Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

duben26

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Beštová Kateřina expert King Pins 3 79 65 64 203,44 208
2. Rác Václav Bombers P190 3 86 69 50 206,23 205
3. Homola Lukáš BC Most 3 70 59 54 204,45 183
4. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 4 83 62 37 197,71 182
5. Kolář Jan st. Black Riders 7 87 56 38 205,73 181
6. Horáček Petr Tajfun P165 5 91 49 40 186,94 180
7. Švec Ladislav BT Notaxo 5 82 62 34 210,95 178
8. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 80 59 33 197,03 172
9. Procházka Aleš BC Hluboká P190 4 76 55 38 189,47 169
10. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 5 65 54 49 190,43 168
11. Čížek Daniel Bombers P190 3 65 58 40 198,75 163
12. Mička Daniel STRIKE P190 3 66 57 37 203,50 160
13. Květenský Vítězslav STRIKE P190 5 88 36 34 178,70 158
14. Košatová Renáta P190 4 67 57 30 178,81 154
15. Demuth Filip BC Most P190 2 94 57 196,11 151
16. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 3 77 47 18 180,16 142
17. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 5 90 31 20 186,00 141
18. Rain David BT Notaxo 4 55 53 32 189,30 140
19. Černík Vojtěch BC Most P190 3 60 40 38 180,57 138
20. Včeliš Michal Xbowling Team 2 73 63 209,06 136
21. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 3 63 45 25 171,52 133
22. Uhlířová Zuzana P190 3 89 26 18 170,91 133
23. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 3 52 45 35 197,89 132
24. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 3 68 49 13 184,75 130
25. Janovský Michal Black Riders 4 51 42 36 196,06 129
26. Kassas Abdul BK Klíše P165 6 47 46 36 190,16 129
27. Petáková Anna Rabbits Praha 2 64 62 184,73 126
28. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 3 50 41 35 177,89 126
29. Culková Olga P165 3 69 33 23 161,12 125
30. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 3 48 43 33 197,30 124
31. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 2 74 50 184,71 124
32. Kaňka Jan P165 3 72 37 14 179,13 123
33. Černíková Karolína BK Klíše P190 3 47 46 30 177,25 123
34. Kučírek František P190 4 66 33 23 158,93 122
35. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 5 52 46 23 179,43 121
36. Jirsa Miloš P190 4 47 42 30 164,83 119
37. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 7 53 34 30 162,67 117
38. Závladská Svatava BK Klíše P190 3 56 34 26 185,84 116
39. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 49 48 18 175,74 115
40. Tětek Petr P190 4 54 35 26 174,82 115
41. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 85 28 173,11 113
42. Sovová Alena P190 5 78 16 16 164,85 110
43. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 4 59 29 20 188,58 108
44. Nosek Richard Black Riders P190 3 84 14 10 180,77 108
45. Egert Jiří Rabbits Praha P190 4 60 24 21 174,44 105
46. Oliva Miroslav P190 2 54 50 211,46 104
47. Merva Vladimír Semtamstrike P190 3 45 36 22 189,20 103
48. Slezák Luboš STRIKE P190 4 51 28 24 169,58 103
49. Holubčák Petr 1. BKS cen. Děčín 2 57 44 225,78 101
50. Butal Jaroslav st. P190 3 75 21 5 175,38 101
51. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 2 61 38 191,64 99
52. Bočan Josef SBL Lucerna P190 3 44 33 20 185,06 97
53. Bejšovec Jaroslav P190 4 37 31 29 177,43 97
54. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 67 29 208,83 96
55. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 2 63 33 204,67 96
56. Kupecký Michal Rabbits Praha 2 93 3 198,54 96
57. Colon Josef P190 8 41 32 23 177,48 96
58. Matějka Antonín P190 6 37 30 29 176,54 96
59. Nováková Miluše STRIKE 1 95 186,11 95
60. Hindrák Jiří 2 61 32 205,79 93
61. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 38 37 18 191,17 93
62. Černíková Michaela BC Most P165 3 44 43 6 157,42 93
