Žebříček FIRO-tour, ročník 2017 - 2018

srpen17

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Lorenc Jaroslav ml. expert King Pins 3 100 96 64 233,90 260
2. Homola Lukáš BC Most 4 100 90 69 214,82 259
3. Macek Jan Xbowling Team 3 99 99 50 215,47 248
4. Jelínek Lukáš Rabbits Praha P190 5 84 75 71 191,49 230
5. Kolář Jan st. Black Riders 7 89 70 55 204,66 214
6. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P190 4 95 64 53 193,09 212
7. Květenský Vítězslav STRIKE P190 7 83 67 55 184,98 205
8. Erben Roman Xbowling Team 3 88 58 58 198,35 204
9. Rain David BT Notaxo 6 73 69 60 193,66 202
10. Teame Habtegabriel STRIKE P190 4 98 66 37 194,15 201
11. Hindrák Jiří 3 88 86 25 199,11 199
12. Švec Ladislav BT Notaxo 7 85 67 44 195,64 196
13. Rác Václav P190 3 71 61 61 197,48 193
14. Chládek Daniel Xbowling Team 3 97 63 29 199,83 189
15. Hladík Karel CNC Produkt Ostrava 2 96 89 202,95 185
16. Synek Aleš Red Devils 3 64 64 56 200,52 184
17. Čermák Pavel expert King Pins 5 70 59 53 201,43 182
18. Homola Ladislav BC Most P190 5 63 61 58 187,31 182
19. Petáková Anna Rabbits Praha 3 93 74 15 182,81 182
20. Lakomý Jan P190 2 92 79 198,81 171
21. Závladská Svatava BK Klíše P190 5 73 62 36 178,54 171
22. Drábek Aleš Pitch a Ball P190 4 80 47 41 189,45 168
23. Janovský Michal 4 66 65 29 198,88 160
24. Závladský Dušan BK Klíše P190 4 60 55 44 187,56 159
25. Hromek Jiří Bowland Olomouc P190 2 94 62 201,17 156
26. Černíková Karolína BK Klíše P190 4 75 49 31 170,00 155
27. Kolářová Hana Black Riders P190 7 58 54 43 168,19 155
28. Krňák Pavel BK Klíše 3 80 62 10 180,27 152
29. Horáček Petr Tajfun P165 9 63 51 36 176,32 150
30. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 65 57 24 197,41 146
31. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 5 56 45 44 182,54 145
32. Marval Michal Xbowling Team 2 81 63 200,92 144
33. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 2 85 59 182,07 144
34. Sýkorová Andrea P190 2 79 56 183,33 135
35. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 2 83 52 182,75 135
36. Nejezchleba Stanislav P190 6 68 37 29 189,64 134
37. Černík Vojtěch BC Most P190 4 49 41 40 170,22 130
38. Beštová Kateřina expert King Pins 3 65 51 13 180,83 129
39. Kassas Abdul BK Klíše P165 4 48 41 40 178,34 129
40. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P190 3 53 42 31 197,20 126
41. Mach Libor Semtamstrike P190 4 55 39 31 177,27 125
42. Kučírek František P190 3 62 53 9 167,78 124
43. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 3 74 27 21 171,18 122
44. Krňáková Šárka BK Klíše P190 3 44 44 29 169,03 117
45. Klepáček Adolf P190 2 66 48 178,32 114
46. Chudoba Josef P190 2 62 50 200,23 112
47. Malec Jaromír BT Notaxo P190 3 45 38 29 197,13 112
48. Szakos Oto 2 67 43 214,78 110
49. Mička Daniel STRIKE P190 3 82 14 12 181,56 108
50. Skůrová Jana Černý koně P190 5 46 38 23 187,07 107
51. Colon Josef P190 6 57 32 18 183,53 107
52. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 2 57 49 181,06 106
53. Kulhánek Vratislav STRIKE P190 5 43 32 30 191,65 105
54. Květoň Jiří BK Klíše P165 3 50 36 19 182,82 105
55. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 3 51 35 19 181,67 105
56. Germanová Lenka P190 3 43 35 26 179,75 104
57. Slezák Luboš STRIKE P190 6 39 36 29 172,30 104
58. Chládek Vlastimil st. Dopravní stavby Brno P190 2 68 35 178,17 103
59. Surán Ondřej 3 59 23 20 206,67 102
60. Čepelák Jan BC Most 2 97 5 191,73 102
61. Černý Pavel Mandragora P165 2 59 42 176,71 101
62. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 52 47 187,00 99
63. Talpa Marek expert King Pins 1 98 228,50 98
64. Rechtorik Milan Černý koně 4 45 27 26 198,62 98
65. Liebichová Ingrid Tajfun P190 4 76 12 9 160,05 97
66. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 49 34 13 174,68 96
67. Görg Martin StavSpol Praha 2 95 199,07 95
68. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 94 193,50 94
69. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 3 59 30 5 183,28 94
70. Stupka Jan Veteráni MŠSF P190 5 40 28 26 172,91 94
71. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 2 48 46 172,42 94
72. Heřmánková Blanka P190 2 70 24 171,50 94
73. Plechata Tomáš expert King Pins 1 93 197,66 93
74. Straková Irena STRIKE P190 2 78 15 194,40 93
75. Klein David P190 2 54 39 177,96 93
76. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 92 199,97 92
77. Soukup Richard P190 2 52 40 198,27 92
78. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice P190 2 77 15 175,43 92
79. Homola Pavel 1 91 204,70 91
80. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 2 47 44 192,75 91
81. Nováková Miluše STRIKE 1 91 191,83 91
82. Žák Stanislav P190 1 90 201,43 90
83. Soukup Martin Strikeland Junior P190 2 54 35 216,92 89
84. Růžička Karel 2 57 32 202,96 89
85. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 67 22 181,43 89
86. Tětková Lenka P165 2 63 25 171,46 88
87. Harbáček Petr expert King Pins 1 87 196,00 87
88. Kubík František P165 2 48 39 190,50 87
89. Chytil Lukáš Bowland Olomouc P190 1 87 180,50 87
90. Beran Jiří ml. Pitch a Ball 1 86 195,67 86
91. Barkman Radek P190 3 49 23 14 185,63 86
92. Košatová Renáta P190 4 34 29 23 167,18 86
93. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 49 36 178,67 85
94. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 4 40 27 18 164,14 85
95. Richter Michal Draci Brno P190 1 84 196,59 84
96. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 5 36 24 23 152,27 83
97. Lang David Car Citon Olomouc 1 82 200,20 82
98. Nahodil Antonín 2 53 29 188,25 82
99. Heligr Štěpán Strikeland Junior 2 60 21 202,54 81
100. Mlynář Ondřej Xbowling Team 1 81 191,33 81
101. Forman Jiří P190 2 54 26 181,44 80
102. Schönová Jana Family S P190 3 34 27 19 162,00 80
103. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 56 13 10 177,33 79
104. Nosek Richard Black Riders P190 2 52 26 187,65 78
105. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 78 184,19 78
106. Horňák Vladimír Maxbowling P190 2 41 37 175,00 78
107. Plas Michal P190 2 48 30 174,19 78
108. Egert Jiří Rabbits Praha P190 4 34 22 22 164,35 78
109. Chvojka Milan P165 5 43 24 11 152,90 78
110. Váňa Martin Black Riders P190 1 77 189,70 77
111. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 64 13 189,15 77
112. Guič Boris Pitch a Ball P190 2 42 35 182,21 77
113. Platoš Antonín P190 2 38 38 193,57 76
114. Pukl Dušan Blansko P190 1 76 187,31 76
115. Nováček Josef BC Hluboká P190 2 46 28 180,57 74
116. Mazzaferro Edita P190 3 37 28 8 158,25 73
117. Foťko Matěj Excalibur Frýdek Místek P190 1 72 187,78 72
118. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 3 31 31 10 187,00 72
119. Lebedová Zuzana LASCO P190 1 72 179,67 72
120. Mrkvička Tomáš P165 5 40 18 14 172,30 72
121. Vlček Josef P165 3 41 19 12 162,78 72
122. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava P190 1 71 183,33 71
123. Kunc Oto P190 3 52 15 4 167,71 71
124. Vojtěchová Markéta Bowlingjunior Plzeň P190 2 45 25 167,50 70
125. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 50 20 166,20 70
126. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 4 33 20 17 162,30 70
127. Kutina Karel Xbowling Team 1 69 196,67 69
128. Prokopová Dagmar P165 2 54 15 157,39 69
129. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P190 1 68 171,53 68
130. Tětek Petr P190 2 42 26 169,25 68
131. Bejšovec Jaroslav P190 4 33 17 17 178,71 67
132. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 46 21 171,85 67
133. Butal Jaroslav st. P190 4 23 22 21 189,93 66
134. Wasserrab Oldřich Pitch a Ball P190 3 25 21 20 182,41 66
135. Hollman Petr P165 2 51 15 170,81 66
136. Havlíček Zdeněk st. Senioři SBL P190 3 32 20 13 191,50 65
137. Kala Rostislav Seniorbowling CZ 1 65 185,33 65
138. Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava 1 65 180,50 65
139. Hübst Vladimír BK Klíše P190 2 42 23 177,62 65
140. Ďaďo Ján BT Notaxo P165 4 26 21 18 170,88 65
141. Matějka Antonín P190 3 34 20 11 65
142. Bočan Josef SBL Lucerna P190 3 30 24 9 200,13 63
143. Borovec Jiří P165 5 34 16 13 171,88 63
144. Mrkvičková Lenka P190 4 26 20 16 166,27 62
145. Vopička Karel STRIKE P190 1 61 183,33 61
146. Fojtíková Ivana P190 1 61 182,67 61
147. Ondráček Bohuslav P190 5 28 18 15 174,86 61
148. Janovská Jana BBO Mourek team P190 3 27 22 12 171,00 61
149. Šmejkalová Ivana P165 2 38 23 148,00 61
150. Nahodil Rostislav CK Apollon P190 1 60 182,17 60
151. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 60 175,83 60
152. Florík Petr P190 2 51 8 168,43 59
153. Matera Lubomír P190 1 58 180,00 58
154. Hřebík Lumír STRIKE P165 2 30 28 170,27 58
155. Vácha Jiří P190 2 33 25 166,82 58
156. Mrviš Dušan P165 3 31 20 7 153,92 58
157. Vinklárek Pavel Bowland Olomouc 1 57 180,83 57
158. Kober Ivan P165 2 30 27 166,33 57
159. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 3 25 17 15 165,75 57
160. Rechtoriková Eva P165 3 29 24 4 157,06 57
161. Ivanciv Petr Black Riders 2 28 28 211,75 56
162. Vilášek Stanislav Excalibur Frýdek Místek P190 1 56 186,83 56
163. Rechtorik Libor Černý koně P190 2 34 22 177,27 56
164. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 2 35 21 156,43 56
165. Podola Tomáš Haná BC P165 1 55 186,67 55
166. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 2 37 18 173,23 55
167. Kubík Tadeáš P165 2 46 9 168,82 55
168. Schindler Radek Excalibur Frýdek Místek 1 54 179,17 54
169. Vrňata David BC Tábor P165 1 53 181,13 53
170. Pecháček Vladimír P165 2 39 14 178,53 53
171. Černák Ondřej P190 1 52 211,08 52
172. Konečný Pavel ABB Vidlatá Seč P190 2 28 24 182,39 52
173. Sovová Alena P190 3 31 12 9 164,08 52
174. Vlastníková Helena 1. BKS cen. Děčín P165 2 33 19 156,47 52
175. Heligr Ondřej Strikeland Junior 1 51 196,71 51
176. Slípka Jaroslav P190 2 33 18 183,28 51
177. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P165 2 42 9 167,67 51
178. Beran Jiří st. Pitch a Ball P190 1 50 178,00 50
179. Burian Ivan RAPI-TEC P190 1 50 174,81 50
180. Engelman Stanislav P165 3 27 17 6 155,73 50
181. Liebich Tomáš Rabbits Praha P165 4 32 17 1 147,95 50
182. Kaňka Jan P165 3 25 21 3 177,39 49
183. Javůrek Pavel P165 3 32 16 153,85 48
184. Breindlová Anna BK Klíše P190 1 47 182,47 47
185. Pádárová Ivana BC Most P190 1 47 175,83 47
186. Fojtů Kateřina FLOI DOI P190 1 47 167,58 47
187. Kubelková Lucie UBT Kladno P190 1 46 168,83 46
188. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 32 14 164,38 46
189. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 30 16 162,50 46
190. Janeček Václav 1 46 46
191. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 1 45 175,17 45
192. Schön Viktor st. Family S P165 5 21 16 8 159,38 45
193. Köglerová Kristína CNC Produkt Ostrava P190 1 43 174,50 43
194. Bejšovcová Lenka P165 3 19 16 8 155,00 43
195. Převorová Monika P190 1 43 43
196. Krucký Vladimír PhoeniX KH 2 22 20 204,83 42
197. Čáp Marian P190 1 42 42
198. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 2 30 11 166,29 41
199. Vrtiška Pavel P165 3 20 15 6 166,14 41
200. Ulička Antonín P190 2 30 11 165,92 41
201. Eliáš Petr P165 4 18 12 11 162,38 41
202. Procházka Aleš P190 2 21 19 191,40 40
203. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 22 18 189,22 40
204. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 2 28 12 170,92 40
205. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 1 39 183,00 39
206. Klečka Jiří P190 2 22 17 167,33 39
207. Svoboda Michal 1. BKS cen. Děčín P165 2 28 11 162,58 39
208. Havelka Michal P190 1 39 39
209. Stromšíková Anna P190 1 38 172,00 38
Kratochvíl Miloslav Draci Brno 1 38 172,00 38
211. Korecký Pavel P165 2 21 17 171,33 38
212. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 38 165,92 38
213. Fleško Jakub P190 1 37 173,71 37
214. Charvát Hugo P165 1 37 171,50 37
215. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 36 170,17 36
216. Štafa Pavel P165 2 19 16 170,67 35
217. Chaloupková Alena P165 2 21 14 168,22 35
218. Balcar Zdeněk P190 2 28 7 153,50 35
219. Nečas František Semtamstrike P190 1 35 35
220. Horník Gustav P190 2 19 15 181,72 34
221. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 1 34 178,50 34
222. Bejdl René P165 1 34 165,13 34
223. Šípková Jana Elephant B.T P165 3 15 14 5 148,40 34
224. Staněk František P190 3 19 10 4 173,00 33
225. Chládková Hana Seniorbowling CZ P190 1 33 161,44 33
226. Uhlířová Zuzana P190 1 33 160,67 33
227. Culková Olga P165 3 23 6 4 157,50 33
228. Márová Bára KPKO Kladno P165 5 19 8 6 128,93 33
229. Petrželová Veronika P190 1 33 33
230. Uhlíř Jiří BC Tábor 1 32 209,89 32
231. Kunt Luboš st. P165 2 19 13 184,39 32
232. Grunda Aleš Haná BC P190 1 32 177,67 32
233. Mazal Libor BC Pardubice P165 1 32 172,75 32
234. Kotrla Ondra P165 1 32 168,17 32
235. Korecký Michal P165 3 14 9 9 150,38 32
236. Rábek Erik P190 1 31 184,89 31
237. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 31 160,17 31
238. Sopková Irena P190 2 24 7 154,58 31
239. Valo Karel P165 2 24 7 152,67 31
240. Holoubek Miroslav P190 1 31 31
241. Jelínek Petr st. P190 1 30 183,00 30
242. Štícha Bohumil P165 2 16 14 159,69 30
243. Mašková Yvona P190 2 18 12 159,50 30
244. Kubíková Dana P165 2 18 12 155,38 30
245. Nová Leona P165 1 30 30
246. Valkovič Miroslav P165 1 29 173,46 29
247. Zýka Marek Mandragora P190 1 29 172,67 29
248. Dutka Miroslav P165 2 21 8 163,80 29
249. Drážný Michal P190 2 18 11 29
Kofroň David Černý koně P165 1 29 29
251. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 22 6 187,44 28
252. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 2 18 10 171,38 28
253. Adamec Petr Senioři SBL P190 2 20 8 163,22 28
254. Brych Vladimír P165 1 28 158,75 28
255. Roth Jan P190 1 28 28
Kafka Pavel Panda Team P165 2 19 9 28
Kafková Danica Panda Team P165 2 17 11 28
258. Pospíšil Jan ml. P190 1 27 190,13 27
259. Malcová Gabriela P190 1 27 182,67 27
260. Kvasnička Pavel P165 2 20 7 166,00 27
261. Balcarová Zdeňka P190 2 14 13 159,33 27
262. Černá Marta Mandragora P165 1 27 155,00 27
263. Souček Roman STRIKE P165 1 27 27
Fink Zdeněk P165 1 27 27
265. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 26 203,50 26
266. Ngujenho Phat P165 1 26 174,25 26
267. Patková Lucie P165 1 26 155,67 26
268. Culek Jiří P165 3 19 5 2 152,38 26
269. Makovec Jaromír P190 1 26 26
Skála Šimon P190 1 26 26
271. Mračko Tomáš P190 1 25 188,83 25
272. Kocůr Jaroslav P165 1 25 168,75 25
273. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 17 8 165,75 25
274. Janošcová Kateřina Bowland Olomouc 1 25 165,08 25
275. Filip Josef st. P190 1 25 25
Vrba Petr P190 2 20 5 25
Hojková Irena P190 1 25 25
278. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 2 16 8 190,50 24
279. Demuth Filip BC Most P190 2 13 11 173,54 24
280. Pospíšilová Jitka P190 1 24 167,38 24
281. Brokeš František ml. ABB Vidlatá Seč P165 1 24 165,25 24
282. Kordulík Václav P165 1 24 149,25 24
283. Hasoňová Martina P165 1 24 140,71 24
284. Dubinová Miluše P165 1 24 24
285. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 1 23 177,25 23
286. Skalický Pavel BLK Jablonec P190 1 23 176,25 23
287. Navrátil Lubomír P190 1 23 165,92 23
288. Němec Petr P190 1 23 164,58 23
289. Hron Martin Chmelnice P165 1 23 161,50 23
290. Flegelová Dáša Seniorbowling CZ P190 1 23 156,67 23
291. Huja Martin P165 1 23 23
Košata Václav P190 1 23 23
293. Hasník Vít BC Holešov P190 1 22 170,06 22
294. Múčka Martin P165 2 13 9 167,83 22
295. Bartošová Marie P165 2 20 2 164,71 22
296. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P165 1 22 156,88 22
297. Rejč Libor BC Most P190 3 13 7 2 150,77 22
298. Kobližka Jiří P165 2 12 10 22
Mottl Jan P165 2 14 8 22
Volek Pavel P190 1 22 22
301. Uher Radovan Bowland Olomouc P190 1 21 163,21 21
302. Klimeš Josef P190 2 18 3 161,07 21
303. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 15 6 153,78 21
304. Eckstein Petr P190 1 21 21
Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 1 21 21
Völfelová Marta P190 1 21 21
307. Jemelík Jiří P190 1 20 168,83 20
308. Vaněček Jindřich P165 1 20 167,86 20
