MČR dvojic, výsl. kvalifikace a INFO o finále

Informace o MČR

UPOZORNĚNÍ pro hráče, kteří pojedou hrát MČR dvojic přes Barrandov a Pražský okruh, nebo přímo po Pražském okruhu směr Metropole Zličín.
Nedá se zde na tradičním sjezdu odbočit. Použijte proto objezdovou trasu již za sjezdem na Ořech přes ulice Poncarova, Jeremiášova, Rozvadovská spojka viz obrázek.

.

(aktualizováno 11.10.2018) V přílohách doplněny mazací modely pro oba hrací dny. Best Bowling centru se podařilo zajistit pro účastníky MČR dvojic "bezplatný výjezd" z parkoviště Metropole Zličín na tento víkend, který si mohou hráči vyžádat u rozhodčího při prezenci na turnaji.

.

(aktualizováno 8.10.2018) STK zkontrolovala výsledky a rozřadila hráče do sobotních a nedělních hracích rund. Rozřazení do hracích rund je z hlediska STK konečné, pokud si někdo sám zařídí výměnu hrací rundy je povinnost o této změně informovat předsedu STK (rozřazení naleznete v přílohách, mazací model bude zveřejněn ve čtvrtek).

PS: Předpokládá se, že všichni co hráli kvalifikace bojovali o postup ... Pokud někdo z postupujících bude účast z jakýchkoliv důvodů na MČR dvojic rušit, informujte neprodleně předsedu STK Jiřího Berana na email (stk@czechbowling.cz), aby mohl včas vyzvat další dvojici v pořadí.

.

Dnes 6.10.2018 byly na centru Bowlingzone Pardubice ukončeny kvalifikace na MČR dvojic (viz odkaz níže). STK zkompletovala výsledky všech kategorií a je rozhodnuto o postupujících (postupuje 24 dvojic mužů, 12 dvojic žen a 24 dvojic mixů.

Zkompletované výsledky dvojic ve všech kategoriích naleznete v přílohách. Je zde i orientační časový plán, seznam s rozdělením do hracích rund vydá STK v pondělí.

.

Jednou z posledních mistrovských soutěží, která má své místo v podzimní části kalendáře je Mistrovství České republiky dvojic. Hraje se ve dnech 13. a 14 října na centru Best Bowling v Praze. Zájem je vyšší než loni a celkem je letos do kvalifikací přihlášeno 38 dvojic mužů, 13 dvojic žen a 29 dvojic smíšených (viz seznam v příloze).

Kvalifikace o postup na MČR dvojic jsou rozehrané a zbývá dohrát již jen ta poslední v Pardubicích, dne 6.10.2018. Poté STK vydá výsledky, harmonogram finálové části a rozpis do hracích rund.

Výsledky již odehraných kvalifikací:

- Brno

- Olomouc

- Praha

- Chomutov

- Pardubice

PS: Složení dvojic je kombinované nejen do soutěže mixů, ale i tím, že jeden z dvojice hraje na jednom centru a ten druhý třeba na jiném. STK evidovala zaslané přihlášky a snad se v seznamu složení dvojic na nikoho nezapomnělo. Pokud by nějaká dvojice chyběla, kontaktujte předsedu STK Jiřího Berana na email: stk@czechbowling.cz.

Přílohy

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165