Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

červen22

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Petáková Anna Rabbits Praha 4 95 75 74 187,44 244
2. Lorenc Jaroslav ml. expert King Pins 3 100 91 51 214,07 242
3. Macek Jan Xbowling Team 3 91 79 64 220,71 234
4. Čermák Pavel expert King Pins 3 97 70 67 202,22 234
5. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 4 88 84 50 195,03 222
6. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 93 86 39 215,83 218
7. Rain David BT Notaxo 5 80 71 67 192,09 218
8. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 5 94 66 48 198,74 208
9. Černíková Karolína BK Klíše P190 5 79 78 51 184,63 208
10. Krňák Pavel BK Klíše 3 83 81 39 193,47 203
11. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 6 74 65 63 189,53 202
12. Závladská Svatava BK Klíše P190 3 78 73 50 189,15 201
13. Kolář Jan st. Black Riders 7 84 72 44 197,03 200
14. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 3 75 70 55 186,70 200
15. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 3 72 67 56 186,47 195
16. Jirsa Miloš P190 4 84 77 30 174,61 191
17. Bočan Josef SBL Lucerna P190 5 83 60 45 200,25 188
18. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 3 96 76 15 198,16 187
19. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 5 77 59 51 188,97 187
20. Košatová Renáta P190 4 90 69 28 181,71 187
21. Rác Václav Bombers P190 4 87 60 36 195,76 183
22. Liebich Tomáš Xbowling club P165 6 92 63 26 173,10 181
23. Hindrák Jiří 3 90 62 28 215,90 180
24. Čížek Daniel Bombers P190 3 85 65 30 192,61 180
25. Egert Jiří Rabbits Praha P190 6 89 57 32 168,26 178
26. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 4 69 55 54 166,29 178
27. Beštová Kateřina expert King Pins 3 76 74 27 184,78 177
28. Burian Ivan RAPI-TEC P190 3 66 56 44 191,28 166
29. Nejezchleba Stanislav P190 4 64 58 43 179,94 165
30. Švec Ladislav BT Notaxo 8 82 46 31 197,61 159
31. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 4 86 41 32 183,07 159
32. Horáček Petr Tajfun P165 6 71 49 38 169,12 158
33. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 4 68 45 44 172,90 157
34. Matějka Antonín P190 8 78 43 35 195,37 156
35. Vopička Karel STRIKE P190 3 92 35 26 203,33 153
36. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 2 89 63 219,58 152
37. Jelínek Lukáš Xbowling club P190 2 86 65 225,25 151
38. Včeliš Michal Xbowling Team 2 99 52 196,13 151
39. Slezák Luboš STRIKE P190 4 79 53 18 178,77 150
40. Tříska Jan Bowland Olomouc 2 88 61 216,58 149
41. Liebichová Ingrid Tajfun P190 6 52 49 46 168,36 147
42. Malec Jaromír BT Notaxo P190 5 80 43 23 202,50 146
43. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 3 73 60 12 188,11 145
44. Černík Vojtěch BC Most P190 5 82 32 31 178,46 145
45. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 77 41 27 177,34 145
46. Nováková Miluše STRIKE 2 98 44 183,40 142
47. Plas Michal KRPA P190 3 61 45 34 188,08 140
48. Colon Josef P190 8 61 41 37 193,60 139
49. Kassas Abdul BK Klíše P165 5 49 44 44 168,47 137
50. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 3 59 37 37 180,17 133
51. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc 2 80 52 189,08 132
52. Jašková Milena Tajfun P190 3 75 42 14 191,21 131
53. Kolářová Hana Black Riders P190 5 53 47 31 169,11 131
54. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 2 71 59 202,17 130
55. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 4 87 26 13 194,79 126
56. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 2 68 58 190,42 126
57. Mička Daniel STRIKE P190 3 62 45 19 183,42 126
58. Květenský Vítězslav STRIKE P190 9 46 40 40 170,26 126
59. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 69 55 195,92 124
60. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 2 85 34 186,92 119
61. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 3 62 31 25 177,86 118
62. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 2 60 57 196,42 117
63. Tětek Petr P190 5 55 30 30 170,09 115
64. Tětková Lenka P165 5 70 26 18 151,19 114
65. Bejdl René P165 5 47 34 32 174,00 113
66. Květoň Jiří BK Klíše P165 3 51 34 27 112
67. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 58 27 26 163,88 111
68. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 2 61 47 184,17 108
69. Kunc Oto P190 3 68 29 11 183,50 108
70. Schönová Jana Family S P190 5 62 25 21 161,44 108
71. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 5 47 33 27 168,62 107
72. Görg Martin StavSpol Praha 2 63 43 189,19 106
73. Wasserrab Oldřich Pitch a Ball P190 3 60 34 12 180,29 106
74. Stupka Jan KRPA P190 5 58 27 21 177,56 106
75. Typolt Pavel P190 4 54 29 23 177,38 106
76. Procházka Aleš BC Hluboká P190 3 38 37 31 170,06 106
77. Kotrla Ondřej P165 2 59 46 188,17 105
78. Straková Irena STRIKE P190 3 46 43 16 179,81 105
79. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 57 47 187,22 104
80. Hollman Petr P165 3 45 33 23 178,58 101
81. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 2 57 43 177,25 100
82. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 7 54 23 23 151,91 100
83. Breindlová Anna BK Klíše P190 3 38 32 29 164,72 99
84. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 5 39 38 22 152,80 99
85. Mrkvičková Lenka P190 5 39 33 26 162,50 98
86. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 3 66 22 9 158,43 97
87. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 52 22 22 183,52 96
88. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 2 51 44 177,50 95
89. Janovský Michal Black Riders 2 54 40 94
90. Nosek Richard Black Riders P190 2 56 37 176,67 93
91. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 4 42 28 21 158,33 91
92. Kabrhel Petr StavSpol Praha 2 49 39 192,07 88
93. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 54 34 187,08 88
94. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 64 24 163,93 88
95. Demuth Filip BC Most P190 3 40 38 8 172,83 86
96. Uhlířová Zuzana P190 1 85 170,83 85
97. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 83 203,17 83
98. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 2 42 41 181,75 83
99. Krňáková Šárka BK Klíše P190 3 45 22 16 158,67 83
100. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 3 41 32 10 152,00 83
101. Beneš Michal Bílé fitness BK P190 2 45 38 83
102. Synek Aleš STRIKE 1 82 205,11 82
103. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 81 212,13 81
104. Guič Boris Pitch a Ball P190 2 48 33 196,27 81
105. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 81 195,22 81
106. Charvát Hugo P165 2 50 31 182,00 81
107. Ledwoň Martin P190 3 29 28 22 174,22 79
108. Štícha Bohumil P165 3 42 21 15 165,70 78
109. Eliáš Petr P165 5 33 25 19 170,86 77
110. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 2 53 24 170,33 77
111. Váňa Martin Black Riders P190 2 40 37 77
112. Homola Lukáš BC Most 1 76 215,63 76
113. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 2 40 35 172,00 75
114. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 2 50 25 162,00 75
115. Michal Ondřej P190 1 73 182,56 73
116. Butal Jaroslav st. P190 5 37 24 12 181,35 73
117. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 6 29 23 21 163,55 73
118. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 72 180,83 72
119. Javůrek Pavel P165 4 37 29 6 180,50 72
120. Sýkorová Andrea P190 3 41 19 12 159,06 72
121. Kotrbatý Jiří P165 2 36 35 189,63 71
122. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 2 39 32 171,00 71
123. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 4 29 23 19 165,33 71
124. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 3 25 25 20 201,08 70
125. Rábek Erik P190 2 38 32 189,33 70
126. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 3 42 21 7 178,40 70
127. Ruml David P190 4 30 24 16 176,00 70
128. Klepáček Mašková Yvona P190 2 36 34 168,94 70
129. Gurgul Lukáš STRIKE P165 2 56 14 167,78 70
130. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 5 33 25 12 70
131. Klepáček Adolf P190 2 40 29 181,77 69
132. Kober Ivan P165 3 41 18 9 180,60 68
133. Hübst Vladimír BK Klíše P190 3 40 15 13 178,13 68
134. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 3 41 22 5 165,38 68
135. Včeliš Jaroslav P165 2 52 16 161,08 68
136. Lasovský Michal P165 2 34 33 189,33 67
137. Pospíšil Jan st. P190 2 43 24 186,38 67
138. Chytil Lukáš RAPI-TEC P190 2 37 30 177,00 67
139. Mrkvička Tomáš P165 4 29 19 19 174,67 67
140. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 41 19 7 168,67 67
141. Janeček Václav 2 45 22 67
142. Bejšovec Jaroslav P190 3 27 25 14 177,83 66
143. Seidl Michal P190 1 65 164,40 65
144. Petr Vrba P165 2 42 23 65
145. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 1 64 185,17 64
146. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 2 50 14 163,43 64
147. Pláničková Zdenka BK Klíše P190 2 43 21 154,00 64
148. Pospíšil Jan ml. P190 2 34 29 194,17 63
149. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 2 33 30 175,75 63
150. Bejšovcová Lenka P165 3 40 15 8 155,06 63
151. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 3 39 15 8 177,80 62
152. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 2 39 23 163,33 62
153. Chotěnovská Anna P165 3 30 23 8 150,07 61
154. Klimeš Josef P190 4 30 21 9 172,74 60
155. Kořínková Marie P165 2 43 17 167,75 60
156. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 2 42 17 200,24 59
157. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 5 33 16 10 145,00 59
158. Heligr Ondřej Strikeland Junior 1 59 59
159. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 28 17 13 177,57 58
160. Roth Jan P190 2 33 25 58
Szakos Oto 1 58 58
162. Beran Jiří st. Pitch a Ball P190 1 57 182,67 57
163. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 3 27 18 12 174,33 57
164. Zach Petr st. P190 4 23 18 16 174,13 57
165. Vokurka Jaroslav P165 3 34 18 5 160,60 57
166. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 56 173,83 56
167. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 29 26 190,00 55
168. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 36 19 186,71 55
169. Nováček Josef BC Hluboká P190 2 31 24 183,25 55
170. Lakomý Jan P190 2 37 18 172,25 55
171. Sovová Alena P190 5 19 19 17 171,12 55
172. Pour Oldřich P190 1 55 55
Dubinová Miluše KPKO Kladno P165 4 22 18 15 55
174. Chvojka Milan P165 2 44 10 172,88 54
175. Lang David Car Citon Olomouc 1 53 202,17 53
176. Sova Petr P190 2 38 15 183,13 53
177. Slavíková Kateřina Black Riders P190 3 26 15 12 177,29 53
178. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 4 21 17 15 172,67 53
179. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P165 2 27 26 163,50 53
180. Biskupová Martina P190 2 28 25 158,67 53
181. Ladžov Alexandr StavSpol Praha P165 2 42 11 157,00 53
182. Heligr Štěpán Strikeland Junior 1 53 53
183. Orálek Radek 2 36 16 178,75 52
184. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 39 13 161,17 52
185. Heligr Petr 1 52 52
186. Florík Petr P190 1 51 184,67 51
187. Brůčková Kateřina P165 4 31 13 7 156,25 51
188. Skůrová Jana Černý koně P190 2 41 9 50
Drexler Karel P190 1 50 50
Chrdle Michal P190 2 26 24 50
191. Nahodil Antonín 1 49 49
192. Kučírek František P190 4 17 16 15 147,58 48
193. Sklenář Jiří P190 1 48 48
Fejfárek Marek P165 2 28 20 48
Dubina Jiří KPKO Kladno P165 2 25 23 48
196. Čermák František BC Tábor P190 2 25 22 184,86 47
197. Vlček Josef P165 4 20 14 13 149,27 47
198. Černíková Michaela BC Most P165 5 32 8 7 140,06 47
199. Šteffek Milan st. 1 47 47
200. Uhlíř Jiří BC Tábor 1 46 226,63 46
201. Oliva Miroslav P190 1 46 183,58 46
202. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 2 34 12 46
Kordulík Václav ml. P165 1 46 46
Rybová Eva P165 2 23 23 46
205. Kalista Petr P165 1 45 189,00 45
206. Svačinová Ivana P190 2 39 6 178,38 45
207. Hájek Jiří P165 2 28 17 45
Kůsová Boleslava P190 1 45 45
Makovec Jaromír P190 2 33 12 45
210. Svoboda Michal 1. BKS cen. Děčín P165 2 24 20 170,89 44
211. Nováčková Iveta BC Budějce P190 2 22 22 164,38 44
212. Jakubík Tomáš Draci Brno P190 1 44 44
Balcar Zdeněk P190 2 35 9 44
Šimánek Ladislav BT Notaxo 1 44 44
215. Tvrzický Milan P190 2 35 8 186,00 43
216. Šafařík Luděk P190 1 43 176,17 43
217. Ulička Antonín P190 2 38 5 162,33 43
218. Hurych Lukáš BC Most 1 42 201,56 42
219. Germanová Lenka P190 2 29 13 159,83 42
220. Lacina Jaroslav P190 2 37 5 42
Rechtorik Libor Černý koně P190 1 42 42
222. Kvasnička Ondřej P165 3 19 15 7 165,14 41
223. Havelka Michal P190 2 27 14 41
224. Klečka Jiří P190 1 40 192,13 40
225. Převorová Monika P190 1 40 40
Kadlecová Jaroslava P165 2 34 6 40
Dvořáček David P165 2 25 15 40
228. Pecháček Vladimír P165 3 24 10 5 162,08 39
229. Hofman Petr P165 1 39 39
Zmatlík Václav P165 2 26 13 39
Vrba Petr P190 1 39 39
232. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 23 15 183,13 38
233. Prokopová Dagmar P165 2 28 10 146,17 38
234. Boháč Martin P165 2 30 8 38
Plechatý Antonín P165 1 38 38
Obrusník Lukáš P190 1 38 38
237. Barkman Radek P190 2 33 4 170,83 37
238. Zlesák Ivan BK Klíše P190 2 19 18 164,33 37
239. Homola Ladislav BC Most P190 2 24 13 162,00 37
240. Valo Karel P165 2 23 14 157,73 37
241. Vrňata David BC Tábor P165 2 37 155,40 37
242. Dutka Miroslav P165 2 29 8 37
Ozimý Stanislav P165 1 37 37
244. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 36 172,38 36
245. Malcová Gabriela P190 3 22 13 1 165,10 36
246. Prokop Zdeněk P165 1 36 154,67 36
247. Turek Karel P165 1 36 36
Heligrová Hana P190 1 36 36
249. Němec Petr P190 2 19 16 177,25 35
250. Štulc Jan SKBC Račice P165 1 35 173,75 35
251. Staněk Libor P165 3 27 5 3 159,11 35
252. Tejkl Martin P165 2 35 143,14 35