309. Čížek Daniel P190 1 20 162,67 20
310. Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P190 3 13 6 1 160,33 20
311. Marková Alexandra P165 1 20 20
312. Typolt Pavel P190 1 19 184,50 19
313. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 19 176,63 19
314. Rálek Robert P190 1 19 167,75 19
315. Frantová Milena P165 1 19 167,33 19
316. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 2 10 9 164,50 19
317. Křesťan Ladislav P165 1 19 161,67 19
318. Kvasnička Ondřej P165 2 12 7 156,00 19
319. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 17 2 154,00 19
320. Hejl František KPKO Kladno P190 2 16 3 148,33 19
321. Kadlecová Jaroslava P165 2 12 7 137,78 19
322. Dvořáček David P165 1 19 19
323. Vodehnal Jindřich P165 2 12 6 170,00 18
324. Kostka Martin P190 3 10 5 3 154,25 18
325. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 13 5 148,00 18
326. Novotná Jana UBT Kladno P165 2 11 7 132,17 18
327. Hájek Jiří P165 1 18 18
Jarovský Albert P190 1 18 18
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 2 10 8 18
Barvínek Lukáš Tacl Letohrad P190 1 18 18
331. Hampl Milan P165 2 12 5 191,13 17
332. Orálek Radek 1 17 184,56 17
333. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 17 167,80 17
334. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 17 163,50 17
335. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 17 149,88 17
336. Zelenková Jitka P165 1 17 17
Fuchsa Vlastimil P165 1 17 17
Plechatý Antonín P165 1 17 17
Holinková Naďa P165 2 9 8 17
Tomšík David P190 1 17 17
341. Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 16 182,11 16
342. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 16 170,63 16
343. Zach Petr st. P190 2 9 7 167,56 16
344. Ladžov Alexandr StavSpol Praha P165 1 16 165,56 16
345. Starý Pavel Dragouni P165 1 16 160,30 16
346. Míková Kateřina P165 2 13 3 151,75 16
347. Kovařík Dušan UBT Kyje P190 1 16 16
Obrusník Lukáš P190 1 16 16
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 16 16
350. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 1 15 175,00 15
351. Mlčák František Free Time P190 1 15 167,50 15
352. Hron Pavel P165 2 10 5 165,92 15
353. Lexová Sophie 1 15 163,11 15
354. Lukeš Vladimír BLK Jablonec P165 1 15 161,63 15
355. Nahodilová Iveta P165 2 10 5 112,88 15
356. Rybová Eva P165 1 15 15
Brabencová Lucie P165 1 15 15
Dvořák Luděk ml. P165 1 15 15
Korynta Jan Family S P190 1 15 15
Křivohlávková Květa P165 1 15 15
Patrovičová Eva P165 1 15 15
Hrabě Jan P165 1 15 15
363. Kolář František Seniorbowling CZ P190 1 14 174,50 14
364. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 1 14 171,25 14
365. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 14 170,67 14
366. Vránová Vendula P165 1 14 167,00 14
367. Appeltauer Jiří P165 1 14 154,67 14
368. Biskupová Martina P190 1 14 150,70 14
369. Tomášková Dagmar Tacl Letohrad P165 2 8 6 139,82 14
370. Kloták David P165 1 14 14
Krummerová Jana P165 1 14 14
Manhart Petr Tajfun P190 1 14 14
373. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 13 193,00 13
374. Kadlec Lukáš P190 2 9 4 172,47 13
375. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 13 157,17 13
376. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 13 156,83 13
377. Krupa Jozef STRIKE P190 1 13 13
Serbusová Marcela P165 1 13 13
Šarišský Jakub P190 1 13 13
380. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 1 12 174,11 12
381. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P165 1 12 169,00 12
382. Paračka Martin P165 1 12 168,00 12
383. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 12 150,25 12
384. Vokurka Jaroslav P165 1 12 143,75 12
385. Liebich František Tajfun P190 1 12 12
Kubíčková Jana P165 2 7 5 12
387. Ondráček Rostislav 1 11 190,38 11
388. Mucha Robin LB Pardubice P190 1 11 175,50 11
389. Simonová Helena P190 1 11 166,00 11
390. Svačinová Ivana P190 1 11 161,00 11
391. Jirsa Miloš P190 1 11 160,25 11
392. Bícová Eva P165 1 11 154,67 11
393. Brůčková Kateřina P165 3 8 2 1 149,17 11
394. Krepindl Martin UBT Kladno P165 1 11 133,75 11
395. Zmatlík Václav P165 1 11 11
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 11 11
Hejlová Soňa P165 1 11 11
398. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 10 184,63 10
399. Vojtíšek Jan PhoeniX KH P165 1 10 171,25 10
400. Barnet Milan P165 1 10 171,00 10
401. Heligr Petr 1 10 162,00 10
402. Šlajs Vlastimil P190 1 10 158,50 10
403. Včeliš Jaroslav P165 1 10 158,00 10
404. Lenčéš Petr P165 1 10 154,83 10
405. Lysý Ondřej P165 1 10 154,25 10
406. Lehnerová Jitka BC Most P190 1 10 153,13 10
407. Kučera Jan P165 1 10 150,00 10
408. Froněk Martin Eagle Kladno P165 1 10 10
Strnadová Kateřina P165 1 10 10
410. Ruml David P190 2 5 4 189,83 9
411. Barvínek Jan Tacl Letohrad P190 1 9 171,00 9
412. Staněk Libor P165 1 9 163,89 9
413. Ježek Vít P165 2 7 2 154,17 9
414. Honsa Rostislav BC Budějce P165 1 9 152,50 9
Fuka Marian UBT Kyje P165 1 9 152,50 9
416. Matyáš Josef P165 1 9 152,00 9
417. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 9 150,17 9
418. Chotěnovská Anna P165 1 9 122,00 9
419. Midrla Luděk P165 1 9 9
Vodička Jiří P165 1 9 9
421. Sejkora Miroslav P165 1 8 173,88 8
422. Pouzar Rudolf P165 1 8 161,33 8
423. Šmídová Michaela P165 1 8 156,33 8
424. Fiala Michal P165 2 4 4 154,00 8
425. Štefl Radek P165 1 8 152,83 8
426. Barinec Petr P165 1 8 149,50 8
427. Housková Petra P165 1 8 148,75 8
428. Krunt Tom BC Most P165 1 8 143,17 8
429. Ďurnek Milan P165 1 8 114,50 8
430. Hajná Daniela P190 1 8 8
Dostál Ladislav P165 1 8 8
432. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 1 7 174,63 7
433. Furik Ludvík P190 1 7 169,60 7
434. Fleischmann Jan ml. P190 1 7 160,00 7
435. Tříska Roman Bowland Olomouc P165 1 7 158,33 7
436. Antalík Ivan P165 1 7 155,50 7
437. Rýdel Jan LASCO P190 1 7 152,17 7
438. Barvínek Zbyněk P165 1 7 149,00 7
439. Hanus Ferdinand P165 1 7 144,67 7
440. Čadek Jan P165 1 7 118,25 7
441. Bula Martin P165 2 5 2 89,50 7
442. Nový Stanislav Cowlers P165 1 7 7
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 7 7
Bártů Michal P165 1 7 7
445. Selnekovič Jakub Tajfun 1 6 199,67 6
446. Bárta Ladislav P190 1 6 167,20 6
447. Šmelcer Ladislav P190 1 6 156,83 6
448. Míka Adam P165 1 6 155,50 6
449. Polívková Světlana BC Most P165 1 6 143,67 6
450. Musil Bohumil P165 1 6 134,00 6
451. Hrzán Lukáš P165 1 6 113,75 6
452. Syberová Linda P165 3 4 1 1 86,58 6
453. Fuchsová Jana P165 1 6 6
