Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

únor24

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Petáková Anna Rabbits Praha 4 95 75 74 187,44 244
2. Lorenc Jaroslav ml. expert King Pins 3 100 91 51 214,07 242
3. Macek Jan Xbowling Team 3 91 79 64 220,71 234
4. Čermák Pavel expert King Pins 3 97 70 67 202,22 234
5. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 4 88 84 50 195,03 222
6. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 93 86 39 215,83 218
7. Rain David BT Notaxo 5 80 71 67 192,09 218
8. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 5 94 66 48 198,74 208
9. Černíková Karolína BK Klíše P190 5 79 78 51 184,63 208
10. Krňák Pavel BK Klíše 3 83 81 39 193,47 203
11. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 6 74 65 63 189,53 202
12. Závladská Svatava BK Klíše P190 3 78 73 50 189,15 201
13. Kolář Jan st. Black Riders 7 84 72 44 197,03 200
14. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 3 75 70 55 186,70 200
15. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 3 72 67 56 186,47 195
16. Jirsa Miloš P190 4 84 77 30 174,61 191
17. Bočan Josef SBL Lucerna P190 5 83 60 45 200,25 188
18. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 3 96 76 15 198,16 187
19. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 5 77 59 51 188,97 187
20. Košatová Renáta P190 4 90 69 28 181,71 187
21. Rác Václav Bombers P190 4 87 60 36 195,76 183
22. Liebich Tomáš Xbowling club P165 6 92 63 26 173,10 181
23. Hindrák Jiří 3 90 62 28 215,90 180
24. Čížek Daniel Bombers P190 3 85 65 30 192,61 180
25. Egert Jiří Rabbits Praha P190 6 89 57 32 168,26 178
26. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 4 69 55 54 166,29 178
27. Beštová Kateřina expert King Pins 3 76 74 27 184,78 177
28. Burian Ivan RAPI-TEC P190 3 66 56 44 191,28 166
29. Nejezchleba Stanislav P190 4 64 58 43 179,94 165
30. Švec Ladislav BT Notaxo 8 82 46 31 197,61 159
31. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 4 86 41 32 183,07 159
32. Horáček Petr Tajfun P165 6 71 49 38 169,12 158
33. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 4 68 45 44 172,90 157
34. Matějka Antonín P190 8 78 43 35 195,37 156
35. Vopička Karel STRIKE P190 3 92 35 26 203,33 153
36. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 2 89 63 219,58 152
37. Jelínek Lukáš Xbowling club P190 2 86 65 225,25 151
38. Včeliš Michal Xbowling Team 2 99 52 196,13 151
39. Slezák Luboš STRIKE P190 4 79 53 18 178,77 150
40. Tříska Jan Bowland Olomouc 2 88 61 216,58 149
41. Liebichová Ingrid Tajfun P190 5 52 49 46 168,36 147
42. Malec Jaromír BT Notaxo P190 5 80 43 23 202,50 146
43. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 3 73 60 12 188,11 145
44. Černík Vojtěch BC Most P190 5 82 32 31 178,46 145
45. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 77 41 27 177,34 145
46. Nováková Miluše STRIKE 2 98 44 183,40 142
47. Plas Michal KRPA P190 3 61 45 34 188,08 140
48. Colon Josef P190 8 61 41 37 193,60 139
49. Kassas Abdul BK Klíše P165 5 49 44 44 168,47 137
50. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 3 59 37 37 180,17 133
51. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc 2 80 52 189,08 132
52. Jašková Milena Tajfun P190 3 75 42 14 191,21 131
53. Kolářová Hana Black Riders P190 5 53 47 31 169,11 131
54. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 2 71 59 202,17 130
55. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 4 87 26 13 194,79 126
56. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 2 68 58 190,42 126
57. Mička Daniel STRIKE P190 3 62 45 19 183,42 126
58. Květenský Vítězslav STRIKE P190 9 46 40 40 170,26 126
59. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 69 55 195,92 124
60. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 2 85 34 186,92 119
61. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 3 62 31 25 177,86 118
62. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 2 60 57 196,42 117
63. Tětek Petr P190 5 55 30 30 170,09 115
64. Tětková Lenka P165 5 70 26 18 151,19 114
65. Bejdl René P165 5 47 34 32 174,00 113
66. Květoň Jiří BK Klíše P165 3 51 34 27 112
67. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 58 27 26 163,88 111
68. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 2 61 47 184,17 108
69. Kunc Oto P190 3 68 29 11 183,50 108
70. Schönová Jana Family S P190 5 62 25 21 161,44 108
71. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 5 47 33 27 168,62 107
72. Görg Martin StavSpol Praha 2 63 43 189,19 106
73. Wasserrab Oldřich Pitch a Ball P190 3 60 34 12 180,29 106
74. Stupka Jan KRPA P190 5 58 27 21 177,56 106
75. Typolt Pavel P190 4 54 29 23 177,38 106
76. Procházka Aleš P190 3 38 37 31 170,06 106
77. Kotrla Ondřej P165 2 59 46 188,17 105
78. Straková Irena STRIKE P190 3 46 43 16 179,81 105
79. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 57 47 187,22 104
80. Hollman Petr P165 3 45 33 23 178,58 101
81. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 2 57 43 177,25 100
82. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 7 54 23 23 151,91 100
83. Breindlová Anna BK Klíše P190 3 38 32 29 164,72 99
84. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 5 39 38 22 152,80 99
85. Mrkvičková Lenka P190 5 39 33 26 162,50 98
86. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 3 66 22 9 158,43 97
87. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 52 22 22 183,52 96
88. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 2 51 44 177,50 95
89. Janovský Michal Black Riders 2 54 40 94
90. Nosek Richard Black Riders P190 2 56 37 176,67 93
91. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 4 42 28 21 158,33 91
92. Kabrhel Petr StavSpol Praha 2 49 39 192,07 88
93. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 54 34 187,08 88
94. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 64 24 163,93 88
95. Demuth Filip BC Most P190 3 40 38 8 172,83 86
96. Uhlířová Zuzana P190 1 85 170,83 85
97. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 83 203,17 83
98. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 2 42 41 181,75 83
99. Krňáková Šárka BK Klíše P190 3 45 22 16 158,67 83
100. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 3 41 32 10 152,00 83
101. Beneš Michal Bílé fitness BK P190 2 45 38 83
102. Synek Aleš STRIKE 1 82 205,11 82
103. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 81 212,13 81
104. Guič Boris Pitch a Ball P190 2 48 33 196,27 81
105. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 81 195,22 81
106. Charvát Hugo P165 2 50 31 182,00 81
107. Ledwoň Martin P190 3 29 28 22 174,22 79
108. Štícha Bohumil P165 3 42 21 15 165,70 78
109. Eliáš Petr P165 5 33 25 19 170,86 77
110. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 2 53 24 170,33 77
