1. liga sk. A, 2. kolo

Tacl Letohtad opět válcoval své soupeře. (akt v 17.15 hod.)

Dne 14. října 2012 se na herně Radava v Ústí nad Orlicí odehrál 2. hrací den 1. Ligy skupiny A. Domácí tým Tacl Letohrad využil výhody domácí herny a předvedl ostatním týmům, proč zrovna oni jsou první v tabulce. Celkově získal 29 bodů a také dosáhl nejvyššího průměru týmu, skvělých 596. O nejlepší náhozy jednotlivců se zasloužili Jan Koráb – 258 a Radek Minařík – 253. Nejvyšší nához žen měla Jana Lébrová a to suverénně. Na fotce jsou držitelé nejvyšších náhozů, kteří byli po skončení poslední hry na herně. Protože Honza Koráb už doma spal, jsou to Jana Lébrová a Radek Minařík. Poznáte je od sebe podle toho, že Jana má hnědé a Radek modré oči.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Tacl Letohrad 7 4172 596,00 27,0
2. Blue Panthers 7 3875 553,57 19,0
3. 1. BK Kings HK 7 3843 549,00 18,0
4. Bowland Olomouc B 7 3838 548,29 18,0
5. Henry Gril 7 3973 567,57 17,0
6. CNC Produkt Ostrava 7 3745 526,43 17,0
7. Goldfish Bowl 7 3871 553,00 16,0
8. Draci Brno 7 3328 475,43 8,0

Zápasy kola

Draci Brno5884
CNC Produkt Ostrava5301

UTKÁNÍ

Růžička Jaroslav 157 0 : 1 169 Klein David
Bauer Lubomír 227 1 : 0 197 Lébrová Jana +10
Hrdlička Vladislav 204 1 : 0 164 Křižka Filip
Blue Panthers5684
Henry Gril5361

UTKÁNÍ

Baier Jan 221 1 : 0 199 Barvínek Aleš
Jašek Karel SM 157 0 : 1 169 Kyncl Karel
Křesťan Miroslav 190 1 : 0 168 Veselý Milan
1. BK Kings HK6343
Tacl Letohrad6342

UTKÁNÍ

Tabačko Martin 152 0 : 1 258 Koráb Jan
Tesař František 246 1 : 0 202 Koráb Michal
Žváček Petr 236 1 : 0 174 Severa Tomáš
Bowland Olomouc B5354
Goldfish Bowl5191

UTKÁNÍ

Juřena Jan 119 0 : 1 183 Štaud Ctirad
Deák Bohumil 238 1 : 0 168 Koumar Miroslav
Minařík Radek 178 1 : 0 168 Harašta Jiří
Tacl Letohrad6215
Goldfish Bowl5480

UTKÁNÍ

Koráb Jan 208 1 : 0 176 Štaud Ctirad
Koráb Michal 195 1 : 0 166 Koumar Miroslav
Koráb Pavel 218 1 : 0 206 Harašta Jiří
1. BK Kings HK5932
Bowland Olomouc B6073

UTKÁNÍ

Tabačko Martin 187 1 : 0 165 Juřena Jan
Tesař František 181 0 : 1 232 Deák Bohumil
Žváček Petr 225 1 : 0 210 Minařík Radek
CNC Produkt Ostrava5654
Henry Gril5441

UTKÁNÍ

Klein David 172 0 : 1 203 Barvínek Aleš
Fencl Boris st. 175 1 : 0 165 Kyncl Karel
Lébrová Jana +10 218 1 : 0 176 Reichl Jan
Draci Brno3861
Blue Panthers4594
1. BK Kings HK5884
Henry Gril5441

UTKÁNÍ

Tabačko Martin 205 0 : 1 237 Barvínek Aleš
Tesař František 182 1 : 0 161 Reichl Jan
Žváček Petr 201 1 : 0 146 Veselý Milan
Draci Brno4600
Goldfish Bowl5545
Bowland Olomouc B6654
Blue Panthers5621

