Zpravodajství z Masters.
V neděli začínala soutěž Masters chlapců již v 8.00 hod, ale náš Jan Čepelák nastupoval až v 9.00 hod. rovnou do druhého kola Play-off a čekal na svého soupeře, kterého dostane. Dle očekávání dostal Marcuse Henrikssona (Švédsko), který byl v All Events po 18 hrách na 9. místě.
Honza nebyl přímo na kameře, a občas se mihl v krajním záběru webky, přesto jsme ale přesně věděli jak hraje. Dříve než naskočilo skóre jsme měli možnost slyšet zvukovou kulisu našich fandů, kteří o sobě dali opravdu hodně vědět. Kombinaci webky a skóre navíc skvěle doplňoval komentářem na juniorech Jakub Váradi a tak si bowlingový fanoušek opravdu přišel na své.
V prvním zápase Play-off připravila nešťastná chyba nedohozem desítky v desátém frame Honzu od jistého vítězství a tak nakonec podlehl těsně 192:198. V druhém vše Čepi napravil a Henrikssona smetl 234:201 a vybojoval tak historicky první vítězný zápas v Masters na ME. Hrál se třetí rozhodujíci zápas a bohužel stejná chybka v 7 frame (nedohozená desítka) zhatila téměř veškeré naděje a zapříčinila prohru 183:203.
.
Třetí medaile z Mistrovství Evropy ESBC 2025, Ondrej Surán vybojoval stříbrnou medaili v Masters kat. muži B
Druhá zlatá z ESBC 2025, Ondrej Surán vybojoval 1. místo v All Event muži
Jana Lébrová s Dagmar Stulíkovou vezou z otevřeného Mistrovství Evropy ESBC 2025 zlato ze soutěže dvojic. Gratulujeme!
V pátek 27. června bude po 18.oo hod. otevřena OBSAZOVAČKA na červencový turnaj Prestige.
Otevřeny obsazovačky na MČR juniorských dvojic.