Qubica AMF

2019 (Olomouc- Bowland Šantovka)

2018 (Praha - Best Bowling Zličín)

2017 (Praha - Xbowling Žižkov, Best Bowling)

2016 (Praha - Xbowling Žižkov, Best Bowling)

2015 (Praha - Xbowling Žižkov, Best Bowling)

2014 (Praha - Best Bowling)

2013 (Praha - Xbowling,Best Bowling Praha, Pardubice LUKA, Chomutov Strikeland, Třinec Xbowling)

2012 (Praha - Best Bowling Praha, Pardubice LUKA, Chomutov Strikeland, Třinec Xbowling)

2011 (Best Bowling Praha, Pardubice LUKA, Chomutov Strikeland,)

2010

2009 (Olomouc Bowland, Praha - Best Bowling Praha, Pardubice LUKA, Chomutov Strikeland,)

2008 (Pardubice LUKA)

2007 (Praha - Best Bowling)

2006 (Praha - Best Bowling)

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020