Kofola cup, 8.turnaj

Petr Žváček opět ve formě

1 - 3.místo

Ve středu 26.srpna 2009 bylo v Pardubicích opět rušno.Hrál se tady turnaj KOFOLA CUP 2009.
Do turnaje nastoupilo 44 hráčů a hráček.Po kvalifikaci bylo provedeno slosování tentokrát o mikrovlnou troubu.Štěstí se usmálo na Vratislava Kulhánka.Blahopřeji.
Posledním postupujícím do semifinále byl Jaroslav Zlatník.K osmnáctce semifinalistů se přidali dva hráči,kteří si postup museli vydřít v desperádu.Byl to Ivan Lank st. a Václav Jedlička.
Jako vždy v semifinále byly k vidění krásné zápasy.Tak například Jarda Zlatník prohrál s Ladislavem Schůtem o seniorský handicap. Blance Hanusíkové nestačil průměr 202,5 na výkon Jiřího Hindráka.(225).
Do finále postoupilo 16 hráčů.Šesté místo zůstalo v Pardubicích zásluhou Jiřího Kopečného.Páte místo si do Jaroměře odvezl Jozef Záhon.Nepopulární bamborovou medaily si do Rychnova nad Kněžnou odvezl Ladislav Schůt.A jsme na bedně.Třetí místo si s výkonem 447 bodů vybojoval Ústeckoorlický Jan Koráb,který v součastné době hájí barvy LB Pardubice.Na druhém místě skončil Miroslav Koumar (460).Na celkovém prvním místě skončil domácí hráč Petr Žváček,který si do finále přinesl perfektní formu. První hra 266 a druhá 233.Nejlepší ženou se stala Dana Hanušová a nejvyšší nához 280 Petr Žváček.Nejlepším seniorem byl vyhlášen Ladislav Schůt.Všem ještě jednou blahopřeji a budu se těšit na další Kofolu ,která se v Pardubicích odehraje ve středu 23.září.Obsazovačka je na www.obsazovacky.cz

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Žváček Petr 212 256 199 170 266 233 222,67
2. Koumar Miroslav 147 192 225 266 189 236 258 202 214,38
3. Koráb Jan 177 197 197 277 200 247 215,83
4. Schůt Ladislav 203 192 208 204 189 164 177 266 200,38
5. Záhon Jozef 187 177 185 224 157 189 202 237 194,75
6. Kopečný Jiří 171 207 205 257 197 216 208,83
7. Bešík Josef st. 187 237 137 169 177 164 186 226 185,38
8. Loučka Michal 244 171 208 279 208 167 212,83
9. Malík Zdeněk 216 153 178 173 209 144 185 184 180,25
10. Matějů Filip 177 230 187 247 173 190 200,67
11. Jedlička Václav 147 152 206 167 173 198 192 166 175,13
12. Mlynář Ondřej 251 135 167 157 195 192 141 193 178,88
13. Hanušová Dana 267 199 210 259 143 188 211,00
14. Chaloupka Jaroslav 180 186 180 182 156 200 164 166 176,75
15. Kulhánek Vratislav 214 159 178 208 155 200 162 164 180,00
16. Hindrák Jiří 147 161 199 202 203 247 175 148 185,25
17. Hanusíková Blanka 185 188 223 217 159 246 203,00
18. Lank Ivan ml. 182 180 202 227 188 170 191,50
19. Zlatník Jaroslav 182 159 175 189 146 211 177,00
20. Tichý Martin 169 188 220 183 177 173 185,00
21. Koráb Pavel 176 219 188 210 170 175 189,67
22. Jelínek Michal 164 202 235 232 211 124 194,67
23. Kučírek František 137 210 223 197 152 172 181,83
24. Lank Ivan st. 130 194 179 163 190 132 164,67
25. Tabačko Martin 181 202 169 188 152 138 171,67
26. Vojíř Jiří 197 157 134 192 135 141 159,33
27. Mlynář Marek 170 170 201 163 176,00
28. Pilařová Petra 201 161 168 149 169,75
29. Kovaříček Jaroslav 174 173 149 183 169,75
30. Šlechtová Sylva 156 167 171 178 168,00
31. Čech Vladimír 141 156 224 150 167,75
32. Plechata Tomáš 189 135 155 169 162,00
33. Šeps Martin 168 176 166 152 165,50
34. Horáková Marie 158 179 126 148 152,75
35. Malíček Dušan 154 186 162 138 160,00
36. Bešíková Romana 124 165 150 159 149,50
37. Otčenášek Jaroslav 138 193 156 126 153,25
38. Balabán Jiří ml. 144 190 122 152 152,00
39. Prorok Michal 173 163 103 151 147,50
40. Tichá Michaela 159 172 128 123 145,50
41. Balabán Jiří st. 167 167 114 132 145,00
42. Merva Tomáš 136 142 146 156 145,00
43. Mucha Robin 126 158 105 162 137,75
44. Muler Dalibor 111 132 152 149 136,00
ReHoráková Marie 136 133 125 170 141,00
ReŽváček Petr 189 159 192 280 205,00
ReTabačko Martin 173 150 133 211 166,75
ReKulhánek Vratislav 139 193 145 152 157,25
ReKučírek František 170 149 158 200 169,25
ReMucha Robin 157 143 137 127 141,00
ReMatějů Filip 221 161 201 186 192,25
ReLank Ivan ml. 162 172 147 182 165,75
ReKoumar Miroslav 200 236 165 227 207,00
ReMalíček Dušan 150 162 143 155 152,50
ReSchůt Ladislav 169 188 215 203 193,75
ReLank Ivan ml. 180 160 191 165 174,00
ReZlatník Jaroslav 195 180 160 160 173,75
ReŠeps Martin 127 162 178 115 145,50

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Zítra se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červen

Kolářová Hana
BC BLACK RIDERS, o.s.
Kolářová Hana

Kolářová Hana

BC BLACK RIDERS, o.s.

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červen

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - červen

Kolářová Hana
BC BLACK RIDERS, o.s.
Kolářová Hana

Kolářová Hana

BC BLACK RIDERS, o.s.

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červen

Dutka Miroslav
bez klubové příslušnosti
Dutka Miroslav

Dutka Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červen

Sovová Ivana - JČ
bez klubové příslušnosti
Sovová Ivana - JČ

Sovová Ivana - JČ

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS