JKM Bowling Cup, 4. turnaj

Oskar Škrabánek na vlně úspěchu, připisuje si od MČR juniorů další vítězství.

V sobotu 14. 5. 2022 se konal 4. turnaj 2. série JKM BOWLING CUP pro juniory, tentokrát na herně Bowling Dejvice v Praze 6, a to s účastí 12 juniorů (menší než v minulých turnajích-nejspíše díky letnímu víkendovému počasí a zranění některých hráčů).

A jelikož se již od 1. série hendikepy počítají dle výkonů, ne podle věku (což je unikátní hrací systém), každý měl šanci na výhru(o čemž jsme se přesvědčili už na úplně prvním turnaji, který tento systém „otestoval“ a velmi zamíchal postupy a pořadím).

V kvalifikaci na 2 hry se nejlépe dařilo Emě Iwazava. Druhý byl David Mojka (oba s Emou hodili shodný nejvyšší nához kvalifikace: 207 b.) a třetí Oskar Škrabánek.

Dále dle propozic postupuje nejlepších 12 hráčů, tj. všichni tentokrát do finále postoupili a hrálo se v plné sestavě dál.

Finále se hrálo od nuly na 2 hry (opět se započítáním hendikepů) a opět se dařilo Emě Iwazawa a Oskarovi Škrabánkovi a k nim se přidala Pavla Žáčková a tito tři si rozdělili místa na bedně. První byl nakonec Oskar Škrabánek (úřadující mistr ČR juniorů v kat. 10 – 12 let), druhá skončila Ema Iwazawa (která dala ve finále nejvyšší nához dne: 211 b., dala nejvyšší průměr a získala titul nejlepší ženy) a třetí byla Pavla Žáčková.

Všichni zúčastnění dostali věcné ceny a většina se přihlásila i do 5. turnaje této série, na Radavě, který se bude konat v sobotu 11. 6. 2022 od 10 hodin. Další turnaj bude hrán podle stejných pravidel – jen se hendikepy budou pochopitelně opět aktuálně přepočítávat dle vývoje individuálních průměrů.

Série bude mít do konce roku ještě dalších 5 turnajů (každý měsíc jeden, vynechány budou letní prázdniny), kdy si hráči mohou střádat body do celkového hodnocení a stejně jako loni mohou získat velmi pěkné a hodnotné bowlingové ceny. NOVĚ BUDE DO CEN ZAHRNUTA CENA MOTIVUJÍCÍ I BOWLINGOVÉ HRÁČE, KTEŘÍ JIŽ VEŠKERÉ BOWLINGOVÉ VYBAVENÍ MAJÍ: NOVÝ MOBILNÍ TELEFON REDMI 9AT.

MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍME NA DALŠÍM TURNAJI, TENTOKRÁTZASE NA RADAVĚ!

VŠEM ÚČASTNÍKŮM I RODIČŮM OPĚT MOC DĚKUJEME ZA ÚČAST, SPOLUPRÁCI I SUPER ATMOSFÉRU!

Neváhejte a přihlašte se přímo přes tuto >> zde.