Mistři České Republiky za rok 2019

Tisk a sdílení
Jednotlivci - muži
  • Rác Václav (Bombers)
Jednotlivci - ženy
  • Hejdučková Kateřina ml. (BC Bowland Olomouc)
Dvojice - muži
  • Vondráček Adam ((Bowlingzone Pardubice))
  • Kinc Denis ((Bowlingzone Pardubice))
Dvojice - ženy
  • Straková Irena (Strike)
  • Hanušová Dana ((Bowlingzone Pardubice))
Dvojice - mix
  • Tříska Jan ((BC Bowland Olomouc))
  • Petáková Anna ((expert King Pins))
Junioři do 9 let - muži
  • Cihelka Jan (bez klubové příslušnosti)
Junioři do 9 let - ženy
  • Honzíková Nela (bez klubové příslušnosti)
Junioři do 12 let - muži
  • Čoupek Alex (bez klubové příslušnosti)
Junioři dvojice podzim - bez rozlišení
  • Jelínek Lukáš (Xbowling club)
  • Vojkovský Matěj (Bowland BC Olomouc)
Junioři do 12 let - ženy
  • Bulová Eliška (bez klubové příslušnosti)
Junioři do 15 let - muži
  • Bula Martin (bez klubové příslušnosti)
Junioři do 15 let - ženy
  • Krummerová Eliška (Tacl team Letohrad)
Junioři do 18 let - muži
  • Jelínek Lukáš (Xbowling club)
Junioři do 18 let - ženy
  • Vojtěchová Markéta (Xbowling club)
Kadeti - muži
  • Kratochvíl Dominik (Bowlingzone Pardubice)
Kadeti - ženy
  • Hejdučková Kateřina ml. (BC Bowland Olomouc)
Senioři kat. 50 až 57 let - muži
  • Koráb Pavel (Tacl team Letohrad)
Seniorky kat. 50 až 57 let - ženy
  • Sovová Alena (bez klubové příslušnosti)
Senioři kat. 58 až 64 let - muži
  • Koukal Drahomír (bez klubové příslušnosti)
Seniorky kat. 58 až 54 let - ženy
  • Krejčová Danuše (bez klubové příslušnosti)
Senioři kat. nad 65 let - muži
  • Růžička Jaroslav (SBK Draci Brno)
Seniorky kat. nad 65 let - ženy
  • Plešingerová Jana (Seniorbowling CZ)
Senioři dvojice - muži
  • Milan Soušek (Seniorbowling CZ)
  • Tomáš Rathouský (Seniorbowling CZ)
Seniorky dvojice - ženy
  • Hanusíková Blanka (Bowlingzone Pardubice)
  • Hanušová Dana (Bowlingzone Pardubice)
Senioři dvojice - mix
  • Lébrová Jana (BC Car Citon Olomouc)
  • Vrážel Jiří (1.BK S-centrum Děčín)
Družstva - bez rozlišení
  • RIGOR MORTIS (Macek Jan, Mlynář Ondřej, Jedlička Jan, Erben Roman)
Družstva 5-ti členná - bez rozlišení
  • ProBowling (Uher Jaroslav, Burian Ivan, Uher Radovan, Kubalek Benjamin, Vrabec Tomáš)
Družstva junioři - bez rozlišení
  • XBOWLING CLUB (Jelínek Lukáš, Liebich Tomáš, Vojtěchová Markéta, Vrzal David, Havlíčková Anna)

Krátké zprávy

24.01.2020 v 15:11

V INFU k juniorské lize, přidány propozice pro Celostátní Finále juniorské bowlingové Extraligy.

24.01.2020 v 09:28

Jaroslav Lorenc v jeho premiéře na PBA skončil na 18. místě, k postupu do finále chybělo jen 16 kuželek!

21.01.2020 v 06:35

Jaroslav Lorenc na turnaji Oklahoma Open s přehledem postupuje ze 4. místa do hlavního turnaje.

16.01.2020 v 12:43

Otevřena dodatková hrací runda na únorovou PRESTIGE tour 7 v Olomouci, která se uskuteční při min. účasti 12 hráčů.

17.12.2019 v 16:33

Otevřena obsazovačka na únorovou PRESTIGE tour 7, která se hraje opět v Olomouci.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 6. turnaje Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS