Mistrovství ČR jednotlivců 2011, kategorie Standard a Amatér

Výsledky obou kategorií, komentáře a fotky. (akt. 15:45)

Amatér muži - 3. místo Jan Havránek

Vedlejší soutěže MČR o vítěze v dané kategorii.
Celkem 72 hráčů a hráček je přihlášeno do Pardubic, kde se bojuje o vítěze ve vedlejších výkonnostních kategorií MČR pro rok 2011. Právo zde bojovat mělo 56 hráčů dle umístění na regionálních mistrovstvích ČR a další si vybojovali právo účasti cestou z Dodatkového turnaje. Jenodenní klání na herně Luka Bowling začalo v 10.00 hod. a bojuje se zde v těchto kategoriích.

• Muži kat. Standard tj. hráči s průměrem od 165 do 189,99 včetně
• Ženy kat. Standard tj. hráčky s průměrem od 160 do 174,99 včetně

• Muži kat. Amatér tj. hráči s průměrem do 164,99 včetně
• Ženy kat. Amatér tj. hráčky s průměrem do 159,99 včetně

akt. v 13:00

První runda odehrána. Níže přinášíme průběžné pořadí a první výsledky všech kategorií. V kategorii Standard vedou Petr Mráček a Věra Fryšová, v kategorii Amatér Michal Janovský a Lenka Vlasáková. Bojuje se o osm postupových míst do play-off v obou kategoriích mužů a o čtyři místa v obou kategoriích žen.

akt. v 16:05

Přidány výsledky po 2. hrací rundě, kvalifikace je ukončena. V kategorii Standard si nejlepší pozici do play-off udrželi Petr Mráček i Věra Fryšová, posledními postupujícími v této kategorii byli Václav Jelínek a Marie Vokrojová. V kategorii Amatér si nejlepší pozici s přehledem udržel Michal Janovský a posledním postupujícím do play-off se stal René Netušil. V kategorii žen nejlepší pozici získala Iveta Kůdelová a poslední postupující pozice náleží Markétě Švecové. Další výsledky přineseme po skončení všech play-off zápasů.

akt. v 1:00

Dnes v podvečer byla dohráno MČR jednotlivců vedlejších kategorií Amatér a Standard. Kdo se stal vítězem dané kategorie už víte z krátkých zpráv na hlavní straně, ale nyní se na to podíváme podrobněji.

Kategorie Amatér

V mužích se do TOP 8 probojovali: Michal Janovský, Petr Hurych, Jan Havránek, Jiří Hampl, Petr Portyš, Jiří Kusý, Kamil Konečný a René Netušil, kteří nastoupili k vzájemných soubojům na dvě vítězné hry (1 proti 8 atd). V semifinále byli úspěšní Michal Janovský, Petr Portyš, Jan Havránek a Petr Hurych. Ve čtvrtfinále bohužel Michal Janovský podlehl Petru Portyšovi a taktéž podlehl Jan Havránek Petru Hurychovi, který také postupil až do samotného finále. Ve finále se Petrovi už bohužel tak nedařilo a Petr Portyš se stal vítězem kategorie Amatér muži.

1. místo Petr Portyš
2. místo Petr Hurych
3. místo Michal Janovský
3. místo Jan Havránek

V ženách se do TOP 4 dostaly tyto ženy Iveta Kudelová, Kateřina Hejdučková ml., Svatava Závladská a Markéta Švecová, které mezi sebou odehrály vzájemná utkání semifinále taktéž na dva vítězné zápasy. Vítězkami těchto zápasů se staly: Iveta Kudelová a Svatava Závladská. Ve finále zvítězila po dvou zápasech Iveta Kudelová a je tak vítězkou kategorie Amatér ženy pro rok 2011.

1. místo Iveta Kudelová
2. místo Svatava Závladská
3. místo Kateřina Hejdučková ml.
3. místo Markéta Švecová

Kategorie Standard

V této kategorii postupovalo do semifinále taktéž nejlepších 8 mužů a to: Petr Mráček, Miroslav Slámka, Filip Řezník, Radek Schindler, Tomáš Krepindl, Michael Šlechtický, Jan Štýs a Václav Jelínek. V zájemných zápasech se stali vítězi: Petr Mráček, Radek Schindler, Michael Šlechtický a Jan Štýs. Ve čtvrtfinále vyřadil Petr Mráček soupeře Radka Schindlera a Michael Šlechtický po dvou hrách zdolal Jana Štýse. Ve společném finále vyhrál třetí hrou Michael Šlechtický, který se stal vítězem kategorie Standard muži 2011.

1. místo Michael Šlechtický
2. místo Petr Mráček
3. místo Radek Schindler
3. místo Jan Štýs

Mezi nejlepší čtyři ženy se probojovaly kvalifikací: Věra Fryšová, Kateřina Janošcová, Eva Appeltauerová a Marie Vokrojová. Ve vzájemných zápasech byla lepší Marie Vokrojová a Kateřina Janošcová a bylo jasné kdo se utká ve finále. To bylo napínavé a bojovalo se zde o každou kuželku nakonec po dvou hrách zvítězila Marie Vokrojová.

1. místo Marie Vokrojová
2. místo Kateřina Janošcová
3. místo Věra Fryšová
3. místo Eva Appeltauerová

Všechny výsledky naleznete níže.

Načtené výsledky ve vizitkách nerozlišují hodnocená dvě 3. místa. Hráč, který byl lepší v kvalifikaci má i lepší umístění ve výsledkové listině. Oba jsou však třetí.

VÝSLEDKY

Kategorie Amatér muži
Kategorie Amatér ženy
Kategorie Standard muži
Kategorie Standard ženy

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.