolář Jan st. Black Riders 24 214 164 188 139 205,84 705
3. Švec Ladislav BT Notaxo 27 196 191 188 130 203,50 705
4. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 17 201 200 175 115 194,71 691
5. Rain David BT Notaxo 21 202 144 192 143 199,10 681
6. Závladská Svatava BK Klíše P190 18 171 137 196 144 183,09 648
7. Homola Lukáš BC Most 11 259 180 117 77 216,59 633
8. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 15 212 66 233 113 196,21 624
9. Rác Václav Bombers P190 14 193 196 130 104 204,12 623
10. Květenský Vítězslav STRIKE P190 28 205 125 152 119 182,93 601
11. Nejezchleba Stanislav P190 20 134 151 169 145 191,15 599
12. Černíková Karolína BK Klíše P190 13 155 134 207 102 182,42 598
13. Petáková Anna Rabbits Praha 11 182 119 225 68 190,46 594
14. Macek Jan Xbowling Team 9 248 110 220 214,09 578
15. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 10 168 180 127 74 197,57 549
16. Hindrák Jiří 10 199 162 176 10 202,09 547
17. Čermák Pavel expert King Pins 11 182 126 148 70 209,25 526
18. Kolářová Hana Black Riders P190 23 155 104 141 108 169,70 508
19. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 15 105 128 116 145 197,79 494
20. Horáček Petr Tajfun P165 24 150 104 126 110 175,76 490
21. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 12 146 105 124 112 195,11 487
22. Kassas Abdul BK Klíše P165 19 129 133 107 115 180,82 484
23. Závladský Dušan BK Klíše P190 14 159 129 142 48 188,26 478
24. Liebichová Ingrid Tajfun P190 17 97 122 150 107 168,73 476
25. Synek Aleš Red Devils 9 184 126 56 108 201,52 474
26. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 15 145 117 124 86 182,36 472
27. Homola Ladislav BC Most P190 16 182 124 129 34 185,48 469
28. Nahodil Antonín 9 82 142 125 111 210,37 460
29. Janovský Michal 10 160 60 173 58 204,36 451
30. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 10 14 101 177 159 189,43 451
31. Květoň Jiří BK Klíše P165 16 105 150 85 92 178,84 432
32. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 13 126 119 82 104 189,75 431
33. Erben Roman Xbowling Team 8 204 55 166 198,52 425
34. Nosek Richard Black Riders P190 11 78 170 79 89 185,03 416
35. Heligr Štěpán Strikeland Junior 9 81 146 78 104 203,89 409
36. Černík Vojtěch BC Most P190 12 130 102 70 105 177,45 407
37. Beštová Kateřina expert King Pins 7 129 71 126 76 191,85 402
38. Krňák Pavel BK Klíše 8 152 101 79 69 187,80 401
39. Malec Jaromír BT Notaxo P190 20 112 97 92 95 188,92 396
40. Košatová Renáta P190 14 86 159 90 57 172,56 392
41. Slezák Luboš STRIKE P190 21 104 107 91 85 173,02 387
42. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 22 83 171 69 57 158,13 380
43. Horňák Vladimír Maxbowling P190 11 78 108 93 99 172,83 378
44. Chudoba Josef P190 7 112 95 71 98 197,21 376
45. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 10 94 79 160 43 170,44 376
46. Mach Libor Semtamstrike P190 9 125 151 97 188,68 373
47. Ivanciv Petr Black Riders 15 56 119 114 80 200,30 369
48. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 8 105 143 121 192,22 369
49. Sýkorová Andrea P190 9 135 131 50 48 174,08 364
50. Plechata Tomáš expert King Pins 5 93 174 94 200,79 361
51. Hübst Vladimír BK Klíše P190 10 65 122 84 86 176,89 357
52. Tětek Petr P190 16 68 61 93 135 171,71 357
53. Stupka Jan Veteráni MŠSF P190 16 94 85 111 63 175,79 353
54. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 11 56 63 76 143 165,84 338
55. Plas Michal P190 8 78 123 89 46 178,21 336
56. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 9 99 63 120 53 190,76 335
57. Egert Jiří Rabbits Praha P190 16 78 78 86 93 167,10 335
58. Szakos Oto 7 110 145 80 209,85 335
59. Kubík František P165 8 87 87 69 87 189,78 330
60. Klein David P190 6 93 171 62 184,20 326
61. Skůrová Jana Černý koně P190 13 107 86 107 24 185,46 324
62. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 12 96 91 60 76 170,95 323
63. Čížek Daniel Bombers P190 11 20 118 85 97 183,51 320
64. Mička Daniel STRIKE P190 8 108 33 113 65 190,15 319
65. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 10 23 186 72 35 166,40 316
66. Mazzaferro Edita P190 13 73 156 67 14 171,83 310
67. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 10 122 88 85 11 166,55 306
68. Wasserrab Oldřich Pitch a Ball P190 11 66 74 99 66 184,05 305
69. Malcová Gabriela P190 15 27 130 88 59 171,64 304
70. Kučírek František P190 9 124 90 60 24 164,54 298
71. Váňa Martin Black Riders P190 7 77 111 40 67 199,25 295
72. Germanová Lenka P190 9 104 57 75 59 174,79 295
73. Forman Jiří P190 9 80 65 85 63 176,50 293
74. Butal Jaroslav st. P190 15 66 68 83 74 180,28 291
75. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 6 91 42 106 49 196,43 288
76. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 14 18 134 56 80 166,20 288
77. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 5 135 72 81 182,87 288
78. Nováková Miluše STRIKE 4 91 196 194,15 287
79. Krňáková Šárka BK Klíše P190 8 117 26 76 64 167,18 283
80. Lakomý Jan P190 4 171 40 71 191,43 282
81. Polívka Dalibor BC Tábor P190 16 79 97 76 26 178,88 278
82. Tětková Lenka P165 15 88 63 74 52 158,41 277
83. Florík Petr P190 9 59 68 137 11 179,50 275
84. Bejšovec Jaroslav P190 16 67 84 76 48 175,13 275
85. Heligr Petr 7 10 51 101 111 195,07 273
86. Javůrek Pavel P165 18 48 121 46 57 171,44 272
87. Kunc Oto P190 13 71 112 80 8 170,79 271
88. Tříska Jan Bowland Olomouc 4 92 67 112 199,37 271
89. Ondráček Bohuslav P190 16 61 82 87 38 177,54 268
90. Havelka Michal P190 8 39 86 85 57 190,58 267
91. Šteffek Milan st. 5 94 76 96 206,52 266
92. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 5 144 71 51 183,72 266
93. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 5 106 63 97 183,02 266
94. Černý Pavel Mandragora P165 5 101 53 65 46 183,87 265
95. Schönová Jana Family S P190 9 80 151 6 27 170,12 264
96. Mrkvičková Lenka P190 15 62 86 88 26 167,11 262
97. Russ Martin P190 6 149 74 39 213,08 262
98. Hromek Jiří Sypka Blansko P190 4 156 15 89 197,38 260
99. Sovová Alena P190 18 52 113 18 75 166,57 258
100. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 6 46 124 88 184,53 258
101. Bočan Josef SBL Lucerna P190 9 63 54 63 76 197,15 256
102. Colon Josef P190 13 107 46 36 67 178,16 256
103. Breindlová Anna BK Klíše P190 7 47 110 51 48 176,00 256
104. Klepáček Adolf P190 5 114 100 42 182,69 256
105. Jelínek Lukáš Rabbits Praha P190 7 230 25 191,39 255
106. Hladík Karel RAPI-TEC 3 185 64 198,50 249
107. Matějka Antonín P190 9 65 72 46 61 244
108. Ruml David P190 12 9 116 67 48 189,97 240
109. Šípková Jana Elephant B.T P165 14 34 78 59 69 149,82 240
110. Šípek Karel Elephant B.T P190 9 25 124 90 182,80 239
111. Chytil Lukáš Bowland Olomouc P190 3 87 69 82 185,18 238
112. Eliáš Petr P165 17 41 45 76 69 169,04 231
113. Barkman Radek P190 8 86 56 47 39 174,83 228
114. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 9 94 23 81 27 185,96 225
115. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 13 72 58 70 25 181,20 225
116. Schön Viktor st. Family S P165 13 45 122 31 27 169,96 225
117. Soukup Martin Strikeland Junior P190 4 89 62 73 219,00 224
118. Jirsa Miloš P190 9 11 60 74 77 169,32 222
119. Guič Boris Pitch a Ball P190 9 77 63 32 48 182,49 220
120. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 4 94 46 79 175,83 219
121. Šmejkalová Ivana P165 10 61 29 76 52 145,53 218
122. Borovec Jiří P165 18 63 56 60 38 175,18 217
123. Procházka Aleš P190 9 40 74 43 59 190,63 216
124. Mrkvička Tomáš P165 16 72 54 48 42 174,12 216
125. Chvojka Milan P165 14 78 65 24 47 162,65 214
126. Bejšovcová Lenka P165 15 43 49 65 57 155,31 214
127. Fojtů Kateřina FLOI DOI P190 10 47 70 89 7 171,02 213
128. Pecháček Vladimír P165 7 53 80 41 38 175,68 212
129. Kober Ivan P165 10 57 67 47 40 179,97 211
130. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 6 70 43 66 29 173,31 208
131. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 18 70 3 47 88 165,68 208
132. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 4 103 50 55 177,81 208
133. Surán Ondřej 6 102 100 196,48 202
134. Prokopová Dagmar P165 8 69 4 69 58 153,70 200
135. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 3 94 76 30 187,45 200
136. Heligr Ondřej Strikeland Junior 4 51 44 103 211,06 198
137. Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava 5 65 78 55 180,93 198
138. Janovská Jana BBO Mourek team P190 9 61 46 39 51 178,08 197
139. Mrviš Dušan P165 10 58 63 44 32 156,37 197
140. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc 3 25 78 91 180,54 194
141. Lang David Car Citon Olomouc 3 82 52 59 188,14 193
142. Hollman Petr P165 6 66 73 54 174,23 193
143. Vokrojová Marie BC Falk P190 4 17 64 62 48 194,64 191
144. Klimeš Josef P190 11 21 41 46 83 170,30 191
145. Hřebík Lumír STRIKE P165 6 58 32 19 80 176,93 189
146. Chládek Daniel Xbowling Team 3 189 199,83 189
147. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 5 92 56 38 176,89 186
148. Růžička Karel 9 89 89 2 5 170,68 185
149. Vopička Karel STRIKE P190 5 61 72 52 176,67 185
150. Vokurka Jaroslav P165 9 12 36 66 70 164,33 184
151. Brůčková Kateřina P165 12 11 79 62 32 156,10 184
152. Engelman Stanislav P165 8 50 116 17 165,61 183
153. Sopková Irena P190 7 31 103 48 167,93 182
154. Šimánek Ladislav BT Notaxo 4 48 134 206,22 182
155. Chrdle Michal P190 6 109 39 34 182
156. Liebich Tomáš Rabbits Praha P165 12 50 22 79 28 157,70 179
157. Marval Michal Xbowling Team 3 144 35 197,86 179
158. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 4 96 41 41 213,00 178
159. Janeček Václav 5 46 42 46 43 196,50 177
160. Kaňka Jan P165 12 49 32 76 19 170,42 176
161. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 3 60 68 47 180,17 175
162. König Antonín Car Citon Olomouc P190 4 85 41 49 175,87 175
163. Roth Jan P190 6 28 118 13 15 205,82 174
164. Kubík František ml. P165 8 55 81 2 35 170,50 173
165. Rechtorik Milan Černý koně 8 98 38 37 190,76 173
166. Frýbortová Marie BC Tábor P190 9 40 63 53 13 186,16 169
167. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 8 46 36 83 2 159,13 167
168. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 3 54 55 57 179,11 166
169. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 5 67 23 68 7 168,26 165
170. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P165 6 51 51 63 163,28 165
171. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 9 24 80 33 26 176,36 163
172. Černák Ondřej P190 4 52 29 81 205,29 162
173. Havlíček Zdeněk st. Senioři SBL P190 9 65 14 70 12 178,18 161
174. Zmatlík Václav P165 5 11 134 16 195,79 161
175. Straková Irena STRIKE P190 4 93 45 23 184,83 161
176. Kocůr Jaroslav P165 8 25 62 37 34 166,38 158