63. Plechata Tomáš expert King Pins 1 92 217,11 92
64. Kunc Oto P190 4 58 17 16 183,92 91
65. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 4 71 13 7 161,22 91
66. Gurgul Lukáš STRIKE P165 3 52 20 18 183,21 90
67. Homola Ladislav BC Most P190 4 43 32 14 172,67 89
68. Kolářová Hana Black Riders P190 5 50 22 17 158,75 89
69. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 51 19 17 185,97 87
70. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 3 55 25 7 183,05 87
71. Javůrek Pavel P165 3 44 23 18 195,62 85
72. Horňák Vladimír Maxbowling P190 2 45 39 187,92 84
73. Skůrová Jana Černý koně P190 3 32 31 21 181,00 84
74. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 4 52 16 15 167,70 83
75. Nahodil Antonín 2 42 39 202,57 81
76. Čermák František BC Tábor P190 1 81 188,17 81
77. Malcová Gabriela P190 5 33 25 23 167,63 81
78. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc 2 41 39 170,67 80
79. Bejšovcová Lenka P165 4 42 18 15 156,00 75
80. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 2 53 21 174,75 74
81. Heligr Štěpán Strikeland Junior 2 43 29 183,00 72
82. Ruml David P190 4 29 24 19 176,22 72
83. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 39 20 12 165,14 71
84. Macek Jan Xbowling Team 1 70 220,17 70
85. Rechtorik Milan Černý koně 2 44 26 198,56 70
86. Forman Jiří P190 2 40 30 177,71 70
87. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 3 41 20 8 187,32 69
88. Nováček Josef BC Hluboká P190 3 39 16 14 179,67 69
89. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 1 68 216,33 68
90. Malec Jaromír BT Notaxo P190 6 38 20 10 188,17 68
91. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 39 29 68
92. Jelínek Lukáš Xbowling club P190 1 66 214,83 66
93. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 3 45 16 5 185,64 66
94. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 3 34 26 6 155,40 66
95. Mrkvička Tomáš P165 3 28 27 10 179,75 65
96. Květoň Jiří BK Klíše P165 3 46 12 7 146,75 65
97. Krňák Pavel BK Klíše 1 64 192,44 64
98. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 2 47 17 181,57 64
99. Prokopová Dagmar P165 2 45 19 149,64 64
100. Staněk František P190 4 28 21 14 193,53 63
101. Chvojka Milan P165 2 36 27 189,82 63
102. Mach Libor Semtamstrike P190 3 28 28 7 172,10 63
103. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 42 21 170,89 63
104. Havelka Michal P190 2 33 30 63
105. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 26 20 16 183,27 62
106. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 4 32 20 9 178,30 61
107. Šafařík Luděk P190 1 61 171,44 61
108. Vrba Petr P190 3 46 10 5 61
109. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 60 204,67 60
110. Frýbort Otakar BC Tábor P190 3 29 16 15 173,54 60
111. Slavíková Kateřina Black Riders P190 4 22 22 15 173,69 59
112. Kubík František P165 2 33 25 183,75 58
113. Liebich Tomáš Xbowling club P165 3 38 19 1 181,21 58
114. Růžička Karel 2 38 20 180,00 58
115. Štafa Pavel P165 1 58 173,00 58
116. Rechtorik Libor Černý koně P190 2 29 28 190,73 57
117. Zach Petr st. P190 3 25 21 11 176,00 57
118. Stupka Jan KRPA P190 3 25 17 15 175,08 57
119. Erben Roman Xbowling Team 1 56 197,50 56
120. Schön Viktor st. Family S P165 4 28 14 14 180,31 56
121. Prokop Zdeněk P165 1 56 163,83 56
122. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 1 55 196,83 55
123. Hollman Petr P165 2 35 20 175,00 55
124. Liebichová Ingrid Tajfun P190 5 24 17 14 165,50 55
125. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 4 30 16 9 162,21 55
126. Rábek Erik P190 2 31 23 186,25 54
127. Soukup Richard P190 1 53 202,38 53
128. Spilka František BC Tábor P165 2 27 26 189,25 53
129. Ondrejec Petr P190 2 35 18 183,00 53
130. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 31 22 163,17 53
131. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 51 178,83 51
132. Janeček Václav 1 50 50
133. Vaněček Jindřich P165 2 32 17 192,38 49
134. Florík Petr P190 1 49 185,33 49
135. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 49 172,50 49
136. Klimeš Josef P190 4 19 18 12 168,00 49
137. Tětková Lenka P165 3 21 18 10 158,89 49
138. Korecký Michal P165 3 21 17 11 158,73 49
139. Tejkl Martin P165 2 48 1 152,80 49
140. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 1 48 185,00 48
141. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 2 46 2 162,33 48
142. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 2 25 23 158,10 48
143. Štícha Bohumil P165 3 31 9 8 155,88 48
144. Russ Martin P190 1 48 48
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 19 18 11 48
146. Borovec Jiří P165 3 18 15 14 172,63 47
147. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 24 23 170,00 47
148. Bula Martin P165 2 34 13 152,27 47
149. Lacina Jaroslav P190 3 29 15 3 47
Heligr Petr 1 47 47
151. Včeliš Jaroslav P165 2 26 20 157,10 46
152. Guič Boris Pitch a Ball P190 2 35 10 179,38 45
153. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 3 22 13 10 178,92 45
154. Pecháček Vladimír P165 2 32 13 167,25 45
155. Chrdle Michal P190 1 45 45
156. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 1 44 183,00 44
157. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 44 179,50 44
158. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 22 22 179,38 44
159. Klepáček Adolf P190 2 27 17 176,64 44
160. Převorová Monika P190 2 37 7 44
161. Synek Aleš STRIKE 1 43 180,83 43
162. Hron Pavel P165 2 30 13 166,00 43
163. Mervová Jarmila P165 2 40 3 142,75 43
164. Nečas František Semtamstrike P190 1 43 43
Váňa Martin Black Riders P190 1 43 43
166. Pospíšil Jan ml. P190 2 22 20 181,75 42
167. Spilková Helena P165 2 24 18 176,00 42
168. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 1 42 173,33 42
169. Pospíšilová Jitka P190 2 23 19 172,00 42
170. Mrviš Dušan P165 2 23 19 159,44 42
171. Kadlecová Jaroslava P165 3 24 14 4 155,83 42
172. Dutka Miroslav P165 3 22 19 1 149,00 42
173. Volek Pavel P190 1 42 42
174. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 2 28 13 200,88 41
175. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 2 27 14 190,00 41
176. Janiga Oldřich P190 1 41 41
Plánička Vojtěch BK Klíše P190 1 41 41
Hájek Jiří P165 1 41 41
179. Uhlíř Jiří BC Tábor 1 40 222,75 40
180. Horčička Lumír 2 22 18 189,00 40
181. Jašková Milena Tajfun P190 1 40 176,67 40
182. Černý Pavel Mandragora P165 1 40 170,71 40
183. Košata Ondřej P165 3 27 11 2 165,00 40
184. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 39 180,33 39
185. Janovská Jana BBO Mourek team P190 2 23 16 178,25 39
186. Hřebík Lumír STRIKE P165 2 21 18 171,55 39
187. Fidra Jan P165 2 30 9 167,00 39
188. Balcar Zdeněk P190 2 23 16 163,83 39
189. Eliáš Petr P165 3 34 4 1 159,85 39
190. Holoubek Miroslav P190 1 39 39
191. Kužílek Jiří P190 2 26 12 180,92 38
192. Kubíková Dana P165 2 24 14 174,25 38
193. Kubík František ml. P165 2 21 17 173,00 38
194. Halama Miroslav P165 1 38 38
Liebich František Halloween P190 2 21 17 38
Balog Atila Bobánci P190 2 25 13 38
197. Nejezchleba Stanislav P190 1 37 206,43 37
198. Treml Tomáš P165 2 30 7 174,13 37
199. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 4 20 9 8 163,70 37
200. Vokurka Jaroslav P165 3 20 11 6 159,59 37
201. Ambrož Jan Tajfun P190 2 22 15 37
Semerák Stanislav BT Notaxo P190 2 21 16 37
Zlesák Ivan BK Klíše P190 1 37 37
204. Szakos Oto 1 36 209,29 36
205. Starý Pavel Dragouni P165 1 36 182,17 36
206. Vopička Karel STRIKE P190 1 36 180,00 36
207. Korecký Pavel P165 3 15 15 6 158,46 36
208. Fryšová Věra STRIKE P190 1 36 157,00 36
209. Soukup Martin Strikeland Junior P190 1 35 206,57 35
210. Vrtiška Pavel P165 2 27 8 168,00 35
