Extraliga ženy, 2. kolo

Strike Řevnice zvýšil svůj náskok v čele.

Extraliga žen zavítala tentokráte na centrum Novobowling Kladno a o výsledková překvapení zde nebyla nouze. Zářným příkladem budiž Bowland Olomouc, který se stále nemůže dostat do mistrovského tempa. Ten v úvodu dne prohrál s BC Most 4:1 a prvního vítězství se dočkal až v půlce hracího dne, kdy se vlastně odrážel téměř ode dna tabulky (viz.pdf níže v příloze). Naopak herna doslova a do písmene sedla družstvu Radava SC, které zde vybojovalo 20 bodů a ty jej vystřelily rovnou na třetí místo. Až druhým nejlepším týmem hracího dne byl se 17 body Strike Řevnice, přestože měl nejvyšší průměr hracího dne. Zvýšil však svůj náskok v čele tabulky po dvou hracích dnech ze tří bodů na sedm a vede třetím v pořadí, kterým je plzeňský BC Falk.

Na závěr hracího dne, zavítal na hernu předseda STK, který přijel oznámit rozhodnutí komise, která se zabývala žádostí kapitánek o zrušení hracího dne 2.12.2012 a rozpuštěním zápasů hracího dne do dalších hracích dnů. Při té příležitosti předal speciální odměnu hráčce s nejvyšším průměrem a držitelce nejvyššího náhozu.