177. Nováček Josef BC Hluboká P190 5 74 30 53 182,18 157
178. Nečas František Semtamstrike P190 5 35 67 24 30 185,09 156
179. Gurgul Lukáš STRIKE P165 5 84 72 169,75 156
180. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 10 65 41 29 20 186,66 155
181. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 8 85 41 28 169,63 154
182. Doubrava Jan P190 5 60 56 38 154
183. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 9 18 79 49 5 186,17 151
184. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 4 46 44 61 165,63 151
185. Vlastníková Helena 1. BKS cen. Děčín P165 6 52 64 34 157,12 150
186. Bárta Jaroslav P190 3 55 68 26 181,32 149
187. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 3 60 21 68 176,33 149
188. Balcarová Zdeňka P190 8 27 52 47 20 163,20 146
189. Vojtěchová Markéta Bowlingjunior Plzeň P190 7 70 32 22 21 160,60 145
190. Vrňata David BC Tábor P165 4 53 79 13 180,92 145
191. Bejdl René P165 6 34 63 30 17 174,00 144
192. Štícha Bohumil P165 8 30 55 27 32 155,50 144
193. Dvořáček David P190 5 4 115 25 175,08 144
194. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 10 84 60 165,44 144
195. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 4 4 54 40 45 190,44 143
196. Uhlíř Jiří BC Tábor 4 32 36 37 36 201,56 141
197. Fink Zdeněk P165 6 27 50 45 19 141
198. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 6 55 74 11 165,24 140
199. Fiala Michal P165 7 8 39 59 32 159,63 138
200. Harbáček Petr expert King Pins 2 87 51 185,33 138
201. Ulička Antonín P190 4 41 36 60 170,46 137
202. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 5 23 61 49 3 193,19 136
203. Burian Ivan RAPI-TEC P190 2 50 86 179,02 136
204. Platoš Antonín P190 6 76 40 19 183,43 135
205. Jašková Milena Tajfun P190 3 95 40 188,36 135
206. Slípka Jaroslav P190 7 51 58 20 4 175,30 133
207. Pospíšil Jan ml. P190 4 27 40 33 32 194,24 132
208. Frýbort Otakar BC Tábor P190 9 28 61 18 25 182,02 132
209. Typolt Pavel P190 9 19 34 47 32 176,38 132
210. Kordulík Václav ml. P165 5 24 10 30 66 159,00 130
211. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 4 52 52 26 188,13 130
212. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 6 47 53 29 182,74 129
213. Bula Martin P165 9 7 18 52 52 126,50 129
214. Makovec Jaromír P190 5 26 25 68 8 127
215. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 5 77 2 46 186,98 125
216. Beran Jiří st. Pitch a Ball P190 2 50 75 187,33 125
217. Kohoutková Magda P165 4 54 71 171,94 125
218. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 8 57 23 15 29 161,29 124
219. Vlček Josef P165 9 72 12 5 35 153,48 124
220. Chotěnovská Anna P165 9 9 9 41 64 144,03 123
221. Rechtorik Libor Černý koně P190 5 56 54 13 177,27 123
222. Lacina Jaroslav P190 5 6 63 30 23 183,33 122
223. Krucký Vladimír PhoeniX KH 5 42 53 27 211,83 122
224. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 3 89 33 191,43 122
225. Vrba Petr P190 7 25 41 25 31 122
226. Valo Karel P165 6 31 6 25 58 160,92 120
227. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 12 40 35 45 167,11 120
228. Görg Martin StavSpol Praha 3 95 25 196,94 120
229. Balcar Zdeněk P190 8 35 40 18 26 159,00 119
230. Rábek Erik P190 4 31 38 15 34 189,87 118
231. Staněk František P190 10 33 58 24 3 175,64 118
232. Černá Marta Mandragora P165 4 27 20 49 22 159,06 118
233. Korecký Pavel P165 8 38 43 29 8 152,31 118
234. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 3 34 60 24 193,10 118
235. Soukup Richard P190 3 92 26 195,00 118
236. Klečka Jiří P190 5 39 19 35 24 170,67 117
237. Grunda Aleš Haná BC P190 3 32 29 56 173,22 117
238. Polák Ladislav StavSpol Praha 3 38 78 199,00 116
239. Dubina Jiří P165 7 4 81 26 5 116
240. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 7 14 11 48 42 170,88 115
241. Svoboda Michal 1. BKS cen. Děčín P165 6 39 53 23 164,92 115
242. Holoubek Miroslav P190 4 31 20 44 20 115
243. Kváča Václav P190 4 75 11 28 183,69 114
244. Rechtoriková Eva P165 9 57 28 22 6 148,89 113
245. Štafa Pavel P165 7 35 56 21 173,64 112
246. Dubinová Miluše P165 7 24 42 22 24 112
247. Márová Bára KPKO Kladno P165 15 33 22 27 29 138,77 111
248. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 7 34 32 45 175,21 111
249. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 4 74 14 21 172,71 109
250. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 4 31 48 30 164,96 109
251. Prokop Zdeněk P165 2 47 62 164,95 109
252. Převorová Monika P190 4 43 0 31 34 163,83 108
253. Dutka Miroslav P165 8 29 32 33 14 149,23 108
254. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 4 38 31 38 164,15 107
255. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P165 4 22 41 44 156,61 107
256. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava P190 2 71 36 181,50 107
257. Trča Pavel BC Hluboká P190 5 13 44 23 26 194,92 106
258. Jelínek Petr st. P190 4 30 35 14 27 179,89 106
259. Kubíková Dana P165 6 30 42 33 159,94 105
260. Orálek Radek 6 17 20 13 54 174,39 104
261. Petrželová Veronika P190 5 33 18 27 26 168,50 104
262. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 4 9 58 16 21 165,94 104
263. Kadlecová Jaroslava P165 11 19 32 37 16 151,21 104
264. Zlesák Ivan BK Klíše P190 3 25 39 39 103
Kafková Danica Panda Team P165 5 28 29 21 25 103
Rybová Eva P165 6 15 35 35 18 103
267. Drážný Michal P190 7 29 34 17 22 181,50 102