211. Svoboda Milan P165 1 35 35
212. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 1 34 208,88 34
213. Jelínek Petr st. P190 1 34 185,83 34
214. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 2 24 10 174,92 34
215. Pospíšil Jan st. P190 2 24 10 172,00 34
216. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P165 1 34 170,33 34
217. Typolt Pavel P190 2 24 9 183,09 33
218. Mrkvičková Lenka P190 2 28 5 180,94 33
219. Klečka Jiří P190 1 33 178,50 33
220. Honsa Rostislav BC Budějce P165 2 22 11 167,67 33
221. Klepáček Mašková Yvona P190 2 31 2 163,73 33
222. Krucký Vladimír PhoeniX KH 2 27 6 33
223. Lakomý Jan P190 1 32 177,50 32
224. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 1 32 156,33 32
225. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 3 15 10 7 146,50 32
226. Mottl Karel P165 2 25 7 32
Dubina Jiří KPKO Kladno P165 2 19 13 32
Nevím Václav Bobánci P165 1 32 32
229. Koumar Miroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 31 183,63 31
230. Lasovský Michal P165 2 28 3 182,00 31
231. Nováčková Iveta BC Budějce P190 3 17 12 2 157,76 31
232. Bora František P165 1 31 151,75 31
233. Zmatlík Václav P165 2 22 9 31
Kouba Václav P190 1 31 31
Kafková Danica Panda Team P165 2 17 14 31
236. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 2 25 5 173,09 30
237. Marek Luboš P190 2 21 9 168,18 30
238. Kovařík Dušan UBT Kyje P190 2 17 13 30
Heligr Ondřej Strikeland Junior 1 30 30
240. Volfelová Marta P190 1 29 192,83 29
241. Seidl Daniel P165 1 29 191,43 29
242. Horník Gustav P190 1 29 179,67 29
243. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 1 29 174,67 29
244. Svačinová Ivana P190 1 29 167,88 29
245. Vrňata David BC Tábor P165 1 29 162,67 29
246. Harvánek Petr P165 2 23 6 143,30 29
247. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 28 166,50 28
248. Fiala Michal P165 1 28 166,38 28
249. Márová Bára KPKO Kladno P165 3 10 9 9 154,00 28
250. Kafka Pavel Panda Team P165 2 18 10 28
Dvořáček David P165 1 28 28
252. Severa Tomáš Tacl Letohrad P190 1 27 190,71 27
253. Malíček Dušan Rudé koule P165 1 27 179,38 27
254. Kober Ivan P165 2 23 4 179,00 27
255. Ledwoň Martin P190 1 27 173,17 27
256. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 27 170,70 27
257. Strachota Jan P165 2 14 13 163,67 27
258. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 16 11 155,17 27
259. Kvasnička Pavel P165 2 14 13 154,80 27
260. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 1 27 27
Fink Zdeněk P165 1 27 27
262. Schůt Ladislav P190 1 26 178,88 26
263. Balcarová Zdeňka P190 1 26 173,50 26
264. Doubrava Jan P190 1 26 168,67 26
265. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 2 19 7 154,50 26
266. Tomšík David P190 2 18 8 26
Musil Matěj P165 1 26 26
Ozimý Stanislav P165 1 26 26
Jarovský Albert P190 1 26 26
270. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 25 201,57 25
271. Kuchta Pavel Bowlingzone Pardubice P190 1 25 180,13 25
272. Mužík Jaroslav P190 1 25 177,63 25
273. Kubr Tomáš P165 1 25 176,50 25
274. Ryznik Martin P165 1 25 167,67 25
275. Míková Kateřina P165 1 25 157,13 25
276. Burda Daniel P165 2 15 10 136,40 25
277. Hajná Daniela P190 1 25 25
278. Michal Ondřej P190 1 24 167,83 24
279. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 2 13 11 166,88 24
280. Nýč Roman P165 1 24 165,67 24
281. Straková Irena STRIKE P190 1 24 163,33 24
282. Dubinová Miluše KPKO Kladno P165 3 14 6 4 24
Puršl Jiří P165 1 24 24
Svoboda Michal 1. BKS cen. Děčín P165 1 24 24
Kadlec Lukáš P190 1 24 24
Blecha Milan P190 1 24 24
287. Mračko Tomáš P190 2 22 1 184,67 23
288. Sahula Jaroslav STS Doudleby P190 1 23 177,00 23
289. Vaníčková Kristýna P165 3 19 3 1 95,33 23
290. Mottl Jan P165 2 12 11 23
Nová Leona P165 1 23 23
292. Bárta Ladislav P190 1 22 184,44 22
293. Kvasnička Ondřej P165 2 13 9 178,00 22
294. Míka Adam P165 1 22 176,25 22
295. Vondráčková Linda P190 1 22 163,63 22
296. Černý Michal st. P190 1 22 160,00 22
297. Severová Jana Tacl Letohrad P165 2 15 7 157,67 22
298. Vránová Vendula P165 2 19 3 128,75 22
299. Pláničková Zdenka BK Klíše P190 1 22 22
Beneš Michal Bílé fitness BK P190 1 22 22
301. Janočková Kristýna P190 1 21 188,00 21
302. Pouzar Rudolf P165 1 21 180,00 21
303. Charvát Hugo P165 1 21 169,50 21
304. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 12 9 161,38 21
305. Musil Stanislav P165 1 21 157,17 21
306. Bulová Eliška P165 2 11 10 126,13 21
307. Kraus Tomáš P190 1 21 21
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 21 21
Brabec Petr Cowlers P190 1 21 21
Tvrzický Milan P190 1 21 21
311. Krásný Roman Tacl Letohrad P190 1 20 167,50 20
312. Hrušková Libuše P165 1 20 165,33 20
313. Beránek Martin P165 1 20 156,50 20
314. Doležel Oldřich P165 1 20 154,00 20
315. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 3 9 8 3 146,50 20
316. Šípková Jana Elephant B.T P165 3 9 7 4 135,25 20
317. Kunt Luboš st. P165 1 20 20
Leskovjansky Martin P165 1 20 20
319. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 19 182,13 19
320. Barkman Radek P190 1 19 181,44 19
321. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 19 169,00 19
322. Furik Ludvík P190 1 19 167,33 19
323. Felgr Luboš Tacl Letohrad P190 1 19 167,00 19
324. Cvrček Jaromír P165 1 19 162,33 19
325. Kocmanová Jana P165 1 19 154,60 19
326. Krňáková Šárka BK Klíše P190 1 19 150,83 19
327. Culek Jiří P165 3 11 6 2 138,20 19
328. Novohradský Ondřej Bobánci P165 1 19 19
Obrusník Lukáš P190 1 19 19
330. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 18 184,17 18
331. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 18 183,11 18
332. Timko Dominik Bowlingzone Pardubice P165 1 18 167,67 18
333. Jansa Zdenek JAR Nebeská Rybná P190 1 18 166,00 18
334. Tokarev Dmitry P165 1 18 159,50 18
335. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 18 158,50 18
336. Barnet Milan P165 2 10 8 154,00 18
337. Vindeman Petr P165 2 9 9 149,70 18
338. Polák Václav Cowlers P190 1 18 18
Kracík Miroslav P190 1 18 18
340. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 17 190,11 17
341. Chudoba Josef P190 1 17 178,89 17
342. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 1 17 177,17 17
343. Dostál Ladislav P165 2 15 2 173,33 17
344. Ladžov Alexandr StavSpol Praha P165 1 17 169,75 17
345. Ulička Antonín P190 1 17 167,33 17
346. Kolář Milan P165 2 11 6 164,67 17
Tuzarová Petra Radava SC P190 1 17 164,67 17
348. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 1 17 163,50 17
349. Roubal Leoš Pozdní sběr P165 1 17 162,20 17
350. Vlček Josef P165 2 10 7 158,31 17
351. Havlík Jiří ml. P165 1 17 126,50 17
352. Dvořák Luděk ml. P165 1 17 17
Vlha Jozef P165 1 17 17
Makovec Jaromír P190 1 17 17
355. Selnekovič Jakub Tajfun 1 16 210,17 16
356. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 16 181,67 16
357. Gregor Tomáš STRIKE P190 1 16 179,00 16
358. Vrána Vlastimil P190 1 16 172,83 16
359. Toman Michal P165 1 16 168,17 16
360. Líbal Milan BC Budějce P190 1 16 161,50 16
361. Hillebrant Miroslav P165 1 16 160,17 16
362. Valo Karel P165 1 16 159,57 16
363. Slípka Jaroslav P190 2 9 7 154,00 16
364. Čikeš Milan P165 2 8 8 153,75 16
365. Šmejkalová Ivana P165 1 16 150,78 16
366. Hradilová Daniela Bowlingjunior Plzeň P190 1 16 149,17 16
367. Jiras František P165 2 13 3 143,20 16
368. James Steven P165 2 10 6 142,00 16
369. Krupa Jozef STRIKE P190 1 16 16
Skála Šimon P190 1 16 16
Šarišský Jakub P190 1 16 16
372. Šimůnek Pavel P165 1 15 171,83 15
373. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 15 169,33 15
374. Trčková Gabriela 1. BKS cen. Děčín P190 1 15 168,11 15
375. Kopřiva Milan P190 2 10 5 160,88 15
