BBO klasický Zličín, 2. turnaj

​Albert Jarovský vítězem 2. BBO klasického turnaje

Ve čtvrtek 20.2. se na Zličíně odehrál na krátkém mazání a za účasti 42 hráčů únorový BBO klasický turnaj. Kvalifikaci vyhrála Jana Olarescu (833) a jako poslední postupovala do čtyřiadvacetičlenného semifinále po odstoupení Jirky Borovce Zdeňka Balcarová (653). Semifinalisty čekaly dvě vyřazovací hry ve trojicích podle předem daného klíče (1-16-24, 2-15-23 atd.) a do finále postupoval z každé trojice hráč s nejvyšším skóre včetně handicapu. Finále na dvě hry s připočítávanou třetí hrou průměrovou nejlépe zvládl Albert Jarovský, druhý skončil Honza Kolář st. a třetí Bob Ondráček (foto č. 1). V osmičce nejlepších se dále umístili nejlepší žena turnaje Katka Slavíková (foto č. 3), Pavel Diviš, Petr Zach st., Libor Rechtorik a Zdeňka Balcarová (foto č. 2). Za nejvyšší turnajový nához 237 byl oceněn Pepa Bočan. Po losování cen přišla na řadu šťastná plechovka s 2500,- a tu si za nához 148 odnesla Katka Míková (foto č. 4). Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí po 2. turnaji: Dáša Vaněčková (122 b), Honza Kolář st. (115 b), Petr Zach st. (114 b), Bob Ondráček (103 b), Katka Slavíková (102 b), Albert Jarovský (98 b), Míra Dutka (89 b), Jirka Hora (84 b), Zdeněk Havlíček st. (81 b), Emil Krubert (78 b).

Tímto turnajem se uzavřel ÚNOROVÝ BBO BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK. V únoru navštívilo BBO turnaje 145 hráčů a vítězové šesti výkonnostních kategorií A-F jsou: Štěpán Heligr (A), Jirka Stulík (B), Dáša Stulíková a Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E) a Jana Šípková (F). Všichni jmenovaní dostanou nějaké to pivo a voucher na start zdarma na jakýkoli BBO turnaj v Chomutově nebo v Praze v roce 2020. Kompletní žebříček najdete v příloze níže a pro větší přehlednost je řazen podle kategorií.

Průběžné pořadí ROČNÍHO BBO ŽEBŘÍČKU naleznete také v příloze, hráči aktuálně vedoucí své kategorie jsou: Vašík Kordulík ml. (A), Kája Šípek (B), Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E), Jana Šípková (F).

Budeme se na vás na Zličíně těšit 12.3. na 3. BBO klasickém turnaji na dlouhém mazání - obsazovačka, nebo ještě předtím 4.3. na BBO dvojicích Zličín.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jarovský Albert 224 173 221 171 204 190 177 203 195,38 42
2. Kolář Jan st. 217 194 201 171 225 196 216 170 198,75 41
3. Ondráček Bohuslav 170 147 156 171 221 182 188 191 178,25 40
4. Slavíková Kateřina 129 143 173 180 176 148 173 177 162,38 39
5. Diviš Pavel 200 177 204 142 216 198 168 154 182,38 38
6. Zach Petr st. 150 187 213 169 158 165 165 157 170,50 37
7. Rechtorik Libor 193 177 155 180 187 174 148 148 170,25 36
8. Balcarová Zdeňka 114 160 133 170 201 186 113 156 154,13 35
9. Bočan Josef 237 187 199 176 182 224 200,83 34
10. Vaněčková Dagmar 186 161 157 179 202 171 176,00 33
11. Krubert Emil 195 149 175 142 197 167 170,83 32
12. Dutka Miroslav 190 225 127 190 138 189 176,50 31
13. Kolářová Hana 166 166 133 157 165 161 158,00 30
14. Bočanová Ivana 170 141 145 160 169 152 156,17 29
15. Šulcová Hana 168 143 169 124 161 125 148,33 28
16. Olarescu Jana 155 201 197 228 163 153 182,83 27
17. Balcar Zdeněk 158 209 190 190 190 121 176,33 26
18. Mára Zdeněk 179 190 119 161 148 168 160,83 25
19. Havlíček Zdeněk st. 170 186 151 205 165 138 169,17 24
20. Vaníčková Kristýna 127 169 170 129 121 125 140,17 23
21. Hora Jiří 122 182 173 165 123 148 152,17 22
22. Šípek Karel 177 190 173 168 144 136 164,67 21
23. Vácha Petr 222 134 197 140 125 132 158,33 20
24. Včeliš Jaroslav 158 132 139 151 117 128 137,50 19
25. Borovec Jiří 188 144 141 169 160,50 18
26. Mottl Karel 151 181 141 139 153,00 17
27. Kafková Danica 129 143 145 150 141,75 16
28. Javůrek Pavel 169 162 163 134 157,00 15
29. Slezák Luboš 147 164 155 154 155,00 14
30. Korecký Michal 156 142 142 154 148,50 13
31. Holinková Naďa 124 109 172 124 132,25 12
32. Rechtoriková Eva 133 132 114 147 131,50 11
33. Míková Kateřina 132 148 121 124 131,25 10
34. Kouba Václav 127 147 133 172 144,75 9
35. Šípková Jana 111 120 150 149 132,50 8
36. Kober Ivan 144 172 129 171 154,00 7
37. Ondráčková Iva 120 129 132 124 126,25 6
38. Květoň Jiří 135 158 140 122 138,75 5
39. Kafka Pavel 119 144 120 165 137,00 4
40. Krepindl Martin 66 138 173 118 123,75 3
41. Fiala Michal 119 167 142 121 137,25 2
42. Šnajdr Pavel 93 121 99 92 101,25 1

Krátké zprávy

26.01.2022 v 08:20

Po odložení nedělního termínu Juniorské Extraligy se nebude hrát ani sobotní Juniorská 1.liga. Náhradní termíny zveřejníme příští týden.

24.01.2022 v 14:43

Třetí kolo juniorské Extraligy bylo odloženo.

07.01.2022 v 19:18

Zveřejněny mazací modely na 1. kolo jarní části Extraligy.

06.01.2022 v 08:41

Rozšířena obsazovačka a přidána hrací runda na únorový turnaj Prestige.

31.12.2021 v 13:31

Mistrovství Evropy mužů i Mistrovství Evropy žen se odkládají. Nové termíny budou zveřejněny co nejdříve.

Galerie

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - prosinec

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - prosinec

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - prosinec

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - prosinec

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - prosinec

Mareš Michal
BC Tábor
Mareš Michal

Mareš Michal

BC Tábor

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - prosinec

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská