Další ročník Extraligy ČBL začíná v září

Bez zásadních systémových změn startuje Extraliga ČBL 2018-2019. Hraje se stejně jako loni ve čtyřech základních osmičlenných skupinách a skupiny jsou rozděleny do dvou pásem – Západní a Východní.

V každé ze skupin se na podzim odehrají 4 hrací kola formátem každý s každým a první čtyři týmy z každé skupiny postoupí do jarní skupiny „O postup (do celostátního finále ČBL)“ a týmy na 5. - 8. místě z každé skupiny pak do skupiny „O udržení “. Na jaře se v každé této nové skupině odehrají (od nuly) stejně jako na podzim 4 hrací kola.

Termíny, centra a rozdělení do skupin najdete v příloze, rozpisy zápasů budou v nejbližších dnech doplněny v menu jednotlivých extraligových skupin na serveru www.bowlingovaliga.cz. Zde budou jednotlivé zápasy zapisovány ON-LINE a vy budete mít k dispozici okamžitý informační servis.

Poplatky: v rámci letošních oslav 20tého výročí organizovaného bowlingu platí družstva místo obvyklých 3000 Kč za přihlašovací poplatek do soutěže letos jen symbolických 100 Kč. Členský poplatek za hráče, činí 200 Kč pro sezónu 2018-2019 (poplatek se hradí za každého hráče uvedeného na soupisce).

Soupiska se zasílá do 31.8.2018 na adresu stk@czechbowling.cz, potvrzené soupisky obdrží kapitáni extraligových družstev od rozhodčích na prvém hracím dnu.

Příloha

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5