253. Šípek Karel Elephant B.T P190 1 35 35
Russ Martin P190 1 35 35
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 35 35
Seniura Richard P165 1 35 35
257. Burianová Eva RAPI-TEC P190 1 34 165,17 34
258. Borovec Jiří P165 3 13 11 10 34
259. Mračko Tomáš P190 2 24 9 169,90 33
260. Hron Pavel P165 3 23 6 4 156,38 33
261. Engelman Stanislav KRPA P165 4 17 10 6 150,83 33
262. Šmejkalová Ivana P165 2 31 2 126,50 33
263. Šteffková Monika P190 1 33 33
264. Barnet Milan P165 2 21 11 166,75 32
265. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 2 17 15 151,42 32
266. Schön Viktor st. Family S P165 5 16 9 7 149,75 32
267. Kafka Pavel Panda Team P165 2 24 8 32
Ivanciv Petr Black Riders 1 32 32
Drážný Ivo P190 1 32 32
Patrovičová Eva P165 1 32 32
Rechtoriková Eva P165 2 20 12 32
Skála Šimon P190 1 32 32
273. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 2 28 3 174,83 31
274. Chudoba Josef P190 2 22 9 173,73 31
275. Slípka Jaroslav P190 3 20 8 3 162,20 31
276. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 1 31 31
Babka Jan B-Club 7 P165 1 31 31
278. Staněk František P190 3 15 9 6 175,82 30
279. Pospíšilová Jitka P190 2 20 10 170,75 30
280. Grunda Aleš Haná BC P190 2 26 4 158,00 30
281. Jarovský Albert P190 1 30 30
Růžička Karel 1 30 30
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 30 30
284. Mazzaferro Edita P190 2 17 12 161,75 29
285. Sopková Irena P190 2 19 10 153,75 29
286. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 2 20 9 143,17 29
287. Loněk Daniel P165 1 29 29
288. Čížek Jozef SKBC Račice P190 1 28 178,00 28
289. Janovská Jana BBO Mourek team P190 1 28 28
Přibyl David P165 1 28 28
Bečvář Michal P190 1 28 28
292. Schůt Ladislav P190 2 24 3 169,93 27
293. Honsa Rostislav BC Budějce P165 2 20 7 158,25 27
294. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 27 147,17 27
295. Vondráková Kateřina P165 1 27 138,83 27
296. Kůs Otto P190 1 27 27
Šípková Jana Elephant B.T P165 2 22 5 27
Petrželová Veronika P190 1 27 27
Vrtiška Pavel P165 2 14 13 27
300. Selnekovič Jakub Tajfun 2 16 10 205,50 26
301. Frantová Milena P165 1 26 173,75 26
302. Černík Tomáš P165 1 26 165,33 26
303. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 26 156,83 26
304. Kouba Václav P190 1 26 26
Forman Jiří P190 1 26 26
Kafková Danica Panda Team P165 2 22 4 26
307. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 25 194,13 25
308. Suchý Václav P165 1 25 169,50 25
309. Trčková Gabriela 1. BKS cen. Děčín P190 1 25 165,11 25
310. Balcarová Zdeňka P190 2 14 11 25
Mrviš Dušan P165 1 25 25
312. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 24 215,86 24
313. Dobiášová Kateřina P190 1 24 183,17 24
314. Prokopová Ivana P165 1 24 168,11 24
315. Antalík Ivan P165 3 12 8 4 159,56 24
316. Korecký Pavel P165 3 19 3 2 152,50 24
317. Sovová Ivana P165 2 14 10 152,25 24
318. Krucký Vladimír PhoeniX KH 1 24 24
319. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 23 203,83 23
320. Štěpánek Miloslav MSCBL Děčín P190 1 23 171,56 23
321. Sova Petr ml. P165 2 18 5 166,25 23
322. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P165 1 23 154,83 23
323. Vondráčková Linda P190 2 13 10 154,43 23
324. Záhon Jozef Rudé koule 1 22 188,50 22
325. Márová Bára KPKO Kladno P165 3 12 5 5 155,67 22
326. Buchal Martin P165 1 22 22
Eckstein Petr P190 1 22 22
328. Múčka Martin P165 2 17 4 173,67 21
329. Heřmánek Jiří P165 1 21 165,75 21
330. Šípková Dagmar 1. BKS cen. Děčín P190 1 21 159,56 21
331. Čálková Marta P190 1 21 147,67 21
332. Culková Olga P165 2 16 5 133,00 21
333. Kadlec Lukáš P190 1 21 21
Platoš Antonín P190 1 21 21
Košata Václav P190 1 21 21
Šarišský Jakub P190 1 21 21
Kamarýt Tomáš P190 1 21 21
338. Kocmanová Jana P165 1 20 169,38 20
339. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 20 169,17 20
340. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 20 166,50 20
341. Chládková Hana Sypka Blansko P190 1 20 165,83 20
342. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 20 160,71 20
343. Spilková Helena P165 2 16 4 146,50 20
344. Ambrož Jan Tajfun P190 1 20 20
Kaprálek Petr P165 1 20 20
Roučka Lukáš P165 1 20 20
347. Holá Barbora P165 1 19 156,56 19
348. Kaňka Jan P165 2 17 2 148,20 19
349. Polák Václav Cowlers P190 1 19 19
Roušarová Kateřina P165 1 19 19
Mervová Jarmila P165 1 19 19
352. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 10 8 201,33 18
353. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 1 18 178,63 18
354. Janočková Kristýna P190 1 18 174,29 18
355. Spilka František BC Tábor P165 2 13 5 164,33 18
356. Štafa Pavel P165 2 18 159,58 18
357. Rejč Libor BC Most P190 1 18 154,83 18
358. Souček Roman STRIKE P165 1 18 18
Kumšta David PhoeniX KH P165 1 18 18
Bulová Eliška P165 1 18 18
Kučera Martin Chmelnice P165 1 18 18
Kovařík Dušan UBT Kyje P190 1 18 18
363. Brabec Petr Cowlers P190 2 11 6 184,83 17
364. Jelínek Petr st. P190 1 17 175,38 17
365. Vácha Jiří P190 1 17 167,50 17
366. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 10 7 165,17 17
367. Fidra Jan P165 3 13 2 2 147,20 17
368. Kukačka Martin P165 2 10 7 17
Kofroň David Černý koně P165 1 17 17
Burda Daniel P165 1 17 17
Kučera Martin P165 1 17 17
Zajíček Pavel P190 1 17 17
Mottl Karel P165 2 10 7 17
Dvořák Luděk P165 1 17 17
375. Machálek Vladimír P190 1 16 183,57 16
376. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 16 181,89 16
377. Pácha Radek P190 1 16 173,44 16
378. Mištera Karel P190 1 16 148,33 16
379. Schmiedl Horst P165 1 16 16
Jemelík Jiří KPKO Kladno P190 1 16 16
Drážný Michal P190 1 16 16
382. Baborský Milan P165 1 15 174,56 15
383. Šlajs Vlastimil P190 2 13 2 168,25 15
384. Drahokoupil Jiří P165 2 11 4 161,25 15
385. Švácha Jan KRPA P165 3 6 6 3 142,42 15
386. Culek Jiří P165 2 14 1 134,33 15
387. Chrámecký Tomáš P165 1 15 15
Roučková Denisa P165 1 15 15
Nová Leona P165 1 15 15
Puršl Jiří P165 1 15 15
391. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 14 180,11 14
392. Čikeš Milan P165 1 14 175,25 14
393. Hejlová Soňa P165 1 14 161,17 14
394. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 14 159,17 14
395. Štajnerová Martina 1. BKS cen. Děčín P190 1 14 154,89 14
396. Dvořák Luděk ml. P165 2 11 3 14
Nádvorník Pavel P165 1 14 14
Horáček Petr P165 1 14 14
Šmehlík Milan P165 1 14 14
Manhart Petr Tajfun P190 1 14 14
Slováček Pavel P165 1 14 14
Nečas František Semtamstrike P190 1 14 14
403. Pouzar Rudolf P165 1 13 173,11 13
404. Pilař Vít P165 1 13 168,33 13
405. Bejčková Milena P165 1 13 162,50 13
406. Hajná Daniela P190 1 13 13
Navrátilová Karolína P165 2 8 5 13
Heřman Pavel P165 1 13 13
Kameníková Mária Henry Gril P190 1 13 13
Vítek Miroslav P165 1 13 13
411. Starý Pavel Dragouni P165 1 12 167,75 12
412. Furik Ludvík P190 1 12 165,89 12
413. Vrána Vlastimil P190 1 12 164,17 12
414. Kolman Lukáš P165 2 9 3 163,33 12
415. Dziurová Michaela P165 1 12 147,17 12
