Mistři České Republiky za rok 2017

Tisk a sdílení
Jednotlivci - muži
  • Lorenc Jaroslav ml. (expert King Pins)
Jednotlivci - ženy
  • Nováková Miluše (STRIKE)
Dvojice - muži
  • Marek Talpa (Expert King Pins)
  • Jaroslav Lorenc ml. (Expert King Pins)
Dvojice - ženy
  • Petra Otec Hanzlovská (Bowling Rokycany)
  • Jana Lébrová (Car Citon Olomouc)
Dvojice - mix
  • Pavel Čermák (Expert King Pins)
  • Kateřina Beštová (Expert King Pins)
Junioři do 9 let - muži
  • Mňačko Matyáš (Radava SC)
Junioři do 9 let - ženy
  • Iwazawa Ema (Radava SC)
Junioři do 12 let - muži
  • Vondráček Šimon (BC Bowlingzone)
Junioři do 12 let - ženy
  • Lexová Sophie (BC Hluboká)
Junioři do 15 let - muži
  • Kratochvíl Dominik (BC Bowlingzone)
Junioři do 15 let - ženy
  • Mazalová Andrea (BC Bowlingzone)
Junioři do 18 let - muži
  • Vlachovič Jakub (BC Bowland Olomouc)
Junioři do 18 let - ženy
  • Petáková Anna (BC Rabbits Praha)
Senioři kat. 50 až 57 let - muži
  • Hindrák Jiří (BC Bowlingzone)
Seniorky kat. 50 až 57 let - ženy
  • Nováková Miluše (STRIKE)
Senioři kat. 58 až 64 let - muži
  • Čermák František (BC Tábor)
Seniorky kat. 58 až 54 let - ženy
  • Štefková Eva (BC Car Citon Olomouc)
Senioři kat. nad 65 let - muži
  • Dohnálek Stanislav (BC Bowlingzone)
Seniorky kat. nad 65 let - ženy
  • Plešingerová Jana (Seniorbowling CZ)
Senioři dvojice - muži
  • Hindrák Jiří (bez klubové příslušnosti)
  • Kala Rostislav (ESBC CZ)
Seniorky dvojice - ženy
  • Lébrová Jana (BC Car Citon Olomouc)
  • Šlechtová Sylva (1. BK Kings Hradec Králové)
Senioři dvojice - mix
  • Hindrák Jiří (bez klubové příslušnosti)
  • Hanušová Dana (Bowlingzone Pardubice)
Družstva - bez rozlišení
  • Bowling Academy (Jan Tříska, Tomáš Plechata, Kateřina Hejdučková ml., Radek Cuc)
Družstva 5-ti členná - bez rozlišení
  • Rigor Mortis (Jan Macek, Michaela Nováková, Roman Erben, Veronika Pospíšilová, Teame Habtegabriel, Petra Stanková, Ondřej Mlynář)
Družstva junioři - bez rozlišení
  • Rabbits Praha B (Babec Adam, Král Ondřej, Pechar Patrik, Petáková Anna, Sýkora Jan)
Družstva senioři - bez rozlišení
  • Lucerna-RSTS (Stanislav Nejezchleba, Zdeněk Havlíček st., Petr Havrilec, Milan Vlček, Dana Soukupová, Jiří Klečka)

Krátké zprávy

23.02.2018 v 10:44

Právě byla zveřejněna obsazovačka na 9. turnaj Kegel Prestige, který se bude konat v Pardubicích.

14.02.2018 v 09:39

Právě byly otevřeny obsazovačky na březnové MČR dvojic seniorů 2018, které se koná v Pardubicích.

11.02.2018 v 12:54

Marek Talpa zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

11.02.2018 v 12:54

Jaroslav Lorenc ml. zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

08.02.2018 v 13:25

Extraliga juniorské ligy se bude na všech centrech hrát na místních housech.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 8. turnaje PRESTIGE
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč kat. P190 na 8.turnaji PRESTIGE
Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad
Nejlepší hráč kat. P165 na 8.turnaji PRESTIGE
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
Nej. žena na 8.turnaji PRESTIG8