111. Váňa Martin Black Riders P190 2 40 37 77
112. Homola Lukáš BC Most 1 76 215,63 76
113. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 2 40 35 172,00 75
114. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 2 50 25 162,00 75
115. Michal Ondřej P190 1 73 182,56 73
116. Butal Jaroslav st. P190 5 37 24 12 181,35 73
117. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 6 29 23 21 163,55 73
118. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 72 180,83 72
119. Javůrek Pavel P165 4 37 29 6 180,50 72
120. Sýkorová Andrea P190 3 41 19 12 159,06 72
121. Kotrbatý Jiří P165 2 36 35 189,63 71
122. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 2 39 32 171,00 71
123. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 4 29 23 19 165,33 71
124. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 3 25 25 20 201,08 70
125. Rábek Erik P190 2 38 32 189,33 70
126. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 3 42 21 7 178,40 70
127. Ruml David P190 4 30 24 16 176,00 70
128. Klepáček Mašková Yvona P190 2 36 34 168,94 70
129. Gurgul Lukáš STRIKE P165 2 56 14 167,78 70
130. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 4 33 25 12 70
131. Klepáček Adolf P190 2 40 29 181,77 69
132. Kober Ivan P165 3 41 18 9 180,60 68
133. Hübst Vladimír BK Klíše P190 3 40 15 13 178,13 68
134. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 3 41 22 5 165,38 68
135. Včeliš Jaroslav P165 2 52 16 161,08 68
136. Lasovský Michal P165 2 34 33 189,33 67
137. Pospíšil Jan st. P190 2 43 24 186,38 67
138. Chytil Lukáš RAPI-TEC P190 2 37 30 177,00 67
139. Mrkvička Tomáš P165 4 29 19 19 174,67 67
140. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 41 19 7 168,67 67
141. Janeček Václav 2 45 22 67
142. Bejšovec Jaroslav P190 3 27 25 14 177,83 66
143. Seidl Michal P190 1 65 164,40 65
144. Petr Vrba P165 2 42 23 65
145. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 1 64 185,17 64
146. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 2 50 14 163,43 64
147. Pláničková Zdenka BK Klíše P190 2 43 21 154,00 64
148. Pospíšil Jan ml. P190 2 34 29 194,17 63
149. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 2 33 30 175,75 63
150. Bejšovcová Lenka P165 3 40 15 8 155,06 63
151. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 3 39 15 8 177,80 62
152. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 2 39 23 163,33 62
153. Chotěnovská Anna P165 3 30 23 8 150,07 61
154. Klimeš Josef P190 4 30 21 9 172,74 60
155. Kořínková Marie P165 2 43 17 167,75 60
156. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 2 42 17 200,24 59
157. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 5 33 16 10 145,00 59
158. Heligr Ondřej Strikeland Junior 1 59 59
159. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 28 17 13 177,57 58
160. Szakos Oto 1 58 58
Roth Jan P190 2 33 25 58
162. Beran Jiří st. Pitch a Ball P190 1 57 182,67 57
163. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 3 27 18 12 174,33 57
164. Zach Petr st. P190 4 23 18 16 174,13 57
165. Vokurka Jaroslav P165 3 34 18 5 160,60 57
166. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 56 173,83 56
167. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 29 26 190,00 55
168. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 36 19 186,71 55
169. Nováček Josef BC Hluboká P190 2 31 24 183,25 55
170. Lakomý Jan P190 2 37 18 172,25 55
171. Sovová Alena P190 5 19 19 17 171,12 55
172. Dubinová Miluše KPKO Kladno P165 3 22 18 15 55
Pour Oldřich P190 1 55 55
174. Chvojka Milan P165 2 44 10 172,88 54
175. Lang David Car Citon Olomouc 1 53 202,17 53
176. Sova Petr P190 2 38 15 183,13 53
177. Slavíková Kateřina Black Riders P190 3 26 15 12 177,29 53
178. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 4 21 17 15 172,67 53
179. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P165 2 27 26 163,50 53
180. Biskupová Martina P190 2 28 25 158,67 53
181. Ladžov Alexandr StavSpol Praha P165 2 42 11 157,00 53
182. Heligr Štěpán Strikeland Junior 1 53 53
183. Orálek Radek 2 36 16 178,75 52
184. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 39 13 161,17 52
185. Heligr Petr 1 52 52
186. Florík Petr P190 1 51 184,67 51
187. Brůčková Kateřina P165 4 31 13 7 156,25 51
188. Drexler Karel P190 1 50 50
Skůrová Jana Černý koně P190 2 41 9 50
Chrdle Michal P190 2 26 24 50
191. Nahodil Antonín 1 49 49
192. Kučírek František P190 4 17 16 15 147,58 48
193. Fejfárek Marek P165 2 28 20 48
Dubina Jiří KPKO Kladno P165 2 25 23 48
Sklenář Jiří P190 1 48 48
196. Čermák František BC Tábor P190 2 25 22 184,86 47
197. Vlček Josef P165 4 20 14 13 149,27 47
198. Černíková Michaela BC Most P165 5 32 8 7 140,06 47
199. Šteffek Milan st. 1 47 47
200. Uhlíř Jiří BC Tábor 1 46 226,63 46
201. Oliva Miroslav P190 1 46 183,58 46
202. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 2 34 12 46
Rybová Eva P165 2 23 23 46
Kordulík Václav ml. P165 1 46 46
205. Kalista Petr P165 1 45 189,00 45
206. Svačinová Ivana P190 2 39 6 178,38 45
207. Kůsová Boleslava P190 1 45 45
Makovec Jaromír P190 2 33 12 45
Hájek Jiří P165 2 28 17 45
210. Svoboda Michal 1. BKS cen. Děčín P165 2 24 20 170,89 44
211. Nováčková Iveta BC Budějce P190 2 22 22 164,38 44
212. Balcar Zdeněk P190 2 35 9 44
Jakubík Tomáš Draci Brno P190 1 44 44
Šimánek Ladislav BT Notaxo 1 44 44
215. Tvrzický Milan P190 2 35 8 186,00 43
216. Šafařík Luděk P190 1 43 176,17 43
217. Ulička Antonín P190 2 38 5 162,33 43
218. Hurych Lukáš BC Most 1 42 201,56 42
219. Germanová Lenka P190 2 29 13 159,83 42
220. Rechtorik Libor Černý koně P190 1 42 42
Lacina Jaroslav P190 2 37 5 42
222. Kvasnička Ondřej P165 3 19 15 7 165,14 41
223. Havelka Michal P190 2 27 14 41
224. Klečka Jiří P190 1 40 192,13 40
225. Kadlecová Jaroslava P165 2 34 6 40
Převorová Monika P190 1 40 40
Dvořáček David P165 2 25 15 40
228. Pecháček Vladimír P165 3 24 10 5 162,08 39
229. Hofman Petr P165 1 39 39
Zmatlík Václav P165 2 26 13 39
Vrba Petr P190 1 39 39
232. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 23 15 183,13 38
233. Prokopová Dagmar P165 2 28 10 146,17 38
234. Boháč Martin P165 2 30 8 38
Obrusník Lukáš P190 1 38 38
Plechatý Antonín P165 1 38 38
237. Barkman Radek P190 2 33 4 170,83 37
238. Zlesák Ivan BK Klíše P190 2 19 18 164,33 37
239. Homola Ladislav BC Most P190 2 24 13 162,00 37
240. Valo Karel P165 2 23 14 157,73 37
241. Vrňata David BC Tábor P165 2 37 155,40 37
242. Ozimý Stanislav P165 1 37 37
Dutka Miroslav P165 2 29 8 37
244. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 36 172,38 36
245. Malcová Gabriela P190 3 22 13 1 165,10 36
246. Prokop Zdeněk P165 1 36 154,67 36
247. Turek Karel P165 1 36 36
Heligrová Hana P190 1 36 36
249. Němec Petr P190 2 19 16 177,25 35
250. Štulc Jan SKBC Račice P165 1 35 173,75 35
251. Staněk Libor P165 3 27 5 3 159,11 35
252. Tejkl Martin P165 2 35 143,14 35
253. Šípek Karel Elephant B.T P190 1 35 35
Seniura Richard P165 1 35 35
Russ Martin P190 1 35 35
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 35 35
257. Burianová Eva RAPI-TEC P190 1 34 165,17 34
258. Borovec Jiří P165 3 13 11 10 34
259. Mračko Tomáš P190 2 24 9 169,90 33
260. Hron Pavel P165 3 23 6 4 156,38 33
261. Engelman Stanislav KRPA P165 4 17 10 6 150,83 33
262. Šmejkalová Ivana P165 2 31 2 126,50 33
263. Šteffková Monika P190 1 33 33
264. Barnet Milan P165 2 21 11 166,75 32
265. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 2 17 15 151,42 32
266. Schön Viktor st. Family S P165 5 16 9 7 149,75 32
267. Drážný Ivo P190 1 32 32
Skála Šimon P190 1 32 32
Ivanciv Petr Black Riders 1 32 32
Rechtoriková Eva P165 2 20 12 32
Patrovičová Eva P165 1 32 32
272. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 2 28 3 174,83 31
273. Chudoba Josef P190 2 22 9 173,73 31
274. Slípka Jaroslav P190 3 20 8 3 162,20 31
275. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 1 31 31
Babka Jan B-Club 7 P165 1 31 31
277. Staněk František P190 3 15 9 6 175,82 30
278. Pospíšilová Jitka P190 2 20 10 170,75 30
279. Grunda Aleš Haná BC P190 2 26 4 158,00 30
280. Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 30 30
Růžička Karel 1 30 30
Jarovský Albert P190 1 30 30
283. Mazzaferro Edita P190 2 17 12 161,75 29
284. Sopková Irena P190 2 19 10 153,75 29
285. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 2 20 9 143,17 29
286. Loněk Daniel P165 1 29 29
287. Čížek Jozef SKBC Račice P190 1 28 178,00 28
288. Přibyl David P165 1 28 28
Bečvář Michal P190 1 28 28
Janovská Jana BBO Mourek team P190 1 28 28
291. Schůt Ladislav P190 2 24 3 169,93 27
292. Honsa Rostislav BC Budějce P165 2 20 7 158,25 27
293. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 27 147,17 27
294. Vondráková Kateřina P165 1 27 138,83 27
295. Petrželová Veronika P190 1 27 27
Kůs Otto P190 1 27 27
Šípková Jana Elephant B.T P165 2 22 5 27
Vrtiška Pavel P165 2 14 13 27
299. Selnekovič Jakub Tajfun 2 16 10 205,50 26
300. Frantová Milena P165 1 26 173,75 26
301. Černík Tomáš P165 1 26 165,33 26
302. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 26 156,83 26
303. Kouba Václav P190 1 26 26
Forman Jiří P190 1 26 26
305. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 25 194,13 25
306. Suchý Václav P165 1 25 169,50 25
307. Trčková Gabriela 1. BKS cen. Děčín P190 1 25 165,11 25
308. Balcarová Zdeňka P190 2 14 11 25
Mrviš Dušan P165 1 25 25
310. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 24 215,86 24
311. Malcová Kateřina P190 1 24 183,17 24
312. Prokopová Ivana P165 1 24 168,11 24
313. Antalík Ivan P165 3 12 8 4 159,56 24
314. Korecký Pavel P165 3 19 3 2 152,50 24
315. Sovová Ivana P165 2 14 10 152,25 24
316. Krucký Vladimír PhoeniX KH 1 24 24
Kafka Pavel Panda Team P165 1 24 24
318. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 23 203,83 23
319. Štěpánek Miloslav MSCBL Děčín P190 1 23 171,56 23
320. Sova Petr ml. P165 2 18 5 166,25 23
321. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P165 1 23 154,83 23
322. Vondráčková Linda P190 2 13 10 154,43 23
323. Záhon Jozef Rudé koule 1 22 188,50 22
324. Márová Bára KPKO Kladno P165 3 12 5 5 155,67 22
325. Kafková Danica Panda Team P165 1 22 22
Eckstein Petr P190 1 22 22
Buchal Martin P165 1 22 22
328. Múčka Martin P165 2 17 4 173,67 21
329. Heřmánek Jiří P165 1 21 165,75 21
330. Šípková Dagmar 1. BKS cen. Děčín P190 1 21 159,56 21
331. Čálková Marta P190 1 21 147,67 21
332. Culková Olga P165 2 16 5 133,00 21
333. Košata Václav P190 1 21 21
Kadlec Lukáš P190 1 21 21
Šarišský Jakub P190 1 21 21
Platoš Antonín P190 1 21 21
Kamarýt Tomáš P190 1 21 21
338. Kocmanová Jana P165 1 20 169,38 20
339. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 20 169,17 20
340. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 20 166,50 20
341. Chládková Hana Sypka Blansko P190 1 20 165,83 20
342. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 20 160,71 20
343. Spilková Helena P165 2 16 4 146,50 20
344. Kaprálek Petr P165 1 20 20
Ambrož Jan Tajfun P190 1 20 20
Roučka Lukáš P165 1 20 20
347. Holá Barbora P165 1 19 156,56 19
348. Kaňka Jan P165 2 17 2 148,20 19
349. Polák Václav Cowlers P190 1 19 19
Mervová Jarmila P165 1 19 19
Roušarová Kateřina P165 1 19 19
352. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 10 8 201,33 18
353. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 1 18 178,63 18
354. Janočková Kristýna P190 1 18 174,29 18
355. Spilka František BC Tábor P165 2 13 5 164,33 18
356. Štafa Pavel P165 2 18 159,58 18
357. Rejč Libor BC Most P190 1 18 154,83 18
358. Kovařík Dušan UBT Kyje P190 1 18 18
Kučera Martin Chmelnice P165 1 18 18
Souček Roman STRIKE P165 1 18 18
Kumšta David PhoeniX KH P165 1 18 18
Bulová Eliška P165 1 18 18
363. Brabec Petr Cowlers P190 2 11 6 184,83 17
364. Jelínek Petr st. P190 1 17 175,38 17
365. Vácha Jiří P190 1 17 167,50 17
366. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 10 7 165,17 17
367. Fidra Jan P165 3 13 2 2 147,20 17
368. Zajíček Pavel P190 1 17 17
Kučera Martin P165 1 17 17
Kofroň David Černý koně P165 1 17 17
Kukačka Martin P165 2 10 7 17
Burda Daniel P165 1 17 17
Dvořák Luděk P165 1 17 17
374. Machálek Vladimír P190 1 16 183,57 16
375. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 16 181,89 16
376. Pácha Radek P190 1 16 173,44 16
377. Mištera Karel P190 1 16 148,33 16
378. Drážný Michal P190 1 16 16
Jemelík Jiří KPKO Kladno P190 1 16 16
Schmiedl Horst P165 1 16 16
381. Baborský Milan P165 1 15 174,56 15
382. Šlajs Vlastimil P190 2 13 2 168,25 15
383. Drahokoupil Jiří P165 2 11 4 161,25 15
384. Švácha Jan KRPA P165 3 6 6 3 142,42 15
385. Culek Jiří P165 2 14 1 134,33 15
386. Puršl Jiří P165 1 15 15
Roučková Denisa P165 1 15 15
Chrámecký Tomáš P165 1 15 15
Nová Leona P165 1 15 15
390. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 14 180,11 14
391. Čikeš Milan P165 1 14 175,25 14
392. Hejlová Soňa P165 1 14 161,17 14
393. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 14 159,17 14
394. Štajnerová Martina 1. BKS cen. Děčín P190 1 14 154,89 14
395. Nečas František Semtamstrike P190 1 14 14
Nádvorník Pavel P165 1 14 14
Slováček Pavel P165 1 14 14
Šmehlík Milan P165 1 14 14
Manhart Petr Tajfun P190 1 14 14
Horáček Petr P165 1 14 14
Dvořák Luděk ml. P165 2 11 3 14
402. Pouzar Rudolf P165 1 13 173,11 13
403. Pilař Vít P165 1 13 168,33 13
404. Bejčková Milena P165 1 13 162,50 13
405. Navrátilová Karolína P165 2 8 5 13
Heřman Pavel P165 1 13 13
Vítek Miroslav P165 1 13 13
Hajná Daniela P190 1 13 13
Kameníková Mária Henry Gril P190 1 13 13
410. Starý Pavel Dragouni P165 1 12 167,75 12
411. Furik Ludvík P190 1 12 165,89 12
412. Vrána Vlastimil P190 1 12 164,17 12
413. Kolman Lukáš P165 2 9 3 163,33 12
414. Dziurová Michaela P165 1 12 147,17 12
415. Novotná Kateřina P165 1 12 146,78 12
416. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 1 12 137,00 12
417. Žebro Martin P165 1 12 12
Paclík Vladimír P190 1 12 12
Holubička Jiří P165 1 12 12
420. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 1 11 173,44 11
421. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 11 165,67 11
422. Frantík Jiří P190 1 11 164,11 11
423. Simonová Helena P190 1 11 163,83 11
424. Chaloupková Alena P165 1 11 162,33 11
425. Koumar Miroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 11 159,33 11
426. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 11 144,83 11
427. Korecký Michal P165 3 6 4 1 134,00 11
428. Procházka Zbyněk Matrixx Praha P190 1 11 11
Jireš Martin P165 1 11 11
Kolář Milan P165 1 11 11
Musil Matěj P165 1 11 11
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 11 11
Paclík Radomil P165 1 11 11
434. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 10 143,33 10
435. Fuchsa Vlastimil P165 2 6 4 141,40 10
436. Šmídek Jiří P165 1 10 136,33 10
437. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 10 130,83 10
438. Knap Miroslav P165 1 10 10
Strachota Jan P165 1 10 10
Pindiaková Zdeňka P165 1 10 10
Cvrková Jana P165 1 10 10
Mottl Karel P165 1 10 10
443. Müller Miroslav MSCBL Děčín P165 1 9 171,50 9
444. Marek Luboš P190 1 9 169,67 9
445. Sejkora Miroslav P165 2 5 4 168,50 9
446. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 9 153,50 9
447. Nejezchleba Daniel P165 1 9 126,75 9
448. Nahodilová Iveta P165 1 9 9
Chlouba Ondřej P165 2 8 1 9
Škůrek Zdeněk P165 1 9 9
Trojan Josef P165 1 9 9
Pokorný Ondřej KRPA P165 1 9 9
Strnadová Kateřina P165 1 9 9
Prekop Michal P190 1 9 9
Kunt Luboš st. P165 1 9 9
456. Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P190 1 8 177,50 8
457. Kopřiva Milan P190 1 8 171,75 8
458. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P165 1 8 163,89 8
459. Hejl František KPKO Kladno P190 1 8 159,67 8
460. Brokeš František ml. ABB Vidlatá Seč P165 1 8 152,67 8
461. Kušej Pavel P165 1 8 147,50 8
462. Červinka Tomáš P165 1 8 125,00 8
463. Havlík Jiří ml. P165 1 8 122,50 8
464. Vlha Jozef P165 1 8 8
Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 1 8 8
Struha Milan P165 1 8 8
James Steven P165 1 8 8
468. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 7 147,80 7
469. Kadlec Miroslav P165 2 5 2 145,50 7
470. Žák Jan P165 2 4 3 142,70 7
471. Klaban Miroslav P165 1 7 140,17 7
472. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 7 135,33 7
473. Tomšík David P190 1 7 7
Bula Martin P165 1 7 7
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 7 7
Šenigl Jaroslav P190 1 7 7
Banko Jan P165 1 7 7
Serbusová Marcela P165 1 7 7
Filip Josef st. P190 1 7 7
480. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 6 168,00 6
Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 6 168,00 6
482. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 6 165,67 6
483. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 6 152,00 6
484. Zeman Martin SČ P165 1 6 149,33 6
485. Brabencová Lucie P165 1 6 147,25 6
486. Závitkovská Jana P165 1 6 6
Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 1 6 6
Vlastníková Helena 1. BKS cen. Děčín P165 1 6 6
489. Kužílek Jiří P190 1 5 169,33 5
490. Dvořák Tomáš P165 1 5 163,67 5
491. Vokurka Jiří BC Budějce P190 1 5 163,40 5
492. Javůrek Jiří P190 1 5 160,80 5
493. Machálková Zorka P165 1 5 151,00 5
494. Harvánek Petr P165 1 5 145,00 5
495. Míka Miroslav P165 1 5 124,25 5
496. Schelle Harald Maxbowling P165 2 4 1 122,17 5
497. Fiala Michal P165 1 5 5
Žáčková Olga P165 1 5 5
Bukovický Michal st. P165 1 5 5
500. Červinka Ladislav KPKO Kladno P165 1 4 152,83 4
501. Štefl Radek P165 1 4 133,00 4
502. Pitauer Pavel BSR Poděbrady P165 1 4 132,17 4
503. Fuchsová Jana P165 2 3 1 131,20 4
504. Vohryzková Dáša 1. PSKN Praha P165 1 4 130,50 4
505. Kubr Tomáš P165 1 4 122,50 4
506. Král Jiří P165 1 4 4
Martinovský Jakub P165 1 4 4
Míková Kateřina P165 1 4 4
Lysý Ondřej KRPA P165 1 4 4
Mottl Jan P165 1 4 4
Waldhauserová Jana P165 1 4 4
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 4 4
513. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 3 167,50 3
514. Plašil Tomáš P165 1 3 150,83 3
515. Šafařík Jakub P190 1 3 146,67 3
516. Bedleková Lenka 1. BK Kings HK P165 1 3 138,50 3
517. Černák Jan P165 1 3 127,83 3
518. Košata Ondřej P165 1 3 3
Krummerová Jana P165 1 3 3
Holinková Naďa P165 1 3 3
Kracík Miroslav P190 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
Benešová Radka P165 1 3 3
Nekola Petr P165 1 3 3
Vaníčková Kristýna P165 1 3 3
Váňová Štěpánka P165 2 2 1 3
527. Vávra Miloš P190 1 2 155,20 2
528. Holubec Otakar P165 1 2 153,00 2
529. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 2 152,00 2
530. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 2 148,50 2
531. Vránová Irena P190 1 2 145,00 2
532. Bora František P165 1 2 135,33 2
533. Krňáková Věra P165 1 2 108,33 2
534. Bukovický Michal P165 1 2 2
Kostka Martin P190 1 2 2
Fulínová Ilona P165 1 2 2
Davídek Přemysl Best Bowling P190 1 2 2
Preisner Jan P165 1 2 2
Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 1 2 2
540. Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 1 166,40 1
541. Adamec Petr Senioři SBL P190 1 1 165,75 1
542. Čermák Jan P165 1 1 156,20 1
543. Horník Gustav P190 1 1 149,25 1
544. Nechvátal Stanislav P165 1 1 147,75 1
545. Novák Jiří st. BK Klíše P190 1 1 147,50 1
546. Míka Adam P165 1 1 121,50 1
547. Eliáš Petr P165 1 1 120,00 1
548. Svák David P165 1 1 118,17 1
549. Vondráková Miroslava P165 1 1 112,75 1
550. Honsa Erik P165 1 1 1
Hulešová Veronika P165 1 1 1
Dvořáček David P190 1 1 1
Jelínková Martina P165 1 1 1
Tichý Antonín P165 1 1 1
Rams František P165 1 1 1
Bukovická Klára P165 1 1 1
Kovaříková Helena P165 1 1 1
558. Teame Christian STRIKE P165 1 0 103,83 0

Krátké zprávy

23.02.2018 v 10:44

Právě byla zveřejněna obsazovačka na 9. turnaj Kegel Prestige, který se bude konat v Pardubicích.

14.02.2018 v 09:39

Právě byly otevřeny obsazovačky na březnové MČR dvojic seniorů 2018, které se koná v Pardubicích.

11.02.2018 v 12:54

Marek Talpa zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

11.02.2018 v 12:54

Jaroslav Lorenc ml. zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

08.02.2018 v 13:25

Extraliga juniorské ligy se bude na všech centrech hrát na místních housech.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 8. turnaje PRESTIGE
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč kat. P190 na 8.turnaji PRESTIGE
Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad
Nejlepší hráč kat. P165 na 8.turnaji PRESTIGE
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
Nej. žena na 8.turnaji PRESTIG8