416. Novotná Kateřina P165 1 12 146,78 12
417. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 1 12 137,00 12
418. Holubička Jiří P165 1 12 12
Žebro Martin P165 1 12 12
Paclík Vladimír P190 1 12 12
421. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 1 11 173,44 11
422. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 11 165,67 11
423. Frantík Jiří P190 1 11 164,11 11
424. Simonová Helena P190 1 11 163,83 11
425. Chaloupková Alena P165 1 11 162,33 11
426. Koumar Miroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 11 159,33 11
427. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 11 144,83 11
428. Korecký Michal P165 3 6 4 1 134,00 11
429. Musil Matěj P165 1 11 11
Krupa Jozef STRIKE P190 1 11 11
Procházka Zbyněk Matrixx Praha P190 1 11 11
Jireš Martin P165 1 11 11
Kolář Milan P165 1 11 11
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 11 11
Paclík Radomil P165 1 11 11
436. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 10 143,33 10
437. Fuchsa Vlastimil P165 2 6 4 141,40 10
438. Šmídek Jiří P165 1 10 136,33 10
439. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 10 130,83 10
440. Řezníček Jan P165 1 10 10
Knap Miroslav P165 1 10 10
Pindiaková Zdeňka P165 1 10 10
Strachota Jan P165 1 10 10
Cvrková Jana P165 1 10 10
445. Müller Miroslav MSCBL Děčín P165 1 9 171,50 9
446. Marek Luboš P190 1 9 169,67 9
447. Sejkora Miroslav P165 2 5 4 168,50 9
448. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 9 153,50 9
449. Nejezchleba Daniel P165 1 9 126,75 9
450. Pokorný Ondřej KRPA P165 1 9 9
Kunt Luboš st. P165 1 9 9
Chlouba Ondřej P165 2 8 1 9
Prekop Michal P190 1 9 9
Nahodilová Iveta P165 1 9 9
Strnadová Kateřina P165 1 9 9
Škůrek Zdeněk P165 1 9 9
Trojan Josef P165 1 9 9
Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 6 3 9
459. Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P190 1 8 177,50 8
460. Kopřiva Milan P190 1 8 171,75 8
461. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P165 1 8 163,89 8
462. Hejl František KPKO Kladno P190 1 8 159,67 8
463. Brokeš František ml. ABB Vidlatá Seč P165 1 8 152,67 8
464. Kušej Pavel P165 1 8 147,50 8
465. Červinka Tomáš P165 1 8 125,00 8
466. Havlík Jiří ml. P165 1 8 122,50 8
467. Vlha Jozef P165 1 8 8
Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 1 8 8
James Steven P165 1 8 8
Struha Milan P165 1 8 8
471. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 7 147,80 7
472. Kadlec Miroslav P165 2 5 2 145,50 7
473. Žák Jan P165 2 4 3 142,70 7
474. Klaban Miroslav P165 1 7 140,17 7
475. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 7 135,33 7
476. Banko Jan P165 1 7 7
Tomšík David P190 1 7 7
Šenigl Jaroslav P190 1 7 7
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 7 7
Filip Josef st. P190 1 7 7
Bula Martin P165 1 7 7
Serbusová Marcela P165 1 7 7
483. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 6 168,00 6
Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 6 168,00 6
485. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 6 165,67 6
486. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 6 152,00 6
487. Zeman Martin SČ P165 1 6 149,33 6
488. Brabencová Lucie P165 1 6 147,25 6
489. Mottl Jan P165 2 4 2 6
Holínková Naďa P165 1 6 6
Vlastníková Helena 1. BKS cen. Děčín P165 1 6 6
Závitkovská Jana P165 1 6 6
493. Kužílek Jiří P190 1 5 169,33 5
494. Dvořák Tomáš P165 1 5 163,67 5
495. Vokurka Jiří BC Budějce P190 1 5 163,40 5
496. Javůrek Jiří P190 1 5 160,80 5
497. Machálková Zorka P165 1 5 151,00 5
498. Harvánek Petr P165 1 5 145,00 5
499. Míka Miroslav P165 1 5 124,25 5
500. Schelle Harald Maxbowling P165 2 4 1 122,17 5
501. Bukovický Michal st. P165 1 5 5
Fiala Michal P165 1 5 5
Žáčková Olga P165 1 5 5
Hrabě Jan P165 1 5 5
505. Červinka Ladislav KPKO Kladno P165 1 4 152,83 4
506. Štefl Radek P165 1 4 133,00 4
507. Pitauer Pavel BSR Poděbrady P165 1 4 132,17 4
508. Fuchsová Jana P165 2 3 1 131,20 4
509. Vohryzková Dáša 1. PSKN Praha P165 1 4 130,50 4
510. Kubr Tomáš P165 1 4 122,50 4
511. Martinovský Jakub P165 1 4 4
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 4 4
Míková Kateřina P165 1 4 4
Waldhauserová Jana P165 1 4 4
Král Jiří P165 1 4 4
Lysý Ondřej KRPA P165 1 4 4
517. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 3 167,50 3
518. Plašil Tomáš P165 1 3 150,83 3
519. Šafařík Jakub P190 1 3 146,67 3
520. Bedleková Lenka 1. BK Kings HK P165 1 3 138,50 3
521. Černák Jan P165 1 3 127,83 3
522. Benešová Radka P165 1 3 3
Krummerová Jana P165 1 3 3
Holinková Naďa P165 1 3 3
Kracík Miroslav P190 1 3 3
Košata Ondřej P165 1 3 3
Vaníčková Kristýna P165 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
Váňová Štěpánka P165 2 2 1 3
Nekola Petr P165 1 3 3
531. Vávra Miloš P190 1 2 155,20 2
532. Holubec Otakar P165 1 2 153,00 2
533. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 2 152,00 2
534. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 2 148,50 2
535. Vránová Irena P190 1 2 145,00 2
536. Bora František P165 1 2 135,33 2
537. Krňáková Věra P165 1 2 108,33 2
538. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 1 2 2
Preisner Jan P165 1 2 2
Bukovický Michal P165 1 2 2
Kostka Martin P190 1 2 2
Fulínová Ilona P165 1 2 2
Davídek Přemysl Best Bowling P190 1 2 2
544. Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 1 166,40 1
545. Adamec Petr Senioři SBL P190 1 1 165,75 1
546. Čermák Jan P165 1 1 156,20 1
547. Horník Gustav P190 1 1 149,25 1
548. Nechvátal Stanislav P165 1 1 147,75 1
549. Novák Jiří st. BK Klíše P190 1 1 147,50 1
550. Míka Adam P165 1 1 121,50 1
551. Eliáš Petr P165 1 1 120,00 1
552. Svák David P165 1 1 118,17 1
553. Vondráková Miroslava P165 1 1 112,75 1
554. Jelínková Martina P165 1 1 1
Bukovická Klára P165 1 1 1
Kovaříková Helena P165 1 1 1
Dvořáček David P190 1 1 1
Rams František P165 1 1 1
Tichý Antonín P165 1 1 1
Hulešová Veronika P165 1 1 1
Honsa Erik P165 1 1 1
562. Teame Christian STRIKE P165 1 0 103,83 0

Krátké zprávy

20.07.2018 v 08:32

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj PRESTIGE.

30.06.2018 v 14:04

Na mistrovství Evropy seniorů 2018 získala dvojice Lébrová - Nováková bronzovou medaili. Gratulujeme!

30.06.2018 v 14:04

Na mistrovství Evropy seniorů 2018 získala dvojice Hanusíková - Hanušová zlatou medaili. Gratulujeme!

30.06.2018 v 09:25

Na mistrovství Evropy seniorů 2018 získala trojice Uhlíř-Drábek-Hindrák stříbrnou medaili. Gratulujeme!

Galerie

Lorenc Jaroslav ml.
expert King Pins
Lorenc Jaroslav ml.

Lorenc Jaroslav ml.

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 2017-2018
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 2017-2018, kat. P190
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
Nejlepší hráčka Prestige 2018-2019
Stupka Jan
KRPA
Stupka Jan

Stupka Jan

KRPA
Nejlepší hráč Prestige 2017-2018, kat. P165