Národní kvalifikace QubicaAMF Cup 2014, finále ČR

Jiří Beran ml. a Kateřina Beštová jedou do Polska.

Letošní Národní finále QubicaAMF bylo plné překvapení. Hrálo se pouze v jeden den a to na Zličíně a sešla se necelá 60-ka hráčů - všem těmto hráčům děkuji za jejich účast, protože díky nim bude vítěz a vítězka reprezentovat Českou Republiku na Světovém finále v Polsku.

Po kvalifikačních 6-ti hrách 24 mužů a 12 žen postoupilo do semifinále Play-off a tam se začaly dít velké věci. Kdo čekal a třeba i předpokládal, že vítězem se stane někdo ze severočeských juniorů tak ten se šeredně mýlil. Všichni vypadli hned v prvním kole play-off což bylo velké překvapení a dávalo to tím šanci jiným hráčům.
Dobrou formu předváděl Jiří Beran ml. který prošel celým Play-off bez problémů a až ve finále se velmi zapotil s Ladislavem Homolou - v posledním hodu finále musel na vítězství hodit 9 kuželek - nezaváhal a zahrál Strike a tak Jiří Beran ml. jede za Českou Republiku do Polska. Druhý skončil Ladislav Homola a třetí místo vybojoval Michal Kupecký.
V ženské kategorii bylo finále celkově dosti vyrovnané až na Kateřinu Beštovou, která v první hře všem soupeřkám poodskočila a svůj náskok si udržela i v druhé hře a tak právě ona nás bude reprezentovat v Polsku. Druhá skončila Petra Dologová a třetí místo vybojovala o 1 kuželku Věra Váchová.

.

V sobotu se rozhodne kdo bude reprezentovat ČR.

Pro velmi malý zájem o kvalifikaci na Světový pohár v jednotlivých regionech byly tyto kvalifikace zrušeny a vše se odehraje pouze na Zličíně a to pouze v sobotu 30.8. s páteční předehrávkou.
Pro hráče to znamená snížení startovného a celý turnaj bude stát pouze 500,- Kč.
Jubilejní 50.ročník Světového poháru QubicaAMF se odehraje blízko českých hranic - v Polsku. Podle pořadatelů to bude velká sláva a tak vítězové české kvalifikace se mají na co těšit.

Obsazovačka
Propozice

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Beran Jiří ml. 201 167 157 174 193 194 178 209 237 225 201 222 209 173 195,71
2. Homola Ladislav 203 200 189 168 184 201 196 190 187 192 236 200 184 196 194,71
3. Kupecký Michal 204 189 174 224 166 223 215 206 216 196 233 191 184 143 197,43
4. Kuchta Pavel 165 256 165 157 199 183 205 202 232 197 245 212 126 166 193,57
5. Větrovský Jaroslav 190 184 170 202 151 223 256 207 179 178 194 178 192,67
6. Mička Daniel 171 201 201 174 162 237 202 181 196 214 192 181 192,67
7. Beštová Kateřina 186 151 234 164 181 218 135 223 248 217 210 168 194,58
8. Dologová Petra 197 157 165 169 207 177 224 197 159 148 177 174 179,25
9. Váchová Věra 198 178 167 214 164 185 189 175 160 204 191 151 181,33
10. Stulíková Dagmar 176 149 164 183 172 139 227 157 184 186 168 173 173,17
11. Otec Hanzlovská Petra 178 199 144 190 196 193 179 158 168 190 179,50
12. Vojtěchová Markéta 163 188 176 169 176 140 153 206 169 142 168,20
13. Široký Martin 178 191 182 243 143 150 258 165 254 151 191,50
14. Vyšín Jan 176 200 172 198 252 229 214 198 168 150 195,70
15. Foťko Michal 176 194 205 216 170 171 174 213 186 141 184,60
16. Synek Aleš 226 193 152 244 257 204 188 179 160 168 197,10
17. Čermák Pavel 201 213 236 169 226 214 149 228 124 189 194,90
18. Lébrová Jana 174 186 194 187 170 182 188 213 186,75
19. Soukup Libor 157 160 176 169 179 224 171 224 182,50
20. Mužík Michal 200 174 219 227 239 227 203 189 209,75
21. Homola Lukáš 239 190 203 186 224 204 205 185 204,50
22. Fleischmann Jan st. 173 192 180 172 206 238 203 169 191,63
23. Lorenc Jaroslav 223 252 203 214 233 207 190 181 212,88
24. Gutwirth Oto 145 211 203 183 198 235 204 161 192,50
25. Hanusíková Blanka 175 168 191 212 177 229 194 166 189,00
26. Nováková Miluše 185 207 190 185 235 125 169 189 185,63
27. Kabrhel Petr 238 195 220 215 235 226 189 167 210,63
28. Kinc Denis 205 147 174 202 189 215 169 183 185,50
29. Florík Petr 171 183 156 214 184 201 171 181 182,63
30. Straková Irena 142 233 154 138 147 209 164 177 170,50
31. Bešík Josef st. 177 141 180 227 213 235 181 157 188,88
32. Stulík Jiří 196 187 180 213 226 214 152 178 193,25
33. Turina Jaroslav 167 189 178 203 200 187 182 148 181,75
34. Mašatová Věra 164 200 163 172 138 172 159 163 166,38
35. Růžek Jan 203 195 153 175 193 169 147 173 176,00
36. Fryšová Věra 168 159 190 172 188 162 166 148 169,13
37. Kolář Jan st. 234 257 235 181 201 171 213,17
38. Vacek Pavel 211 176 225 193 224 181 201,67
39. Kulhánek Vratislav 170 241 169 179 172 196 187,83
40. Kutina Karel 201 177 164 202 171 169 180,67
41. Polívka Dalibor 158 157 143 187 195 222 177,00
42. Větrovský Jaromír 156 165 166 194 182 180 173,83
43. Dědič Dalibor 166 190 166 192 154 172 173,33
44. Květenský Vítězslav 185 196 146 166 168 174 172,50
45. Guič Boris 196 202 180 164 141 148 171,83
46. Bobek Vlastimil 169 197 178 180 147 157 171,33
47. Kassas Abdul 169 140 151 181 194 182 169,50
48. Schindler Radek 145 178 141 196 150 186 166,00
49. Klein David 186 173 154 139 144 195 165,17
50. Kolářová Hana 150 167 157 147 180 188 164,83
51. Slezák Luboš 164 154 141 146 202 178 164,17
52. Boháčik Milan 187 130 180 150 177 152 162,67
53. Černá Pavla 181 115 160 214 145 136 158,50
54. Egert Jiří 125 175 119 149 201 168 156,17
55. Šimůnek Pavel 179 147 194 125 153 127 154,17
56. Černíková Karolína 115 139 185 159 140 171 151,50
57. Štícha Bohumil 152 163 159 124 121 158 146,17

Krátké zprávy

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

09.10.2019 v 10:55

STK provedla a zveřejnila rozřazení do hracích rund na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS