Národní kvalifikace QubicaAMF Cup 2012

Ti co to mají do Polska nejblíže, ti vyhráli.

Hanusíková, Hindrák

Celkem na 4 centrech se bojovalo o postupová místa do Národního finále pro Světový pohár QubicaAMF Cupu. Celkem si přišlo zahrát a poprat se o reprezentaci ČR více jak 100 hráčů, což je o něco více než v loňském roce. Nakonec na Světový pohár do polské Wroclawi jedou hráči, kteří to mají ze účastníků českého Národního kola neblíže. V ženské kategorii vyhrála Blanka Hanusíková, která si hned v první hře finále vytvořila náskok, který si ve druhé hře a to i přes to, že měla drobný výpadek v polovině druhé hry. Na druhém místě skončila Dagmar Stulíková a třetí místo brala Jana Pindurová.

V kategorii mužů si po delší zdravotní pauze pro vítězství zaslouženě došel Jiří Hindrák, který dokonce v Play-off zahrál Perfect Game 300 a to na tak zrádném mazání, které bylo v Pardubicích, byl husarský kousek. Druhé místo si vyházel Michal Loučka a třetí skončil Petr Ivanciv.

Zástupce České Republiky na Světovém poháru tedy známe a můžeme se tak těšit na průběh finále, které se hraje na přelomu listopadu a prosince. Určitě budeme našim hráčům držet palce.

Výsledky Play-off muži

Výsledky Play-off ženy

PS: Více informací o turnaji naleznete na www.bowlingweb.cz, výkony budou hráčům načteny do hráčských vizitek po dodání pořadatelem. Videoreportáž BBO naleznete ZDE.

.

publikováno 1.9.2012

Celkem na 4 centrech se bojovalo o postupová místa do Národního finále pro Světový pohár QubicaAMF Cupu. Celkem si přišlo zahrát a poprat se o reprezentaci ČR více jak 100 hráčů - což je o něco více než v loňském roce.

A jak to nakonec dopadlo - mezi ženami hrálo celkem 24 hráček a do semifinále a čtvrtfinále postupovalo celkem 18 nejlepších. Mezi muži to bylo s postupem horší - celkem hrálo 78 hráčů a jen 48 postupovalo dál, nejvíce postupových míst měla Praha - na Zličín přišlo více jak polovina z celkoho počtu kvalifikantů.

A níže najdete výsledky z jednotlivých center - žlutě zbarvení hráči postupují přímo do semifinále, které se hraje v Pardubicích v neděli od 15:00. Modře označení hráči hrají čtvrtfinále, které se hraje ve dvou rundách, od 10:00 a pak od 11:30 - viz obsazovačka ZDE.

Výsledky Pardubice ZDE

Výsledky Chomutov ZDE

Výsledky Třinec ZDE

Výsledky Praha ZDE

Do čtvrtfinále se také už probojovali první 2 náhradníci - u žen postupuje Dana Hanušová a u mužů Petr Havel.


publikováno 31.8.2012

Na dvou centrech se v pátek rozehrála kvalifikace pro Národní kolo Světového poháru QubicaAMF. Mazací model, který je pro hráče připraven je opravdu pohodový a nejvíc pohodový byl pro Jana Růžka, který na Zličíně zahrál průměr přes 250 a je tak skoro jistým přímým postupujícím. V Pardubicích se zatím z prvního místa raduje Tomáš Plechata.

Zítra se hrají další kvalifikační rundy a do bojů se zapojí ještě centrum v Chomutově a také poprvé i na severní Moravě třinecký Xbowling.

Z každého centra postupují přímo 2 nejlepší hráči a 1 hráčka do semifinále, které se hraje v neděli od 15:00. Ostatní postupující si ještě zahrají čtvrtfinále, kde odehrají 6 her od nuly a to ve dvou rundách - první se bude hrát v neděli od 10:00 (pro 18 hráčů) a druhá od 11:30 (dalších 36 hráčů) . Obsazení obou rund budeme vkládat dle vzdálenosti hráčů od Pardubic.

Kompletní výsledky kvalifikace najdete zde na webu v sobotu kolem 18:00 - v případě dotazů kdykoliv volejte na 608 862698

Průběžné výsledky PRAHA

Průběžné výsledky PARDUBICE


publikováno 25.8.2012

Poslední víkend letošních prázdnin budu ve znamení Národní kvalifikace na Světový pohár QubicaAMF. Kvalifikace se hraje v pátek a pak v sobotu na 4 centrech (hráči si tak mohou vybrat kde chtějí hrát) - otevřené obsazovačky jsou v Praze na Zličíně, v Chomutově, v Třinci s v Pardubicích, kde se také v neděli odehraje finále.

Pro hráče je připraven střední sportovní model, který by neměl být nic těžkého - viz GRAF.

Závěrem požádám všechny hráče aby si zkontrolovali své starty a to včetně re-startů - v případě změn nám včas vše nahlašte - opakované starty se budou hradit před zahájením prvního startu.

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
 • ETBF
 • International Bowling Federation
 • Česká unie sportu
 • ČOV
 • Best Bowling
 • Bowland
 • Bowling Zone
 • Bowling Brno
 • Xbowling
 • Bowling Radava
 • Storm
 • ProBowling
 • Kegel
 • UK FTVS
 • Praha
 • Národní sportovní agentura
 • Pražská plynárenská