Liga patriotů, 4. turnaj

Družstvu Cowlers utekl titul mezi prsty.

Čtvrtý hrací den patriotů bowling centra Manta, svedl hráče, kteří hrají různé ligy ABL k závěrečnému kolu tříčlenných družstev. Ještě že bowling není internetových sázkách, protože by každý podezříval hráče Cowlers, že jejich výsledky a zápasy jsou podobné jak u fotbalistů z Mohelnice …

Jasně vedoucí Cowlers hráli nevalně, body nepřibývaly, prohráli dokonce i s posledním. O titulu si mohli nechat zdát a v posledním zápase hracího dne urvali alespoň potřebné body a neskončili až na třetím místě.

Když se jednomu nedaří, tak se musí najít někdo jiný, kdo mění chod dění. Tím zainteresovaným bylo družstvo EVE, které hrálo celou sezónu v čistě v dámském složení. Edita, Veronika a Eva vystoupali na závěrečném hracím dnu z třetí pozice na první a zaslouženě vybojovali titul mistra Manty. V jednotlivcích vévodili průměrům poslední hrací den Stanislav Nový a Veronika Petrželová.

V soutěži družstev zvítězil nováček, již výše zmiňované družstvo EVE a náleží mu MANTA putovní pohár vítězů. EVE zvítězilo s 3,5 bodovým náskokem před matadory soutěže, družstvem Cowlers. To s kupou štěstí, jen díky celkovému skóre bralo bronzové medaile všemi deseti a třetí příčku přenechali dalšímu z nováčků soutěže, družstvu DRáHA.

Od čtvrtého místa byla seřazena družstva v tomto pořadí: Káčka (63b), Sešlost (52b), Boulšou (42b). Píchu a pád si prožilo družstvo The Noobs, po loňském titulu šampiona nyní uzavírali tabulku s 41,5 body. Na závěrečném dnu se též vyhodnocovali individuální výkony hráčů. Nejlepší hráčkou soutěže byla vyhlášena Veronika Petrželová (vybojovaných 17 bodů/24 zápasů) a Michal Havelka (vybojovaných 16,5 bodů/24 zápasů)