Finále Juniorské bowlingové ligy o titul Mistra České rep.

Strikeland junior se stal juniorským mistrem ČR.

V neděli 17.5.2015 bylo odehráno v Plzni na Lucerně finále juniorské bowlingové ligy 2014/15.

Do finále postoupilo celkem 8 nejlepších družstev z dlouhodobé části, která se hrála od září 2014 do dubna 2015 ve dvou skupinách. Severozápadní (centra Plzeň a Chomutov) a středovýchodní (Praha a Pardubice).
Hrálo se na středně těžkém sportovním mazání 41 stop.
Finálovému turnaji od počátku vévodil Strikeland junior Chomutov, který se postupně bod po bodu osamostatňoval na vedoucí pozici a nakonec zvítězil s náskokem 6 bodů.
Tuhý souboj až do poslední hry svedla o stříbro a bronz družstva Rabbits Praha, Bowlingjunior Plzeň a BC Most Benedikt. Druhé místo nakonec obsadil Rabbits Praha, který získal stejný počet bodů, jako třetí Bowlingjunior Plzeň, ale rozhodlo vítězství Rabbitů ve vzájemném zápase. BC Most Benedikt nakonec skončil o jediný bod čtvrtý.


Nejužitečnější hráč: Vořechovský Jan 7 b.
Nejvyšší průměr chlapci : Vořechovský Jan 204,86
Nejvyšší průměr dívky : Vojtěchová Markéta 179,29
Nejvyšší nához chlapci : Kupecký Michal 267
Nejvyšší nához dívky : Petáková Anna 215
Nejvyšší průměr družstva : Strikeland Junior 555,57
Nejvyšší nához

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vořechovský Jan 202 173 214 189 201 233 222 204,86
2. Beran Jiří ml. 186 248 166 183 217 213 202,17
3. Demuth Filip 220 192 195 177 161 237 197,00
4. Heligr Štěpán 193 212 188 171 179 247 167 193,86
5. Kupecký Michal 169 150 267 220 145 190,20
6. Vojtěchová Markéta 169 175 187 203 160 203 158 179,29
7. Přenosil Michal 147 181 148 164 168 233 192 176,14
8. Petáková Anna 179 159 170 215 148 180 175,17
9. Kish Evžen 192 143 169 146 186 167,20
10. Míka Adam 122 172 168 171 183 154 168 162,57
11. Gurgul Lukáš 165 167 178 160 129 167 161,00
12. Mika Jan 174 143 172 164 137 148 175 159,00
13. Hradilová Daniela 137 160 187 162 141 137 179 157,57
14. Kindl Karel ml. 155 153 172 168 162 157 131 156,86
15. Rejč Libor 161 178 182 128 157 140 145 155,86
16. Žofka Jaroslav 144 152 141 147 157 193 148 154,57
17. Valenta David 130 159 201 121 157 153,60
18. Jeníček Jan 163 153 146 152 143 151,40
19. Sidor František 151 168 134 158 143 150,80
20. Landa Šimon 148 147 147,50
21. Beran Richard 161 127 144,00
22. Ruprechtová Aneta 132 144 123 167 152 143,60
23. Král Ondřej 114 149 172 151 123 141,80
24. Krunt Tom 101 107 147 116 106 113 128 116,86
25. Kasalová Alžběta 117 91 151 94 100 96 114 109,00

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

1. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Vondráčková Linda
BC Bowlingzone
Vondráčková Linda

Vondráčková Linda

BC Bowlingzone

3. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Černíková Karolína
BK KLÍŠE
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK KLÍŠE

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS