Czech QubicaAMF Cup 2009

Do Malajsie letí Štýbnarová a Kabrhel.

Svatava Štýbnarová, Petr Kabrhel

Maratón her Národního finále pro Světový pohár QubicaAMF Cup je za námi - již od úterý do soboty se hrály kvalifikace - společně na 4 centrech, nejvíce hráčů nakonec přišlo na Zličín (41) - o jednoho méně do Pardubic (tyto dvě centra jsou mezi hráči jasně nejoblíbenější) pak o polovinu méně se zúčastnilo v Olomouci (21) a Chomutově (20) - ovšem nakonec právě z těchto dvou center se vyklubali vítězové letošního ročníku Světového poháru.

V kategorii žen si vítězství zcela jasně vybojovala Svatava Štýbnarová, která do semifinále play-off postupovala jen taktak z posledního místa, ale pak již nedala svým soupeřkám žádnou šanci a v pohodě zvítězila - druhá skončila Věra Mašatová, která si stříbro vyhrála již potřetí za sebou - třetí místo pak patří loňské vítězce Blance Hanusíkové.

Kategorie mužů byla otevřená až do poslední hry - rozdíly mezi finalisty byly velice malé a tak pořadí se trochu průběžně míchalo - nakonec nejvíce sil a pevné nervy měl Petr Kabrhel, který se tak stane nejmladším zástupcem ČR na této vrcholné světové bowlingové akci v dosavadní historii. Na druhém místě pak skončil Aleš Hubáček a třetí místo vybojoval Michal Včeliš. Kompletní výsledky kvalifikace, čtvrtfinále, semifinále a finále naleznete níže v příloze.

