Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

listop22

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 5 71 64 46 196,91 181
2. Závladská Svatava BK Klíše P190 5 72 60 34 186,27 166
3. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 4 58 54 47 185,32 159
4. Rác Václav Bombers P190 4 65 51 41 203,03 157
5. Švec Ladislav BT Notaxo 6 61 51 44 202,46 156
6. Kolář Jan st. Black Riders 6 66 49 37 200,25 152
7. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 5 70 43 34 188,85 147
8. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 3 60 50 35 208,07 145
9. Rain David BT Notaxo 5 63 45 37 199,10 145
10. Nejezchleba Stanislav P190 5 67 42 36 189,93 145
11. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 4 62 47 34 172,13 143
12. Černík Vojtěch BC Most P190 4 56 49 35 186,14 140
13. Homola Lukáš BC Most 2 77 61 219,72 138
14. Tětek Petr P190 4 54 44 37 180,72 135
15. Černíková Karolína BK Klíše P190 4 59 43 31 177,31 133
16. Nosek Richard Black Riders P190 3 52 42 37 182,48 131
17. Květenský Vítězslav STRIKE P190 7 51 44 36 176,17 131
18. Petáková Anna Rabbits Praha 2 68 60 190,56 128
19. Chudoba Josef P190 3 50 48 30 184,76 128
20. Čížek Daniel Bombers P190 4 47 39 38 187,54 124
21. Beštová Kateřina expert King Pins 2 76 45 188,85 121
22. Krňák Pavel BK Klíše 3 69 35 17 188,37 121
23. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 3 57 33 31 185,47 121
24. Kassas Abdul BK Klíše P165 5 53 52 15 183,14 120
25. Stupka Jan P190 5 44 42 33 176,42 119
26. Kolářová Hana Black Riders P190 5 57 32 26 169,98 115
27. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 50 33 29 188,24 112
28. Nahodil Antonín 2 61 50 217,44 111
29. Heligr Petr 2 59 52 210,00 111
30. Janovský Michal Black Riders 2 58 52 209,93 110
31. Horáček Petr Tajfun P165 5 45 37 28 174,60 110
32. Lorenc Jaroslav ml. expert King Pins 2 66 43 227,42 109
33. Matějka Antonín P190 3 48 31 30 109
34. Synek Aleš Red Devils 2 75 33 200,06 108
35. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 2 74 34 198,50 108
36. Liebichová Ingrid Tajfun P190 4 55 31 21 171,71 107
37. Hübst Vladimír BK Klíše P190 3 43 43 20 171,61 106
38. Ruml David P190 4 46 33 26 176,69 105
39. Bočan Josef SBL Lucerna P190 3 40 36 28 208,20 104
40. Heligr Štěpán Strikeland Junior 2 53 51 206,11 104
41. Mička Daniel STRIKE P190 2 65 39 195,40 104
42. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 4 45 35 24 180,28 104
43. Heligr Ondřej Strikeland Junior 2 54 49 222,22 103
44. Krňáková Šárka BK Klíše P190 3 64 27 11 168,07 102
45. Colon Josef P190 5 47 28 27 102
46. Horňák Vladimír Maxbowling P190 4 48 38 14 170,19 100
47. Šteffek Milan st. 2 56 40 203,00 96
48. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 3 53 33 10 170,50 96
49. Sýkorová Andrea P190 2 48 48 169,53 96
50. Malec Jaromír BT Notaxo P190 3 42 29 24 200,38 95
51. Jirsa Miloš P190 4 40 29 25 166,08 94
52. Havelka Michal P190 3 37 29 28 94
53. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 3 46 40 7 179,44 93
54. Egert Jiří Rabbits Praha P190 4 53 32 8 169,89 93
55. Květoň Jiří BK Klíše P165 5 35 29 28 171,47 92
56. Germanová Lenka P190 3 36 31 23 172,48 90
57. Chvojka Milan P165 3 41 41 6 181,25 88
58. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 6 47 23 18 165,00 88
59. Kubík František P165 2 51 36 196,56 87
60. Janeček Václav 2 43 43 86
61. Slezák Luboš STRIKE P190 4 31 28 26 175,59 85
62. Vokurka Jaroslav P165 4 33 30 21 173,41 84
63. Klimeš Josef P190 3 35 24 24 177,41 83
64. Breindlová Anna BK Klíše P190 3 33 33 15 167,38 81
65. Kabrhel Petr StavSpol Praha 2 44 36 196,89 80
66. Szakos Oto 2 41 39 195,43 80
67. Hřebík Lumír STRIKE P165 2 52 28 189,73 80
68. Ivanciv Petr Black Riders 3 40 21 19 180,63 80
69. Butal Jaroslav st. P190 4 31 25 24 176,68 80
70. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 5 37 22 21 166,48 80
71. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 32 25 19 171,38 76
72. Kordulík Václav st. P165 2 55 21 166,85 76
73. Sovová Alena P190 6 35 24 16 165,91 75
74. Stanková Petra Xbowling Team 1 73 209,44 73
75. Bejšovec Jaroslav P190 6 29 24 20 170,92 73
76. Klepáček Adolf P190 2 42 29 187,50 71
77. Čermák Pavel expert King Pins 2 42 28 221,30 70
78. Eliáš Petr P165 4 39 16 14 167,20 69
79. Šípková Jana Elephant B.T P165 4 32 23 14 158,07 69
80. Bejšovcová Lenka P165 6 26 26 17 155,06 69
81. Janiga Oldřich P190 2 37 32 69
82. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 2 57 11 169,80 68
83. Vojtěchová Markéta Xbowling Žižkov P190 2 47 21 163,83 68
84. Malcová Gabriela P190 4 26 23 18 170,33 67
85. Váňa Martin Black Riders P190 2 45 22 67
86. Wasserrab Oldřich Pitch a Ball P190 3 38 15 13 174,62 66
87. Kordulík Václav ml. P165 2 37 29 161,60 66
88. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 3 25 21 19 178,92 65
89. Chotěnovská Anna P165 4 24 21 19 146,00 64
90. Jelínek Lukáš Rabbits Praha P190 1 63 206,67 63
91. Homola Ladislav BC Most P190 2 34 29 176,50 63
92. Forman Jiří P190 2 32 31 172,64 63
93. Chytil Lukáš Bowland Olomouc P190 1 62 200,33 62
94. Demuth Filip BC Most P190 2 56 6 170,17 62
95. Prokop Zdeněk P165 1 62 164,00 62
96. Plas Michal KRPA P190 2 46 16 162,50 62
97. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 2 49 12 158,33 61
98. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 27 18 15 185,56 60
99. Mrkvičková Lenka P190 4 28 17 15 153,60 60
100. Erben Roman Xbowling Team 1 59 197,83 59
101. Procházka Aleš P190 2 30 29 183,63 59
102. Šmejkalová Ivana P165 3 27 25 7 140,31 59
103. Doubrava Jan P190 2 38 21 59
104. Beran Jiří st. Pitch a Ball P190 1 58 195,00 58
105. Valo Karel P165 2 39 19 171,47 58
106. Prokopová Dagmar P165 2 49 9 153,26 58
107. Javůrek Pavel P165 4 26 25 6 167,40 57
108. Košatová Renáta P190 3 27 15 15 164,69 57
109. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 8 23 18 16 153,79 57
110. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 2 33 24 57
111. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 34 14 8 170,19 56
112. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 55 182,67 55
113. Černíková Michaela BC Most P165 4 32 15 8 144,24 55
114. Zmatlík Václav P165 2 39 16 55
115. Grunda Aleš Haná BC P190 1 54 190,33 54
116. Orálek Radek 2 28 26 177,83 54
117. Schönová Jana Family S P190 3 27 15 12 162,67 54
118. Nováček Josef BC Hluboká P190 2 28 25 188,60 53
119. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 40 13 187,69 53
120. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 27 25 178,00 52
121. Bula Martin P165 2 44 8 157,86 52
122. Tětková Lenka P165 4 20 16 16 153,03 52
123. Janovská Jana BBO Mourek team P190 2 29 22 182,75 51
124. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 50 188,00 50
125. Straková Irena STRIKE P190 2 27 23 176,08 50
126. Kohoutková Magda P165 1 50 50
Kouba Václav P190 2 35 15 50
128. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 3 24 16 9 180,00 49
129. Barkman Radek P190 3 25 14 10 168,27 49
130. Vopička Karel STRIKE P190 2 28 21 166,50 49
131. Vrba Petr P190 2 31 18 49
Petr Vrba P165 1 49 49
Roth Jan P190 2 34 15 49
134. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 48 201,50 48
135. Guič Boris Pitch a Ball P190 2 31 17 187,42 48
136. Ledwoň Martin P190 2 26 22 169,44 48
137. Klepáček Mašková Yvona P190 2 28 20 165,81 48
138. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 29 19 164,64 48
139. Sopková Irena P190 2 36 12 157,92 48
140. Dvořáček David P165 2 29 19 48
141. Florík Petr P190 2 36 11 176,70 47
142. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 3 20 18 9 47
143. Kaňka Jan P165 3 27 14 5 186,72 46
144. Pospíšilová Veronika Rigor Mortis P165 1 46 177,25 46
145. Černý Pavel Mandragora P165 1 46 175,86 46
146. Sklenář Jiří P190 1 46 46
Dubinová Miluše KPKO Kladno P165 3 24 17 5 46
148. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 45 203,50 45
149. Skůrová Jana Černý koně P190 2 24 21 185,25 45
150. Spilka František BC Tábor P165 2 25 20 175,25 45
151. Rejč Libor BC Most P190 2 28 17 169,00 45
152. Štefánik Zdeno P165 1 45 45
153. Čermák František BC Tábor P190 2 23 21 192,75 44
154. Zlesák Ivan BK Klíše P190 2 39 5 159,33 44
155. Fisek Roman P190 1 44 44
156. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 3 15 14 14 156,10 43
157. Fink Zdeněk P165 2 24 19 43
158. Mrkvička Tomáš P165 3 17 13 12 173,25 42
159. Balcarová Zdeňka P190 2 22 20 173,00 42
160. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 2 23 19 166,40 42
161. Drexler Karel P190 1 42 42
162. Lakomý Jan P190 1 41 179,33 41
163. Richter Pavel P165 1 41 176,82 41
164. Štícha Bohumil P165 3 20 12 9 157,38 41
165. Márová Bára KPKO Kladno P165 3 27 12 2 155,50 41
166. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 41 41
Jakubík Tomáš Draci Brno P190 2 30 11 41
168. Kober Ivan P165 2 21 19 194,33 40
169. Nevyjel Jiří P190 1 40 180,89 40
170. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 14 14 12 179,43 40
171. Ulička Antonín P190 1 40 177,67 40
172. Novák Antonín 1. BKS cen. Děčín P190 2 22 18 173,57 40
173. Spilková Helena P165 2 22 18 162,13 40
174. Kafková Danica Panda Team P165 2 25 15 40
175. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 2 20 19 202,67 39
176. Hindrák Jiří 2 29 10 185,57 39
177. Korynta Jan Family S P190 3 19 16 4 151,00 39
178. Russ Martin P190 1 39 39
179. Včeliš Michal Xbowling Team 1 38 206,50 38
180. Schön Viktor st. Family S P165 3 21 11 6 175,50 38
181. Borovec Jiří P165 4 30 5 3 174,88 38
182. Pecháček Vladimír P165 1 38 174,86 38
183. Honsa Rostislav BC Budějce P165 1 38 168,23 38
184. Trojan Josef P165 1 38 38
185. Liebich Tomáš Rabbits Praha P165 2 28 9 166,25 37
186. Fiala Michal P165 2 32 5 158,00 37
187. Uhlíř Jiří BC Tábor 1 36 201,11 36
188. Kafka Pavel Panda Team P165 2 19 17 36
Buchal Martin P165 1 36 36
190. Balcar Zdeněk P190 2 26 9 163,75 35
191. Kubík František ml. P165 2 19 16 161,25 35
192. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 2 22 13 153,95 35
193. Vlček Josef P165 3 30 4 1 152,21 35
194. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 3 19 11 5 148,40 35
195. Puršl Jiří P165 1 35 35
196. Rábek Erik P190 1 34 194,13 34
197. Kocůr Jaroslav P165 2 18 16 166,75 34
198. Kučírek František P190 2 24 10 154,55 34
199. Drážný Michal P190 2 22 12 34
Chrdle Michal P190 1 34 34
Převorová Monika P190 1 34 34
202. Lasovský Michal P165 1 33 192,50 33
203. Slavíková Kateřina Black Riders P190 2 26 7 168,50 33
204. Dutka Miroslav P165 2 19 14 167,33 33
205. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 20 13 164,50 33
206. Pospíšil Jan ml. P190 1 32 192,13 32
207. Typolt Pavel P190 2 22 10 185,00 32
208. Brůčková Kateřina P165 3 16 13 3 154,57 32
209. Mrviš Dušan P165 2 17 15 154,25 32
210. Nový Stanislav Cowlers P165 1 32 32
Volek Pavel P190 1 32 32
212. Korecký Pavel P165 2 23 8 170,63 31
213. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 24 7 153,80 31
214. Lacina Jaroslav P190 2 23 8 31
Přibyl David P165 1 31 31
Plechatý Antonín P165 1 31 31
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 23 5 3 31
218. Kunc Oto P190 2 22 8 159,25 30
219. Vrtiška Pavel P165 2 26 4 30
Nečas František Semtamstrike P190 1 30 30
Drážný Ivo P190 1 30 30
Lexová Sophie 1 30 30
223. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 29 182,42 29
224. Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 29 29
225. Koumar Miroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 28 188,25 28
226. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 1 28 172,50 28
227. Platoš Michal P190 1 28 28
228. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 1 27 188,83 27
229. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 1 27 187,88 27
230. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 2 20 7 178,75 27
231. Jelínek Petr st. P190 1 27 174,20 27
232. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 19 8 159,63 27
233. Slípka Jaroslav P190 2 23 4 158,25 27
234. Hájek Jiří P165 1 27 27
Heřman Pavel P165 1 27 27
Jarovský Albert P190 1 27 27
Schneider Martin P165 1 27 27
Liebich František Halloween P190 2 16 11 27
239. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 1 26 198,67 26
240. Bárta Jaroslav P190 1 26 172,00 26
241. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 2 25 1 149,67 26
242. Petrželová Veronika P190 1 26 26
Zajíček Pavel P190 1 26 26
Kloták David P165 2 16 10 26
Doubravová Květa P190 1 26 26
Trča Pavel BC Hluboká P190 1 26 26
247. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 25 190,38 25
248. Sotolář Zdeněk BK Klíše P190 1 25 179,56 25
249. Vávra Miloš P190 2 21 4 176,85 25
250. Jemelík Jiří KPKO Kladno P190 2 21 4 162,33 25
251. Kubelka Petr P165 2 13 12 154,00 25
252. Šmehlík Milan P165 1 25 25
Váňová Štěpánka P165 2 18 7 25
Krucký Vladimír PhoeniX KH 1 25 25
255. Klečka Jiří P190 1 24 176,67 24
256. Heligrová Hana P190 1 24 167,25 24
257. Uhlířová Zuzana P190 1 24 159,17 24
258. Dvořák Luděk ml. P165 2 15 9 24
259. Mucha Robin LB Pardubice P190 1 23 196,33 23
260. Beran Jiří ml. Pitch a Ball 1 23 167,00 23
261. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 16 7 159,17 23
262. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 2 20 3 156,77 23
263. Völfelová Marta P190 1 23 23
Vokurka Jiří BC Budějce P190 1 23 23
Šteffková Monika P190 1 23 23
266. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 1 22 192,00 22
267. Černá Marta Mandragora P165 1 22 166,25 22
268. Biskupová Martina P190 1 22 158,60 22
269. Blažková Nikola P165 2 20 2 139,67 22
270. Oulický David P165 1 22 22
Rybová Eva P165 2 18 4 22
Kadlecová Jaroslava P165 2 16 6 22
Toman Pavel P165 1 22 22
Hojková Irena P190 1 22 22
Lebeda Pavel P165 1 22 22
276. Štafa Pavel P165 2 13 8 161,25 21
277. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 21 160,75 21
278. Bejčková Milena P165 1 21 160,00 21
279. Sovová Ivana P165 1 21 157,33 21
280. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 2 19 2 148,42 21
281. Fejfárek Marek P165 2 20 1 21
Dubina Jiří KPKO Kladno P165 3 14 5 2 21
Šimek Radek P165 1 21 21
284. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 20 174,88 20
285. Marcinov Tomáš P165 1 20 173,33 20
286. Kvasnička Pavel P165 1 20 171,00 20
287. Brabencová Lucie P165 1 20 157,29 20
288. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 2 17 3 147,83 20
289. Bulová Eliška P165 2 10 10 131,00 20
290. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 20 20
Holoubek Miroslav P190 1 20 20
292. Heřmánek Jiří P165 1 19 174,00 19
293. Kvasnička Ondřej P165 3 10 7 2 146,83 19
294. Kadlec Lukáš P190 1 19 19
Skála Šimon P190 1 19 19
Toman Michal P165 2 13 6 19
Kovařík Dušan UBT Kyje P190 1 19 19
298. Vaněček Jindřich P165 1 18 173,25 18
299. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 18 163,83 18
300. Sailerová Dita BK Klíše P190 1 18 157,58 18
301. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 18 156,63 18
302. Krupa Jozef STRIKE P190 1 18 18
Javorský Luboš Kůrovci Šumava P165 1 18 18
Roušarová Kateřina P165 1 18 18
Mervová Jarmila P165 1 18 18
Kracík Miroslav P190 1 18 18
307. Ambrož Jan Tajfun P190 1 17 187,67 17
308. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 17 176,38 17
309. Pospíšil Jan st. P190 1 17 171,25 17
310. Konečná Marie Senioři SBL P165 1 17 170,63 17
311. Vindeman Petr P165 1 17 165,17 17
312. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 2 11 6 164,36 17
313. Bejdl René P165 2 13 4 153,30 17
314. Vítková Ilona P165 1 17 142,78 17
315. Harvánek Petr P165 1 17 138,50 17
316. Pouzar Rudolf P165 1 17 17
Balog Atila Bobánci P190 1 17 17
Chaloupková Alena P165 1 17 17
Burda Daniel P165 1 17 17
Merva Vladimír Semtamstrike P190 1 17 17
Makovec Jaromír P190 2 9 8 17
322. Kuchta Pavel Bowlingzone Pardubice P190 1 16 174,50 16
323. Svačinová Ivana P190 1 16 168,25 16
324. Staněk František P190 2 13 3 166,36 16
325. Hron Martin Chmelnice P165 1 16 166,17 16
326. Štajnerová Martina 1. BKS cen. Děčín P190 1 16 156,22 16
327. Barnet Milan P165 2 11 5 154,21 16
328. Zach Petr st. P190 2 11 5 150,33 16
329. Culková Olga P165 2 9 7 143,70 16
330. Culek Jiří P165 2 15 1 143,50 16
331. Bukovický Michal st. P165 2 9 7 114,00 16
332. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 9 7 16
Mottl Jan P165 2 10 6 16
Kaprálek Petr P165 1 16 16
335. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 15 183,13 15
336. Ondráček Rostislav 1 15 179,83 15
337. Šlajs Vlastimil P190 1 15 167,75 15
338. Novotná Kateřina P165 1 15 161,00 15
339. Marková Denisa P165 1 15 15
Nevím Václav Bobánci P165 1 15 15
341. Barvínek Jan Tacl Letohrad P190 1 14 177,83 14
342. Malcová Kateřina P190 1 14 174,67 14
343. Valkovič Miroslav P165 1 14 168,38 14
344. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 14 166,50 14
345. Fidra Jan P165 1 14 156,13 14
346. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 14 152,67 14
347. Korecký Michal P165 2 11 3 141,50 14
348. Žák Jan P165 2 10 4 141,33 14
349. Nahodilová Iveta P165 2 8 6 110,00 14
350. Kovaříková Helena P165 1 14 14
Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 14 14
Mazzaferro Edita P190 1 14 14
Ozimý Stanislav P165 1 14 14
Mračko Tomáš P190 1 14 14
355. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 1 13 167,50 13
356. Pospíšilová Jitka P190 1 13 165,25 13
357. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 13 157,33 13
358. Antalík Ivan P165 2 10 3 152,25 13
359. Krňáková Věra P165 1 13 131,00 13
360. Novotná Jana UBT Kladno P165 1 13 13
Pavelka Petr P165 1 13 13
Bárta Ladislav P190 1 13 13
Chrámecký Tomáš P165 1 13 13
Campr Milan P165 1 13 13
365. Zelený Miroslav 1. BKS cen. Děčín P190 1 12 178,89 12
366. Schůt Ladislav P190 1 12 178,67 12
367. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 12 176,50 12
368. Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P190 1 12 172,33 12
369. Sova Petr P190 1 12 169,63 12
370. Vondráčková Linda P190 1 12 168,50 12
371. Havlíček Zdeněk st. Senioři SBL P190 2 7 5 165,58 12
372. Hron Pavel P165 2 9 3 160,75 12
373. Míková Kateřina P165 2 10 2 148,25 12
374. Mottl Karel P165 1 12 12
Chrámecká Alexandra P165 1 12 12
Halama Miroslav P165 1 12 12
377. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 1 11 179,33 11
378. Šípek Karel Elephant B.T P190 1 11 170,25 11
379. Dostál Ladislav P165 1 11 169,83 11
380. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 11 162,75 11
381. Staněk Libor P165 2 7 4 161,25 11
382. Múčka Martin P165 1 11 159,83 11
383. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 11 157,38 11
384. Bukovický Michal P165 2 7 4 81,50 11
385. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 11 11
Froněk Martin Eagle Kladno P165 1 11 11
Kořínková Marie P165 1 11 11
Ďurnek Milan P165 1 11 11
389. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 1 10 167,33 10
390. Konečný Jiří P165 1 10 160,75 10
391. Strachota Jan P165 1 10 159,00 10
392. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 10 130,33 10
393. Patrovičová Eva P165 1 10 10
Zita Jan P190 1 10 10
Šarišský Jakub P190 1 10 10
396. Kužílek Jiří P190 1 9 165,67 9
397. Simonová Helena P190 1 9 162,50 9
398. Janočková Kristýna P190 1 9 158,25 9
399. Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 1 9 151,25 9
Včeliš Jaroslav P165 1 9 151,25 9
401. Brát Luboš P165 1 9 150,83 9
402. Kadlec Miroslav P165 2 7 2 148,25 9
403. Šedivá Květa P165 1 9 9
Moureček Miroslav P165 1 9 9
Hrabě Jakub P165 1 9 9
Hajná Daniela P190 1 9 9
Kučera Martin P165 1 9 9
408. Míka Adam P165 1 8 166,50 8
409. Klapal Miroslav P165 1 8 161,33 8
410. Jiras František P165 1 8 160,33 8
411. Prokopová Ivana P165 1 8 156,67 8
412. Mužík Jaroslav P190 1 8 156,17 8
413. Kučera Tomáš SBK Náchod P165 1 8 153,67 8
414. Kvasničková Daniela P165 1 8 153,25 8
415. Rechtoriková Eva P165 2 6 2 137,75 8
416. Frantík Jiří P190 1 8 8
Nová Leona P165 1 8 8
Lehký Lukáš P165 1 8 8
Vodička Jiří P165 2 7 1 8
Turek Karel P165 1 8 8
421. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 7 175,00 7
422. Sejkora Miroslav P165 1 7 161,20 7
423. Šilarová Kateřina Oušťáci z Radavy P165 1 7 134,80 7
424. Vacek Tomáš P165 1 7 7
Huja Martin P165 1 7 7
Tichý Antonín P165 1 7 7
427. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 1 6 173,83 6
428. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 6 165,50 6
429. Nechvátal Stanislav P165 1 6 164,50 6
430. Němec Petr P190 1 6 154,75 6
431. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 1 6 150,25 6
432. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 6 149,50 6
433. Eliáš Petr P165 1 6 141,20 6
434. Kocmanová Jana P165 1 6 139,00 6
435. Vaníčková Kristýna P165 1 6 85,50 6
436. Kamenská Marie P165 1 6 6
Pouzarová Markéta P165 1 6 6
Strnadová Kateřina P165 1 6 6
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 6 6
440. Stejskal Martin Henry Gril P190 1 5 159,20 5
441. Sova Petr ml. P165 1 5 149,25 5
442. Holá Barbora P165 1 5 144,17 5
443. Bareš Michal Oaza Kladno P165 1 5 143,00 5
444. Kameníková Mária Henry Gril P190 1 5 138,80 5
445. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 5 123,50 5
446. Talaš Kristián P165 1 5 85,50 5
447. Růžička Karel 2 4 1 81,75 5
448. Cvrková Jana P165 1 5 5
Řežábek Miroslav P165 1 5 5
Eckstein Petr P190 1 5 5
Chrapovič Vít P165 1 5 5
Krupová Magdalena P165 1 5 5
453. Rechtorik Milan Černý koně 1 4 166,50 4
454. Ježek Vít P165 2 3 1 151,67 4
455. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 4 151,33 4
456. Machálek Vladimír P190 1 4 150,33 4
457. Javůrek Jiří P190 1 4 150,20 4
458. Sobotka Vladimír P165 1 4 135,00 4
459. Kolman Lukáš P165 2 3 1 118,25 4
460. Bukovická Klára P165 2 2 2 64,75 4
461. Slováček Pavel P165 1 4 4
Holínková Naďa P165 1 4 4
Serbusová Marcela P165 1 4 4
Boháč Martin P165 1 4 4
465. Loučka Michal LB Pardubice P190 1 3 166,75 3
466. Štěpánek Miloslav MSCBL Děčín P190 1 3 159,00 3
467. Horník Gustav P190 1 3 153,25 3
468. Kopřiva Milan P190 1 3 152,75 3
469. Křeček Tomáš Oaza Kladno P165 1 3 147,17 3
470. Kušej Pavel P165 1 3 147,00 3
471. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 1 3 143,67 3
472. Engelman Stanislav KRPA P165 1 3 141,50 3
473. Píšová Lucie P165 1 3 71,50 3
474. Jandová Lucie P165 1 3 3
Junková Lucie P165 1 3 3
Šup Ivan P165 1 3 3
Veselý Filip Chmelnice P165 1 3 3
478. Černý Jiří P190 1 2 158,33 2
479. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 2 157,80 2
480. Breindl Robert BK Klíše P165 1 2 142,50 2
481. Machálková Zorka P165 1 2 136,33 2
482. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 2 135,00 2
483. Sobotková Simona P165 1 2 128,00 2
484. Havlík Jiří ml. P165 1 2 123,40 2
485. Vondráková Kateřina P165 1 2 116,75 2
486. Bretschneider Karel P165 1 2 2
Vomočilová Eva UBT Kyje P165 1 2 2
Furik Ludvík P190 1 2 2
Košata Ondřej P165 1 2 2
Fulínová Ilona P165 1 2 2
491. Pilař Vít P165 1 1 144,20 1
492. Marek Luboš P190 1 1 138,40 1
493. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 1 1 133,50 1
494. Schelle Harald Maxbowling P165 1 1 128,83 1
495. Míka Miroslav P165 1 1 126,75 1
496. Horáková Marie Bowlingzone Pardubice P165 1 1 126,25 1
497. Vondráková Miroslava P165 1 1 112,25 1
498. Hažmuková Tereza P165 1 1 1
Rozbickji Anton P165 1 1 1
Hulešová Veronika P165 1 1 1
Bukovický Aleš P165 1 1 1
Vlčková Stanislava P165 1 1 1
Král Jiří P165 1 1 1
Němcová Jana P165 1 1 1
Rams František P165 1 1 1

Krátké zprávy

12.11.2017 v 19:24

Mistrem ČR 5-ti členných družstev se stal tým Rigor Mortis.

10.11.2017 v 13:20

Na 3. kolo Juniorské Extraligy jsou připraveny mazací modely dle obvyklých zvyklostí bowlingových center.

02.11.2017 v 18:11

Mazací modely jsou zveřejněny na stránkách bowlingovaliga.cz. Naleznete je též ZDE.

02.11.2017 v 13:07

Plánovaná baráž na MČR pětičlenných družstev ve dnech 10. a 11.11.2017 se ruší.

30.10.2017 v 00:08

Právě byla zveřejněna obsazovačka na 5. turnaj série Kegel Prestige, který se hraje tentokrát v kladenském V-bowlingu

Galerie

Lorenc Jaroslav ml.
expert King Pins
Lorenc Jaroslav ml.

Lorenc Jaroslav ml.

expert King Pins
Mistr Evropy 2016
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
3.místo ME juniorů 2017