Výsledky a komentář 1. kola.

Nový směr práce v regionu přináší své ovoce. Historickou premiéru si tak na Bowlandu odbyla 3. liga regionu Severní Morava. V loňském roce nám v regionu skončilo pár týmů, ale vzhledem k tomu, že jsme maličko upravili výherní ceny, podařilo se nám zase pár týmů získat. Mezi nováčky bowlingové ligy a nováčky klubové databáze ČBA se zařadila družstva z našeho regionu Head Teenagers, Icebreakers, Mauritius a SK Skivelo.
V prvém hracím dnu přesáhl průměr družstva něco málo přes 400 na hru a průměr nejlepších hráčů nepřevýšil hranici 170. Přesto má tato skupina poměrně jasného favorita, kterým je družstvo Head Teenagers. Uvidíme jak si favorizované družstvo povede na druhém hracím dnu který se hraje dne 15.11. 2009.
PS: Výsledkový zpravodaj z 1. hracího dne a statistiky se všemi výkony, průměry, TOP TENY a dalšími zajímavostmi zpracované pro tisk naleznete níže v příloze.
| P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Head Teenagers | 6 | 2971 | 477,17 | 12,0 |
| 2. | SK Skivelo | 6 | 2649 | 436,17 | 6,0 |
| 3. | Icebreakers | 6 | 2335 | 381,17 | 4,0 |
| 4. | Mauritius | 6 | 2056 | 324,67 | 2,0 |
| Čáp Johan +10 | 137 | 0 | : | 0 | 143 | Pastrnková Martina +8 |
| Čápová Marcela +8 | 155 | 0 | : | 0 | 147 | Zápalka Stanislav |
| Čáp Petr | 113 | 0 | : | 0 | 159 | Kučera Petr |
| Konečná Jana +8 | 136 | 0 | : | 0 | 133 | Pázstó Petr |
| Klossová Barbora +10 | 208 | 0 | : | 0 | 147 | Kuchař Jaroslav |
| Rosenberger Filip | 179 | 0 | : | 0 | 112 | Haragová Lenka +8 |
| Kučera Petr | 173 | 0 | : | 0 | 157 | Pázstó Petr |
| Svozil Miroslav | 154 | 0 | : | 0 | 137 | Kuchař Jaroslav |
| Zápalka Stanislav | 164 | 0 | : | 0 | 101 | Haragová Lenka +8 |
| Čáp Johan +10 | 99 | 0 | : | 0 | 205 | Klossová Barbora +10 |
| Čápová Marcela +8 | 118 | 0 | : | 0 | 174 | Konečná Jana +8 |
| Čáp Petr | 99 | 0 | : | 0 | 168 | Rosenberger Filip |
| Rosenberger Filip | 173 | 0 | : | 0 | 135 | Kučera Petr |
| Klossová Barbora +10 | 144 | 0 | : | 0 | 154 | Pastrnková Martina +8 |
| Konečná Jana +8 | 163 | 0 | : | 0 | 149 | Zápalka Stanislav |
| Haragová Lenka +8 | 113 | 0 | : | 0 | 117 | Čápová Marcela +8 |
| Pázstó Petr | 138 | 0 | : | 0 | 77 | Čáp Petr |
| Kuchař Jaroslav | 102 | 0 | : | 0 | 110 | Čáp Johan +10 |
| Klossová Barbora +10 | 169 | 0 | : | 0 | 109 | Haragová Lenka +8 |
| Konečná Jana +8 | 177 | 0 | : | 0 | 127 | Pázstó Petr |
| Rosenberger Filip | 175 | 0 | : | 0 | 123 | Kuchař Jaroslav |
| Čáp Petr | 109 | 0 | : | 0 | 133 | Zápalka Stanislav |
| Čáp Johan +10 | 95 | 0 | : | 0 | 133 | Kučera Petr |
| Čápová Marcela +8 | 144 | 0 | : | 0 | 129 | Svozil Miroslav |
| Čáp Johan +10 | 101 | 0 | : | 0 | 159 | Konečná Jana +8 |
| Čápová Marcela +8 | 107 | 0 | : | 0 | 145 | Rosenberger Filip |
| Čáp Petr | 115 | 0 | : | 0 | 144 | Klossová Barbora +10 |
| Pastrnková Martina +8 | 135 | 0 | : | 0 | 167 | Pázstó Petr |
| Svozil Miroslav | 152 | 0 | : | 0 | 183 | Kuchař Jaroslav |
| Zápalka Stanislav | 138 | 0 | : | 0 | 136 | Haragová Lenka +8 |
| Pázstó Petr | 130 | 0 | : | 0 | 106 | Čáp Johan +10 |
| Kuchař Jaroslav | 95 | 0 | : | 0 | 149 | Čápová Marcela +8 |
| Haragová Lenka +8 | 125 | 0 | : | 0 | 105 | Čáp Petr |
| Rosenberger Filip | 136 | 0 | : | 0 | 144 | Pastrnková Martina +8 |
| Klossová Barbora +10 | 187 | 0 | : | 0 | 132 | Zápalka Stanislav |
| Konečná Jana +8 | 177 | 0 | : | 0 | 175 | Kučera Petr |
Ve čtvrtek 29. října bude po 18.30 hod. otevřena obsazovačka na listopadový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 1. října bude po 18.oo hod. otevřena obsazovačka na říjnový turnaj PRESTIGE.
Otevřeny obsazovačky pro Kvalifikace MČR dvojic 2026.
Ve čtvrtek 27. srpna bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na zářijový turnaj PRESTIGE.
Ve středu 19.8. 2026 v 23:59 hod. je uzávěrka obsazovaček a plateb předem na 2. turnaj Prestige.