Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

leden23

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 4 89 70 45 190,39 204
2. Včeliš Michal Xbowling Team 4 83 63 51 219,66 197
3. Kolář Jan st. Black Riders 3 92 72 26 203,84 190
4. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 3 90 50 41 200,03 181
5. Kassas Abdul BK Klíše P165 3 84 49 47 195,34 180
6. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 4 81 56 42 198,12 179
7. Závladská Svatava BK Klíše P190 4 78 51 48 189,21 177
8. Rain David BT Notaxo 4 69 56 50 180,50 175
9. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 3 82 46 40 186,67 168
10. Rác Václav Bombers P190 2 86 80 206,13 166
11. Hübst Vladimír BK Klíše P190 3 73 47 46 194,55 166
12. Breindlová Anna BK Klíše P190 3 94 34 25 175,86 153
13. Szakos Oto 2 92 60 216,39 152
14. Švec Ladislav BT Notaxo 6 67 54 29 198,00 150
15. Heligr Ondřej Strikeland Junior 2 87 62 227,78 149
16. Heligr Petr 2 88 58 220,28 146
17. Holubčák Petr 1. BKS cen. Děčín 2 89 55 218,56 144
18. Květoň Jiří BK Klíše P165 3 77 41 24 181,29 142
19. Jelínek Lukáš Rabbits Praha P190 2 91 49 199,00 140
20. Forman Jiří P190 2 76 64 186,82 140
21. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 2 81 58 190,42 139
22. Uhlíř Jiří BC Tábor 2 93 43 205,33 136
23. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 2 69 57 195,20 126
24. Černíková Karolína BK Klíše P190 2 83 43 187,40 126
25. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 52 39 34 174,72 125
26. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 2 79 42 194,42 121
27. Pecháček Vladimír P165 3 63 51 7 177,82 121
28. Hindrák Jiří 2 94 25 197,14 119
29. Košatová Renáta P190 3 75 30 13 184,33 118
30. Nahodil Antonín 2 59 58 219,25 117
31. Růžička Karel 2 64 53 212,81 117
32. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 5 67 26 24 176,80 117
33. Plas Michal KRPA P190 3 49 48 20 117
34. Stupka Jan KRPA P190 4 45 44 27 171,83 116
35. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 2 90 23 192,58 113
36. Ledwoň Martin P190 2 85 28 187,00 113
37. Šteffek Milan st. 2 82 29 201,92 111
38. Čížek Daniel Bombers P190 2 66 45 185,00 111
39. Matějka Antonín P190 3 46 33 31 110
40. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 3 65 24 20 186,91 109
41. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 57 39 12 179,54 108
42. Liebichová Ingrid Tajfun P190 6 50 36 22 164,90 108
43. Horáček Petr Tajfun P165 4 56 28 23 184,04 107
44. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 3 61 26 18 187,94 105
45. Colon Josef P190 4 45 31 29 105
46. Görg Martin StavSpol Praha 2 54 49 202,19 103
47. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 62 26 15 187,52 103
48. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 91 12 161,94 103
49. Bočan Josef SBL Lucerna P190 2 74 27 213,24 101
50. Šteffková Monika P190 2 86 14 177,85 100
51. Vondráčková Linda P190 2 79 21 173,21 100
52. Heligr Štěpán Strikeland Junior 2 61 38 204,85 99
53. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 55 30 14 99
54. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 2 55 43 174,28 98
55. Krňáková Šárka BK Klíše P190 2 68 30 167,33 98
56. Ruml David P190 3 37 36 24 181,64 97
57. Lorenc Jaroslav ml. expert King Pins 1 96 221,83 96
58. Malec Jaromír BT Notaxo P190 5 37 34 25 175,08 96
59. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 95 208,83 95
60. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 63 32 178,86 95
61. Košata Ondřej P165 3 50 33 12 95
62. Kubík František P165 2 50 44 188,17 94
63. Liebich Tomáš Rabbits Praha P165 2 74 20 185,50 94
64. Homola Lukáš BC Most 1 93 235,00 93
65. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 2 52 40 157,04 92
66. Makovec Jaromír P190 2 48 44 92
67. Janeček Václav 2 47 43 90
68. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 2 51 38 183,64 89
69. Sýkorová Andrea P190 2 71 18 173,17 89
70. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 88 193,17 88
71. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 1 87 191,50 87
72. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 2 78 9 173,25 87
73. Schönová Jana Family S P190 4 42 26 19 171,36 87
74. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 2 53 33 172,78 86
75. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 1 85 202,33 85
76. Krňák Pavel BK Klíše 2 48 36 194,57 84
77. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 84 181,00 84
78. Chudoba Josef P190 2 48 35 186,03 83
79. Schön Viktor st. Family S P165 4 37 23 22 171,14 82
80. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 5 32 28 22 157,17 82
81. Šmejkalová Ivana P165 3 37 28 17 154,76 82
82. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 52 29 189,21 81
83. Kvasnička Ondřej P165 5 32 25 24 167,90 81
84. Černík Vojtěch BC Most P190 2 45 35 189,07 80
85. Vopička Karel STRIKE P190 1 80 185,50 80
86. Květenský Vítězslav STRIKE P190 3 42 28 9 155,33 79
87. Butal Jaroslav st. P190 3 31 25 21 188,56 77
88. Borovec Jiří P165 2 46 31 188,31 77
89. Janovská Jana BBO Mourek team P190 2 45 32 186,17 77
90. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 3 43 17 17 185,25 77
91. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 77 174,83 77
92. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 29 27 20 192,25 76
93. Gurgul Lukáš STRIKE P165 1 76 182,33 76
94. Mrkvičková Lenka P190 3 35 22 19 170,89 76
95. Kotrla Ondra P165 1 75 182,17 75
96. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 5 31 30 14 178,24 75
97. Malcová Gabriela P190 4 33 24 18 168,07 75
98. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 2 47 27 182,13 74
99. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 6 38 21 15 149,33 74
100. Roth Jan P190 2 42 32 74
101. Beran Jiří st. Pitch a Ball P190 1 73 182,00 73
102. Košata Václav P190 2 68 5 176,15 73
103. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 1 72 182,00 72
104. Kolář Jan ml. Black Riders 1 71 208,85 71
105. Černíková Michaela BC Most P165 2 50 21 170,00 71
106. Beštová Kateřina expert King Pins 1 70 173,00 70
107. Mrviš Dušan P165 2 49 21 161,89 70
108. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 2 56 12 169,17 68
109. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 2 41 26 185,71 67
110. Mička Daniel STRIKE P190 1 66 179,50 66
111. Včeliš Jaroslav P165 2 34 32 169,75 66
112. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 2 34 31 195,75 65
113. Vojtěchová Markéta Xbowling Žižkov P190 1 65 171,33 65
114. Eliáš Petr P165 3 37 19 8 179,00 64
115. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 64 170,67 64
116. Vokurka Jaroslav P165 3 30 23 11 164,28 64
117. Jašková Milena Tajfun P190 2 53 10 164,67 63
