JKM Bowling Cup, 6. turnaj

​ZUZKA KVASNIČKOVÁ OVLÁDLA POSLEDNÍ JKM CUP PRO JUNIORY A ZÁROVEŇ I CELOU ROČNÍ TURNAJOVOU SÉRII

V sobotu 18. 12. 2021 se konal již poslední letošní turnaj série JKM BOWLING CUP, tentokrát na herně Bowling Dejvice v Praze 6, a to s účastí 15 juniorů a juniorek.

A jelikož se již od 1. turnaje hendikepy počítají dle výkonů, ne podle věku, každý měl šanci na výhru (o čemž jsme se přesvědčili už na 1. turnaji, který tento systém „otestoval“ a velmi zamíchal postupy a pořadím).

V kvalifikaci na 2 hry se nejlépe dařilo Davidu Mojkovi s průměrem těsně pod 200.

Dále dle propozic postupovalo nejlepších 12 hráčů (tj. byli pouze 3 nepostoupili), nepostupující měli ale možnost zahrát si opět speciální šifrovací hry (tentokrát s vánoční tématikou) firmy Cryptomania pod vedením Luďka Hrnčíře. S nepostupujícími hráči si mohli zahrát i přítomní rodiče a diváci. Koho by zajímalo, o co jde, koukněte na stránku www.cryptomania.cz či na facebook.

Finále se hrálo od nuly na 2 hry (opět se započítáním hendikepů) a nejlépe zahrála hned od první hry Zuzana Kvasničková, která dala ve finále i nejvyšší nához dne, 222 b. (a stala se pochopitelně zároveň nejlepší ženou). Druhý skončil David Mojka (který udržel nejvyšší průměr, a to 192 b.), třetí byla hlavně díky skvělé druhé hře Pavla Žáčková (takže tentokrát medailové pozice uhájili tři hráči z JKM bowling Radava).

Všichni zúčastnění dostali věcné ceny a zároveň byli pozváni na závěrečné slavnostní vyhlášení výsledků celé série, které se bude konat na Zličíně (jako jedné z partnerských heren) v sobotu 22.1. 2022 – bude ještě potvrzeno a upřesněno (doufáme, že nám to epidemiologická situace dovolí – prosíme všechny o sledování aktuálních nařízení). Zde budou předány hodnotné ceny pro všechny hráče a bude pojat jako společensko-sportovní večer pro všechny hráče i jejich rodiče.

VŠEM ÚČASTNÍKŮM I RODIČŮM OPĚT MOC DĚKUJEME ZA ÚČAST, SPOLUPRÁCI I SUPER ATMOSFÉRU!

Turnaj JKM bowling cup bude pokračovat novou sérií turnajů i v příštím roce, a to od února – konkrétně 1. turnajem na Radavě v sobotu 12.2.2022.

MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍME NA VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A SLAVNOSTNÍM VEČERU NA ZLIČÍNĚ!

A neváhejte a přihlaste se přímo přes tuto obsazovačku i na únorový turnaj další série 2022.

Za JKM bowling, Helena Mojková

Přílohy

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.