Liga dvojic Kolín A, 4. turnaj

4. kolo mají Nesmrtelný, ale celkovým vítězem jsou Jeleni

Poslední čtvrté kolo Ligy dvojic Kolín sk. A byli spíše v klidu Jeleni, kteří už před zahájením měli postup do Republikového finále jistý. Možná i tento fakt byl pro ně trochu demotivující, anebo se prostě nedařilo? 18 bodů, na to nebyli dříve Jeleni zvyklí, dnes končí až na 4. místě. Dnes zabojovali Nesmrtelný, kteří prohráli pouze s Jeleny a získali 24 bodů. Právě díky dnešku a lepšímu celkovému průměru předskočili před Osečáky a s Jeleny tak postupují do Finále. Osečáci měli našlápnuto, ale právě ten důležitý zápas s Nesmrtelnými nezvládli, což se jim stalo osudným. 20 bodů na postup nestačí. Slušně se dnes ukázal i Dr. Bowling zejména díky Václavě Havelkové. Nesmrtelné proto vidíme i na fotce, gratulujeme!

Důležitější je však konečný žebříček ligy: Jeleni 98 bodů a 1. místo stylem start - cíl. Jeleni mají i celkový nejvyšší průměr přes 314. Díky dnešku 2. místo Nesmrtelný 86 bodů. Na 3. místo klesli Osečáci, rovněž 86 bodů, ale horší průměr, proto 3. místo. Čtvrtý končí Dr. Bowling s 66 body, nicméně zejména ke konci Ligy se zlepšoval a do budoucna by mohl ostatním také zatápět. Nejlepší trojice převrala své poháry, oceněna byla nejlepší žena ligy Helena Jelínková a cenu za nejvyšší nához přebral Lukáš Zelený. Na fotce jsou zaslouženě Jeleni.

V jednotlivcích kraluje Zdeněk Jelínek se součtem kuželek 3311, druhý je Lukáš Zelený (3096), třetí nejlepší pak Jakub Pecl (2933).

Republikového finále se hraje 04.06.23 v centru Kaštanka. Gratulujeme nejen vítězům skupiny a postupujícím, ale zcela všem bez ohledu na umístění.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.