UTKÁNÍ

Juřena Jan 219 1 : 0 201 Baier Jan
Deák Bohumil 193 0 : 1 200 Jašek Karel SM
Minařík Radek 253 1 : 0 161 Křesťan Miroslav
CNC Produkt Ostrava5522
Tacl Letohrad5843

UTKÁNÍ

Fencl Boris st. 190 0 : 1 234 Koráb Jan
Lébrová Jana +10 191 1 : 0 190 Koráb Michal
Křižka Filip 171 1 : 0 160 Koráb Pavel
Blue Panthers6021
Tacl Letohrad6484

UTKÁNÍ

Baier Jan 226 1 : 0 214 Koráb Jan
Jašek Karel SM 214 0 : 1 245 Koráb Michal
Křesťan Miroslav 162 0 : 1 189 Severa Tomáš
Bowland Olomouc B5372
CNC Produkt Ostrava5483

UTKÁNÍ

Juřena Jan 167 0 : 1 183 Klein David
Deák Bohumil 200 1 : 0 198 Lébrová Jana +10
Minařík Radek 170 1 : 0 167 Fencl Boris st.
Draci Brno4420
1. BK Kings HK5485
Goldfish Bowl5640
Henry Gril6025

UTKÁNÍ

Štaud Ctirad 199 0 : 1 222 Barvínek Aleš
Koumar Miroslav 178 0 : 1 180 Reichl Jan
Harašta Jiří 187 0 : 1 200 Kyncl Karel
Bowland Olomouc B4644
Draci Brno4501
Henry Gril5751
Tacl Letohrad5934

UTKÁNÍ

Barvínek Aleš 216 0 : 1 222 Koráb Jan
Kyncl Karel 167 0 : 1 220 Koráb Michal
Veselý Milan 192 1 : 0 151 Severa Tomáš
Blue Panthers5091
Goldfish Bowl5414

UTKÁNÍ

Baier Jan 138 0 : 1 189 Štaud Ctirad
Jašek Karel SM 175 1 : 0 148 Koumar Miroslav
Křesťan Miroslav 196 0 : 1 204 Harašta Jiří
1. BK Kings HK5083
CNC Produkt Ostrava5082

UTKÁNÍ

Tabačko Martin 137 0 : 1 166 Klein David
Tesař František 202 1 : 0 174 Lébrová Jana +10
Žváček Petr 169 1 : 0 168 Křižka Filip
CNC Produkt Ostrava4922
Blue Panthers6073

UTKÁNÍ

Klein David 127 0 : 1 248 Baier Jan
Fencl Boris st. 202 1 : 0 200 Jašek Karel SM
Křižka Filip 163 1 : 0 159 Křesťan Miroslav
Goldfish Bowl5994
1. BK Kings HK5341
Henry Gril5774
Draci Brno5261
Tacl Letohrad5295
Bowland Olomouc B4750

UTKÁNÍ

Koráb Jan 190 1 : 0 148 Juřena Jan
Koráb Michal 170 1 : 0 161 Deák Bohumil
Koráb Pavel 169 1 : 0 166 Minařík Radek
Henry Gril5954
Bowland Olomouc B5551

UTKÁNÍ

Barvínek Aleš 213 1 : 0 175 Juřena Jan
Kyncl Karel 171 0 : 1 213 Deák Bohumil
Reichl Jan 211 1 : 0 167 Minařík Radek
Tacl Letohrad5634
Draci Brno4761
Goldfish Bowl5462
CNC Produkt Ostrava5503

UTKÁNÍ

Štaud Ctirad 149 0 : 1 181 Lébrová Jana +10
Koumar Miroslav 201 1 : 0 198 Fencl Boris st.
Harašta Jiří 196 1 : 0 171 Křižka Filip
Blue Panthers5685
1. BK Kings HK4380

Krátké zprávy

21.07.2024 v 17:26

Další medaile z ESBC: Jana Lébrová bronz za All Event, kat. B + zlato v Masters, Ondrej Surán bronz v Masters.

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let vybojovali zlato.

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/