Určitě budeme všichni v listopadu našim hráčům držet palce a na dálku fandit. Průběžné informace ke Světovému finále budou postupně zveřejněna na www.bowlingweb.cz.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kabrhel Petr 223 245 221 204 248 228 214 220 197 224 216 245 246 239 187 223,80
2. Štýbnarová Svatava 136 175 155 150 178 166 200 165 182 171 145 212 222 204 225 223 231 244 188,00
3. Včeliš Michal 233 194 193 224 244 245 233 215 159 190 246 236 200 217 233 217,47
4. Růžek Jan 243 206 207 206 176 225 248 206 224 236 206 257 165 213 213 215,40
5. Mašatová Věra 216 185 171 181 164 160 197 200 222 178 184 183 217 196 200 209 223 182 192,67
6. Hanušová Dana 214 171 185 257 190 225 182 204 176 180 235 212 202,58
7. Hubáček Aleš 176 171 227 199 216 162 237 175 152 276 279 211 264 224 175 245 210 222 182 173 194 208,10
8. Lébrová Jana 216 152 134 204 213 189 236 181 182 161 184 161 169 214 174 226 202 167 186,94
9. Hladík Karel 178 247 180 226 182 186 239 176 167 182 224 216 237 171 180 199,40
10. Hanusíková Blanka 155 218 221 176 170 206 201 169 159 193 160 176 182 212 179 181 212 169 185,50
11. Kubín Filip 211 215 231 157 269 246 185 199 247 175 187 235 181 200 179 192 236 216 163 201 178 204,90
12. Stulíková Dagmar 171 175 200 155 211 188 136 191 200 204 176 149 164 242 126 193 164 138 176,83
13. Spáčil Jan st. 223 225 204 234 180 170 205 206 236 216 186 205 207,50
14. Otec Hanzlovská Petra 179 203 254 224 197 224 183 187 213 207,11
15. Váradi Jakub 189 145 249 232 212 224 217 210 214 204 236 228 220 213 194 193 190 233 211,28
16. Beštová Kateřina 185 202 141 151 182 223 172 223 215 214 225 213 190 152 196 192,27
17. Kabrhel Jiří 208 190 195 268 208 278 225 233 210 215 196 162 215,67
18. Straková Irena 210 207 229 216 157 171 172 175 168 189,44
19. Sádlík Vojtěch ml. 168 185 256 194 193 180 246 196 222 259 179 196 223 172 268 212 182 171 205,67
20. Breindlová Anna 169 193 176 139 178 192 194 148 192 171 199 158 152 196 165 174,80
21. Ševčík Vlastimil 175 205 196 188 249 241 179 194 174 218 202 227 213 188 233 181 212 181 203,11
22. Pindurová Jana 164 165 177 196 234 214 186 123 201 184,44
23. Čermák Pavel 184 206 208 230 237 197 199 180 186 214 247 192 186 124 171 223 179 179 196,78
24. Nosková Pavla 180 190 192 204 233 165 189 178 193 162 227 212 158 200 150 188,87
25. Koráb Jan 165 228 206 244 225 234 208 193 204 232 210 171 193 191 265 211,27
26. Hrabáková Eva 159 190 143 180 166 180 168 184 199 181 150 178 173,17
27. Lank Ivan st. 188 174 178 201 233 151 223 170 246 257 225 205 178 248 219 206,40
28. Opatrná Jana 172 247 163 173 206 194 167 154 178 184 156 176 180,83
29. Kulhánek Vratislav 221 200 183 178 211 267 152 228 215 185 223 180 192 214 211 204,00
30. Šperlová Lenka 176 140 166 150 145 186 146 149 208 171 202 164 166,92
31. Hindrák Jiří 211 234 176 203 203 222 185 204 198 248 223 201 196 202 216 208,13
32. Štýsová Bohdana 111 193 214 163 181 136 159 150 173 159 139 191 164,08
33. Uhlíř Jiří st. 225 211 246 172 232 267 193 210 203 217,67
34. Kolářová Hana 191 212 173 158 160 159 176 144 154 147 167 127 164,00
35. Schůt Ladislav 266 169 181 236 203 232 192 234 161 155 236 213 196 160 221 203,67
36. Štýbnarová Nicole 118 138 156 119 137 124 141 161 138 156 200 161 145,75
37. Spodniak Michal 213 188 183 211 223 182 202 221 213 184 211 211 178 212 186 201,20
38. Síbrtová Olga 198 144 200 208 199 210 150 179 140 150 121 149 170,67
39. Bešík Josef st. 217 212 242 184 183 247 190 188 226 171 244 190 154 213 176 202,47
40. Jedlička Jan 210 189 201 160 202 256 243 192 210 213 222 176 199 160 181 200,93
41. Kutina Karel 217 181 184 243 254 223 190 210 247 225 267 192 191 176 172 211,47
42. Kolář Jan st. 222 200 171 183 216 245 182 243 213 177 225 202 153 183 183 199,87
43. Mach Libor 192 192 182 256 223 224 117 171 134 187,89
44. Holubčák Petr 206 165 234 203 191 193 174 206 176 221 203 203 197,92
45. Matějů Filip 280 177 218 129 182 186 211 164 203 203 209 196 196,50
46. Kopečný Jiří 191 184 198 225 233 199 162 180 210 217 210 190 199,92
47. Loučka Michal 223 161 177 184 172 204 200 169 256 177 211 172 192,17
48. Harbáček Petr 169 182 179 205 300 209 189 190 156 224 187 212 200,17
49. Deák Bohumil 189 211 169 191 182 191 201 183 195 165 230 193 191,67
50. Čižinský Jaroslav 210 176 222 218 200 206 185 187 197 167 199 212 198,25
51. Kolář František 212 203 192 212 164 181 202 212 178 146 233 182 193,08
52. Ivanciv Petr 155 201 169 202 193 206 204 167 160 193 213 221 190,33
53. Foťko Matěj 162 186 180 218 187 212 201 200 175 168 224 185 191,50
54. Stulík Jiří 188 225 173 190 194 203 190 187 179 167 207 218 193,42
55. Harašta Jiří 188 194 176 217 198 183 211 146 171 199 176 247 192,17
56. Synek Aleš 204 215 190 193 200 193 151 234 237 203 168 147 194,58
57. Kala Rostislav 190 197 170 198 192 188 199 205 255 164 157 167 190,17
58. Žváček Petr 205 200 173 190 176 232 171 155 225 243 163 183 193,00
59. Opatrný Pavel 214 188 181 194 227 171 247 214 179 177 182 139 192,75
60. Oliva Miroslav 179 198 245 229 166 191 196 203 191 180 171 185 194,50
61. Dědic Michal 170 161 211 224 191 234 178 157 198 181 214 190 192,42
62. Lanč Radek 214 185 184 211 176 160 215 181 161 237 182 149 187,92
63. Rain David 204 213 192 188 188 172 181 200 145 173 210 208 189,50
64. Žabka Zdeněk 203 190 158 207 205 198 199 172 194 187 182 179 189,50
65. Konečný Pavel 168 216 250 161 160 191 181 189 245 152 179 157 187,42
66. Kurka Zdeněk 172 222 195 213 202 203 171 207 197 169 158 187 191,33
67. Hübst Vladimír 149 210 161 158 240 207 173 200 175 184 210 157 185,33
68. Juřena Jan 144 201 173 151 179 170 205 226 148 177 178 178 177,50
69. Soukup Richard 141 268 161 186 196 160 182 162 168 205 175 192 183,00
70. Tabačko Martin 209 169 203 207 214 246 190 186 211 143 168 144 190,83
71. Krepindl Tomáš 181 156 218 164 239 176 171 182 173 177 192 162 182,58
72. Bárta Karel st. 166 196 155 213 247 162 137 177 169 131 189 245 182,25
73. Dlouhý Stanislav ml. 165 238 288 175 235 238 143 199 170 172 147 181 195,92
74. Vrána Roman 185 178 171 153 173 168 184 194 166 201 138 165 173,00
75. Síbrt Ivan 164 219 204 213 201 166 170 157 153 206 153 180 182,17
76. Široký Martin 206 223 192 226 169 187 140 165 171 167 170 182 183,17
77. Drtil Lukáš 146 169 232 168 199 184 186 162 171 157 182 144 175,00
78. Koumar Miroslav 255 181 202 195 146 168 150 119 147 164 199 204 177,50
79. Čížek Petr 173 203 195 199 147 216 193 135 171 159 150 160 175,08
80. Matěj Zdeněk 203 216 192 175 188 214 198,00
81. Franc Jaroslav 222 185 173 168 199 192 189,83
82. Bittersmann Milan 159 132 176 244 187 231 188,17
83. Koráb Pavel 223 196 214 177 150 164 187,33
84. Kubíček Jan 158 148 212 160 234 212 187,33
85. Wehrberger Karel 162 193 233 161 227 148 187,33
86. Runštuk Richard st. 198 210 147 207 179 182 187,17
87. Podolský Jan 191 154 223 185 171 191 185,83
88. Malíček Dušan 180 177 161 221 169 195 183,83
89. Vacek Pavel 211 194 157 178 159 180 179,83
90. Kopička Petr 166 177 178 179 201 166 177,83
91. Krňák Pavel 181 179 163 191 194 146 175,67
92. Kučírek František 143 169 179 194 150 212 174,50
93. Fencl Boris st. 179 175 191 157 184 161 174,50
94. Tóth Vojtěch 169 172 156 154 195 200 174,33
95. Kovaříček Jaroslav 146 192 177 190 154 186 174,17
96. Šimánek Ladislav 163 180 235 165 117 182 173,67
97. Široký Luděk 212 152 178 135 161 199 172,83
98. Dvořáček Ladislav 165 170 184 184 162 171 172,67
99. Šimek Martin 137 199 190 201 131 175 172,17
100. Vrážel Jiří st. 167 179 163 179 165 175 171,33
101. Talpa Marek 187 164 132 200 175 163 170,17
102. Hrubý Martin ml. 124 160 199 157 187 183 168,33
103. Postránecký Václav 204 178 147 128 183 167 167,83
104. Váradi Petr 138 188 154 181 155 182 166,33
105. Pádárová Ivana 121 164 169 160 215 169 166,33
106. Guič Boris 174 201 163 142 153 153 164,33
107. Homola Lukáš 179 121 160 172 162 184 163,00
108. Kabrhelová Oldřiška 154 126 183 188 161 166 163,00
109. Kocman Lukáš 177 129 164 143 199 157 161,50
110. Kyncl Karel 132 190 171 151 136 181 160,17
111. Tesařová Petra 159 159 165 162 170 146 160,17
112. Plechata Tomáš 160 166 158 182 169 119 159,00
113. Sedláček Daniel 169 159 166 139 158 144 155,83
114. Holub Vladislav st. 179 169 128 165 153 140 155,67
115. Zahradník Radek 151 151 122 159 180 142 150,83
116. Klein David 152 139 173 126 156 134 146,67
117. Rameš Bohuslav 134 172 133 140 136 143 143,00
118. Morávková Vendula 99 132 121 121 114 146 122,17
ReVáradi Jakub 146 198 180 225 194 151 182,33
ReŠiroký Luděk 175 167 125 202 133 168 161,67
ReŠiroký Martin 184 180 214 155 161 155 174,83
ReKrepindl Tomáš 207 166 206 135 172 155 173,50
ReGuič Boris 168 145 167 161 177 129 157,83
ReVacek Pavel 188 170 217 145 183 135 173,00
ReKolář Jan st. 193 221 246 179 151 181 195,17
ReKolářová Hana 193 136 173 142 158 193 165,83
ReOpatrný Pavel 176 159 197 174 232 160 183,00
ReOpatrná Jana 214 193 126 169 151 216 178,17
ReSíbrt Ivan 163 213 215 161 189 224 194,17
RePostránecký Václav 160 155 159 167 168 156 160,83
ReBárta Karel st. 143 173 225 169 150 186 174,33
ReŽabka Zdeněk 215 167 174 151 191 157 175,83
ReDvořáček Ladislav 161 202 169 181 145 151 168,17
ReKulhánek Vratislav 193 164 158 171 157 181 170,67
ReSádlík Vojtěch ml. 156 202 167 157 215 200 182,83
ReKocman Lukáš 147 146 124 141 178 190 154,33
RePostránecký Václav 171 181 137 137 177 160 160,50
ReŽváček Petr 234 175 183 213 153 173 188,50
ReMalíček Dušan 161 188 193 171 177 184 179,00
ReLoučka Michal 173 159 201 169 147 196 174,17
ReLanč Radek 210 222 159 167 167 146 178,50
ReKubíček Jan 157 174 126 183 177 161 163,00
ReHanušová Dana 163 167 167 215 244 227 197,17
ReBešík Josef st. 149 219 212 213 142 179 185,67
ReBeštová Kateřina 165 158 212 179 143 180 172,83
ReBittersmann Milan 134 153 188 191 188 195 174,83
ReČermák Pavel 170 233 221 181 156 268 204,83
ReČížek Petr 158 183 200 217 174 186 186,33
ReHanusíková Blanka 143 188 224 175 200 155 180,83
ReHindrák Jiří 180 176 161 179 185 180 176,83
ReKoumar Miroslav 229 168 137 161 226 137 176,33
ReKubíček Jan 201 197 149 211 172 143 178,83
ReKubín Filip 184 190 187 173 192 218 190,67
RePlechata Tomáš 149 139 118 149 179 144 146,33
ReSedláček Daniel 169 132 153 157 164 142 152,83
ReUhlíř Jiří st. 213 200 181 191 215 206 201,00
ReVčeliš Michal 178 196 190 210 172 185 188,50
ReFranc Jaroslav 222 151 175 204 176 164 182,00
RePindurová Jana 161 179 184 186 198 162 178,33
ReMatěj Zdeněk 157 167 182 164 206 156 172,00
ReKala Rostislav 169 159 165 175 169 161 166,33
ReDrtil Lukáš 178 148 133 167 142 148 152,67
ReVáradi Petr 151 138 103 155 167 164 146,33

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS