Prestige 6. turnaj, konečné výsledky

Josef Čepelák zklamal...(aktualizováno v 19:15)

Vítěz 5. rundy Jan Spáčil

Dnes od 10:00 pokračuje 6. turnaj Prestige v centru FUNtasy Praha. Dalších 14 hráčů nastoupilo do 5. rundy, kde spousta hráčů čekala co předvede Honza Spáčil. Ten zahrál průměr 199,33 a je na prozatimním 4. místě. Hned za něj se probojoval Jan Baier s průměrem 198,33 a je na 5. místě. Velkým překvapením byl výkon Jaromíra Větrovského, který zahrál průměr 190,83 a umístil se zatím jako 8. v pořadí.

16:30

od 13:00 byla na pořadu runda, která byla vyhrazena pro širší juniorskou reprezentaci a zbylé místo zaplnil Ladislav Homola a sparing Zuzka Lebedová. Bohužel nikdo z českých juniorských nadějí nepronikl mezi elitu 6. turnaje, ale byli blízko. Petr Radáš se stal vítězem rundy a to s průměrem 197,17. Zatím mu to stačí na 7. místo. Hned za ním je Martin Široký 194,33, to je místo osmé.
Nyní se hraje poslední runda a mi Vám hned po skončení přineseme konečné výsledky.

19:15

Poslední 7. runda zakončila 6. turnaj a v ní to celou dobu vypadalo, že se bude měnit lídr, ovšem Pepa Čepelák si nechal vítězství utéct poslední hrou 155 a spadl na 4. místo (3. místo v mužích). Vítězem rundy se stala Věra Fryšová, která zahrála průměr 200,17 a to jí vyneslo 2. místo v ženách. No je vidět, že dospělí hráči z Mostu, také ukazují svou kvalitu.
Nezbývá mi nic jiného než poděkovat sparingům, kteří vyplňovali místa těch jenž se odhlásili nebo neomluvili. Dík také patří Vám všem, kteří jste si přišli zahrát na sportovní model za sportovních podmínek.

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.