118. Javůrek Pavel P165 4 44 11 8 160,50 63
119. Zmatlík Václav P165 2 39 24 63
120. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 62 170,33 62
121. Bula Martin P165 2 33 29 153,73 62
122. Žabka Zdeněk STRIKE P190 2 33 28 187,63 61
123. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 34 27 186,07 61
124. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc 1 61 170,17 61
125. Jakubík Tomáš Draci Brno P190 2 43 18 61
126. Soukup Richard P190 1 60 209,57 60
127. Nováková Miluše STRIKE 1 60 170,00 60
128. Bárta Karel st. Pitch a Ball P190 1 59 192,09 59
129. Macek Jan Xbowling Team 1 59 177,83 59
130. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 4 26 26 7 133,08 59
131. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 41 17 176,63 58
132. Petáková Anna Rabbits Praha 1 57 169,17 57
133. Engelman Stanislav KRPA P165 3 28 16 12 155,67 56
134. Chotěnovská Anna P165 3 24 22 10 144,83 56
135. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 1 55 176,67 55
136. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 36 19 172,50 55
137. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 2 27 27 220,17 54
138. Sklenář Jiří P190 1 54 195,00 54
139. Schůt Ladislav P190 2 28 26 179,17 54
140. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 54 175,83 54
141. Černák Ondřej P190 1 53 194,27 53
142. Vrba Petr P190 2 41 12 53
143. Mračko Tomáš P190 3 31 11 10 169,33 52
144. Havelka Michal P190 2 36 16 52
Kváča Václav Bílé fitness BK P190 1 52 52
146. Breindl Robert BK Klíše P165 3 25 18 8 160,36 51
147. Russ Martin P190 1 51 51
148. Staněk František P190 3 22 18 9 183,00 49
149. Nádvorník Pavel P165 3 19 17 13 181,33 49
150. Florík Petr P190 1 49 174,17 49
151. Kabrhel Petr StavSpol Praha 1 48 213,17 48
152. Typolt Pavel P190 3 18 15 15 167,29 48
153. Mazzaferro Edita P190 2 38 10 48
Lacina Jaroslav P190 2 35 13 48
155. Klepáček Adolf P190 2 31 16 187,50 47
156. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 47 173,33 47
157. Kůsová Boleslava P190 1 47 159,29 47
158. Černý Pavel Mandragora P165 1 46 192,29 46
159. Čermák František BC Tábor P190 2 27 19 190,75 46
160. Chytil Lukáš RAPI-TEC P190 1 46 172,83 46
161. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 2 31 15 154,30 46
162. Krucký Vladimír PhoeniX KH 2 27 19 46
163. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 2 30 15 198,00 45
164. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 20 17 8 173,58 45
165. Sovová Alena P190 4 17 16 12 161,00 45
166. Hurych Lukáš BC Most 1 44 210,67 44
167. Nováček Josef BC Hluboká P190 1 44 195,78 44
168. Slavíková Kateřina Black Riders P190 1 44 175,00 44
169. Horník Gustav P190 2 29 15 173,00 44
170. Petrželová Veronika P190 2 24 20 44
171. Homola Ladislav BC Most P190 2 22 21 164,35 43
172. Straková Irena STRIKE P190 1 43 163,67 43
173. Beneš Michal Bílé fitness BK P190 2 22 21 43
174. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 1 42 188,75 42
175. Klein David P190 1 42 170,83 42
176. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 4 19 13 10 165,83 42
177. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 41 192,00 41
178. Kubík František ml. P165 1 41 174,38 41
179. Brůčková Kateřina P165 4 29 9 3 41
180. Novák Antonín 1. BKS cen. Děčín P190 1 40 198,89 40
181. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 40 174,46 40
182. Kubíková Dana P165 1 40 170,00 40
183. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 40 169,83 40
184. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 22 18 166,88 40
185. Márová Bára KPKO Kladno P165 4 25 9 6 124,90 40
186. Mervová Jarmila P165 1 40 40
187. Čížek Jozef SKBC Račice P190 1 39 194,33 39
188. Rábek Erik P190 1 39 188,38 39
189. Kunc Oto P190 2 23 16 174,75 39
190. Čermák Pavel expert King Pins 1 39 168,83 39
191. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 1 39 39
192. Procházka Aleš P190 1 38 189,25 38
193. Bejšovec Jaroslav P190 2 28 10 175,71 38
194. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 1 38 167,83 38
195. Klimeš Josef P190 3 23 7 7 177,17 37
196. Malcová Kateřina P190 2 21 16 162,17 37
197. Ozimý Stanislav P165 1 37 37
198. Hollman Petr P165 1 36 183,00 36
199. Černá Marta Mandragora P165 1 36 167,29 36
200. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 20 16 160,86 36
201. Svoboda Michal 1. BKS cen. Děčín P165 1 36 151,50 36
202. Jelínek Petr st. P190 1 35 178,08 35
203. Kůs Otto P190 1 35 174,00 35
204. Kordulík Václav ml. P165 1 35 168,60 35
205. Bulová Eliška P165 2 27 8 129,25 35
206. Tůma Antonín SKB Praha P190 1 35 35
Fink Zdeněk P165 2 20 15 35
208. Charvát Hugo P165 2 33 1 149,64 34
209. Burda Daniel P165 2 17 17 146,17 34
210. Dolejška Jan P165 1 34 34
Chvojka Milan P165 1 34 34
212. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 33 195,88 33
213. Novák Jiří st. BK Klíše P190 1 33 178,83 33
214. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 21 12 178,17 33
215. Bejdl René P165 2 23 10 173,20 33
216. Vlastníková Helena 1. BKS cen. Děčín P165 1 33 153,75 33
217. Lasovský Michal P165 1 32 209,83 32
218. Rechtorik Libor Černý koně P190 1 32 159,75 32
219. Skála Šimon P190 1 32 32
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 32 32
221. Štícha Bohumil P165 2 16 15 166,50 31
222. Buchal Martin P165 1 31 31
223. Soukup Martin Strikeland Junior P190 1 30 194,00 30
224. Klečka Jiří P190 1 30 191,17 30
225. Selnekovič Jakub Tajfun 2 23 7 188,67 30
226. Lakomý Jan P190 1 30 166,33 30
227. Fuchsa Vlastimil P165 3 14 10 6 158,10 30
228. Kunt Luboš st. P165 1 30 30
Platoš Antonín P190 1 30 30
230. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 29 211,75 29
231. Sotolář Zdeněk BK Klíše P190 1 29 190,44 29
232. Vaněček Jindřich P165 1 29 171,80 29
233. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P165 1 29 158,17 29
234. Brych Vladimír P165 2 24 5 139,00 29
235. Liebich František Halloween P190 1 29 29
236. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P165 1 28 169,08 28
237. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 28 167,50 28
238. Grunda Aleš Haná BC P190 1 28 166,00 28
239. Kučírek František P190 2 17 11 163,69 28
240. Žák Jan P165 2 24 4 144,75 28
241. Kumšta David PhoeniX KH P165 1 28 28
242. Zýka Aleš P165 1 27 177,00 27
243. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 27 176,90 27
244. Nosek Richard Black Riders P190 1 27 166,00 27
245. Banko Jan P165 1 27 27
Šarišský Jakub P190 1 27 27
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 27 27
248. Starý Pavel Dragouni P165 1 26 177,60 26
249. Slípka Jaroslav P190 2 20 6 161,21 26
250. Vrtiška Pavel P165 1 26 146,25 26
251. Dubinová Miluše KPKO Kladno P165 1 26 26
Butal Jaroslav ml. P165 1 26 26
Jiránek Miroslav P165 1 26 26
254. Drápal Jan P190 1 25 178,75 25
255. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 25 178,38 25
256. Drahokoupil Jiří P165 1 25 162,50 25
257. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 25 157,83 25
258. Nová Leona P165 1 25 25
Loněk Daniel P165 1 25 25
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 25 25
Hojková Irena P190 1 25 25
262. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 1 24 191,88 24
263. Staněk Libor P165 1 24 166,38 24
264. Demuth Filip BC Most P190 1 24 164,67 24
265. Štefánik Zdeno P165 1 24 24
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 24 24
267. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 2 12 11 173,08 23
268. Ulička Antonín P190 1 23 162,67 23
269. Konečná Marie Senioři SBL P165 1 23 161,38 23
270. Barnet Milan P165 2 12 11 161,07 23
271. Bejšovcová Lenka P165 2 14 9 156,86 23
272. Klepáček Mašková Yvona P190 2 14 9 156,70 23
273. Hrdina Lukáš P165 1 23 154,00 23
274. Vořechovský Vlastimil P165 1 23 140,50 23
275. Bukovický Michal st. P165 2 16 7 124,00 23
276. Cifra Miroslav SBC Trnová P190 1 23 23
Kohoutková Magda P165 1 23 23
Převorová Monika P190 1 23 23
Hanzl Martin P165 1 23 23
Kadlecová Jaroslava P165 1 23 23
281. Rechtorik Milan Černý koně 1 22 182,75 22
282. Hron Pavel P165 1 22 173,88 22
283. Adamec Petr Senioři SBL P190 1 22 161,17 22
284. Simonová Helena P190 2 16 6 154,00 22
285. Fidra Jan P165 2 18 4 153,36 22
286. Jiras František P165 2 20 2 144,80 22
287. Fuchsová Jana P165 3 13 5 4 143,30 22
288. Tomšík David P190 1 22 22
Janiga Oldřich P190 1 22 22
Kameníková Mária Henry Gril P190 1 22 22
Kastl Ladislav P190 1 22 22
292. Pospíšil Jan ml. P190 1 21 187,00 21
293. Langhammer Bernd P165 1 21 169,50 21
294. Jusko Peter P165 1 21 161,00 21
295. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 2 13 8 158,00 21
296. Kadlec Lukáš P190 2 18 3 153,00 21
297. Nahodilová Iveta P165 2 15 6 113,75 21
298. Dvořáček David P165 1 21 21
Strnadová Kateřina P165 1 21 21
Manhart Petr Tajfun P190 1 21 21
Chaloupková Alena P165 1 21 21
302. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 20 184,83 20
303. Zach Petr st. P190 1 20 176,25 20
304. Marek Luboš P190 2 12 8 158,60 20
305. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 20 155,17 20
306. Prokopová Dagmar P165 1 20 152,83 20
307. Heligrová Hana P190 1 20 140,75 20
308. Sáček Zdeněk P165 1 20 20
309. Stříbrný Vladimír BLK Jablonec P190 1 19 179,63 19
310. Sova Petr ml. P165 1 19 168,50 19
311. Jandejsková Alexandra BK Klíše P190 1 19 165,17 19
312. Kadlec Miroslav P165 2 17 2 145,00 19
313. Křivohlávková Denisa P165 1 19 135,83 19
314. Kubelka Petr P165 1 19 128,63 19
315. Trojan Josef P165 1 19 19
316. Pengl Petr BK Klíše P165 1 18 179,67 18
317. Kaňka Jan P165 1 18 177,63 18
318. Synáček Vojtěch st. Henry Gril P165 1 18 171,83 18
319. Dostál Ladislav P165 2 11 7 163,20 18
320. Mrkvička Tomáš P165 2 11 7 159,90 18
321. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 1 18 150,67 18
322. Vondráková Kateřina P165 1 18 138,13 18
323. Kafka Pavel Panda Team P165 1 18 18
Jirsa Miloš P190 1 18 18
325. Šlajs Vlastimil P190 1 17 171,63 17
326. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 1 17 162,17 17
327. Dvořáček David P190 1 17 17
Knapovský Jaromír P165 1 17 17
Petr Vrba P165 1 17 17
James Steven P165 1 17 17
331. Kober Ivan P165 1 16 177,17 16
332. Frýbort Otakar BC Tábor P190 1 16 175,67 16
333. Sovová Ivana P165 1 16 167,50 16
334. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 16 167,00 16
335. Vrána Vlastimil P190 1 16 161,17 16
336. Vodička Jiří P165 2 9 7 16
Pavelka Petr P165 1 16 16
338. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 15 172,83 15
339. Antalík Ivan P165 1 15 163,63 15
340. Kunc Tomáš P190 1 15 15
Kracík Miroslav P190 1 15 15
Krummerová Jana P165 1 15 15
343. Janočková Kristýna P190 1 14 162,83 14
344. Frantová Milena P165 1 14 156,38 14
345. Tomášková Dagmar Tacl Letohrad P165 1 14 142,50 14
346. Kubelková Pavlína P165 1 14 110,50 14
347. Vondráková Miroslava P165 2 12 2 103,00 14
348. Krynická Drahomíra P165 2 10 4 14
Walter Petr P165 1 14 14
Kafková Danica Panda Team P165 1 14 14
Louda Milan P165 1 14 14
Kaprálek Petr P165 1 14 14
Prekop Michal P190 1 14 14
354. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 13 187,50 13
355. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 13 168,83 13
356. Nevyjel Jiří P190 1 13 163,75 13
357. Pláničková Zdenka BK Klíše P190 1 13 160,83 13
358. Spilková Helena P165 1 13 157,67 13
359. Rechtoriková Eva P165 1 13 143,75 13
360. Vořechovská Romana P165 1 13 94,75 13
361. Veselý Filip BC Tábor P165 1 13 13
Dragoun Daniel JBN Kutná Hora P165 1 13 13
Dubina Jiří KPKO Kladno P165 1 13 13
Korynta Jan Family S P190 1 13 13
365. Spilka František BC Tábor P165 1 12 169,50 12
366. Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P190 1 12 163,20 12
367. Pospíšilová Jitka P190 1 12 162,75 12
368. Slováček Pavel P165 2 9 3 158,33 12
369. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 7 5 149,10 12
370. Bukovický Michal P165 2 9 3 84,13 12
371. Vomočilová Eva UBT Kyje P165 1 12 12
Tichý Antonín P165 1 12 12
373. Heřmánek Jiří P165 1 11 173,25 11
374. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 11 163,67 11
375. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 1 11 155,50 11
376. Ježek Vít P165 2 8 3 155,00 11
377. Dutka Miroslav P165 1 11 150,75 11
378. Krausová Denisa P165 1 11 90,75 11
379. Bukovická Klára P165 2 10 1 81,00 11
380. Bartošová Marie P165 1 11 11
Kamenská Marie P165 1 11 11
Dvořák Luděk ml. P165 1 11 11
383. Kužílek Jiří P190 1 10 176,33 10
384. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 1 10 165,50 10
385. Erben Roman Xbowling Team 1 10 155,50 10
386. Biskupová Martina P190 1 10 155,25 10
387. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 10 152,00 10
388. Kocůr Jaroslav P165 1 10 150,75 10
389. Talaš Kristián P165 2 6 4 88,50 10
390. Fejfárek Marek P165 1 10 10
391. Dedera Vladislav BK Klíše P190 1 9 165,33 9
392. Svačinová Ivana P190 1 9 162,00 9
393. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 9 150,20 9
394. Navrátilová Karolína P165 2 5 4 9
Hanzl Roman P165 1 9 9
Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 1 9 9
397. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 1 8 165,17 8
398. Valkovič Miroslav P165 1 8 164,38 8
399. Bejčková Milena P165 1 8 147,00 8
400. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 1 8 144,67 8
401. Sejkora Miroslav P165 2 6 2 141,60 8
402. Švábová Martina P165 1 8 85,50 8
403. Chrámecký Tomáš P165 1 8 8
Turek Karel P165 1 8 8
Mottl Karel P165 1 8 8
406. Dvořák Tomáš P165 1 7 164,00 7
407. Čermák Jan P165 1 7 161,17 7
408. Kubát Ladislav P165 1 7 152,40 7
409. Eisnerová Marcela P165 1 7 81,50 7
410. Nový Stanislav Cowlers P165 1 7 7
Teame Christian STRIKE P165 2 4 3 7
Brabencová Lucie P165 1 7 7
Král Jiří P165 1 7 7
414. Sova Petr P190 1 6 167,25 6
415. Štefl Radek P165 1 6 163,75 6
416. Vlček Josef P165 1 6 148,00 6
417. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 6 146,67 6
418. Konečný Jiří P165 1 6 145,75 6
419. Sedláčková Olga P165 2 4 2 78,50 6
420. Lacko Josef P165 1 6 6
Šedivá Květa P165 1 6 6
Žoglíková Nikola P165 1 6 6
Palan Ivo P165 1 6 6
Lech Vladimír P165 1 6 6
425. Tětek Petr P190 1 5 164,13 5
426. Strachota Jan P165 1 5 163,25 5
427. Vávra Miloš P190 1 5 154,80 5
428. Zlesák Ivan BK Klíše P190 1 5 152,50 5
429. Pitauer Pavel BSR Poděbrady P165 1 5 144,17 5
430. Kolman Lukáš P165 2 4 1 143,50 5
431. Bukovický Lukáš P165 1 5 78,75 5
432. Novotná Jana UBT Kladno P165 1 5 5
Vodehnal Jindřich P165 1 5 5
Jireš Martin P165 1 5 5
Kučera Martin P165 1 5 5
Jemelík Jiří KPKO Kladno P190 1 5 5
Kovaříková Helena P165 1 5 5
438. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 4 155,00 4
439. Jandejsek Aleš BK Klíše P165 1 4 152,00 4
440. Tětková Lenka P165 1 4 151,50 4
441. Valo Karel P165 1 4 145,00 4
442. Šilarová Kateřina Oušťáci z Radavy P165 1 4 138,40 4
443. Knap Miroslav P165 1 4 4
Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 1 4 4
Menclová Otýlie P165 1 4 4
446. Egert Jiří Rabbits Praha P190 1 3 147,75 3
447. Honsa Rostislav BC Budějce P165 1 3 139,25 3
448. Tejkl Martin P165 1 3 134,75 3
449. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 1 3 126,33 3
450. Krňáková Věra P165 1 3 114,75 3
451. Jusková Martina Tacl Letohrad P165 1 3 99,60 3
452. Eisnerová Natálie P165 1 3 69,25 3
453. Roubíček Aleš P165 1 3 3
Kolář Ladislav Pozdní sběr P165 1 3 3
Chrámecká Alexandra P165 1 3 3
456. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 1 2 152,25 2
457. Slezák Luboš STRIKE P190 1 2 148,33 2
458. Kušej Pavel P165 1 2 140,00 2
459. Vondra Josef Havlíčkův Brod P190 1 2 133,50 2
460. Ondráčková Ema P165 1 2 62,25 2
461. Preisner Jan P165 1 2 2
Jelínková Martina P165 1 2 2
Lebeda Pavel P165 1 2 2
Vlčková Stanislava P165 1 2 2
Rumlová Tereza P165 1 2 2
Knapová Stanislava P165 1 2 2
Nevrkla Jakub P165 1 2 2
468. Ambrož Jan Tajfun P190 1 1 174,67 1
469. Ondrejec Petr P190 1 1 141,50 1
470. Němec Petr P190 1 1 134,00 1
471. Schelle Harald Maxbowling P165 1 1 121,00 1
472. Plašil Tomáš P165 1 1 120,67 1
473. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 1 105,00 1
474. Vondra Aleš P165 1 1 99,75 1
475. Bukovický Aleš P165 1 1 63,00 1
476. Žáčková Olga P165 1 1 1
Völfelová Marta P190 1 1 1
Makovcová Šárka P165 1 1 1
Rumlová Dominika P165 1 1 1
Novotná Jana P165 1 1 1
Koblížek Pavel ml. Pozdní sběr P190 1 1 1

Krátké zprávy

11.01.2018 v 18:19

Právě byla zveřejněna obsazovačka na 6. turnaj Kegel Prestige, který se bude konat v Olomouci.

Galerie

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE
Vítěz 6. turnaje PRESTIGE
Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE
Nejlepší hráč kat. P190 na 6.turnaji PRESTIGE
Kotrla Ondra
bez klubové příslušnosti
Kotrla Ondra

Kotrla Ondra

bez klubové příslušnosti
Nejlepší hráč kat. P165 na 6.turnaji PRESTIGE
Hanušová Dana
Bowlingzone Pardubice
Hanušová Dana

Hanušová Dana

Bowlingzone Pardubice
Nej. žena na 6.turnaji PRESTIGE