Registrace

Jak se stát členem České bowlingové asociace, jak se přihlásit, kolik co stojí a jakých soutěží se mohu účastnit?

Členem ČBA se muže stát každý amatérský hráč a příznivec bowlingu velice jednoduše. Stačí vyplnit přihlášku, kterou naleznete v dokumentech ČBA pod názvem „Přihláška do ČBA“ a poté zaslat na adresu sekretáře ČBA. Přihlásit se můžete jako:

a) jednotlivec „bez oddílové příslušnosti“

b) člen některého stávajícího družstva/klubu

c) nebo si vlastní klub můžete lehce založit sám

Jak se přihlašuje do soutěží?

a) do ligových soutěží družstev se přihlašuje vždy v pauze mezi ročníky (většinou v červnu, červenci a srpnu).

b) do soutěží jednotlivců se přihlašuje dle vypsaných propozic

Jaké požadavky musí bowlingová družstva splňovat?

Stačí pouze vyplnit Evidenční kartu bowlingového družstva/klubu s libovolným názvem a zaregistrovat minimálně tři hráče. Naleznete ji v dokumentech ČBA pod názvem „Evidenční karta oddílu“. Vyplněná se zasílá na adresu sekretáře ČBA. Vyplněním evidenční karty určujete osobu, která bude mít za váš oddíl právo jednat a na kterou kterým budou zasílány veškeré informace.

S kým komunikovat?

Veškeré informace o členství a přihláškách do soutěží ČBA podá sekretář asociace viz kontakty níže. Aktuální telefonické a emailové kontakty na organizační pracovníky jednotlivých regionů naleznete v kontaktech na webových stránkách asociace.

Adresa sekretáře ČBA:

Jiří Marval, Česká bowlingová asociace, Zátopkova 100/2, Praha 160 17, marval@czechbowling.cz, mobil: 776 105 706

Platební styk s Českou bowlingovou asociací.

Platby za licence a registrace se provádí na účet ČBA, který je založen u Moneta (0600), číslo účtu je 153696096. Jako variabilní symbol se uvádí registrační hráčské číslo případně číslo oddílu které je přiřazeno Českou bowlingovou asociací. Platby lze uhradit též prostřednictvím poštovní poukázky typu C na adresu Česká bowlingová asociace, Zátopkova 100/2, Praha 6, 160 17

Webové stránky ČBA. Jak se stát uživatelem?

Některé funkce stránek ČBA mohou využívat pouze evidovaní čtenáři a čtenářky, kteří jsou na webu přihlášeni jako "uživatel". Uživatelé se přihlašují v levém menu pomocí svého přihlašovacího kódu a hesla, které je unikátní a lze zadat na jakémkoliv počítači. Poté mohou využívat on-line systém pro přihlašování do obsazovaček nebo psát příspěvky a názory do komentářů k zveřejněným článkům.

Hráči registrovaní u ČBA

Hráči registrovaní u ČBA se zaregistrují poměrně jednoduše. Stačí zaslat e-mail na adresu info@czechbowling.cz nadepsaný „registrace“ a v něm uvést své jméno, registrační číslo a pro ověření totožnosti 4 poslední číslice z rodného čísla. Na e-mail pak přijde zpět odpověď ve formě přihlašovacího kódu a hesla (odpověď nepřijde okamžitě, protože ověřování rodného čísla je činěno „lidsky“ a nelze to činit programově – z bezpečnostních důvodů nejsou rodná čísla na serveru totiž vůbec uložena, ale má je k dispozici u sebe pouze sekretář svazu).

Hráči neregistrovaní u ČBA

Hráči neregistrovaní u ČBA mají možnost se zaregistrovat pouze prostřednictvím sekretáře ČBA, kde je třeba předat údaje jako: jméno, příjmení, rok narození, bydliště (pouze město či obec, není potřeba celá adresa) a platný e-mail na který přijde přihlašovacího kód a heslo. Žadatelé budou automaticky zařazeni do informační databáze ČBA.

Přílohy

Krátké zprávy

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

24.03.2019 v 17:18

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii mixů dvojice Jana Lébrová - Jiří Vrážel.

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 9
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 9, kat. P190
Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club
Nejlepší žena Prestige 9
Fidra Jan
Bowlingzone Pardubice
Fidra Jan

Fidra Jan

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 9, kat. P165