Národní kvalifikace na Světový pohár QubicaAMF

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová.

(8. 9. 2019) Národní kvalifikace pro Světový pohár se zúčastnilo celkem 58 hráčů, z toho 21 žen. Po kvalifikaci, která byla rozdělena do dvou hracích rund, postupovalo po šesti kvalifikačních hrách, do pavouka play-off 24 mužů a 12 žen.

- V kategorii mužů zahrálo celkem šest hráčů průměr přes 200 a nejlepší nasazení si vybojoval Jan Spáčil, Lukáš Jelínek, David Lang. Mezi ženami průměr přes 200 zahrála pouze Kateřina Hejdučková ml. a v trojici nejlepších se umístili Božena Pankivová, Kateřina Beštová.

- Následný pavouk play-off, který se hrál na součet dvou her, řádně zamíchal pořadím a do čtyřčlenného finále se neprobojoval nikdo z výše zmiňovaných. Zde zahrál nejlépe Jaroslav Lorenc, který po výkonech 204, 190 vítězí se součtem 394. Na dalších místech se umístili Jaroslav Uher (380), Matěj Vojkovský (319), Lukáš Homola (313).

- V kategorii žen po výkonech 190, 214 se součtem 404 zvítězila Lenka Zvěřinová. Druhá se umístila Eva Burianová (372), třetí Eliška Krummerová (348), čtvrtá Jitka Nosková (319).

- Podrobné výsledky jednotlivých částí turnaje naleznete v přílohách.

- Do Indonésie pojede reprezentovat ČR Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

.

(5. 9. 2019) Informace o turnaji. STK zveřejňuje mazací model a připravila orientační časový plán, který je počítán dle běžných časů při mistrovských soutěží. Přesnost závisí jen na hráčích samotných a dodržování správného tempa hry.

- 1. kvalifikační runda od 9:00 hod

- 2. kvalifikační runda od 12:00 hod

- 1. semifinále PlayOff 24 muži od 15:00 hod

- 2. semifinále PlayOff 12 muži +12 ženy cca od 16:15 hod

- 3. semifinále PlayOff 6 muži + 6 ženy cca od 17:30 hod

- Finále cca od 18:45 hod.

- Odkaz na archiv Národních kvalifikací >> ZDE

.

(22. 7. 2019) Propozice a pozvánka pro Národní kvalifikaci na Světový pohár QubicaAMF

Česká bowlingová asociace vydává propozice pro Národní kvalifikaci na Světový pohár QubicaAMF, který pořádá opět ve spolupráci se Silver Lane Production. Vítěz a vítězka tohoto otevřeného turnaje poletí reprezentovat ČR, v termínu 16. - 24. listopadu 2019, do Palembangu v Indonésii, na 55. ročník Světového poháru QubicaAMF. Vítězi a vítězce české kvalifikace bude plně hrazena nejen účast na Světovém poháru QubicaAMF, ale i letenky a ubytování.

- Národní kvalifikace, ve které nelze podobně jako na Prestige hrát opravné starty (re-entry) se koná dne 7.9.2019 na centru Bowland Olomouc v nákupním centru Šantovka.

- Začátky hracích rund jsou 9:00 a 12:00. (odpolední runda je vyhrazena pro hráče s dojezdovou vzáleností vyšší než 150 km). Propozice, které jsou stejné jako loni, naleznete v příloze článku.