376. Frantová Milena P165 1 15 160,50 15
377. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P165 1 15 157,50 15
378. Sopková Irena P190 1 15 142,00 15
379. Kaprálek Petr P165 1 15 15
380. Kalista Petr P165 1 14 172,00 14
381. Baborský Milan P165 1 14 167,78 14
382. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 14 164,67 14
383. Kotáb Jiří P165 1 14 162,83 14
384. Štusák Jan P165 1 14 158,17 14
385. Mrkos František Black Balls P190 1 14 156,75 14
386. Prokopová Ivana P165 1 14 155,00 14
387. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 2 10 4 148,75 14
388. Drahokoupil Jiří P165 2 9 5 143,63 14
389. Kouřimský Jan 1 14 14
Palan Ivo P165 1 14 14
391. Jašek Karel SM Blue Panthers P165 1 13 179,00 13
392. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 1 13 173,67 13
393. Kadlec Miroslav P165 2 7 6 159,25 13
394. Jebousek Radomír Oušťáci z Radavy P165 1 13 156,17 13
395. Germanová Lenka P190 1 13 155,56 13
396. Mištera Karel P190 1 13 152,83 13
397. Šilarová Kateřina Oušťáci z Radavy P165 1 13 149,40 13
398. Čermák Jan P165 2 12 1 147,60 13
399. Antalík Ivan P165 2 7 6 146,00 13
400. Blažková Lenka P165 1 13 134,83 13
401. Biskupová Martina P190 1 13 13
Kučera Martin P165 1 13 13
Vodička Martin P190 1 13 13
Řezníček Jan P165 1 13 13
Kofroň David Černý koně P165 1 13 13
406. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 1 12 189,00 12
407. Múčka Martin P165 1 12 176,00 12
408. Machálek Vladimír P190 1 12 164,50 12
409. Zýka Marek Mandragora P190 1 12 163,00 12
410. Kotrla Ondřej P165 1 12 161,33 12
411. Kolman Lukáš P165 1 12 156,17 12
412. Míka Miroslav P165 1 12 152,00 12
413. Rechtoriková Eva P165 2 8 4 143,00 12
414. Muris P165 1 12 124,00 12
415. Chaloupková Alena P165 1 12 12
Vlastníková Helena 1. BKS cen. Děčín P165 1 12 12
Lebeda Pavel P165 2 9 3 12
Čermák Tomáš BC Most P165 1 12 12
Sluka Petr P165 1 12 12
Struha Milan P165 1 12 12
Brůčková Kateřina P165 3 9 2 1 12
422. Svoboda Marcel P190 1 11 175,33 11
423. Dvořák Tomáš P165 1 11 166,67 11
424. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 11 161,33 11
425. Vodehnal Jindřich P165 1 11 158,20 11
426. Stejskal Martin Henry Gril P190 1 11 155,33 11
427. Holá Barbora P165 1 11 154,11 11
428. Prchalová Jana P165 1 11 130,00 11
429. Prekop Michal P190 1 11 11
Žebro Martin P165 1 11 11
Nový Stanislav Cowlers P165 1 11 11
432. Ivanciv Petr Black Riders 1 10 172,75 10
433. Musil Petr Pozdní sběr P165 1 10 155,00 10
434. Šlajs Vlastimil P190 1 10 154,00 10
435. Bejčková Milena P165 1 10 150,83 10
436. Samek Karel P165 1 10 140,50 10
437. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 10 129,00 10
438. Vondráková Miroslava P165 2 5 5 113,17 10
439. Manhart Petr Tajfun P190 1 10 10
440. Nádvorník Pavel P165 2 7 2 158,64 9
441. Novotná Kateřina P165 1 9 150,67 9
442. Marek Jakub P165 1 9 149,00 9
443. Žák Jan P165 1 9 148,33 9
444. Havlín Petr P190 1 9 139,50 9
445. Nachtigal Marek P165 2 8 1 122,50 9
446. Nahodilová Iveta P165 2 5 4 101,50 9
447. Jireš Martin P165 1 9 9
Srncová Jana P190 1 9 9
449. Štefl Radek P165 1 8 170,50 8
450. Moureček Miroslav P165 1 8 154,78 8
451. Konečná Marie Senioři SBL P165 1 8 151,60 8
452. Bartošová Marie P165 1 8 150,00 8
453. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 8 148,83 8
454. Kubát Ladislav P165 1 8 147,50 8
455. Richter Antonín P190 1 8 138,75 8
Kubelka Petr P165 1 8 138,75 8
457. Drážný Ivo P190 1 8 8
Pešina Miroslav P165 1 8 8
Hrabě Jan P165 1 8 8
Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 1 8 8
Semeráková Monika P165 1 8 8
Horáček Petr P165 1 8 8
463. Malcová Kateřina P190 1 7 164,83 7
464. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 1 7 160,00 7
465. Machálková Zorka P165 1 7 148,60 7
466. Čálková Marta P190 1 7 140,00 7
467. Marko Ondřej P165 1 7 130,00 7
