Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

květen26

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 6 95 87 67 205,12 249
2. Včeliš Michal Xbowling Team 3 88 86 58 211,55 232
3. Krňák Pavel BK Klíše 4 97 84 32 203,07 213
4. Heligr Petr 3 91 58 58 228,29 207
5. Heligr Ondřej Strikeland Junior 3 99 53 50 219,80 202
6. Nováková Miluše STRIKE 3 92 83 26 195,92 201
7. Homola Lukáš BC Most 6 82 59 52 204,81 193
8. Rác Václav Bombers P190 3 94 75 24 199,53 193
9. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 5 81 71 39 186,10 191
10. Heligr Štěpán Strikeland Junior 3 90 53 46 211,60 189
11. Kubík František ml. P165 3 77 57 52 196,42 186
12. Krňáková Šárka BK Klíše P190 4 85 62 36 174,12 183
13. Závladská Svatava BK Klíše P190 6 65 62 55 188,20 182
14. Nejezchleba Stanislav P190 3 74 64 39 186,57 177
15. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 3 76 56 44 201,88 176
16. Růžička Karel 3 79 49 48 197,21 176
17. Kolář Jan st. Black Riders 7 78 61 34 201,48 173
18. Nahodil Antonín 3 69 56 47 209,88 172
19. Závladský Dušan BK Klíše P190 6 61 57 54 188,70 172
20. Breindlová Anna BK Klíše P190 4 98 37 36 184,84 171
21. Bočan Josef SBL Lucerna P190 5 93 42 34 209,57 169
22. Kassas Abdul BK Klíše P165 6 83 46 34 185,30 163
23. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 5 74 44 38 184,48 156
24. Beštová Kateřina expert King Pins 2 89 66 198,46 155
25. Kunc Oto P190 5 72 54 29 174,03 155
26. Bula Martin P165 3 73 41 41 154,30 155
27. Butal Jaroslav st. P190 5 58 50 43 181,35 151
28. Synek Aleš STRIKE 2 88 62 225,22 150
29. Květoň Jiří BK Klíše P165 5 84 33 31 174,89 148
30. Colon Josef P190 9 60 57 30 168,92 147
31. Rechtorik Milan Černý koně 3 100 28 18 208,86 146
32. Kupecký Michal Rabbits Praha 2 91 53 205,30 144
33. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 2 89 54 191,69 143
34. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 4 80 39 24 172,66 143
35. Ruml David P190 4 82 31 26 188,26 139
36. Horáček Petr Tajfun P165 6 70 42 27 176,89 139
37. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 3 75 34 29 183,23 138
38. Soukup Richard P190 3 87 40 10 191,21 137
39. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 77 32 27 201,10 136
40. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 3 86 42 8 192,43 136
41. Liebichová Ingrid Tajfun P190 3 71 38 27 167,68 136
42. Černík Vojtěch BC Most P190 5 68 42 23 175,91 133
43. Egert Jiří Rabbits Praha P190 4 63 41 29 173,81 133
44. Teame Habtegabriel Xbowling Team P190 4 48 43 40 180,94 131
45. Mička Daniel STRIKE P190 2 73 55 199,76 128
46. Rain David BT Notaxo 4 47 43 38 188,72 128
47. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 2 96 28 204,64 124
48. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 4 81 28 14 179,50 123
49. Guič Boris Pitch a Ball P190 3 55 36 29 198,00 120
50. Chvojka Milan P165 4 57 38 25 171,34 120
51. Čížek Daniel Bombers P190 2 65 54 195,04 119
52. Slezák Luboš STRIKE P190 5 52 34 33 180,87 119
53. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 2 78 39 195,83 117
54. Květenský Vítězslav STRIKE P190 6 49 39 29 179,89 117
55. Horňák Vladimír Maxbowling P190 5 55 35 26 178,71 116
56. Mrkvičková Lenka P190 4 64 28 23 177,52 115
57. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 2 80 35 175,38 115
58. Kolářová Hana Black Riders P190 6 45 44 26 164,69 115
59. Stupka Jan KRPA P190 4 66 29 18 186,20 113
60. Matějka Antonín P190 7 39 37 36 176,38 112
61. Forman Jiří P190 3 60 27 24 173,27 111
62. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 7 47 33 31 159,60 111
63. Janovský Michal Black Riders 4 50 37 23 194,25 110
64. Soukup Martin Strikeland Junior P190 3 51 44 14 195,71 109
65. Skůrová Jana Černý koně P190 4 49 43 16 187,39 108
66. Kubík František P165 3 45 44 19 183,94 108
67. Černíková Karolína BK Klíše P190 5 37 36 35 171,24 108
68. Mrkvička Tomáš P165 3 68 21 19 168,14 108
69. Klepáček Mašková Yvona P190 4 43 34 30 165,39 107
70. Černíková Michaela BC Most P165 5 46 46 15 149,29 107
71. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 3 56 38 11 184,26 105
72. Váňa Martin Black Riders P190 2 72 32 196,57 104
73. Jirsa Miloš P190 3 51 27 25 166,95 103
74. Šmejkalová Ivana P165 5 53 33 17 136,97 103
75. Švec Ladislav BT Notaxo 3 41 38 19 193,68 98
76. Szakos Oto 2 52 45 198,40 97
77. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 3 48 27 22 166,32 97
78. Čermák Pavel expert King Pins 2 66 30 200,17 96
79. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 49 47 166,79 96
80. Klimeš Josef P190 4 47 24 23 180,81 94
81. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 2 56 38 178,47 94
82. Merva Vladimír Semtamstrike P190 3 40 39 12 182,80 91
83. Košatová Renáta P190 3 34 31 26 168,92 91
84. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 1 90 213,92 90
85. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 57 30 3 160,83 90
86. Borovec Jiří P165 4 46 26 17 175,06 89
87. Homola Ladislav BC Most P190 6 45 31 13 161,56 89
88. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P165 4 39 36 14 160,65 89
89. Gurgul Lukáš STRIKE P165 2 53 35 178,17 88
90. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 5 59 18 11 157,70 88
91. Musil Matěj P165 3 56 19 12 126,96 87
92. Petáková Anna Rabbits Praha 2 85 1 191,54 86
93. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 79 7 184,29 86
94. Dubinová Miluše KPKO Kladno P165 4 67 11 6 171,86 84
95. Javůrek Pavel P165 5 41 22 20 173,94 83
96. Jašková Milena Tajfun P190 3 33 32 18 163,68 83
97. Hübst Vladimír BK Klíše P190 3 33 27 22 176,59 82
98. Jedlička Jan BC Falk P165 2 41 40 200,38 81
99. Vrtiška Pavel P165 3 51 19 11 183,43 81
100. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 2 67 14 179,18 81
101. Zlesák Ivan BK Klíše P190 3 33 27 21 175,43 81
102. Kučírek František P190 3 31 30 20 149,14 81
103. Mojková Helena P190 2 39 39 174,83 78
104. Vokurka Jaroslav P165 5 32 28 18 162,74 78
105. Pláničková Zdenka BK Klíše P190 4 30 26 22 156,10 78
106. Janovská Jana BBO Mourek team P190 3 30 25 22 179,38 77
107. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 3 59 15 3 158,13 77
108. Nosek Richard Black Riders P190 1 76 190,08 76
109. Tětek Petr P190 2 70 4 170,64 74
110. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 2 51 22 190,43 73
111. Klepáček Adolf P190 4 28 25 20 179,92 73
112. Bejšovec Jaroslav P190 4 30 30 13 170,31 73
113. Schön Viktor st. Family S P165 3 34 26 13 166,60 73
114. Biskupová Martina P190 2 46 26 177,25 72
115. Rechtoriková Eva P165 4 38 18 14 152,43 70
116. Liebich Tomáš Xbowling club P165 1 69 181,00 69
117. Heligrová Hana P190 2 41 28 166,64 69
118. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 3 42 16 10 193,65 68
119. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 4 29 25 14 180,00 68
120. Nováček Josef BC Hluboká P190 2 44 23 187,38 67
121. Kadlecová Jaroslava P165 3 24 22 21 157,75 67
122. Rábek Erik P190 2 38 28 168,00 66
123. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 3 32 25 9 161,08 66
124. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 4 35 24 7 154,23 66
125. Makovec Jaromír P190 2 34 32 66
126. Nováčková Iveta BC Budějce P190 2 48 17 185,63 65
127. Endersová Alena Seniorbowling CZ P190 1 65 174,09 65
128. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 37 28 172,88 65
129. Bittersmann Milan STRIKE P165 2 38 26 189,63 64
130. Fisek Roman P190 2 35 29 179,75 64
131. Uhlířová Zuzana P190 1 64 173,33 64
132. Tětková Lenka P165 2 51 13 154,25 64
133. Holubčák Petr 1. BKS cen. Děčín 1 63 201,57 63
134. Klein David P190 1 63 194,50 63
135. Zach Petr st. P190 3 25 24 14 171,60 63
136. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 30 28 5 63
137. Demuth Filip BC Most P190 1 61 183,78 61
138. Kubíková Dana P165 3 31 21 9 160,50 61
139. Spilka František BC Tábor P165 2 32 28 192,88 60
140. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 2 35 25 179,36 60
141. Rejč Libor BC Most P190 1 60 173,11 60
142. Mrviš Dušan P165 3 34 13 13 159,05 60
143. Bulová Eliška P165 3 40 20 145,82 60
144. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 5 24 20 15 180,05 59
145. Mach Libor Semtamstrike P190 3 29 21 9 170,21 59
146. Slavíková Kateřina Black Riders P190 4 25 20 14 167,20 59
147. Dolejška Jan P165 2 39 20 59
148. Větrovský Jaroslav STRIKE 1 58 197,57 58
149. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc 2 37 21 168,61 58
150. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 3 48 6 4 154,83 58
151. Staněk Libor P165 2 41 16 179,50 57
152. Novotná Kateřina P165 2 43 14 165,32 57
153. Culková Olga P165 3 25 24 8 153,41 57
154. Mazzaferro Edita P190 2 31 26 57
155. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 4 27 17 12 183,75 56
156. Malcová Gabriela P190 3 23 18 15 155,23 56
157. Hollman Petr P165 2 40 15 170,42 55
158. Breindl Robert BK Klíše P165 1 54 170,14 54
159. Havelka Michal P190 3 26 15 13 158,50 54
160. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 40 14 154,79 54
161. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 2 36 17 206,56 53
162. Harvánek Petr P165 2 48 5 149,30 53
163. Procházka Aleš BC Hluboká P190 2 27 25 185,75 52
164. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 1 52 183,83 52
165. Eliáš Petr P165 3 27 16 9 161,29 52
166. Šípek Karel Elephant B.T P190 3 36 15 1 153,92 52
167. Janiga Oldřich P190 2 37 14 51
Vrba Petr P190 2 35 16 51
169. Prokopová Dagmar P165 1 50 156,83 50
170. Sklenář Jiří P190 1 50 50
171. Oliva Miroslav P190 2 31 18 188,62 49
172. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 1 49 184,67 49
173. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 21 15 13 183,73 49
174. Typolt Pavel P190 3 22 21 6 169,38 49
175. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 1 48 228,83 48
176. Mazal Libor BC Pardubice P165 2 29 19 168,07 48
177. Liebich František Halloween P190 2 32 16 48
178. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 47 225,00 47
179. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 2 33 14 207,90 47
180. Florík Petr P190 2 24 23 183,21 47
181. Pospíšilová Jitka P190 2 34 13 176,17 47
182. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 25 18 4 174,08 47
183. Macek Jan Xbowling Team 1 46 222,83 46
184. Nevyjel Jiří P190 2 42 4 183,50 46
185. Antalík Ivan P165 3 30 9 7 163,17 46
186. Janoutová Adéla P165 2 28 18 156,00 46
187. Kafková Danica Panda Team P165 2 33 13 46
188. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 45 222,17 45
189. Kopřiva Milan P190 1 45 187,50 45
190. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 45 175,25 45
191. Malec Jaromír BT Notaxo P190 3 19 18 8 171,10 45
192. Honsa Rostislav BC Budějce P165 2 27 18 166,25 45
193. Brychová Eliška st. P165 2 30 15 154,64 45
194. Křesťan Miroslav OKO Křesťan P190 1 44 211,33 44
195. Pospíšil Jan st. P190 2 36 8 180,67 44
196. Vaněček Jindřich P165 2 24 20 178,50 44
197. Kvasnička Ondřej P165 4 20 19 5 161,00 44
198. Doubravová Květa P165 3 26 10 8 139,50 44
199. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 43 199,50 43
200. Staněk František P190 3 19 14 10 190,33 43
201. Cvrček Jaromír P165 1 43 186,33 43
202. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 3 22 16 5 174,38 43
203. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 25 18 172,33 43
204. Heřmánek Jiří P165 2 36 7 166,33 43
205. Tichý Antonín P165 2 35 8 152,67 43
206. Tejkl Martin P165 2 33 10 152,25 43
207. Kůs Otto P190 1 43 43
208. Vlasák Aleš Radava SC P190 1 42 195,50 42
209. Enders Richard P190 1 42 181,88 42
210. Barkman Radek P190 2 35 7 179,28 42
211. Kabrhel Petr StavSpol Praha 2 25 17 178,90 42
212. Bejšovcová Lenka P165 4 20 17 5 144,55 42
213. Vlčková Stanislava P165 3 29 8 5 123,50 42
214. Ozimý Stanislav P165 1 42 42
215. Straková Irena STRIKE P190 1 41 193,50 41
216. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 26 15 176,75 41
217. Tuzarová Petra Radava SC P190 1 41 175,67 41
218. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 4 20 12 9 169,90 41
219. Chytil Lukáš RAPI-TEC P190 1 40 200,17 40
220. Gregor Tomáš STRIKE P190 2 25 15 173,70 40
221. Černý Michal st. P190 1 40 171,00 40
222. Prokop Zdeněk P165 1 40 157,75 40
223. Fryšová Věra STRIKE P190 3 16 13 11 153,56 40
224. Přibyl David P165 1 40 40
Machytková Šárka P190 1 40 40
226. Jandejsková Alexandra BK Klíše P190 2 27 12 158,90 39
227. Kvasnička Pavel P165 2 33 6 152,20 39
228. Roth Jan P190 2 27 12 39
229. Košata Ondřej P165 1 38 181,83 38
230. Doubrava Jan P190 2 33 5 167,17 38
231. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 21 17 137,50 38
232. Tomanová Veronika P165 1 38 38
233. Lasovský Michal P165 1 37 183,25 37
234. Enders Walter Seniorbowling CZ P190 1 37 170,88 37
235. Beránek Martin P165 1 37 170,83 37
236. Germanová Lenka P190 2 31 6 154,67 37
237. Lhotová Karolína 1 37 37
Russ Martin P190 1 37 37
239. Nádvorník Pavel P165 3 21 11 4 178,36 36
240. Culek Jiří P165 3 14 13 9 152,50 36
241. Sirotiarová Hana P165 1 36 36
Cvrková Jana P165 1 36 36
Nečas František Semtamstrike P190 1 36 36
244. Pisinger Miroslav P165 1 35 177,33 35
245. Štulc Jan SKBC Račice P165 2 21 14 161,67 35
246. Rojíková Jana Radava SC P165 1 35 35
Skalický Pavel BLK Jablonec P190 1 35 35
248. Kotrla Ondřej P165 1 34 192,83 34
249. Hron Pavel P165 2 23 11 172,00 34
250. Vojáček Lukáš P165 1 34 165,67 34
251. Sovová Ivana P165 2 29 5 161,00 34
252. Slípka Jaroslav P190 3 17 14 3 160,00 34
253. Holoubek Miroslav P190 1 34 34
Bezstarosti Andrea P165 1 34 34
255. Mračko Tomáš P190 2 23 10 176,57 33
256. Šlajs Vlastimil P190 1 33 173,67 33
257. Pospíšil Jan ml. P190 2 19 14 172,25 33
258. Kalista Petr P165 2 22 11 172,00 33
259. Sova Petr ml. P165 2 32 1 170,67 33
260. Brych Vladimír P165 2 17 16 153,75 33
261. Prchalová Jana P165 2 28 5 129,25 33
262. Jakubík Tomáš Draci Brno P190 1 33 33
Veselá Eva P190 1 33 33
264. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 1 32 190,67 32
265. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 32 166,50 32
266. Kadlec Miroslav P165 2 21 11 162,63 32
267. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 22 10 159,50 32
268. Kološ Jakub P165 1 32 158,00 32
269. Korecký Michal P165 3 16 9 7 154,38 32
270. Spilková Helena P165 2 20 12 154,00 32
271. Fink Zdeněk P165 1 32 32
Baláková Jana P165 1 32 32
273. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 31 181,50 31
274. Šafařík Luděk P190 1 31 168,00 31
275. Frantová Milena P165 1 31 166,67 31
276. Fuchs David Bílé fitness BK P190 1 31 158,67 31
277. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 26 5 148,08 31
278. Ivanciv Petr Black Riders 1 31 31
Svítková Adéla P165 1 31 31
Volek Pavel P190 1 31 31
281. Hindrák Jiří 1 30 197,38 30
282. Erben Roman Xbowling Team 1 30 187,67 30
283. Richter Miroslav Big Lebowski abides P190 1 30 165,17 30
284. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 23 7 155,00 30
285. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 3 15 8 7 153,00 30
286. Šípková Jana Elephant B.T P165 4 18 8 4 138,75 30
287. Márová Bára KPKO Kladno P165 4 12 11 7 130,75 30
288. Kober Ivan P165 1 30 30
Nefová Ilona Radava SC P165 1 30 30
Kafka Pavel Panda Team P165 2 24 6 30
291. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 29 182,00 29
292. Mužík Jaroslav P190 1 29 180,38 29
293. Vaníčková Kristýna P165 4 13 8 8 115,91 29
294. Drážný Ivo P190 1 29 29
295. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 28 183,83 28
296. Schůt Ladislav P190 1 28 175,75 28
297. Drahokoupil Jiří P165 1 28 174,00 28
298. Barnet Milan P165 2 16 12 165,67 28
299. Bejdl René P165 1 28 28
Roučka Lukáš P165 1 28 28
Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P165 1 28 28
302. Lang David Car Citon Olomouc 1 27 182,67 27
303. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 1 27 180,63 27
304. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 2 18 9 162,50 27
305. Straka Marek P165 1 27 153,00 27
306. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 2 19 8 27
Drbalová Marie Letenský koule P165 1 27 27
308. Chládková Hana Sypka Blansko P190 1 26 174,67 26
309. Vondráčková Linda P190 2 17 9 169,32 26
310. Jelínek Petr st. P190 1 26 163,50 26
311. Housková Petra P165 2 20 6 153,75 26
312. Volfelová Marta P190 1 26 149,33 26
313. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 1 25 182,67 25
314. Havlín Petr P190 1 25 167,25 25
315. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 2 22 3 160,67 25
316. Sýkorová Andrea P190 2 18 7 152,89 25
317. Míková Kateřina P165 2 23 2 152,75 25
318. Dubina Jiří KPKO Kladno P165 3 16 9 150,75 25
319. Urbanová Věra P165 1 25 25
320. Čermák František BC Tábor P190 1 24 192,63 24
321. Černá Marta Mandragora P165 1 24 171,00 24
322. Kováčik Robert P165 1 24 160,50 24
323. Müllerová Markéta P165 1 24 24
Serbusová Marcela P165 2 21 3 24
Hajná Daniela P190 1 24 24
Plas Michal KRPA P190 1 24 24
327. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 23 180,50 23
328. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 2 12 11 178,30 23
329. Fidra Jan P165 3 10 8 5 169,57 23
330. Kotáb Jiří P165 1 23 159,00 23
331. Drexler Karel P190 1 23 23
Kloták David P165 1 23 23
Skála Šimon P190 1 23 23
Pavelka Petr P165 1 23 23
Yeremková Marina P165 1 23 23
336. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 1 22 183,75 22
337. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 2 11 11 175,00 22
338. Černý Pavel Mandragora P165 2 20 2 167,38 22
339. Kořínková Marie P165 2 18 4 154,75 22
340. Brix Jan P165 1 22 132,50 22
341. Polák Václav Cowlers P190 1 22 22
Slavíková Eliška P165 1 22 22
Zelenková Jitka P165 1 22 22
Blecha Milan P190 1 22 22
Puršl Jiří P165 1 22 22
346. Kuchta Pavel Bowlingzone Pardubice P190 1 21 185,50 21
Vávra Miloš P190 2 12 9 185,50 21
348. Lakomý Jan P190 1 21 181,17 21
349. Ktoda Tomáš P165 1 21 161,00 21
350. Strachota Jan P165 2 11 10 159,83 21
351. Jarovský Albert P190 1 21 21
Kotrbatý Jiří P165 1 21 21
Kůsová Boleslava P190 1 21 21
Ondrejec Petr P190 1 21 21
355. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 20 207,86 20
356. Kunt Luboš st. P165 1 20 180,67 20
357. Šteffek Milan st. 1 20 179,25 20
358. Štícha Bohumil P165 3 12 4 4 143,70 20
359. Toman Michal P165 1 20 141,75 20
360. Obrusník Lukáš P190 1 20 20
Urbanová Dita P165 1 20 20
Lacina Jaroslav P190 2 10 10 20
Mottl Karel P165 2 10 10 20
364. Machálek Vladimír P190 1 19 186,57 19
365. Vopička Karel STRIKE P190 1 19 179,67 19
366. Mlynář Ondřej Xbowling Team 1 19 173,25 19
367. Klečka Jiří P190 1 19 169,25 19
368. Čížek Jozef SKBC Račice P190 1 19 164,22 19
369. Vlk Josef P190 1 19 159,50 19
370. Fiala Michal P165 2 14 5 135,25 19
371. Chotěnovská Anna P165 2 13 6 135,11 19
372. Fuchsová Jana P165 2 14 5 134,40 19
373. Kouba Václav P190 1 19 19
Sluková Gabriela P165 1 19 19
Vlček Josef P165 1 19 19
Trča Pavel BC Hluboká P190 1 19 19
Zmatlík Václav P165 2 11 8 19
378. Sovová Alena P190 2 16 2 174,25 18
379. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 18 171,88 18
380. Šteffková Monika P190 1 18 163,75 18
381. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 18 161,17 18
382. Sova Petr P190 2 10 8 155,50 18
383. Sopková Irena P190 1 18 143,50 18
384. Čambor Adam P165 1 18 139,50 18
385. Převorová Monika P190 2 17 1 18
Kofroň David Černý koně P165 1 18 18
Hejbal Martin JČ P190 1 18 18
Petrželová Veronika P190 1 18 18
389. Bárta Karel st. Pitch a Ball P190 1 17 180,67 17
390. Sihelník Josef P165 1 17 174,78 17
391. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 17 168,83 17
392. Horník Gustav P190 1 17 164,11 17
393. Sotolář Zdeněk BK Klíše P190 1 17 163,20 17
394. Šilarová Kateřina Oušťáci z Radavy P165 1 17 156,00 17
395. Burda Daniel P165 2 10 7 146,75 17
396. Budařová Pavlína Radava SC P165 1 17 144,00 17
397. Čálková Marta P190 1 17 143,83 17
398. Petrželová Ivana P165 1 17 17
Šmehlík Milan P165 1 17 17
400. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 13 3 189,33 16
401. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 1 16 182,56 16
402. Křepelka Aleš P165 1 16 178,00 16
403. Rechtorik Libor Černý koně P190 1 16 176,33 16
404. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P165 1 16 168,50 16
405. Stukalo Albina P165 1 16 163,50 16
406. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 1 16 151,92 16
407. Hůrská Andrea P165 2 15 1 104,00 16
408. Furik Ludvík P190 1 16 16
Loněk Daniel P165 1 16 16
Novotný Petr P165 1 16 16
Šarišský Jakub P190 1 16 16
Kauerová Romana P165 1 16 16
413. Starý Pavel Dragouni P165 1 15 161,75 15
414. Holá Barbora P165 1 15 157,78 15
415. Kocmanová Jana P165 1 15 156,50 15
416. Múčka Martin P165 2 11 4 153,50 15
417. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 15 152,00 15
418. Urbanec Radek P165 1 15 139,50 15
419. Waldhauserová Jana P165 2 15 108,25 15
420. Baborský Milan P165 1 15 15
Dvořáček David P165 1 15 15
Krupa Jozef STRIKE P190 1 15 15
James Steven P165 1 15 15
424. Marek Luboš P190 1 14 171,17 14
425. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 14 168,75 14
426. Kadlec Lukáš P190 2 13 1 166,50 14
427. Tomášková Dagmar Tacl Letohrad P165 1 14 152,17 14
428. Novák Jiří st. BK Klíše P190 2 9 5 151,07 14
429. Balcar Zdeněk P190 2 10 4 150,25 14
430. Hejna Miloslav P165 1 14 148,00 14
431. Jandejsek Aleš BK Klíše P165 2 8 6 147,53 14
432. Bukovický Michal st. P165 2 9 5 129,00 14
433. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 14 14
Rybová Eva P165 1 14 14
Novotná Hana P190 1 14 14
Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 14 14
Doubravová Anna P165 1 14 14
Brůčková Kateřina P165 2 9 5 14
Trojan Josef P165 1 14 14
440. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 13 177,00 13
441. Janočková Kristýna P190 1 13 176,29 13
442. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 13 172,17 13
443. Prokopová Ivana P165 1 13 159,44 13
444. Koumar Miroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 13 156,00 13
445. Valo Karel P165 2 11 2 140,38 13
446. Sailerová Dita BK Klíše P190 1 13 139,78 13
447. Pindiaková Zdeňka P165 2 9 4 134,25 13
448. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 13 134,00 13
449. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P165 1 13 13
Petr Vrba P165 1 13 13
Hájek Jiří P165 1 13 13
Rejžková Štěpánka P165 1 13 13
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 13 13
Kučera Martin P165 2 7 6 13
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 13 13
456. Müller Miroslav MSCBL Děčín P165 1 12 169,33 12
457. Korecký Pavel P165 1 12 162,25 12
458. Valkovič Miroslav P165 1 12 160,00 12
459. Kubr Tomáš P165 1 12 157,25 12
460. Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 1 12 155,50 12
461. Tokarev Dmitry P165 1 12 149,25 12
462. Bora František P165 1 12 144,83 12
463. Průša David Bowlingzone Pardubice P165 1 12 132,00 12
464. Košata Václav P190 1 12 12
Plechata Tomáš expert King Pins 1 12 12
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 12 12
Zímová Markéta P165 1 12 12
Pouzar Rudolf P165 1 12 12
Kovařík Dušan UBT Kyje P190 1 12 12
Žabka Zdeněk STRIKE P190 1 12 12
471. Šípková Dagmar 1. BKS cen. Děčín P190 1 11 169,56 11
472. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 11 160,50 11
473. Eliáš Petr P165 1 11 154,40 11
474. Brabencová Lucie P165 1 11 154,25 11
475. Čikeš Milan P165 2 10 1 152,75 11
476. Treml Lukáš P165 2 6 5 147,50 11
477. Brokešová Annabel ABB Vidlatá Seč P165 1 11 127,50 11
478. Junek Stanislav P165 1 11 120,75 11
479. Nahodilová Iveta P165 3 7 4 110,25 11
480. Honsa Erik P165 1 11 11
Hojková Irena P190 1 11 11
Karásková Margita P165 1 11 11
483. Zelený Miroslav 1. BKS cen. Děčín P190 1 10 179,67 10
484. Sejkora Miroslav P165 2 8 2 176,33 10
485. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 1 10 176,17 10
486. Šlechtová Sylva 1. BK Kings HK P190 1 10 175,57 10
487. Vítek Jozef st. P165 1 10 173,14 10
488. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 10 158,75 10
489. Schelle Harald Maxbowling P165 2 9 1 122,62 10
490. Vacková Petra P165 1 10 116,60 10
491. Brokešová Viktorie ABB Vidlatá Seč P165 1 10 106,75 10
492. Janovec Ladislav P165 1 10 10
Beneš Michal Bílé fitness BK P190 1 10 10
Orálek Radek 1 10 10
Zálohová Petra P165 1 10 10
496. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 1 9 176,17 9
497. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 9 163,33 9
498. Bartošová Marie P165 1 9 156,60 9
499. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 9 155,83 9
500. Musil Stanislav P165 1 9 140,50 9
501. Blažková Kateřina P165 1 9 104,00 9
502. Bárta Ladislav P190 1 9 9
Halama Miroslav P165 1 9 9
Turek Karel P165 1 9 9
Maršálková Vlaďka P165 1 9 9
Treml Tomáš P165 1 9 9
507. Chaloupková Alena P165 1 8 167,75 8
508. Vodehnal Jindřich P165 1 8 154,80 8
509. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 8 151,67 8
510. Jusková Martina Tacl Letohrad P165 1 8 101,50 8
511. Sluka Petr P165 1 8 8
Nachtigal Marek P165 1 8 8
Jakobová Tereza P165 1 8 8
Vránová Vendula P165 1 8 8
Vacek Tomáš BC Hluboká P165 1 8 8
Kolář Jan ml. Black Riders 1 8 8
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 8 8
518. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 7 175,33 7
519. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 7 163,17 7
520. Charvát Hugo P165 1 7 162,50 7
521. Simonová Helena P190 1 7 156,60 7
522. Puršl Vojtěch P165 1 7 156,25 7
523. Kolman Lukáš P165 2 4 3 151,50 7
524. Samek Karel P165 1 7 131,75 7
525. Novotná Jana P165 1 7 124,50 7
526. Baláž Ondřej P165 1 7 99,50 7
527. Holínková Naďa P165 1 7 7
Mervová Jarmila P165 1 7 7
Tvrzický Milan P190 1 7 7
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 7 7
Mottl Jan P165 2 4 3 7
Zajíček Pavel P190 1 7 7
Štětinová Barbora P165 1 7 7
Krynická Drahomíra P165 1 7 7
Žák Jan P165 1 7 7
536. Sršeň Marcel P165 1 6 176,60 6
537. Hruška Lukáš P165 1 6 159,75 6
538. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 2 5 1 154,39 6
539. Štefl Radek P165 1 6 153,17 6
540. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 6 147,00 6
541. Vindeman Petr P165 1 6 145,67 6
542. Puršl Matěj P165 1 6 134,00 6