- Obsazovačka >> ZDE

- Oficiální stránky turnaje QubicaAMF >> ZDE

Přílohy

QubicaAMF Cup - muži

Datum konání: 7. září 2019 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 237 152 168 195 222 238 233 232 202 203 231 215 204 190 208,71 37
2. Uher Jaroslav 200 178 178 161 189 162 229 231 192 224 199 255 191 189 198,43 36
3. Vojkovský Matěj 215 156 191 148 205 165 191 187 159 215 157 202 157 162 179,29 35
4. Homola Lukáš 225 176 214 169 170 156 186 173 232 177 177 179 160 153 181,93 34
5. Rác Václav 202 171 200 156 223 174 187 188 225 171 146 175 184,83 33
6. Jelínek Lukáš 256 182 181 183 250 211 204 205 210 205 169 129 198,75 32
7. Lang David 192 189 260 225 165 212 186 175 197 190 199,10 31
8. Spáčil Jan st. 235 204 190 237 213 193 194 199 159 212 203,60 30
9. Vlachovič Jakub 204 177 195 160 169 214 202 215 179 188 190,30 29
10. Talpa Marek 170 234 168 172 202 195 227 227 174 163 193,20 28
11. Tříska Jan 209 215 191 225 164 196 181 194 178 153 190,60 27
12. Čížek Daniel 209 171 207 154 186 216 174 212 150 153 183,20 26
13. Vrážel Jiří 170 201 170 215 176 169 187 187 184,38 25
14. Švec Ladislav 192 214 186 188 171 222 170 202 193,13 24
15. Pitaš Vladimír 163 186 187 154 193 190 150 219 180,25 23
16. Kratochvíl Dominik 153 184 127 184 182 244 200 161 179,38 22
17. Uhlíř Jiří 225 269 177 170 199 188 173 182 197,88 21
18. Černík Vojtěch 186 144 171 170 221 137 206 145 172,50 20
19. Uher Radovan 171 193 227 156 153 184 177 166 178,38 19
20. Hromek Jiří 195 226 186 174 164 181 190 144 182,50 18
21. Hladík Karel 158 152 165 148 209 197 168 163 170,00 17
22. Krňák Pavel 184 201 164 190 195 194 143 185 182,00 16
23. Koráb Jan 199 152 171 180 190 174 179 146 173,88 15
24. König Antonín 153 156 208 180 222 201 186,67 14
25. Liebich Tomáš 150 184 202 212 117 161 171,00 13
26. Burian Ivan 173 151 186 188 167 147 168,67 12
27. Soukup Libor 180 175 137 167 176 172 167,83 11
28. Bittersmann Milan 170 137 182 176 170 163 166,33 10
29. Štícha Bohumil 135 148 147 212 193 140 162,50 9
30. Tichý Tomáš 151 151 132 177 177 185 162,17 8
31. Svák David 203 170 151 115 170 162 161,83 7
32. Homola Ladislav 145 201 123 143 179 157 158,00 6
33. Musil Matěj 136 153 138 156 130 197 151,67 5
34. Krčma Milan ml. 144 157 182 142 157 124 151,00 4
35. Brokeš František st. 132 140 168 122 150 181 148,83 3
36. Bula Martin 117 107 179 147 178 143 145,17 2
37. Lakomý Jan 188 139 140 111 141 142 143,50 1

QubicaAMF Cup - ženy

Datum konání: 7. září 2019 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Zvěřinová Lenka 170 183 198 202 151 149 179 169 215 160 190 214 181,67 21
2. Burianová Eva 201 196 181 190 130 169 224 172 168 173 205 167 181,33 20
3. Krummerová Eliška 159 170 167 183 128 189 169 199 202 199 170 178 176,08 19
4. Nosková Jitka 163 124 200 192 121 192 187 189 197 197 148 171 173,42 18
5. Hasníková Martina 139 178 209 154 167 176 163 165 162 155 166,80 17
6. Hejdučková Kateřina ml. 253 208 171 197 198 179 196 163 153 156 187,40 16
7. Hejdučková Kateřina st. 156 169 137 161 222 173 164 180 170,25 15
8. Pankivová Božena 176 134 198 176 193 216 156 160 176,13 14
9. Vojtěchová Markéta 169 196 187 167 164 183 149 167 172,75 13
10. Mazalová Andrea 165 153 172 145 170 187 161 153 163,25 12
11. Heřmánková Blanka 177 139 191 181 184 157 137 169 166,88 11
12. Beštová Kateřina 129 157 156 177 288 168 113 190 172,25 10
13. Janošcová Kateřina 176 158 153 153 177 187 167,33 9
14. Hanusíková Blanka 171 178 178 148 141 151 161,17 8
15. Krňáková Šárka 173 159 150 177 152 140 158,50 7
16. Sovová Alena 203 144 140 136 149 175 157,83 6
17. Petáková Anna 88 177 186 167 164 162 157,33 5
18. Sýkorová Andrea 160 138 142 168 165 171 157,33 4
19. Strejcová Tereza 149 114 201 164 141 160 154,83 3
20. Štefková Eva 141 119 166 158 141 142 144,50 2
21. Černíková Karolína 132 139 116 128 123 165 133,83 1

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020