Liga dvojic Kolín, 4. turnaj

Poslední 4. kolo: rozuzlení, Kruh team nestačil na Jeleny

Závěrečné kolo Ligy dvojic v Kolíně rozhodlo. Před dneškem Kruh team vedl před Jeleny o 2 body. Jeho dnešní bodový zisk byl 18 bodů. Kruh team se musel spokojit s 2. místem, a to jak dnes, tak v konečné roční tabulce. Skvěle dnes zahráli Jeleni (24 bodů ze 30 možných) a zaslouženě ovládli nejen dnešek, ale i celou Ligu dvojic v Kolíně! Na fotce jsou vidět jejich spokojené obličeje. Vítězná dvojice byla zapsána do Galérie vítězů.

Tým Nesmrtelný si podržel 3. místo, 4. místo v celoroku mají kluci z J+K, které jej uhájily o 3 bodíky před KoKo. Letos poslední místo zbylo na Dr. Bowling.

Nesmrtelný ale přece jen zaznamenali jeden velký úspěch - nejvyšší nához obou hráčů v celé Lize. Zahráli hned v 1. kole 382, což zůstalo nepokořeno. Nejlepší ženou se stala Helena Jelínková (Jeleni) s průměrem 145,40 (včetně HDC).

Tabulka jednotlivců nám prozrazuje, že lídrem skupiny bylJosef Nezavdal (Kruh team). Jeho parťák Zdeněk Nykl ho věrně v nejhořejší pozici doprovázel, tedy až na dnešek, když klesl na 3. místo. "Poděkovat" může Zdeňkovi Jelínkovi (Jeleni), který ho z 2. místa suspendoval. Nejvyšší hru vůbec coby jednotlivec ale zahrál Luboš Lang z Nesmrtelných (237).

Úspěšní převzali své zasloužené ceny, rautík byl samozřejmě pro všechny. Poděkování patří jak všem hráčkám a hráčům, tak i bowlingovému centru a Lukáši Břízovi.

Jeleni a Kruh team postupují do Republikového finále 10.12.2022 v Brně na centru Kaštanka, do obsazovačky již byly zapsány. Současně byla otevřena registračka do příštího půlroku (únor až květen 2023), kam se lze zapisovat ručně na bowlingu Kolín nebo online přes naše stránky. Srdečně zveme všechny, nejen stávající dvojice, ale jakékoliv jiné... Skupina tak může být pro rok 2023 rozšířena, případně mohou běžet dvě souběžně.

Detailní konečné výsledky jsou včetně kompletní historie, podrobného komentáře a mnoha fotek k vidění na stránkách Ligy dvojic TADY.

Zde na fotkách vidíme nejlepší 3 dvojice ročního pořadí.

Ligy dvojic pokračují ve všech dalších centrech až do 8. prosince s tím, že nás 10. prosince čeká Republikové finále. První 2 účastníci jsou tedy po dnešku již jistí – Jeleni a Kruh team z Kolína.