Mistři České Republiky za rok 2018

Tisk a sdílení
Jednotlivci - muži
  • Jaroslav Lorenc (Expert King pins)
Jednotlivci - ženy
  • Andrea Sýkorová (bez klubové příslušnosti)
Dvojice - muži
  • Tomáš Plechata (Expert King pins)
  • Jan Tříska (BC Bowland Olomouc)
Dvojice - ženy
  • Petra Otec Hanzlovská (Bowling Rokycany)
  • Jana Lébrová (Car Citon Olomouc)
Dvojice - mix
  • Pavel Čermák (Expert King pins)
  • Kateřina Beštová (Expert King pins)
Junioři dvojice jaro - bez rozlišení
  • Jan Tříska (BC Bowland Olomouc)
  • Jakub Vlachovič (BC Bowland Olomouc)
Junioři do 9 let - muži
  • Matyáš Mňačko (Radava SC)
Junioři do 9 let - ženy
  • Ema Iwazawa (SC Radava)
Junioři do 12 let - muži
  • Tomáš Vacek (BC Hluboká)
Junioři dvojice podzim - bez rozlišení
  • Lukáš Jelínek (Xbowling club)
  • Jan Tříska (Bowland BC Olomouc)
Junioři do 12 let - ženy
  • Eliška Brychová (Bowlingzone)
Junioři do 15 let - muži
  • Daniel Grunda (BC Bowland Olomouc)
Junioři do 15 let - ženy
  • Eliška Krummerová (Tacl team Letohrad)
Junioři do 18 let - muži
  • Dominik Kratochvíl (Bowlingzone)
Junioři do 18 let - ženy
  • Zuzana Uhlířová (bez klubové příslušnosti)
Kadeti - muži
  • Tomáš Plechata (Expert King pins)
Kadeti - ženy
  • Lucie Kubelková (UBT Kladno)
Senioři kat. 50 až 57 let - muži
  • Drábek Aleš (BT Pitch a Ball)
Seniorky kat. 50 až 57 let - ženy
  • Hanusíková Blanka (Bowlingzone Pardubice)
Senioři kat. 58 až 64 let - muži
  • Nosek Richard (Black Riders)
Seniorky kat. 58 až 54 let - ženy
  • Frýbortová Marie (BC Tábor)
Senioři kat. nad 65 let - muži
  • Nejezchleba Stanislav (Seniorbowling CZ)
Seniorky kat. nad 65 let - ženy
  • Breindlová Anna (BK Klíše)
Senioři dvojice - muži
  • Jiří Hindrák (BC Bowlingzone)
  • Jiří Uhlíř (BC Tábor)
Seniorky dvojice - ženy
  • Blanka Hanusíková (Bowlingzone)
  • Dana Hanušová (Bowlingzone)
Senioři dvojice - mix
  • Vladimír Pitaš (Bowlingzone)
  • Blanka Hanusíková (Bowlingzone)
Družstva - bez rozlišení
  • BC Most Benedikt (Jan Čepelák, Filip Demuth, Lukáš Homola, Ladislav Homola, Ivana Pádárová, Lukáš Hurych, Libor Rejč)
Družstva 5-ti členná - bez rozlišení
  • BC Benedikt Most (Lukáš Homola, Ondřej Heligr, Filip Demuth, Lukáš Hurych, Jan Čepelák, Ladislav Homola)
Družstva junioři - bez rozlišení
  • Bowling Academy (Jan Tříska, Jakub Vlachovič, Daniel Grunda, Tadeáš Salaquarda)

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165