BBO dvojice Strikeland, 5. turnaj

​Ondra s Toníkem vyhráli 5. BBO dvojice, navíc předvedli společnou třístovku

Ve středu 1.12. se v Chomutově konal 5. turnaj BBO dvojic Strikeland. Zúčastnilo se 14 dvojic, z nichž 12 postupovalo do semifinále, z prvního místa Ondra Heligr s Toníkem Nahodilem (1332) a z dvanáctého Ríša Enders s Mírou Hostem (1114). Po třech semifinálových hrách si šest lepších dvojic zahrálo finále na tři hry s připočítávanou čtvrtou průměrovou a bojovalo se opravdu do posledního hodu. V turnaji o 6 resp. 7 kuželek zvítězili Ondra Heligr s Toníkem Nahodilem (889) a o druhém a třetím umístěném rozhodl při shodném skóre nižší handicap, druzí skončili Dáša a Jirka Stulíkovi (883) a třetí Honza Jelínek s Františkem Kubíkem (883). Dále se umístili Olda Pour s Kájou Růžičkou, Jirka Forman s Petrem Heligrem a Jirka Borovec s Jirkou Květoněm. Za nejvyšší nához 300 byli oceněni Ondra Heligr s Toníkem Nahodilem. Zde je fotogalerie.

Průběžné CP dvojic po 5. turnaji: Olda Pour, Kája Růžička (167 b), Jirka Stulík, Dáša Stulíková (151 b), Vojta Plánička, Zdenka Pláničková (115 b), Lumír Horčička, Lukáš Roučka (112 b).

Průběžné CP jednotlivců po 5. turnaji: Toník Nahodil (172 b), Olda Pour, Kája Růžička (oba 167 b), Ondra Heligr (162 b).

V Chomutově se na vás budeme v prosinci těšit nejen na 6. BBO dvojicích 15.12. - obsazovačka, ale také 12.12. na BBO devítce a 26.12. na BBO tour.