1. Juniorská liga, 6. kolo

Výsledky, tabulka a výsledkový zpravodaj.

Strikeland Junior

V neděli 6.4.2014 se všechny týmy sešli, aby v chomutovském Strikelandu odehráli poslední hrací den 1. Juniorské ligy.
Hned v prvním zápase se náhozem 300 blýskla Gabriela Vlasáková, což byl i nejvyšší nához hracího dne.
Nejlepší průměr si na své konto připsal Martin Soukup z družstva JBN Kutná Hora(235.2).
Pro titul si zcela zaslouženě došel Strikeland Junior před druhým TCM Celnice a třetím TCM Dejvice.
Na závěr bych chtěl pogratulovat vítězům a všem poděkovat za bezproblémový průběh hracího dne.

Související články:

- výsledky a články z 1. Juniorská liga sezóna 2013/2014 >> zde

- výsledky a články z 2. Juniorská liga sezóna 2013/2014 >> zde

- výsledky a články z 2. Juniorská liga Morava sezóna 2013/2014 >> zde

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. JBN Kutná Hora 5 2931 578,20 10,0
2. Strikeland Junior 5 3043 607,00 8,0
3. TCM Celnice 5 2753 540,60 6,0
4. Bowlingjunior Plzeň 5 2646 507,20 4,0
5. TCM Dejvice 5 2400 462,00 2,0
6. BC Rabbits Praha 5 2387 461,40 0,0

Zápasy kola

Bowlingjunior Plzeň6072
TCM Dejvice5100

UTKÁNÍ

Hradilová Daniela +8 200 0 : 0 133 Míč Jiří
Černá Michaela +4 206 0 : 0 161 Václavík Filip +12
Vojtěchová Markéta +10 201 0 : 0 216 Filípková Kristýna +6
BC Rabbits Praha4430
JBN Kutná Hora5602

UTKÁNÍ

Gurgul Lukáš +8 145 0 : 0 148 Merva Tomáš
Petáková Anna +8 178 0 : 0 168 Buriánek Tomáš +4
Landa Šimon 116 0 : 0 238 Soukup Martin +4
Strikeland Junior7112
TCM Celnice5240

UTKÁNÍ

Vořechovský Jan 185 0 : 0 129 Srb Jan
Heligr Štěpán +2 226 0 : 0 182 Pechar Patrik +10
Vlasáková Gabriela 300 0 : 0 213 Chládek Daniel
Strikeland Junior5882
BC Rabbits Praha3880

UTKÁNÍ

Heligr Ondřej 205 0 : 0 93 Landa Šimon
Vořechovský Jan 182 0 : 0 161 Petáková Anna +8
Heligr Štěpán +2 201 0 : 0 130 Gurgul Lukáš +8
TCM Dejvice4660
TCM Celnice5672

UTKÁNÍ

Filípková Kristýna +6 183 0 : 0 168 Srb Jan
Míč Jiří 159 0 : 0 231 Pechar Patrik +10
Václavík Filip +12 124 0 : 0 168 Chládek Daniel
JBN Kutná Hora6042
Bowlingjunior Plzeň5860

UTKÁNÍ

Buriánek Tomáš +4 161 0 : 0 219 Vojtěchová Markéta +10
Soukup Martin +4 231 0 : 0 173 Hradilová Daniela +8
Merva Tomáš 206 0 : 0 194 Černá Michaela +4
TCM Dejvice3590
JBN Kutná Hora5432

UTKÁNÍ

Míč Jiří 88 0 : 0 143 Merva Tomáš
Václavík Filip +12 124 0 : 0 219 Soukup Martin +4
Filípková Kristýna +6 147 0 : 0 175 Buriánek Tomáš +4
Bowlingjunior Plzeň4870
Strikeland Junior6262
TCM Celnice6002
BC Rabbits Praha5090

UTKÁNÍ

Pechar Patrik +10 258 0 : 0 161 Gurgul Lukáš +8
Srb Jan 160 0 : 0 180 Landa Šimon
Chládek Daniel 182 0 : 0 164 Petáková Anna +8
TCM Celnice5132
Bowlingjunior Plzeň4110

UTKÁNÍ

Srb Jan 171 0 : 0 146 Vojtěchová Markéta +10
Chládek Daniel 146 0 : 0 139 Černá Michaela +4
Pechar Patrik +10 196 0 : 0 126 Hradilová Daniela +8
BC Rabbits Praha5010
TCM Dejvice5782

UTKÁNÍ

Petáková Anna +8 178 0 : 0 143 Václavík Filip +12
Landa Šimon 166 0 : 0 203 Míč Jiří
Gurgul Lukáš +8 153 0 : 0 232 Filípková Kristýna +6
JBN Kutná Hora6332
Strikeland Junior4830

UTKÁNÍ

Buriánek Tomáš +4 142 0 : 0 133 Vořechovský Jan
Merva Tomáš 233 0 : 0 181 Heligr Ondřej
Soukup Martin +4 252 0 : 0 169 Vlasáková Gabriela
Strikeland Junior6352
TCM Dejvice4870

UTKÁNÍ

Heligr Ondřej 182 0 : 0 146 Václavík Filip +12
Heligr Štěpán +2 228 0 : 0 187 Filípková Kristýna +6
Vlasáková Gabriela 225 0 : 0 154 Míč Jiří
TCM Celnice5490
JBN Kutná Hora5912

UTKÁNÍ

Srb Jan 159 0 : 0 167 Merva Tomáš
Chládek Daniel 188 0 : 0 162 Buriánek Tomáš +4
Pechar Patrik +10 202 0 : 0 256 Soukup Martin +4
Bowlingjunior Plzeň5552
BC Rabbits Praha5460

UTKÁNÍ

Hradilová Daniela +8 145 0 : 0 140 Landa Šimon
Vojtěchová Markéta +10 219 0 : 0 161 Gurgul Lukáš +8
Černá Michaela +4 191 0 : 0 241 Petáková Anna +8

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/