268. Demuth Filip BC Most P190 4 24 72 6 172,96 102
269. Čepelák Jan BC Most 2 102 191,73 102
270. Mazal Libor BC Pardubice P165 3 32 16 52 165,79 100
271. Balog Atila Bobánci P190 4 54 46 100
272. Talpa Marek expert King Pins 1 98 228,50 98
273. Vokurka Jiří Bombers P165 4 8 89 171,14 97
274. Skála Šimon P190 5 26 39 13 19 97
275. Nevyjel Jiří P190 3 37 19 40 179,13 96
276. Kloták David P165 6 14 65 6 10 163,18 95
277. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 5 68 27 191,66 95
278. Völfelová Marta P190 6 21 39 11 23 174,67 94
279. Horník Gustav P190 6 34 33 24 3 174,58 94
280. Klepáček Mašková Yvona P190 5 30 44 20 162,17 94
281. Homola Pavel RAPI-TEC 1 91 204,70 91
282. Kaprálek Petr P165 3 36 39 16 91
283. Žák Stanislav P190 1 90 201,43 90
284. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 6 28 54 7 169,15 89
285. Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P165 2 89 190,87 89
286. Schön Adam P165 1 89 158,85 89
287. Pospíšilová Jitka P190 4 24 25 26 13 168,58 88
288. Dvořák Luděk ml. P165 4 15 64 9 88
289. Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 5 16 35 22 14 186,00 87
290. Drážný Ivo P190 4 26 31 30 179,00 87
291. Adamec Petr Senioři SBL P190 4 28 53 6 163,37 87
292. Honsa Rostislav BC Budějce P165 4 9 26 13 38 164,10 86
293. Beran Jiří ml. Pitch a Ball 1 86 195,67 86
294. Patrovičová Eva P165 4 15 61 10 86
295. Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P190 10 20 28 25 12 164,80 85
296. Spilka František BC Tábor P165 4 14 51 20 178,13 85
297. Kohout Vladimír P165 1 85 159,08 85
298. Čermák František BC Tábor P190 4 18 43 23 185,38 84
299. Hradil Vavřinec Bombers P190 3 51 33 175,79 84
300. Richter Michal Draci Brno P190 1 84 196,59 84
301. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 5 21 6 33 24 84
302. Tesař František Bowlingzone Pardubice 4 26 4 53 194,03 83
303. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 3 36 34 13 165,06 83
304. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 2 54 29 171,58 83
305. Vrtiška Pavel P165 7 41 11 30 166,14 82
306. Volek Pavel P190 3 22 28 32 82
Huja Martin P165 4 23 26 26 7 82
308. Větrovský Jaroslav STRIKE 3 81 198,88 81
309. Řezníček Jan P165 1 81 198,55 81
310. Mlynář Ondřej Xbowling Team 1 81 191,33 81
311. Urbánek Jan P165 2 80 165,90 80
312. Dvořáček David P165 6 19 22 9 29 179,83 79
313. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 4 17 31 11 20 171,79 79
314. Pour Oldřich P190 2 34 45 79
315. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 78 184,19 78
316. Kořínková Marie P165 1 78 165,62 78
317. Liebich František Halloween P190 4 12 30 25 11 78
318. Šteffková Monika P190 3 30 24 23 161,50 77
319. Pukl Dušan Sypka Blansko P190 1 76 187,31 76
320. Kordulík Václav st. P165 2 76 166,85 76
321. Kafka Pavel Panda Team P165 5 28 11 20 17 76
322. Holubčák Petr 1. BKS cen. Děčín 1 75 226,56 75
323. Hájek Jiří P165 3 18 30 27 75
324. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 2 17 57 152,30 74
325. Plechatý Antonín P165 3 17 26 31 74
326. Kostka Martin P190 10 18 35 20 162,73 73
327. Stanková Petra 1 73 209,44 73
328. Cvrček Jaromír P165 1 73 166,31 73
329. Biskupová Martina P190 4 14 18 18 22 154,18 72
330. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 4 16 10 46 186,84 72
331. Štefánik Zdeno P165 3 46 26 200,17 72
332. Čiperová Michaela Radava SC P190 2 58 14 171,33 72
333. Foťko Matěj Excalibur Frýdek Místek P190 1 72 187,78 72
334. Lebedová Zuzana LASCO P190 1 72 179,67 72
335. Čáp Marian P190 2 42 30 72
336. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 7 21 11 20 19 154,42 71
337. Culková Olga P165 6 33 19 10 9 152,38 71
338. Uhlířová Zuzana P190 2 33 38 159,83 71
339. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 3 37 34 71
340. Hojková Irena P190 3 25 23 22 70
341. Charvát Hugo P165 4 37 20 12 162,00 69
342. Kutina Karel Xbowling Team 1 69 196,67 69
343. Samek Karel P165 1 69 154,62 69
344. Hron Pavel P165 8 15 21 20 12 157,88 68
345. Kunt Luboš st. P165 5 32 3 33 175,67 68
346. Ledwoň Martin P190 2 18 50 165,17 68
347. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P190 1 68 171,53 68
348. Korecký Michal P165 9 32 11 13 11 136,69 67
349. Mračko Tomáš P190 4 25 28 14 179,25 67
350. Vaněček Jindřich P165 3 20 28 18 171,29 66
351. Burda Daniel P165 3 49 17 126,71 66
352. Halama Miroslav P165 3 12 42 12 66
353. Korynta Jan Family S P190 6 15 0 27 23 163,25 65
354. Salaquarda Tadeáš P190 3 0 37 28 155,50 65
355. Novotný Petr P165 3 51 14 161,00 65
356. Kala Rostislav Seniorbowling CZ 1 65 185,33 65
357. Dolejška Jan P165 1 65 177,73 65
358. Lebeda Pavel P165 4 31 34 65
Manhart Petr Tajfun P190 3 14 26 25 65
360. Spilková Helena P165 3 19 23 22 162,75 64
361. Nováková Michaela BC Falk P190 2 64 186,00 64
362. Leskovjanský Martin P190 4 47 17 64
363. Kotrla Ondra P165 3 32 10 20 160,06 62
364. Lasovský Michal P165 2 29 33 184,00 62
365. Patková Lucie P165 3 26 36 157,26 62
366. Svačinová Ivana P190 4 11 17 17 16 164,63 61
367. Barnet Milan P165 7 10 19 21 11 151,67 61
368. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 3 19 20 22 185,79 61
369. Eckstein Petr P190 3 21 40 228,50 61
370. Fojtíková Ivana P190 1 61 182,67 61
371. Rejžková Štěpánka P165 1 61 154,46 61
372. Jarovský Albert P190 3 18 16 27 61
373. Rejč Libor BC Most P190 5 22 21 17 157,12 60
374. Brych Vladimír P165 2 28 32 164,13 60
375. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 2 13 47 161,92 60
376. Mottl Jan P165 5 22 23 5 10 60
377. Múčka Martin P165 5 22 13 13 11 172,04 59
378. Antalík Ivan P165 7 7 15 24 13 158,09 59
379. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 4 23 14 22 176,13 59
380. Langhammer Bernd P165 3 59 170,36 59
381. Jemelík Jiří P190 5 20 20 14 4 165,56 58
382. Obrusník Lukáš P190 3 16 42 189,67 58
383. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 5 19 39 160,68 58
384. Matera Lubomír P190 1 58 180,00 58
385. Vácha Jiří P190 2 58 166,82 58
386. Brabencová Lucie P165 5 15 20 2 20 152,88 57
387. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 5 7 39 11 171,86 57
388. Sejkora Miroslav P165 5 8 29 20 169,05 57
389. Chaloupková Alena P165 4 35 13 9 163,44 57
390. Křesťan Ladislav P165 3 19 35 3 159,56 57
391. Bartošová Marie P165 4 22 35 162,00 57
392. Novotná Hana P190 3 35 22 151,25 57
393. Vinklárek Pavel Bowland Olomouc 1 57 180,83 57
394. Rychterová Anna P165 1 57 147,18 57
395. Lexová Sophie 3 15 11 30 160,61 56
396. Chládková Hana Sypka Blansko P190 2 33 23 159,63 56
397. Vilášek Stanislav Jadran Frýdek Místek P190 1 56 186,83 56
398. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P165 4 12 8 17 18 174,78 55
399. Šlajs Vlastimil P190 4 10 22 8 15 165,50 55
400. Podola Tomáš Haná BC P165 1 55 186,67 55
401. Kouba Václav P190 3 0 19 35 170,50 54
402. Pouzar Rudolf P165 4 8 13 15 17 166,61 53
403. Krummerová Jana P165 3 14 26 13 53
Hajná Daniela P190 4 8 11 25 9 53
405. Staněk Libor P165 7 9 17 15 11 159,03 52
406. Heligrová Hana P190 3 15 13 24 167,25 52
407. Hasoň Petr P165 3 21 31 164,75 52
408. Kubíčková Jana P165 5 12 9 22 9 52
409. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 5 39 9 0 3 161,17 51
410. Včeliš Jaroslav P165 4 10 32 9 161,75 51
411. Walter Petr P165 1 51 160,36 51
412. Trojan Josef P165 2 23 28 51
Souček Roman STRIKE P165 3 27 5 19 51
414. Heřmánek Jiří P165 2 31 19 183,00 50
415. Vodehnal Jindřich P165 5 18 32 161,45 50
416. Simonová Helena P190 4 11 22 7 9 164,70 49
417. Pospíšil Jan st. P190 4 2 9 21 17 158,89 49
418. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 7 41 6 0 2 149,26 49
419. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 4 29 9 11 165,77 49
420. Zach Petr st. P190 6 16 28 5 161,50 49
421. Loněk Daniel P165 1 49 162,82 49
422. Dostál Ladislav P165 6 8 24 5 11 160,56 48
423. Košata Václav P190 3 23 2 23 187,33 48
424. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 3 23 13 12 174,58 48
425. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 4 15 18 15 169,42 48
426. Kvasnička Pavel P165 4 27 10 11 155,32 48
427. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 6 12 8 20 7 169,63 47
428. Zýka Marek Mandragora P190 3 29 7 11 158,33 47
429. Toman Pavel P165 2 45 2 152,00 47
430. Pádárová Ivana BC Most P190 1 47 175,83 47
431. Přibyl David P165 2 17 30 47
Fejfárek Marek P165 3 46 1 47
433. Selnekovič Jakub Tajfun 3 6 40 206,75 46
434. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 3 23 13 10 136,89 46
435. Pospíšilová Veronika P165 1 46 177,25 46
436. Sklenář Jiří P190 1 46 46
437. Vokurka Jiří BC Budějce P190 4 1 11 10 23 160,71 45
438. Kadlec Lukáš P190 5 13 32 170,45 45
439. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 1 45 175,17 45
440. Nová Leona P165 3 30 7 8 45
441. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 4 13 13 5 13 154,14 44
442. Mucha Robin LB Pardubice P190 4 11 7 26 177,31 44
443. Strachota Jan P165 5 10 24 10 163,86 44
444. Kabrhel Petr StavSpol Praha 1 44 177,22 44
445. Zelenková Jitka P165 3 17 27 44
Fisek Roman P190 1 44 44
447. Vondráčková Linda P190 3 3 13 27 176,09 43
448. Janiga Oldřich P190 2 6 37 186,00 43
449. Valkovič Miroslav P165 2 29 14 171,52 43
450. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 3 13 30 170,16 43
451. Köglerová Kristína CNC Produkt Ostrava P190 1 43 174,50 43
452. Culek Jiří P165 6 26 7 8 1 145,77 42
453. Štěpánek Miloslav MSCBL Děčín P190 3 39 3 169,00 42
454. Kofroň David Černý koně P165 2 29 13 42
Drexler Karel P190 1 42 42
456. Kvasnička Ondřej P165 9 19 4 9 9 147,47 41
457. Bulová Eliška P165 8 4 6 11 20 106,88 41
458. Uher Dušan Semtamstrike P190 3 2 39 168,15 41
459. Richter Pavel P165 1 41 176,82 41
460. Otec-Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 41 161,00 41
461. Vostál Stanislav P165 1 41 151,27 41
462. Braun Petr P165 2 31 10 41
463. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 4 2 2 16 20 159,14 40
464. Kracík Miroslav P190 2 40 40
Severová Jana Tacl Letohrad P165 3 11 19 10 40
466. Kubelka Petr P165 4 14 25 140,88 39
467. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 22 17 39
Nový Stanislav Cowlers P165 2 7 32 39
Tichý Antonín P165 4 1 22 9 7 39
470. Ježek Vít P165 6 9 2 26 1 152,87 38
471. Barvínek Jan Tacl Letohrad P190 3 9 16 13 179,50 38
472. Konečná Marie Senioři SBL P165 2 21 17 167,38 38
473. Kopřiva Milan P190 3 35 3 162,06 38
474. Včeliš Michal Xbowling Team 1 38 206,50 38
475. Stromšíková Anna P190 1 38 172,00 38
Kratochvíl Miloslav Sypka Blansko 1 38 172,00 38
477. Zajíček Pavel P190 2 38 38
478. Ondráček Rostislav 3 11 15 11 191,91 37
479. Žabka Zdeněk STRIKE P190 2 16 21 200,44 37
480. Ambrož Jan Tajfun P190 2 20 17 197,75 37