468. Hůrská Andrea P165 1 7 126,00 7
469. Honsa Erik P165 1 7 7
Leskovjanský Martin P190 1 7 7
Kovaříková Helena P165 1 7 7
Chrámecký Tomáš P165 2 4 3 7
Modlíková Stanislava P165 1 7 7
Šup Ivan P165 1 7 7
475. Hampl Milan P165 1 6 169,50 6
476. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 6 161,75 6
477. Sejkora Miroslav P165 1 6 158,60 6
478. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 6 156,40 6
479. Krásná Romana Oušťáci z Radavy P165 1 6 146,20 6
480. Jusko Peter P165 1 6 145,00 6
481. Tesařová Lenka P165 1 6 132,25 6
482. Šidáková Markéta P165 1 6 108,25 6
483. Dvořák Luděk P165 1 6 6
Krupová Magdalena P165 1 6 6
Preisner Jan P165 2 4 2 6
Šedivá Květa P165 1 6 6
Pihávek David P190 1 6 6
Dvořáček David P190 1 6 6
Novotná Jana UBT Kladno P165 2 4 2 6
Bukovický Michal st. P165 1 6 6
491. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 5 189,25 5
492. Hübst Vladimír BK Klíše P190 1 5 178,22 5
493. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 5 159,67 5
494. Sršeň Marcel P165 1 5 159,40 5
495. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P165 1 5 155,20 5
496. Pitauer Pavel BSR Poděbrady P165 1 5 154,00 5
497. Simonová Helena P190 1 5 149,00 5
498. Schönová Jana Family S P190 1 5 144,75 5
499. Mačát Josef Oušťáci z Radavy P190 1 5 142,50 5
500. Doubravová Anna P165 1 5 117,75 5
501. Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 5 5
Holinková Naďa P165 1 5 5
Culková Lucie P165 1 5 5
Vodička Jiří P165 1 5 5
Fejfárek Marek P165 1 5 5
Zita Jan P190 1 5 5
507. Pácha Radek P190 1 4 159,33 4
508. Šimůnek Daniel P190 1 4 159,25 4
509. Slováček Pavel P165 1 4 153,75 4
510. Hrdina Lukáš P165 1 4 140,67 4
511. Eliáš Petr P165 1 4 135,60 4
512. Vacek Tomáš P165 1 4 133,80 4
513. Böck Adam P165 1 4 129,50 4
514. Vondráková Kateřina P165 1 4 123,75 4
515. Bečvář Michal P190 1 4 4
Kamenská Marie P165 1 4 4
Bukovický Michal P165 1 4 4
Paclík Radomil P165 1 4 4
519. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 1 3 173,33 3
520. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 1 3 152,00 3
521. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 3 151,75 3
522. Vávra Miloš P190 1 3 149,60 3
523. Valkovič Miroslav P165 1 3 145,00 3
524. Šafařík Jakub P190 1 3 143,17 3
525. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 1 3 141,83 3
526. Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 3 134,14 3
527. Drozdek Tomáš P165 1 3 124,00 3
528. Marková Denisa P165 1 3 122,20 3
529. Serbusová Marcela P165 1 3 3
Bukovická Klára P165 1 3 3
Fuchsová Jana P165 1 3 3
Fulínová Ilona P165 1 3 3
Průša Jiří P165 1 3 3
Boháč Martin P165 1 3 3
535. Bejdl René P165 1 2 148,00 2
536. Klapal Miroslav P165 1 2 147,20 2
537. Konečný Jiří P165 1 2 139,25 2
538. Sova Petr ml. P165 1 2 138,00 2
539. Jansová Zdeňka JAR Nebeská Rybná P165 1 2 133,67 2
540. Kožená Barbora P165 1 2 126,75 2
541. Teame Christian STRIKE P165 1 2 115,17 2
542. Baborská Dana P165 1 2 113,80 2
543. Sedláčková Olga P165 1 2 90,75 2
544. Navrátil Marek P165 1 2 2
Treml Lukáš P165 1 2 2
Svobodová Leontýna P165 1 2 2
Váňová Štěpánka P165 1 2 2
Holínková Naďa P165 1 2 2
549. Vránová Irena P190 1 1 138,00 1
550. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 1 137,67 1
551. Dubánek Jan Oušťáci z Radavy P165 1 1 131,40 1
552. Schelle Harald Maxbowling P165 1 1 131,00 1
553. Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 1 126,00 1
Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 1 1 126,00 1
555. Junek Stanislav P165 1 1 105,50 1
556. Talaš Kristián P165 1 1 89,00 1
557. Housková Petra P165 1 1 1
Eisnerová Marcela P165 1 1 1
Rams František P165 1 1 1
Zelenková Jana P165 1 1 1
Růžička Michal P165 1 1 1
Strnadová Kateřina P165 1 1 1
Culková Miriam P165 1 1 1
Kostka Martin P190 1 1 1
Král Jiří P165 1 1 1

Krátké zprávy

25.04.2018 v 12:04

Dne 26.4.2018 v 23.59 hod.proběhne uzávěrka potvrzení účasti na MČR juniorů.

29.03.2018 v 20:16

Dívky se po velkém boji s Anglií staly vícemistryněmi Evropy soutěže týmů. Gratulujeme!!!

29.03.2018 v 18:43

Dívky porazily tým z Dánska a postupují do finále proti Anglii. Odkaz na přenos ZDE.

29.03.2018 v 16:27

V 17:30 začíná semifinále soutěže družstev dívek na ME juniorů. Naše děvčata budou hrát na jednu hru o postup do finále. Sledovat je můžete ZDE.

29.03.2018 v 15:10

V soutěži týmů děvčata vybojovala postup do TOP 4 a nyní již mají jistotu medaile z ME juniorů 2018.

Galerie

Schindler Radek
Jadran Frýdek Místek
Schindler Radek

Schindler Radek

Jadran Frýdek Místek
Vítěz 10. turnaje PRESTIGE
Křesťan Miroslav
OKO Křesťan
Křesťan Miroslav

Křesťan Miroslav

OKO Křesťan
Nejlepší hráč kat. P190 na 10.turnaji PRESTIGE
Kotrla Ondřej
bez klubové příslušnosti
Kotrla Ondřej

Kotrla Ondřej

bez klubové příslušnosti
Nejlepší hráč kat. P165 na 10 turnaji PRESTIGE
Pankivová Božena
MBL Mikulov
Pankivová Božena

Pankivová Božena

MBL Mikulov
Nej. žena na 10.turnaji PRESTIGE