Novák Marek P165 1 6 6
Šedivá Květa P165 1 6 6
Lacina Jaroslav P190 1 6 6
457. Kužílek Jiří P190 1 5 168,50 5
458. Marek Luboš P190 1 5 161,40 5
459. Hrušková Libuše P165 1 5 153,40 5
460. Vokurka Jiří ZČ P165 1 5 153,25 5
461. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 5 142,50 5
462. Horáková Marie Bowlingzone Pardubice P165 1 5 133,67 5
463. Majer Josef P165 1 5 5
Schulzová Hana Oušťáci z Radavy P165 1 5 5
465. Dědič Dalibor TJ Sokol Město Touškov P190 1 4 151,50 4
466. Kunc Tomáš P190 1 4 149,83 4
467. Čiženkov Vjačeslav P165 1 4 148,83 4
468. Vokurka Jiří BC Budějce P190 2 3 1 148,82 4
469. Kadlec Miroslav P165 2 3 1 147,42 4
470. Polívková Kateřina BC Most P165 1 4 145,00 4
471. Pouzarová Markéta P165 1 4 142,40 4
472. Černíková Michaela BC Most P165 1 4 141,33 4
473. Sobotka Vladimír P165 1 4 129,83 4
474. Vlček Libor P165 2 3 1 128,90 4
475. Brokeš František jun. P165 1 4 96,83 4
476. Bulová Eliška P165 1 4 82,00 4
477. Pilař Vít P165 1 4 4
Majerová Martina P165 1 4 4
Dvořáček David P190 1 4 4
Košata Ondřej P165 1 4 4
Dubina Jiří P165 1 4 4
482. Klapal Miroslav P165 1 3 165,00 3
483. Vondráčková Linda P190 1 3 159,17 3
484. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 1 3 138,75 3
485. Zivčák Karel P165 1 3 137,42 3
486. Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 3 133,00 3
487. Vondráková Kateřina P165 1 3 108,50 3
488. Talaš Kristián P165 1 3 90,75 3
489. Svobodová Leontýna P165 1 3 79,00 3
490. Krupová Magdalena P165 1 3 3
Žebro Martin P165 1 3 3
Semeráková Monika P165 1 3 3
Kysilka Miroslav P165 1 3 3
Vlčková Stanislava P165 1 3 3
495. Žák Jan P165 1 2 157,33 2
496. Uher Dušan Semtamstrike P190 1 2 151,33 2
497. Bora František P165 1 2 149,67 2
498. Slováček Pavel P165 1 2 148,83 2
499. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 2 145,60 2
500. Fiala Jiří Praha P165 1 2 135,75 2
501. Sobotková Simona P165 1 2 133,67 2
502. Pospíšil Jan st. P190 1 2 132,00 2
503. Hulešová Veronika P165 1 2 111,67 2
504. Dvorský Filip P165 1 2 95,40 2
505. Krepindlová Kateřina P165 1 2 69,75 2
506. Ondráčková Ema P165 2 1 1 69,00 2
507. Křivohlávková Denisa P165 1 2 2
Mottl Karel P165 1 2 2
Lacko Josef P165 1 2 2
Sklad Libor P165 1 2 2
Kovaříková Helena P165 1 2 2
512. Baránek Erik P165 1 1 144,17 1
513. Hurych Lukáš BC Most 1 1 136,00 1
514. Brašnová Alena P165 1 1 131,33 1
515. Fulínová Ilona P165 1 1 128,33 1
516. Míka Miroslav P165 1 1 116,00 1
517. Vondráková Miroslava P165 1 1 96,75 1
518. Sobotka Lukáš P165 1 1 79,20 1
519. Chyský Luděk P165 1 1 1
Tabačárová Pavla P165 1 1 1
Tichý Antonín P165 1 1 1
Nádvorník Pavel P165 1 1 1
Král Jiří P165 1 1 1
Michalovová Petra P165 1 1 1
Mňačko Matyáš Radava SC P165 1 1 1
526. Salaquarda Tadeáš P190 1 0 134,83 0
527. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 1 0 121,50 0
528. Svák David P165 1 0 111,33 0

Krátké zprávy

27.07.2017 v 14:23

Právě jsme otevřeli obsazovačku na 2. turnaj Kegel Prestige, která se bude konat v Olomouci na Moravě.

Galerie

Lorenc Jaroslav ml.
expert King Pins
Lorenc Jaroslav ml.

Lorenc Jaroslav ml.

expert King Pins
Mistr Evropy 2016
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
3.místo ME juniorů 2017