481. Novotná Jana UBT Kladno P165 3 18 19 150,42 37
482. Harašta Pavel BC Žlábek 1 37 200,82 37
483. Fleško Jakub P190 1 37 173,71 37
484. Serbusová Marcela P165 4 13 7 13 4 37
Nádvorník Pavel P165 3 1 24 12 37
Vodička Martin P190 2 37 37
487. Černíková Michaela BC Most P165 7 4 14 1 17 133,42 36
488. Pavelka Petr P165 2 24 12 36
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 2 13 23 36
490. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 3 3 18 14 154,18 35
491. Váchová Věra Pitch a Ball P190 3 0 35 176,28 35
492. Sova Petr P190 3 12 10 12 166,44 34
493. Fuchsa Vlastimil P165 3 17 10 7 34
Glezgo Štefan Rabbits Praha P190 1 34 34
495. Horáková Marie Bowlingzone Pardubice P165 3 5 9 19 146,95 33
496. Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 3 8 16 9 146,17 33
497. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 4 0 3 30 136,83 33
498. Blažková Nikola P165 4 10 21 2 135,89 33
499. Nahodilová Iveta P165 5 15 4 14 110,63 33
500. Novotná Kateřina P165 2 18 15 162,11 33
501. Brendl Jiří SASH P190 1 33 186,50 33
502. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 4 12 6 14 156,11 32
503. Kolman Lukáš P165 4 15 16 1 140,20 32
504. Dvořák Tomáš P165 2 11 21 176,19 32
505. Motyka Milan Kelímci P190 1 32 166,33 32
506. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 32 32
507. Brokeš František ml. ABB Vidlatá Seč P165 2 24 7 165,76 31
508. Gurovič Jaroslav BK Broumov P165 1 31 201,62 31
509. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 3 10 10 10 174,45 30
510. Sovová Ivana P165 3 4 5 21 146,14 30
511. James Steven P165 3 18 12 138,17 30
512. Kotrbatý Jiří P165 1 30 167,63 30
513. Jiras František P165 4 8 13 8 163,42 29
514. Janočková Kristýna P190 3 15 5 9 161,18 29
515. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 3 3 8 18 141,14 29
516. Malcová Kateřina P190 2 15 14 174,17 29
517. Schůt Ladislav P190 2 17 12 171,00 29
518. Barinec Petr P165 2 8 21 165,61 29
519. Němec Petr P190 2 23 6 160,65 29
520. Appeltauer Jiří P165 2 14 15 154,67 29
521. Žebro Martin P165 3 3 10 16 29
522. Míka Adam P165 4 6 7 7 8 157,25 28
523. Míková Kateřina P165 7 16 8 2 2 136,75 28
524. Furik Ludvík P190 3 7 19 2 169,60 28
525. Eliáš Petr P165 4 18 4 6 144,11 28
526. Holá Barbora P165 2 23 5 162,80 28
527. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 1 28 196,77 28
528. Doubravová Květa P190 3 21 7 28
Mervová Jarmila P165 2 10 18 28
530. Váňová Štěpánka P165 4 0 2 25 122,33 27
531. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 2 16 11 171,63 27
532. Novák Antonín 1. BKS cen. Děčín P190 2 9 18 166,44 27
533. Prokopová Ivana P165 2 19 8 157,60 27
534. Dvorský Filip P165 3 2 10 15 102,94 27
535. Hron Martin Chmelnice P165 2 23 4 152,75 27
536. Štekrt Zdeněk P190 1 27 183,63 27
537. Tomšík David P190 2 17 10 27
Schneider Martin P165 1 27 27
Vlčková Pavlína Oaza Kladno P190 1 27 27
540. Ngujenho Phat P165 1 26 174,25 26
541. Kadlec Miroslav P165 8 4 11 8 2 146,69 25
542. Ďurnek Milan P165 3 8 6 11 114,50 25
543. Mužík Jaroslav P190 2 17 8 168,86 25
544. Bícová Eva P165 2 11 14 154,67 25
545. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 25 25
Šmehlík Milan P165 2 11 14 25
Filip Josef st. P190 1 25 25
548. Zelený Miroslav 1. BKS cen. Děčín P190 2 12 12 172,61 24
549. Harvánek Petr P165 2 7 17 137,83 24
550. Ondrejec Petr P190 1 24 193,67 24
551. Hasoňová Martina P165 1 24 140,71 24
552. Vodička Jiří P165 5 9 5 9 1 24
Holinková Naďa P165 4 17 4 3 24
Puršl Jiří P165 2 20 4 24
555. Turek Karel P165 3 8 15 173,33 23
556. Brokeš František jun. P165 2 4 19 102,42 23
557. Navrátil Lubomír P190 1 23 165,92 23
558. Strnadová Kateřina P165 2 10 13 23
559. Bárta Ladislav P190 3 6 3 13 167,20 22
560. Šimůnek Radovan P190 1 22 203,17 22
561. Modřanský Marek P190 1 22 180,19 22
562. Vančura Zdeněk JBN Kutná Hora P165 1 22 172,25 22
563. Hasník Vít BC Holešov P190 1 22 170,06 22
564. Nechvátal Stanislav P165 2 22 165,71 22
565. Krejchová Věra P190 1 22 153,83 22
566. Kobližka Jiří P165 2 22 22
Chovanec Marek Elephant B.T P190 1 22 22
Oulický David P165 1 22 22
569. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 2 15 6 175,73 21
570. Uher Radovan Bowland Olomouc P190 1 21 163,21 21
571. Bejčková Milena P165 1 21 160,00 21
572. Najman Ondřej P165 1 21 150,00 21
573. Šimek Radek P165 1 21 21
574. Marcinov Tomáš P165 1 20 173,33 20
575. Paul Jiří P165 1 20 171,50 20
576. Hájková Hana P165 1 20 126,50 20
577. Marková Alexandra P165 1 20 20
578. Sova Petr ml. P165 3 5 9 5 144,83 19
579. Konečný Jiří P165 2 9 10 156,43 19
580. Rálek Robert P190 1 19 167,75 19
581. Frantová Milena P165 1 19 167,33 19
582. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 2 19 164,50 19
583. Hejl František KPKO Kladno P190 2 19 148,33 19
584. Musil Petr Pozdní sběr P165 2 16 3 19
585. Pouzarová Markéta P165 4 4 6 2 6 134,60 18
586. Machálek Vladimír P190 3 11 3 4 162,11 18
587. Vičar Jiří P165 2 17 1 141,80 18
588. Buchal Martin P165 2 18 161,50 18
589. Barvínek Lukáš Tacl Letohrad P190 1 18 18
Martínek Vít PhoeniX KH P165 1 18 18
591. Slováček Pavel P165 3 2 1 14 156,08 17
592. Eidernová Vlasta Relax.BC P190 2 0 17 175,67 17
593. Hampl Milan P165 2 17 191,13 17
594. Lhota Rudolf P165 1 17 190,17 17
595. Vítek Jozef st. P165 1 17 166,00 17
596. Vítková Ilona P165 1 17 142,78 17
597. Semeráková Monika P165 2 3 14 17
Marková Denisa P165 2 2 15 17
Kumšta David PhoeniX KH P165 1 17 17
Roušarová Kateřina P165 2 14 3 17
601. Tabačko Martin 1. BK Kings HK P165 1 16 172,89 16
602. Ladžov Alexandr StavSpol Praha P165 1 16 165,56 16
603. Starý Pavel Dragouni P165 1 16 160,30 16
604. Štajnerová Martina 1. BKS cen. Děčín P190 1 16 156,22 16
605. Bukovický Michal st. P165 2 16 114,00 16
606. Nevím Václav Bobánci P165 2 5 11 16
Kovařík Dušan UBT Kyje P190 1 16 16
Vlasák Jan BC Budějce P165 1 16 16
Kratochvílová Věra P165 1 16 16
Mottl Karel P165 3 2 10 4 16
611. Žák Jan P165 6 2 5 4 4 139,69 15
612. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 2 11 4 149,53 15
613. Musil Bohumil P165 2 6 9 134,38 15
614. Bleša Jiří Prague Hornets P190 1 15 199,50 15
615. Pekár Petr P190 1 15 193,38 15
616. Mlčák František Free Time P190 1 15 167,50 15
617. Lukeš Vladimír BLK Jablonec P165 1 15 161,63 15
618. Hrabě Jan P165 1 15 15
Křivohlávková Květa P165 1 15 15
Šarišský Jakub P190 2 13 2 15
Gruncl Josef SK Tyflosport P165 1 15 15
622. Kužílek Jiří P190 2 5 9 163,44 14
623. Frantík Jiří P190 2 6 8 163,00 14
624. Bajer Adam P165 1 14 188,25 14
625. Krubert Emil P190 1 14 184,33 14
626. Kolář František Seniorbowling CZ P190 1 14 174,50 14
627. Vránová Vendula P165 1 14 167,00 14
628. Vrána Vlastimil P190 2 14 164,67 14
629. Tomášková Dagmar Tacl Letohrad P165 2 14 139,82 14
630. Šilar Miroslav Henry Gril P165 2 7 7 14
Hudačová Věra P165 1 14 14
632. Marek Luboš P190 4 5 4 3 1 154,80 13
633. Vondráková Kateřina P165 4 3 6 2 2 115,25 13
634. Vacek Tomáš P165 3 3 3 7 138,00 13
635. Fidra Jan P165 3 8 5 151,96 13
636. Štefl Radek P165 2 8 5 151,50 13
637. Šilarová Kateřina Oušťáci z Radavy P165 2 6 7 136,50 13
638. Talaš Kristián P165 3 3 5 5 86,42 13
639. Jakobsson Daniel P190 1 13 193,33 13
640. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 13 177,67 13
641. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 13 156,38 13
642. Rechtorik Jiří P165 1 13 144,50 13
643. Campr Milan P165 1 13 13
Kamenská Marie P165 3 3 4 6 13
Chlouba Ondřej P165 1 13 13
Krupa Jozef STRIKE P190 1 13 13
647. Hrušková Libuše P165 2 5 7 153,40 12
648. Malý Pavel P165 1 12 174,88 12
649. Paračka Martin P165 1 12 168,00 12
650. Polák Václav Cowlers P190 1 12 12
Baborský Milan P165 1 12 12
652. Šmídová Michaela P165 3 8 1 2 148,67 11
653. Hrzán Lukáš P165 2 6 5 115,25 11
654. Babka Jan B-Club 7 P165 1 11 187,33 11
655. Tesařová Petra Bowlingzone Pardubice P190 1 11 167,86 11
656. Drápal Jan P190 1 11 166,50 11
657. Malkovský Martin P190 1 11 149,83 11
658. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 1 11 149,33 11
659. Drahokoupil Jiří P165 1 11 149,25 11
660. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 11 142,80 11
661. Krepindl Martin UBT Kladno P165 1 11 133,75 11
662. Kreindlová Iveta P165 1 11 128,50 11
663. Bukovický Michal P165 2 11 81,50 11
664. Hejlová Soňa P165 1 11 11
Řežábek Miroslav P165 2 6 5 11
Knap Miroslav st. UBT Kyje P165 1 11 11
Fuchsová Jana P165 2 6 5 11
Baborská Dana P165 1 11 11
Palan Ivo P165 2 3 8 11
Jakubík Tomáš Draci Brno P190 1 11 11
Chrámecká Alexandra P165 1 11 11
Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 11 11
673. Míka Miroslav P165 4 1 6 2 1 126,13 10
674. Lysý Ondřej P165 2 10 0 150,50 10
675. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 2 5 5 138,42 10
676. Nýč Miroslav Zelená síla P190 1 10 188,75 10
677. Vojtíšek Jan PhoeniX KH P165 1 10 171,25 10
678. Lenčéš Petr P165 1 10 154,83 10
679. Lehnerová Jitka BC Most P190 1 10 153,13 10
680. Kučera Jan P165 1 10 150,00 10
681. Šípková Dagmar 1. BKS cen. Děčín P190 1 10 146,00 10
682. Froněk Martin Eagle Kladno P165 1 10 10
Cvrková Jana P165 1 10 10
684. Klapal Miroslav P165 3 3 2 4 157,47 9
685. Machálková Zorka P165 2 7 2 138,67 9
686. Kučera Tomáš SBK Náchod P165 1 9 159,00 9
687. Čermák Jan P165 1 9 157,00 9
688. Sobotka Lukáš P165 2 1 8 78,10 9
689. Lacinová Marie P165 2 9 154,83 9
690. Fuka Marian UBT Kyje P165 1 9 152,50 9
691. Matyáš Josef P165 1 9 152,00 9
692. Moureček Miroslav P165 1 9 9
Midrla Luděk P165 1 9 9
694. Brašnová Alena P165 3 1 1 6 134,78 8
695. Urban Tomáš P165 1 8 160,00 8
696. Líbal Milan BC Budějce P190 1 8 153,25 8
697. Housková Petra P165 1 8 148,75 8
698. Kuchařová Ludmila P165 1 8 144,83 8
699. Krunt Tom BC Most P165 1 8 143,17 8
700. Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 8 8
Kučera Martin P165 1 8 8
702. Bora František P165 4 2 1 4 147,30 7
703. Vondráková Miroslava P165 5 1 4 1 1 102,90 7
704. Košata Ondřej P165 3 4 3 165,17 7
705. Černý Jiří P190 2 5 2 159,92 7
706. Jireš Martin P165 3 4 3 124,67 7
707. Fleischmann Jan ml. P190 1 7 160,00 7
708. Tříska Roman Bowland Olomouc P165 1 7 158,33 7
709. Lebrušková Miroslava P165 1 7 157,56 7
710. Rýdel Jan LASCO P190 1 7 152,17 7
711. Barvínek Zbyněk P165 1 7 149,00 7
712. Hanus Ferdinand P165 1 7 144,67 7
713. Plašil Tomáš P165 1 7 144,17 7
714. Čadek Jan P165 1 7 118,25 7
715. Rechtoriková Markéta P165 1 7 114,75 7
716. Bártů Michal P165 1 7 7
Schulzová Hana Oušťáci z Radavy P165 2 5 2 7
Vlčková Stanislava P165 4 3 1 2 1 7
719. Fulínová Ilona P165 3 1 5 127,90 6
720. Chaloupka Jaroslav P190 1 6 159,00 6
721. Šmelcer Ladislav P190 1 6 156,83 6
722. Polívková Světlana BC Most P165 1 6 143,67 6
723. Kocmanová Jana P165 1 6 139,00 6
724. Čiháková Monika P165 1 6 127,00 6
725. Syberová Linda P165 3 6 86,58 6
726. Vaníčková Kristýna P165 1 6 85,50 6
727. Novák Marek P165 1 6 6
Sládek Jiří Eagle Kladno P165 1 6 6
Kordulíková Ivana P165 1 6 6
Vovsová Táňa P165 2 6 6
Toman Michal P165 1 6 6
Brokešová Viktorie ABB Vidlatá Seč P165 1 6 6
Šedivá Květa P165 1 6 6
734. Hulešová Veronika P165 3 2 3 112,33 5
735. Záhornický Jiří P165 1 5 154,27 5
736. Vránová Irena P190 1 5 151,80 5
737. Bareš Michal Oaza Kladno P165 1 5 143,00 5
738. Kameníková Mária Henry Gril P190 1 5 138,80 5
739. Ondráčková Ema P165 3 2 3 67,75 5
740. Kmínek Aleš P165 1 5 5
Nováková Pavla P165 1 5 5
Chrapovič Vít P165 1 5 5
Majer Josef P165 1 5 5
Pročka Robert P165 1 5 5
Chrdlová Renata P165 1 5 5
Chrámecký Tomáš P165 1 5 5
Přeučil Roman P165 1 5 5
748. Svobodová Leontýna P165 2 3 1 79,00 4
749. Javůrek Jiří P190 1 4 150,20 4
750. Kunc Tomáš P190 1 4 149,83 4
751. Čiženkov Vjačeslav P165 1 4 148,83 4
752. Polívková Kateřina BC Most P165 1 4 145,00 4
753. Müller Miroslav MSCBL Děčín P165 1 4 139,50 4
754. Sobotka Vladimír P165 1 4 129,83 4
755. Vlček Libor P165 2 4 128,90 4
756. Rechtoriková Adéla P165 1 4 71,75 4
757. Bukovická Klára P165 2 4 64,75 4
758. Majerová Martina P165 1 4 4
Knap Miroslav ml. P165 1 4 4
Pilař Vít P165 1 4 4
Štíchová Edda P165 1 4 4
Boháč Martin P165 1 4 4
Švarc Jiří P165 1 4 4
764. Křivohlávková Denisa P165 2 2 1 116,60 3
765. Turina Tomáš P190 1 3 170,83 3
766. Kuchta Pavel Bowlingzone Pardubice P190 1 3 166,50 3
767. Vávra Miloš P190 1 3 163,80 3
768. Červinka Ladislav KPKO Kladno P165 1 3 149,00 3
769. Křeček Tomáš Oaza Kladno P165 1 3 147,17 3
770. Zivčák Karel P165 1 3 137,42 3
771. Vindeman Petr P165 1 3 134,25 3
772. Buňatová Jana P165 1 3 104,50 3
773. Píšová Lucie P165 1 3 71,50 3
774. Šup Ivan P165 1 3 3
Kysilka Miroslav P165 1 3 3
Nejezchleba Daniel P165 1 3 3
Jandová Lucie P165 1 3 3
Šinágl Lukáš P165 1 3 3
Kolísek Patrik UBT Kladno P165 1 3 3
Krupová Magdalena P165 1 3 3
Lacko Josef P165 2 2 1 3
Lehovec Luděk P165 1 3 3
783. Budařová Pavlína Radava SC P165 3 2 0 129,94 2
784. Němcová Jana P165 2 1 1 123,80 2
785. Jelínek Petr ml. P165 1 2 179,75 2
786. Lipový Tomáš P190 1 2 175,75 2
787. Kutil Karel BK Broumov P190 1 2 147,33 2
788. Fiala Jiří Praha P165 1 2 135,75 2
789. Sobotková Simona P165 1 2 133,67 2
790. Havlík Jiří ml. P165 1 2 123,40 2
791. Krepindlová Kateřina P165 1 2 69,75 2
792. Kohoutková Andrea P165 1 2 2
Kovaříková Helena P165 1 2 2
Sklad Libor P165 1 2 2
Trešlová Jitka P165 1 2 2
796. Svák David P165 2 0 1 109,17 1
797. Teame Christian STRIKE P165 3 1 0 107,83 1
798. Lukas David Semtamstrike 1 1 192,33 1
799. Baránek Erik P165 1 1 144,17 1
800. Všetičková Ivana P165 1 1 141,77 1
801. Hurych Lukáš BC Most 1 1 136,00 1
802. Brát Luboš P165 1 1 128,33 1
803. Nejezchleba David P165 1 1 127,50 1
804. Schelle Harald Maxbowling P165 1 1 120,17 1
805. Vacková Petra P165 1 1 112,80 1
806. Chyský Luděk P165 1 1 1
Král Jiří P165 1 1 1
Mňačko Matyáš Radava SC P165 1 1 1
Bukovický Aleš P165 1 1 1
Tabačárová Pavla P165 1 1 1
Rams František P165 1 1 1
Žižka Adam P165 1 1 1
Hanzlík Marek P165 1 1 1
Brokešová Annabel ABB Vidlatá Seč P165 1 1 1
Michalovová Petra P165 1 1 1
Vandasová Ema P165 1 1 1
817. Beseda Daniel P190 1 0 190,83 0
818. Duchek René P190 1 0 185,17 0
819. Kraus Tomáš P190 1 0 182,00 0
820. Žalud Petr P165 1 0 181,83 0
821. Vaněčková Dagmar P190 1 0 176,50 0
822. Nepraš Martin P165 1 0 174,83 0
823. Konečný Kamil P190 1 0 174,67 0
824. Vacenovský Tomáš UBT Kyje P190 1 0 172,00 0
825. Kuřinová Lenka P190 1 0 171,83 0
826. Veselý Filip BC Tábor P165 1 0 170,17 0
827. Sedlák Marek P165 1 0 168,50 0
828. Lhotová Karolína 1 0 168,17 0
829. Petr Vrba P165 1 0 167,17 0
830. Štefániková Katarína P165 1 0 165,17 0
831. Sedláček Libor P165 1 0 161,67 0
832. Kleiman Martin P165 1 0 159,00 0
833. Sáček Zdeněk P165 1 0 156,83 0
834. Hladík Josef P165 1 0 155,33 0
835. Franěk Martin P165 1 0 152,00 0
836. Charvát Jiří P165 1 0 151,67 0
837. Vilkus Jaroslav P165 1 0 150,33 0
838. Dvornáková Táňa P165 1 0 149,50 0
839. Maršálková Lidmila P165 1 0 147,83 0
840. Rychter Antonín P165 1 0 144,50 0
841. Štrobl Josef P165 1 0 141,83 0
842. Pešová Dana P165 1 0 135,50 0
843. Pšeničková Karolína P165 1 0 133,83 0
844. Brázda Bohumil P165 1 0 133,50 0
845. Pipek Aleš P165 1 0 132,00 0
846. Král Václav P165 1 0 129,00 0
847. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 1 0 128,17 0
848. Říha Lukáš P165 1 0 124,17 0
849. Svoboda Pavel BC Uhříněves P165 1 0 123,33 0
850. Lukáč Martin P165 1 0 121,17 0
851. Schubert Viktor P165 1 0 106,50 0

Krátké zprávy

19.10.2017 v 08:44

Reportáž z MČR dvojic 2017 bude odvysílána na ČT4 DNES 19.10. od 13:00 hod.

12.10.2017 v 16:49

Mazací modely na MČR dvojic byly přidány do článku kvalifikace na MČR dvojic 2017

06.10.2017 v 13:13

Mazací modely na 2. kolo Extraligy naleznete ZDE.

06.10.2017 v 09:50

Do článku o MČR dvojic přidány průběžné výsledky kvalifikace.

01.10.2017 v 10:33

Na 1. kolo Juniorské Extraligy jsou připraveny mazací modely dle obvyklých zvyklostí bowlingových center.

Galerie

Lorenc Jaroslav ml.
expert King Pins
Lorenc Jaroslav ml.

Lorenc Jaroslav ml.

expert King Pins
Mistr Evropy 2016
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
3.místo ME juniorů 2017