543. Nejezchleba Daniel P165 1 6 133,75 6
544. Vondráková Kateřina P165 1 6 127,50 6
545. Martiška Robert P165 1 6 124,50 6
546. Loos Viktor P165 2 3 3 118,83 6
547. Hrzán Lukáš P165 2 6 110,75 6
548. Kočí Kryštof P165 1 6 95,50 6
549. Knap Miroslav P165 1 6 6
Kohoutová Pavla P165 1 6 6
Kracík Miroslav P190 1 6 6
Kaprálek Petr P165 1 6 6
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 6 6
Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 6 6
Strnadová Kateřina P165 1 6 6
556. Klapal Miroslav P165 1 5 165,80 5
557. Vilášek Stanislav Jadran Frýdek Místek P190 1 5 157,83 5
558. Klivický Martin P190 1 5 154,11 5
559. Machálková Zorka P165 1 5 153,60 5
560. Kaňka Jan P165 2 3 2 152,44 5
561. Němec Petr P190 1 5 151,75 5
562. Šlosárová Renata P165 1 5 97,00 5
563. Sivák Daniel P165 1 5 91,75 5
564. Jirků Radek P190 1 5 5
Kameníková Mária Henry Gril P190 1 5 5
Žebro Martin P165 1 5 5
Horychová Iveta P165 1 5 5
568. Chudoba Josef P190 1 4 175,33 4
569. Brandl Miroslav P190 1 4 167,71 4
570. Nechvátal Stanislav P165 1 4 161,00 4
571. Blažková Lenka P165 1 4 118,25 4
572. Havlík Jiří ml. P165 1 4 116,00 4
573. Talaš Kristián P165 2 4 93,25 4
574. Tokárová Samanta P165 1 4 73,50 4
575. Bukovický Michal P165 2 3 1 51,50 4
576. Eckstein Petr P190 1 4 4
Stuchlíková Martina P165 1 4 4
Hrabě Jan P165 1 4 4
Jirků Edita P165 1 4 4
Prekop Michal P190 1 4 4
Kumšta David PhoeniX KH P165 1 4 4
Benešová Romana P165 1 4 4
Vlha Jozef P165 1 4 4
584. Svoboda Marcel P190 1 3 159,80 3
585. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 3 159,11 3
586. Dvořák Tomáš P165 1 3 156,00 3
587. Doležel Oldřich P165 1 3 132,60 3
588. Dutka Miroslav P165 1 3 127,75 3
589. Míka Miroslav P165 1 3 126,50 3
590. Kožená Barbora P165 1 3 118,00 3
591. Vondráková Miroslava P165 2 3 116,38 3
592. Obruča Jiří P165 1 3 82,75 3
593. Bukovická Klára P165 2 2 1 77,75 3
594. Čuda Petr P165 1 3 65,75 3
595. Preisner Jan P165 1 3 3
Pouzarová Markéta P165 1 3 3
Zewelová Ludmila P165 1 3 3
Lehovec Luděk P165 1 3 3
Kamarýt Tomáš P190 1 3 3
Braun Petr P165 1 3 3
Kolář Milan P165 1 3 3
602. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 1 2 156,83 2
603. Ulička Antonín P190 1 2 150,00 2
604. Malíček Dušan Rudé koule P165 1 2 147,00 2
605. Čermák Jan P165 1 2 141,60 2
606. Bejčková Milena P165 1 2 140,00 2
607. Záhornický Jiří P165 1 2 137,71 2
608. Balek Ladislav P165 1 2 133,89 2
609. Hopfinger Karel P165 1 2 128,25 2
610. Drozdek Tomáš P165 1 2 113,25 2
611. Krňáková Věra P165 1 2 99,75 2
612. Nejedlý Lukáš P165 1 2 48,75 2
613. Navrátil Marek P165 1 2 2
Košatová Hana P165 1 2 2
Šedivá Květa P165 1 2 2
Jirák Radek P165 1 2 2
David Zdeněk P190 1 2 2
Holinková Naďa P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Krupová Magdalena P165 1 2 2
Slováček Pavel P165 1 2 2
Hyklová Karolína P165 1 2 2
623. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 1 166,25 1
624. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 1 1 153,00 1
625. Svačinová Ivana P190 1 1 151,00 1
626. Štafa Pavel P165 1 1 141,67 1
627. Enders Filip P165 1 1 139,25 1
628. Váňová Štěpánka P165 2 1 134,50 1
629. Kozman Jaroslav P165 1 1 123,80 1
630. Záhornická Irena P165 1 1 119,86 1
631. Zeman Martin SČ P165 1 1 116,50 1
632. Klivický Zdeněk P165 1 1 112,00 1
633. Jusková Kristína P165 1 1 33,00 1
634. Vydra Luboš P165 1 1 1
Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 1 1
Vodička Jiří P165 1 1 1
Krummerová Jana P165 1 1 1
Palan Ivo P165 1 1 1
Růžička Michal P165 1 1 1
Marešová Jitka P165 1 1 1
Šup Ivan P165 1 1 1
642. Enders Marcel P165 1 0 143,50 0
643. Musil Bohumil P165 1 0 138,25 0
644. Zýka Marek Mandragora P190 1 0 136,25 0
645. Kozák Miroslav P165 1 0 121,00 0
646. Teame Christian STRIKE P165 1 0 120,50 0
647. Habuda Milan P165 1 0 115,50 0
648. Špaček Jan P165 1 0 112,00 0
649. Kubelková Pavlína P165 1 0 106,75 0
650. Špačková Petra P165 1 0 106,00 0
651. Vlasák Bohuslav P165 1 0 105,50 0
652. Kubelka Petr P165 1 0 105,25 0
653. Krepindl Martin UBT Kladno P165 1 0 102,50 0
654. Fridrichová Ema P165 1 0 89,50 0
655. Křenek Jakub P165 1 0 82,00 0
656. Ulmanová Nikola P165 1 0 80,50 0
657. Křenková Vladimíra P165 1 0 76,50 0
658. Dubina Adam P165 1 0 76,00 0
659. Dubinová Aneta P165 1 0 74,00 0
660. Krepindlová Kateřina P165 1 0 73,25 0
661. Ondráčková Ema P165 1 0 70,75 0
662. Rusín Šimon P165 1 0 58,50 0

Krátké zprávy

23.05.2018 v 17:11

STK aktualizovala informace k průběhu Mistrovství Prestige kat. P190 a P165.

22.05.2018 v 09:29

V informacích STK o celostátním mistrovství Prestige kat. P190 a P165 zveřejněn mazací model.

16.05.2018 v 13:28

V článku o Juniorském turnaji jsou doplněny informace.

02.05.2018 v 15:34

STK doplnila k INFU o finále Juniorské Extraligy mazací model a rozlosování hracího dne.

30.04.2018 v 01:00

Obsazovačka Juniorského kontrolního turnaje byla pro velký zájem rozšířena.

Galerie

Schindler Radek
Jadran Frýdek Místek
Schindler Radek

Schindler Radek

Jadran Frýdek Místek
Vítěz 10. turnaje PRESTIGE
Křesťan Miroslav
OKO Křesťan
Křesťan Miroslav

Křesťan Miroslav

OKO Křesťan
Nejlepší hráč kat. P190 na 10.turnaji PRESTIGE
Kotrla Ondřej
bez klubové příslušnosti
Kotrla Ondřej

Kotrla Ondřej

bez klubové příslušnosti
Nejlepší hráč kat. P165 na 10 turnaji PRESTIGE
Pankivová Božena
MBL Mikulov
Pankivová Božena

Pankivová Božena

MBL Mikulov
Nej. žena na 10.turnaji PRESTIGE