Výsledky, komentář a Výsledkový zpravodaj.
Poslední hrací den 2. juniorské bowlingové ligy, kdy se rozhodovalo o tom, kdo přímo z prvního místa postoupí do 1. ligy a kdo si vybojuje druhé a třetí místo o postup do baráže se hrálo v Praze na Radavě.
Nejvíce bodů (10) zde získalo domácí družstvo Radavs SC. Druhým v pořadí úspěšnosti byl Strike Řevnice. Ten vydoloval potřebných 7 bodů k udržení se na první příčce a tak si zajistili postup do 1. Ligy. Baráž o postup čeká druhou Radavu a třetí Kutnou Horu. Padala velmi nízká čísla a průměrné skóre na hráče za celý hrací den bylo jen 128,76.
P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Radava SC B | 5 | 2332 | 442,00 | 10,0 |
2. | STRIKE | 5 | 2141 | 423,80 | 7,0 |
3. | BC Most Benedikt | 5 | 2020 | 364,00 | 6,0 |
4. | JBN Kutná Hora B | 5 | 2057 | 399,40 | 5,0 |
5. | Rabbits Praha C | 5 | 1734 | 329,20 | 2,0 |
6. | sparing team | 5 | 0 | 0,00 | 0,0 |
Míč Jiří +4 | 72 | 0 | : | 0 | 129 | Pádárová Ivana +2 |
Rásochová Anežka +4 | 103 | 0 | : | 0 | 133 | Gregor Tomáš |
Bártová Johana +10 | 91 | 0 | : | 0 | 211 | Větrovský Jaroslav +2 |
Juřinová Josefína +8 | 195 | 0 | : | |||
Nefová Klára +6 | 166 | 0 | : | |||
Chládková Nikola +10 | 139 | 0 | : |
Demuth Filip +12 | 154 | 0 | : | 0 | 124 | Trávník Jan |
Žofková Eliška +12 | 190 | 0 | : | 0 | 126 | Vaníček Marek +12 |
Žofka Jaroslav +14 | 149 | 0 | : | 0 | 126 | Přívora Matouš |
Demuth Filip +12 | 122 | 0 | : | |||
Jeníček Jan +16 | 99 | 0 | : | |||
Žofka Jaroslav +14 | 106 | 0 | : |
Rásochová Anežka +4 | 136 | 0 | : | 0 | 194 | Vaníček Marek +12 |
Čížek Kristián +6 | 150 | 0 | : | 0 | 147 | Trávník Jan |
Landa Šimon +8 | 140 | 0 | : | 0 | 117 | Přívora Matouš |
Větrovský Jaroslav +2 | 126 | 0 | : | 0 | 157 | Juřinová Josefína +8 |
Jirásek Filip +2 | 144 | 0 | : | 0 | 155 | Nefová Klára +6 |
Gregor Tomáš | 135 | 0 | : | 0 | 141 | Chládková Nikola +10 |
Juřinová Josefína +8 | 176 | 0 | : | 0 | 143 | Čížek Kristián +6 |
Chládková Nikola +10 | 148 | 0 | : | 0 | 110 | Míč Jiří +4 |
Nefová Klára +6 | 159 | 0 | : | 0 | 107 | Bártová Johana +10 |
Pádárová Ivana +2 | 204 | 0 | : | 0 | 112 | Žofka Jaroslav +14 |
Jirásek Filip +2 | 157 | 0 | : | 0 | 121 | Demuth Filip +12 |
Gregor Tomáš | 127 | 0 | : | 0 | 140 | Žofková Eliška +12 |
Vaníček Marek +12 | 116 | 0 | : | |||
Trávník Jan | 120 | 0 | : | |||
Přívora Matouš | 160 | 0 | : |
Větrovský Jaroslav +2 | 150 | 0 | : | 0 | 142 | Vaníček Marek +12 |
Pádárová Ivana +2 | 186 | 0 | : | 0 | 152 | Trávník Jan |
Jirásek Filip +2 | 95 | 0 | : | 0 | 137 | Přívora Matouš |
: | 0 | 142 | Čížek Kristián +6 | |||
: | 0 | 104 | Landa Šimon +8 | |||
: | 0 | 116 | Rásochová Anežka +4 |
Musil Matyáš +12 | 113 | 0 | : | 0 | 142 | Žofková Eliška +12 |
Nefová Klára +6 | 181 | 0 | : | 0 | 117 | Žofka Jaroslav +14 |
Juřinová Josefína +8 | 143 | 0 | : | 0 | 157 | Jeníček Jan +16 |
Míč Jiří +4 | 111 | 0 | : | 0 | 181 | Žofková Eliška +12 |
Čížek Kristián +6 | 101 | 0 | : | 0 | 104 | Jeníček Jan +16 |
Rásochová Anežka +4 | 108 | 0 | : | 0 | 106 | Demuth Filip +12 |
Trávník Jan | 129 | 0 | : | 0 | 155 | Nefová Klára +6 |
Vaníček Marek +12 | 150 | 0 | : | 0 | 135 | Chládková Nikola +10 |
Přívora Matouš | 117 | 0 | : | 0 | 169 | Juřinová Josefína +8 |
: | 0 | 112 | Větrovský Jaroslav +2 | |||
: | 0 | 92 | Gregor Tomáš | |||
: | 0 | 140 | Pádárová Ivana +2 |
Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24