Národní kvalifikace Qubica AMF Cup 2015 - finále ČR

Jedna kuželka rozhodla v obou kategoriích...

Na Zličíně se v sobotu rozhodovalo o tom, kdo bude reprezentovat Českou Republiku na Světovém finále QubicaAMF Cup v LAS VEGAS. Kvalifikaci si odehrálo 65 hráčů a hrálo se zvlášť ve dvou kategoriích - muži a ženy.
Do semifinále postupovalo 24 mužů a 12 žen a samotné finále bylo velice napínavé - vlastně o všem rozhodla jedna jediná kuželka a to jak v kategorii žen tak i mužů.
V kategorii žen do finále 4 nejlepších hráček postoupila o 1 jedinou kuželku Kateřina Beštová, která pak ve finále s přehledem zvítězila a bude tak podruhé ve své kariéře reprezentovat ČR na Světovém finále. Dtuhá skončila Petra Dologová a třetí místo obsadila Míla Nováková.
V kategorii mužů rozhodla jedna jediná kuželka pro změnu zase v úplném závěru finále. Po první hře vedl s pěkným náskokem Jiří Hindrák, ale ve druhé hře zaútočil Jiří Uhlíř a díky 5-ti strikům v závěru finále strhl vítězství na svou stranu právě o tu jednu jedinou kuželku. Druhý skončil Jiří Hindrák a třetí místo si vybojoval Ota Guttwirth.
Gratulujeme vítězům a budeme se těšit na jejich výkony v LAS VEGAS.

.

(9. srpna 2015) Pozvánka na kvalifikaci ČR

Více jak 10 let pořádáme v České Republice Národní kvalifikaci pro Světový pohár QubicaAMF - stejně tak tomu bude i letos. Národní kvalifikace se koná první víkend v září a kvalifikaci si můžete zahrát na dvou pražských centrech - v Praze na Žižkově a nebo na v Praze na Zličíně :
Kvalifikace se koná v pátek 4.9. na Žižkově a pak v sobotu 5.9. opět na Žižkově a také na Zličíně.
Finále se pak uskuteční na Zličíně v sobotu 5.9.2015 v podvečer.
Světové finále se letos uskuteční v LAS VEGAS na začátku listopadu.

Propozice letošního Národní Českého finále ZDE
Obsazovačka pro kvalifikaci ZDE
Mazací graf zveřejníme týden před konáním akce
Historii Českých Národních kol najdete ZDE

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Uhlíř Jiří st. 216 194 212 164 230 207 187 236 267 181 256 202 247 215,31
2. Beštová Kateřina 221 241 201 235 213 136 247 149 177 177 217 201 201,25
3. Hindrák Jiří 233 211 258 204 208 212 203 245 212 257 245 203 224,25
4. Dologová Petra 174 195 199 159 178 169 205 249 193 170 171 223 190,42
5. Gutwirth Oto 190 217 212 188 188 159 226 232 209 194 212 212 142 198,54
6. Nováková Miluše 146 212 173 168 201 191 208 206 165 205 168 189 186,00
7. Macek Jan 180 243 172 227 228 163 185 227 225 278 141 143 201,00
8. Otec Hanzlovská Petra 211 163 192 162 172 169 205 201 160 189 160 187 180,92
9. Lorenc Jaroslav 246 268 268 225 236 235 257 212 220 222 207 236,00
10. Čermák Pavel 248 250 236 193 195 210 212 254 249 195 194 221,45
11. Janovský Michal 277 226 191 241 194 240 190 225 232 211 222,70
12. Plechata Tomáš 235 222 205 243 210 254 198 234 203 212 221,60
13. Talpa Marek 207 236 192 212 239 187 210 232 219 185 211,90
14. Drábek Aleš 183 216 174 182 201 183 236 221 189 198 198,30
15. Tříska Jan 214 258 196 259 218 175 197 199 205 226 214,70
16. Šimánek Ladislav 190 180 194 201 183 224 245 189 204 178 198,80
17. Erben Roman 220 246 267 246 219 197 180 214 233 189 221,10
18. Korecký David 160 202 153 200 179 231 183 172 214 234 192,80
19. Široký Martin 178 191 200 229 236 239 247 203 186 165 207,40
20. Kutina Karel 201 244 191 180 200 196 235 183 176 200 200,60
21. Hladík Karel 184 209 172 181 220 200 173 175 235 208 195,70
22. Homola Lukáš 222 258 268 194 203 209 226 214 150 199 214,30
23. Homola Ladislav 219 135 192 207 169 233 181 192 200 193 192,10
24. Kassas Abdul 200 200 193 195 181 182 166 224 185 181 190,70
25. Černíková Karolína 190 155 232 170 204 149 180 191 180 198 184,90
26. Petáková Anna 189 171 175 193 199 182 192 195 185 165 184,60
27. Beran Jiří st. 186 231 169 194 235 221 181 191 178 179 196,50
28. Beran Jiří ml. 186 236 194 223 184 202 224 134 211 154 194,80
29. Kolář Jan st. 203 179 245 223 192 204 174 202 195 152 196,90
30. Hejdučková Kateřina ml. 166 226 189 188 215 211 172 155 202 180 190,40
31. Váchová Věra 202 157 188 167 200 179 181 175 172 167 178,80
32. Kolářová Hana 189 163 174 155 190 172 170 133 170 180 169,60
33. Schönová Jana 166 192 156 193 147 209 160 163 146 180 171,20
34. Jašková Milena 203 209 169 128 146 197 132 176 164 169 169,30
35. Heřmánková Blanka 149 160 222 190 185 175 156 147 173 147 170,40
36. Černík Vojtěch 152 151 188 200 266 167 156 152 160 147 173,90
37. Mach Libor 158 174 185 181 191 216 184,17
38. Švec Ladislav 160 203 160 187 220 169 183,17
39. Teame Habtegabriel 191 180 181 201 179 167 183,17
40. Typolt Pavel 179 175 193 137 253 159 182,67
41. Klečka Jiří 173 194 164 179 211 173 182,33
42. Ruml David 189 168 185 176 192 184 182,33
43. Verner Jan 187 188 206 156 186 168 181,83
44. Růžek Jan 210 163 177 217 160 163 181,67
45. Oliva Miroslav 170 131 204 189 216 180 181,67
46. Slezák Luboš 203 139 142 201 195 209 181,50
47. Mička Daniel 153 187 174 183 181 201 179,83
48. Bílek Miroslav 192 200 155 169 161 184 176,83
49. Merva Vladimír 155 191 205 148 169 184 175,33
50. Černá Pavla 116 210 163 168 224 167 174,67
51. Platoš Antonín 162 180 133 191 202 178 174,33
52. Nováková Michaela 176 182 179 158 168 165 171,33
53. Jašek Karel PH 207 183 178 140 135 175 169,67
54. Schön Viktor st. 222 158 159 150 158 168 169,17
55. Semerák Stanislav 166 144 171 181 168 182 168,67
56. Hanusíková Blanka 164 168 161 168 180 169 168,33
57. Květenský Vítězslav 178 192 126 151 170 169 164,33
58. Sovová Alena 169 140 147 172 180 176 164,00
59. Sáček Zdeněk 135 177 147 206 133 169 161,17
60. Kubelková Lucie 137 123 169 148 208 168 158,83
61. Vrážel Jiří st. 185 145 135 165 176 145 158,50
62. Mervová Jarmila 157 148 170 141 176 135 154,50
63. Běhal Jaroslav 158 139 155 159 149 157 152,83
64. Kohoutková Magda 143 145 185 138 176 127 152,33
65. Hejdučková Kateřina st. 161 151 154 193 122 131 152,00

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS