MČR juniorů 2010 celostátní část, 1. den

Výsledky a komentář.

1. hrací runda

(aktualizováno v 14:30 hod.)
Dnes 27.2.2010 bylo v Olomouckém Bowlandu rozehráno Juniorské Mistrovství ČR. V příloze naleznete výsledkový list z 1. bloku kategorie 13-15 let. Další zpravodajství Vám poskytneme vždy po odehrané hrací rundě.

2. hrací runda

(aktualizováno v 17:00 hod.)
Druhá runda je dohrána a máme zkompletované výsledky starších žákyň. Do nedělních finálové části postupují: Pádárová Ivana, Kánová Anna, Vlasáková Gabriela, Křenková Dominika.

V soutěži starších žáků máme také téměř jasno. Do hry od 16:00 se zapojuje již jeden hráč a tak víme, že do zítřejších bojů zasáhnou: Pacovský Marek, Mlynář Ondřej a Plechata Tomáš. Jaroslav Daněk, který je v tuto chvíli čtvrtý čeká jak zahraje Filip Jirásek. Průběžné výsledky po druhé hrací rundě naleznete níže.

3. hrací runda

(aktualizováno v 19:00 hod.)
V 16:00 hod. byla zahájena 3. hrací runda. Byla dohrána kategorie starších žáků do 15. let, kde čtvrté místo nakonec zůstalo v držení Jaroslava Daňka. Odstartovala též kategorie dorostenců a dorostenek do 18. let. Do hry se zapojilo 6 děvčat a známe čtyři postupující. Postupy si vybojovali: Nováková Veronika, Marvalová Nikola, Pekařová Klára, Morávková Vendula.

V kategorii dorostenců hrálo 16 hráčů a vede Lukáš Hurych s průměrem 209,50. Od 19:00 hod. se zapojí do hry posledních 6 hráčů mezi kterými je řada favoritů, kteří zřejmě zamíchají stávajícím pořadím.

4. hrací runda

(aktualizováno v 21:00 hod.)
Se dvěma sparing-partnery začala 4. hrací runda v které byla řada reprezentantů ale do čtyřky postupujících se z nich dostal pouze Jaroslav Lorenc. Hrálo se na mazacím modelu, který mnohým připadal jako jednoduchý, ale opak byl pravdou. Složení nedělní finálové čtyřky dorostenců je následující: Hurych Lukáš, Lorenc Jaroslav ml., Reichl Jan, Radáš Petr.

Na hráče, kteří zde zůstali na vyhlášení kvalifikačních výsledků čekali dárkové předměty od sponzorů: Město Olomouc, TK Plus, Black Hole Pro - Shop, Bowland Olomouc, ing. Arch Petr Vrána a Sony centrum Olomouc.

Konečné výsledky kvalifikací naleznete níže v přílohách. Zítra se nejdříve hrají kategorie mladších žáků do 9. a 12 let, poté od 14.00 startuje finálová část starších žáků a dorostenců.